Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

41 yaşındamısın ben sizi hep 30 hayal ediyorum seni dorayı ebruyuki o 30 yaşında zümrüdü ozman biz size abla diyelim ya ayıp oluyo boyle yaşıtınızmış gibi seslenmek tabi sizde uygun görürseniz

İÇİNDEN NE GELİYORSA ONU SÖYLE İKRACIĞIM.zemuszemus BEN YERİ GELİR SENİN ANNEN OLURUM YERİ GELİR ABLAN kaydirigubbakcemileYERİ GELİR KARDEŞİN. olumunekankayizsmileBENDE HER TÜRDEN YÜREK VARDIR YANİİİİİ:roflol:

bende 15 yaşındayım :))) 15.5 desek daha doğru büyüyorum işte yavaş yavaş
evet püskütten başkası beni eline alamaaz :)))))))))))))))))
yerim sizi bennnnnnn
mevlüdünüzü kaul etsin allahım canmm

sağol canım benim ben demirbaşım gitmem zaten bi yere merak etme sen kayınbiraderim askerden geldi canım onun için kuran okuttu allah kabul etsin inşallh diğer askerlerimizde sağsağlim gelmek nasip etsin inşallah

Kızlaaaaaar!!!!!!!!! Misafirleri yolcu ettik, offffffff şükürler olsun bitti. Heralde toparlanmamız bikaç gün sürer. Evin ilk asamada görülen özeti: yanmamış tencere ve tencere kulbu hatta yanmamış cezve bile kalmamış durumda ayrıca çizilmedik teflonda yok evde. Dün gider ayak mutfak robotumuda kırdı, hemde daha alalı 1 ay olmustu hiç kullanmamıştım bile. Paketini açtım eline verdim daha kullanmadan yıkarken pervaneleri çalıştıran parcayı kırdı. Bide sonrasında demesinmi ne narin aletmiş diye... Bari 1 kere kullansaydım offff neyse kavgasız dövüşsüz gittiler ya oda birsey........

canlarım buarada eşim eve mekik sehpası almış dün ve bugün çok düzenli olmasa da mekik çalışmaları yaptım yaza çok sıkı gireceğim inş. çookkk zemuszemus
GÜLE GÜLE kullan canım. tez zamanda rambo gibi olursun inşallahsempatiksalakcinni
bende pembiş pembiş görünce asi yazdı sandım:roflol::roflol:
ikracıkk o zaman seninle parka gidip oyun oynayalım ben de 12 yaşındayımmm :roflol:
yeminle bende gelirim oynamaya bakın ona göre:roflol:gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

işte bi küçüük cocuk daha hadi sende al oyuncaklarını

sağol ebrucum aminnnnn

canım gözün aydın allak kolaylık versin işlerindede sen hiç sesini çıkarma kendine hakim ol yavaş yavaş yap işlerini relks relaks

oooo bizim park takımı büyüyorrr oyuncağını kapan gelsinnn gamyoncuiremsu:teytey:

biliyorum canı m benim yani hissediyorum kocaman bi yüreğinin olduğunu harika bi anne canyoldaş bi abla can arkadaşsın zaten bnim için :1hug:

şimdilik çıkmak zoreundayım kızlar eşimle azıcık işimiz var dışarda aslında topik bu kadar hareketliyken gitmek istemem ama eşim bekliyo hepinizi öpüyorum geldiğimde görüşürüz opuyorumnanaktan

oooo bizim park takımı büyüyorrr oyuncağını kapan gelsinnn gamyoncuiremsu:teytey:
gamyoncuiremsusositososito yetiştimmmm

biliyorum canı m benim yani hissediyorum kocaman bi yüreğinin olduğunu harika bi anne canyoldaş bi abla can arkadaşsın zaten bnim için :1hug:
:1hug:bilmiyorumkismilea.s.ŞenizŞenizŞeniz

martcım canım benim gözün aydın mı denir bu durumda bilemedim şimdi ...

sen yine yaş olarak küçük olsan da davranışlarınla büyüklüğünü göstermişsin .. yerimseniben

çık dolaş eğlen canım. hayırlı işlerŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…