Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bizim kız beşiğinde canım hala büyük almıştık sığıyodu ama şimdi kendini bi oraya bi buraya vuruo bi an önce yatağa geçmesi lazım
oğlun haklı canım bakıyo kızlar cicili bicili özeniyo çocuk da ama babası duymasın dediğin gibi

şekerler oyuna yetişemedim herhalde herkes dagıldı sanırım
olsun bende kendi kendime oynarım ama :)
gelelim size
pembecik gördüm snei hadi bakalım insanlar fark etmeye başladıysa dmekki gerçekten var bişiler :) daha bir hırslanırsın şimdi sen
doracımmmmmmm
ben bu takımın hepsini yerimmmmmmmmmmm
siz kaloride yapmazsınız bana :)
şekerlerim siiz seviyom ben
asicim takıntı yapma olurmu hiç bişicikler olmaz
allahımın izni ile bizimkilerde ayrı yatıyor kendi odalarında bak böyle düşünme hastalık olur allah korusun oldumu tatlımmmmmmmmm

oy ne güzel anne kız tişörtleri ha
asi gibi bende soruyorum anne oğlan yokmu hehehhe

asicim dedin ya ben büyünce kız olcam diye
erkek çocukları anneye cok düşkün oluyorlar
babaların çocukları ile dhaa fazla vakit gecirmesi gerekiyormuş diye psikologtan birebir dinlemiştim canm :)
benimkilerde süsleniyorum püsleniyorum anne bu cok yakıştı anne cok güzel olmuşsun yada anne hayır bunu giyme diyorlar büyüdüler keratalar
efet ne yedim bir bardak çay içtim şekersiz
amanın ben hiç bişi yemedim ya
su da içmiyorum bir kaç gündür yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya bu koltuk işi beni hiç sarmadı biri 11 yaşında biri 8 oğluşların
7 yaş altına yapmalıydılar bence :)

ya bu koltuk işi beni hiç sarmadı biri 11 yaşında biri 8 oğluşların
7 yaş altına yapmalıydılar bence :)

evet canım zor olucak senin için en azından küçüğe alabilirsin bencede 7-8 yaş altı yapmaları gerekirdi zaten o yaştaki çocuğa emniyet kemeri bağlanabilir

ikracığım tişörtlerinizi güle güle kullanın canım. aynı zamanda bebek koltuğunuda kazasız belazız günlerde kulllanınız.:Saruboceq:

kızlar özgenin duru bebeği nihayet dünyaya gelmiş:emir_bebek::emir_bebek: allah güle güle büyütmek nasip etsin inşallah:Saruboceq:

ikracığım tişörtlerinizi güle güle kullanın canım. aynı zamanda bebek koltuğunuda kazasız belazız günlerde kulllanınız.:Saruboceq:

kızlar özgenin duru bebeği nihayet dünyaya gelmiş:emir_bebek::emir_bebek: allah güle güle büyütmek nasip etsin inşallah:Saruboceq:

sağol canım benim amin inşallah arkadaşımızında bebeği hayırlı uğurlu analı babalı olsun inşallah

Herkese İyi Akşamlar

Kılar bugün dışarıda olduğum için öğlen çeyrek simit ve 1 bardak ayran içtim..

akşam yemeğim ise salata 4-5 kaşık kadar çorba ve 4 yemek kaşığı pilav...

Buarada yarın direksiyon dersim var ve c.tesi günü de direksiyon sınavına gireceğim :eek:

günaydın kızlar moralim çok bozuk bu haftada umutluydum ama tam bir kilo almışım nerde hata yapıyorum bilmiyorum okadar dikkat ediyorum kaçamak yapmıyorum menülerimi görüyorsunuz hafta sonu bile kaçamak yapmadım ama kilomda artış olmuş çok moralim bozuldu kilom 83

günaydın kızlar moralim çok bozuk bu haftada umutluydum ama tam bir kilo almışım nerde hata yapıyorum bilmiyorum okadar dikkat ediyorum kaçamak yapmıyorum menülerimi görüyorsunuz hafta sonu bile kaçamak yapmadım ama kilomda artış olmuş çok moralim bozuldu kilom 83

Bozma moralini sekercim hastalanma zamanın yaklastıysa olmuş olabilir öyle.......

Günaydın arkadaşlar,bildirim yapmak için girdim,ama listeler yok daha...:uhm:Kahvaltıya misafirim gelecek,oyüzden yazıp çıkmak zorundayım,bu hafta kilomda biraz artış var,malum dönemdeyim,ama çok değil yinede....
64,00 /64,4 / 0,4 /0,62

Kızlar misafirler gidince tekrar gelirim,hepinizi öpüyorum....

günaydınlar

ikracım bozma moralini. aeben diyordu ilk başlarda kiloda artış olabilir diye. bir de sen o 5 günlük diyetten çıktın canım. o nedenle vücut savunmaya geçmiş olabilir. aynen devam et sen. kıracaksın direnci. bu diyette kilo vermemek mümkün değil. kilo yapıcı hiç bir şey yenmiyor.

samanyolucum senin de bu kilon baraj sanırım. ben de 60'ı kıramamıştım bir türlü. bugün kırmışım allaha şükür. hiç usanmadan devam et canım. önceki kilo verme dönemimde de aynısı olmuştu. barajı kırdın mı tıkır tıkır gidecek.

duru bebek hoşgelmiş delikafadulden

ceydacım ben de bir daha ki dönemde ehliyet kursuna gidicem. bunu kaçırdım. bana ehliyet mutlaka gerekli. eşimle iş saatlerimiz uymuyor artık. benim arabayı kullanabiliyor olmam şart. sen hiç biliyor muydun kullanmayı. ben kullanıyorum da trafikte heyecanlanıyorum. sanki herkes dikkatsiz gibi geliyor. bana çarpacaklar sanıyorum. bir de 2 arabanın arasından geçerken sığmayacakmışım gibi geliyor :kedi: sen trafikte nasılsın :uhm:

evet kilom 59.1 :lepi: :sm_cool: delikafadulden

martcım reglim biteli bi hafta oluyo canım ondandeğil ama neden onu bende bilmiyorum

asicim saol canım ama moralim çok bozuldu ilk zamanları hatırlıyosun hiç bişey yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek 1-1,5 kilo verebiliyodum şimdi herşey durdu üstelik bu hafta geri aldım çok canım sıkıldı çokkk bu hafta nasıl geçer bilmiyorum

asicim tebrikler canım kırdın zinciri sonunda :lepi: devamı inşallah gelir canım tatile kadar 55 olursun

Arkadaşlar merhaba bugün BİM'de 120 Tl ye satılan mekik aleti 49.900 tl ye ben kaçırdım siz kaçırmayın derim .

bende kaç haftadır 60'lardayım biliyorsun ikracım. 300 gram ileri 500 gram geri kafamçokkarıştı
benimde aynen moralim bozuluyordu. bundan sonrasını veremicemm sanırım diyordum ve salıyordum tabii :eek:lmaz: bu hafta biraz daha dikkat ettim. hem reglim bitiyor hemde akşam çok az yedim. onun da etkisi var bu haftaki düşüşte CADIARZU moralimi düzeltti tabii bu sonuç. hatta bugün azıcık şişim bile kaydirigubbakcemile2

monti yapmasan azcık metabolizmanı şaşırt diyeceğim ama CADIARZU

otomatiğe bağlamamak gerekiyor bence. ne kadar ekmek o kadar köfte misali :lepi: vücut savunmaya geçmemeli. bu kadar geliyor bu kadar harcayayım demesin sonra. hep öncekini örnek veriyorum ama şımarıkça gelmesin sakın. ben öncekinde de çok sıkı bir diyet uygulamadım. hiç birşeyi tamamen kesmedim. ama her hafta en az 500 gram veriyordum canım. 500 gram da bana göre iyi. vermem gereken çok fazla kilo olmadığı için. senin için de öyle. yavaş vermek en güzeli zaten.

bu arada tatile 2 hafta kaldı. 58 olsam bile çok iyi olur. gelince yine 60'ı geçmiş olurum zaten :kedi:

haklısın asicim abende bir ay sabet diyo farkı görüceksin diyo bu hafta biraz daha menüde farklılıklar yaparak şaşrıtmaya çalışacağım dikkat ediyorum ama daha dikkatli olucağım bakalım sonuç ne olucak

2.TAKIM ***157 .ETAP***

dora( 69.0
samanyolu( 64.0 / 64.4 / -0.4 / -0.63% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.0% )
EBRULUM ( 79.5
asi_bulut( 60.5 / 59.1 / 1.4 / 2.31% )
LeyL35 ( 73.0
ikraaa( 82.0 / 83.0 / -1.0 / -1.22% )
zümrütüanka ( 76.0
pembecik ( 73.0

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 644.0

günaydın ebrucum

listeyi almıştım ben sempatiksalakcinni

günaydın pembecik. az daha dikkat et. ilk haftalarda daha hızlı verebilirsin canım olumunekankayizsmile

X