Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

EBRUCUĞUM BEN SABAHLARI NETE BAZEN GİREMİYORUM CANIM. BU SABAH TARTILMADIM AMA EĞERKİ yarın 11 E KADAR GİREMEZSEM BENİ AYNI YAZ CANIM....
ki büyük ihtimal bu haftata aynıyım . çünkü dün durum böyleydimafoldumben

aaaaaaaaa estağfuruAllah...

hepimiz çıtırızzz Allah'a şükürrrr :lepi: :1hug:

yok yokkk senin etin kuzu gibidir.kaydirigubbakcemile3 benimki gart dana:roflol::roflol:

yinede beni kendinle bir gördüğün için bunlar sanaaaŞeniza.s.a.s.a.s.

Çıtırrlar benim de çıkmam gerek ortanca görümcemle alışverişe gideceğiz o gelmeden az temizlik yapayımmm yerimseniben

Hepinizi kocamaaann öpüyorum

bu arada aklıma gelmişken 1 adet yeşil elma yiyeyim bu da ara öğündürrr kaydirigubbakcemile3

Ya bir yemek yapmaya gittim,takım coşmuş.....opuyorumnanaktan
canlarım buarada eşim eve mekik sehpası almış dün ve bugün çok düzenli olmasa da mekik çalışmaları yaptım yaza çok sıkı gireceğim inş. çookkk zemuszemus
Aaa çok iyi olmuş ceydacım yanında birde yürüyüş yaptın mı tamamdır,bu arada mayonezli yumurtanın tadı nasıl olur düşünemiyorum...sempatiksalakcinniBen mayonezi sadece yoğurtla karıştığında o da az olursa yiyebiliyorum da....
iyide geceleri niye sayıyorsunki samanyolum o zamanlar uykuda geçiyor.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
buda demek oluyor ki daha 20.5 yaşındasındelikafaduldensırnaşık şey:teytey:
Valla bu formülü tuttum ben Doracım süper....
41 yaşındamısın ben sizi hep 30 hayal ediyorum seni dorayı ebruyuki o 30 yaşında zümrüdü ozman biz size abla diyelim ya ayıp oluyo boyle yaşıtınızmış gibi seslenmek tabi sizde uygun görürseniz
Sağol İkracım ama benim oğlum 21 yaşında....Sen yine aynı şekilde davran canım yaşıtmışız gibi,moral oluyor bana....:roflol:

Bu arada MART canım gözün aydın,Allah acılarını göstermesin ama karşılaştırmasın da sizi...:roflol:Sabrına hayran kaldım,boşver giden mutfak eşyası olsun,tartışma olmadı ya önemli olan o....opuyorumnanaktan

kızlar bende müsadenizle çıkayım.
mutfağımı bir toparlayım ve arkasından kendime krallara layık oolmayan bir sofra hazırlayım.cokacimcoook
öğleden sonra görüşürüzzzzŞenizŞeniz

Kızlar bende şimdi ayrılıyorum,kütüphaneden kitap almıştım,onu teslim edicem hemde yürüyüş yapayım diyorum bakalım üşenmezsem...Tekrar görüşürüz.....

Kızlarr ben geldimmm beni görürsünüz inşallah:):):) çk sıkı bir diyet yapmamam ragmen etrafımdakiler bana zayıflamışsın diyorlar:)buda moralimi düzellti şimdi diyete devammmm

gözün aydın canım bence hemen evi toplama aşamasına geçmeden şöle güzel bir kahve yap evinin huzuruna ve seni yetiştiren anenene teşekkür kahvesi iç canım aferim o kadar sabırlı ve o kadar eşini seven br kadınsın ki tüm bunları yüzünün akıyla bitirdin canım olumunekankayizsmile

ikraacım ben ce hepimiz aynı yaştayız kimseye abla demeye gerek yokkkkyerimseniben
41 yaşındamısın ben sizi hep 30 hayal ediyorum seni dorayı ebruyuki o 30 yaşında zümrüdü ozman biz size abla diyelim ya ayıp oluyo boyle yaşıtınızmış gibi seslenmek tabi sizde uygun görürseniz

:sinifsinif:bu gün üstünüze afiyet çok kötü hasta olmuşum her yanım ağrıyor burnum akıyor durmadan hapşuruyorum anem geldi kızım yeni yaşına böle hasta olarak girme kalk kendini iyi hisset dedi ben de kalktım mutfağa geçtim yemek yapmaya :roflol:başladım tabi hasta olarak girmeyeceğim ama yine evin aşçısı olarak yeni yaşıma başladım:dance: neyse zeytinyağlı dolma ve zeytinyağlı patlıcan pişiriyorum çünkü yarın evden çok erken çıkacağım yarının yemeğini de hazırlayım dedim

sabah 1 simit ve bir peynir yedim neskahve içtim
öğlen canım hiç bir şey istemiyor ama yemem lazım bu gün gene dr programında zayıflama dr eğer az yersek kilo alırız bol bol yemek yiyin ki zayıflayasınız dedi ben yemediğim için kilo veremiyorum işte

Çooooook gecmiş olsun canım...

Bu arada sanmayın ki ben çok sabırlıyım arasıra patlama aşamasına geldiğim zamanlar oldu, Allahtan eşim çok anlayışlıdır. Zavallım her daim beni sakinleştirdi. Adamcagızın "haklısın ama sabret bak sayılı gün gidecekler" demekten dilinde tüy bitti heralde:))) Hos ben haksız olsam illaki annesini ve babasını savunurdu her erkek gibi elbette ama en azından beni haklı bulacak kadar geniş açıyla bakabildi olaylara. Bende sizlerin huzurunda eşime teşekkür ediyorum.
Ama bu arada ağzımı açıpta hiçbisey demedim ama kızımın elinde yanık izi kalırsa ölene kadarda konusurum o ayrı:))))))))))))

selam kızlar

muhabbetleri kaçırdım ama okumak ayrı keyifliydi

bugün başım acayip ağrıyor. çok uykusuzum. dün tatildi ama veletle bir iş yapmak çok zor. gece ütü yaptım. saat 1'e geliyordu yattığımda. bir de gece kabus gördüm uyandım. uykum kaçtı. 6:30 da da kalkıp ütülüleri yerleştirdim kafamçokkarıştı

oğlumun odasını yeni ayırdık. bizle yatıyordu hala. gerçi gece yine uyanıp çağrıyor ama alışacak zamanla. ben alışacak mıyım o ayrı eyvahedigeldismile gece uyanıp uyanıp aklıma geliyor. hırsız falan girerse de çocuğa bir şey yaparsa diye korkuyorum :1ninca: nasıl kutarırım diye planlar yapıyorum kafamda :bbo:

böyle işte. gözlerimi açık tutmaya mecalim yok bugün

samanyolucum ve zümrütcüm doğum gününüz kutlu olsun. allah nice seneler nasip etsin sevdiklerinizle beraber inşallah

martcım senin de gözün aydın. 1 sene görmezsin artık :kedi:

ikracım isin de mevlüdünüz hayırlı olsun. allah diğer askerlere de sağ salim gelmeyi nasip etsin inşallah :Saruboceq:

tamam samanyolucum anlaştık kaydirigubbakcemile5
Kızlarr ben geldimmm beni görürsünüz inşallah:):):) çk sıkı bir diyet yapmamam ragmen etrafımdakiler bana zayıflamışsın diyorlar:)buda moralimi düzellti şimdi diyete devammmm
ne güzel işte canım bu gazla devam sağlıklı beslenmeye dersen daha çok motive olursun zemuszemus
ikraacım ben ce hepimiz aynı yaştayız kimseye abla demeye gerek yokkkkyerimseniben
evet canım haklısın kaydirigubbakcemile5

sağol asicim aminnn. o düşüncelerin aynısı bende de var kızım odasını ayırıcam biton senaryo kuruyorum kafamda sonbahara sarkıttım şimdilik hem tadilatta yapıcam kara kara düşünüyorum senin gibi sanırım bizde onlarda zamanla alışacağız canım

kızlar bizde eşimle kızıma oto koltuğu aldık ne zmandır aklımızdaydı en sonunda içime sinen modeli buldum ve aldım zaten haziran itibariyle 12 yaş altı çocuklara zorunlu oluyo bilginiz olsun

bide uzun zamandır istediğin eşimin anneler günü için bulamadığı lcw nin çıkardığı anne kız tişörtleri var onları bulduk ve aldım oyle sevindimki çocuklar gibi geç gelen anneler günü hediyesi oldu mağazada yok ufak dediler son anda çıkarken gözüme ilişti bunun hemen dedim 2 yaşını bulmalısınız çocuk yok falan dedi ama buldu çok şükür resmini bulursa ekleyeyim

işte resmi bu ben netten alıntı yaptım aynısı çok şekerler elbiseler falanda vardı anne kız çok güzellerdi

valla çok zor ikracım

bizimki kara kedi. ortamızda yatıyordu. ben çok alışmışım sempatiksalakcinni

oto koltuğu zorunlu hale geliyor demek. bir ara duymuştum haberlerde ama kesinleştiğini bilmiyordum. 12 yaş da çok fazla ya. kocaman çocuk koltuk tepesinde yüksekte zor olur :kedi: kaça aldınız canım oto koltuğunu. pahalı birşey diye hatırlıyorum

bu t-shirtlerin anne-oğul için olanı da var mı laelaelaelaelae
benimkinin de çok sebebi var bayanssulusmile makyaja ojeye çok meraklı delikafadulden babası duymasın naniknanik dün de mayomu denemek istedi lülülülülülü

ben büyüyünce kız olucam diyor garibim. kızlar cicili bicili giyiniyor onlara tek çeşit hep :1ninca:

canım biz 470 aldık jokerden biraz pahalı evet taksitle aldık bizde nettede fiyatları aynı bu izofixli tam arabaya bağlanıyo bide normalleri var onlar 200 den başlıyo

tişörtlerin anne oğul için olanı varmı emin değilim gittiğimde sorarım canı ama anneler günü için geldiğinden varsada kalmamış olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…