Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben bir cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanına bakayım birinci takım kapanıyormu noluyor ne alemde onlar bildirim yapmıyorsa bu hafta liseteleri biz hazırlayacgız malum :)

evet püskütüm benden önce belirtmiş durumu ikinci takım devralsın demiş okeydir şeker
kızlar şimdi ricam sizden yarın akşam müsait olan bir arkadaşında burda olması
leyloşum ;
ahhahay
sen varsın bu işten analyaan msn lerimiz açık kalsın beraberce yapalım müsait olursan olurmu kzuum

asinin adı görünüyordu
yazmadı ama ikranın ısıgı yanıyor ortada yok doranında adı görünüyor bakalım

günaydın kızlar.
bu sabah 7 de neti bir açtım ama giremeyince geri yattım.
üzerinize afiyet boğazlarım dolmuş .
sabah kahvaltımı monti usülü yaptım. arada yarım litre suyumu içtim. az öncede 1 parça peynir ve yarım domatesti indirdim midemecokacimcoook

zümrütüm ve samanyolum ben gözden kaçırmışım. doğum gününüz kutlu olsun. nice senelere inşallah:1hug::1hug:
zümrütümü facede kutlamıştım ama bir kez daha tekrarlayım

bu arada ikra nerelerde yaa. dünde fazla girmedi.:1ninca::1ninca:

Yaşgünümü kutlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum,artık bu yıldan sonra yaşgünlerimi kutlamıcam,geriye dönüş yapıcam...:roflol:41 yaşında oldum ya,inanamıyorum......
Püsküüüt bizi hasreketlendirir inşaallah,fazla paylaşım olmamış yine...eyvahedigeldismile

merhaba bayanlar... hihoyyyt

dün akşam nete giremedim o sebeple akşam menümü hemenck yazayım

4-5 kaşık kadar yayla çorbası (kepçe değil heee kaşık kaydirigubbakcemile3 )

marul-roka-domates ve yeşil soğandan oluşan salata

1 dilim çavdar ekmeği

bu sabah kahvaltı menüm ise şöyle

- 1 bardak çay
- 1 dilim çavdar ekmeği
- kibrit kutusundan da az peynir
-2 ince dilim haşlanmış yumurta

ebrucuğum püsskütümüzden korkmak değilde yinede insan bi tuaf oluyor ne yalan söleyimsempatiksalakcinni

önceden çağırsaydın ben şimdi burlarda değildim ki doranın motivasyon için paylaşımındaydım:roflol::roflol::roflol: ordan takip ediyor olurdumlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

41 kere maaşallah o zamannn a.s.

canım samanyolu ablacığımm Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah.. İyi ki doğdun opuyorumnanaktan

menün harika ceydacığım. resimde tabi iştah açıyordelikafadulden:cokacimcoookcokacimcoook

ayyyyy ne güzel arkadaşlarım merak etmiş beni
canlarım çok seviyorum sizi buralardayım kızlar işlerim vardı azcık
dünde kayınvalidemin mevlüdü vardı kızımla ilgilendim o yüzden sık giremedim
tünaydın hepinize tam gaz montiye devam püsküütü sabırsızlıkla bekliyoruz bizim kızları sanırım o toparlayabilecek

canlarım buarada eşim eve mekik sehpası almış dün ve bugün çok düzenli olmasa da mekik çalışmaları yaptım yaza çok sıkı gireceğim inş. çookkk zemuszemus

iyide geceleri niye sayıyorsunki samanyolum o zamanlar uykuda geçiyor.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
buda demek oluyor ki daha 20.5 yaşındasındelikafaduldensırnaşık şey:teytey:

menün harika ceydacığım. resimde tabi iştah açıyordelikafadulden:cokacimcoookcokacimcoook

evet doracığımmm özellikle eşimin bu yumurta dilimlerinin üzerine mayonez sıkıp benim gözümün önünde yemesi resmen bittiğim andı yanii akannehir

yarın tartılacağız çooooookk heyecanlıyımmm eyvahedigeldismile

41 yaşındamısın ben sizi hep 30 hayal ediyorum seni dorayı ebruyuki o 30 yaşında zümrüdü ozman biz size abla diyelim ya ayıp oluyo boyle yaşıtınızmış gibi seslenmek tabi sizde uygun görürseniz

Allah kabul etsin mevlüdünüzü canım :Saruboceq:

iyide geceleri niye sayıyorsunki samanyolum o zamanlar uykuda geçiyor.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
buda demek oluyor ki daha 20.5 yaşındasındelikafaduldensırnaşık şey:teytey:

işete bu formül harika tebrikler doracım :lepi::lepi::lepi: bende zaten 12,5 yaşındayım lülülülülülü

tabiki merak edeceğizCADIARZU canım benim. ben her açışta senin ışığını görünce kendimi yalnız hissetmiyor ve korkmuyorum takımda:1rolleyes:

kayınvalidenin mevlüdünüde allah kabül etsin. ne niyetle yaptıysa tüm duaları makbül olsun inşallah. bizde seni çok seviyozopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan İKRACIĞIMMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…