Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar birsürü şey yazdım ve bilgisayar kapandı offffffffffffffffffff

günaydın fıstıklarımmmmmmmmmmm
yine yogun bir gün bu hafta hep böyle gececek sanırım :) temizlik yönünden ev havada :)
kahvaltıda yarım dilim ekmek üç zeytin salatalık ve iki çatal peynirli yumurta yedim
yolluk yıkamakla meşgulüm

kızlar yarışmaya katılmak isteyenlerden iki kişiye yine davetiye verdim kadromuz eksik
biri püsküt :)
bakalım davetimizi kabul edecek mi :)

Ben geldiiiimmmmmmmm;
Sabah kahvaltım; peynir, ekmek, domates, salatalık, biber ve rezene çayı...........

Ben anlamıyorum nasıl oluyorda yarım dilim ekmekle doyabiliyorsunuz???? Hayır bide üstüne nasıl kilo veremiyorsunuz???

günaydıııınnnna.s.
kahvaltımı yapmadım dahaaa...10 dk sonra falan...bi günaydın diyim dedim takımımaaaa a.s.

günaydın birdenem
afiyet olsun az ye oldumu canısım
iyi yapmışsın günün güzel gecsin inşallah gözlerini sevdiğim ;:KK66:aklinialirimsmileolumunekankayizsmile

günaydın kızlar birsürü şey yazdım ve bilgisayar kapandı offffffffffffffffffff

oyyy kıyamammmmmm stres yapma bir tanesim kaydirigubbakcemile5
benimde başıma geliyor bazen
tekrar yazarsın dimi nolcak sanki yerimseniben
sırnaşık şey
günaydınnnnnnnnn fıstıkım ;:KK66:

günaydın kızlar. bir sürü alıntı yapmıştım ama pc kapanıverdi:kötükedihüsokötükedihüso

ceydacığım çok güzel sin de o yüzden sordum canım. allah sahibine bağışlasınnn:nazar::nazar::Saruboceq:

ebrucuğum haketen bu kızlar niye bi c deyip kayboluyorlar yaaaaa. sonuçta bir havayı soguduk.
ve sen ciddimisin püsküütüğümüzü çağırdığınasırnaşık şeysırnaşık şey
ayyy ben onun yanında utanırım ama:kedi: kendimi kaçamak yapmaktan korkar hale gelirimm:1ninca:sırnaşık şey

Ben geldiiiimmmmmmmm;
Sabah kahvaltım; peynir, ekmek, domates, salatalık, biber ve rezene çayı...........
Günaydınnnnnnnnnnnnn hoşgeldinnnnnnnn afiyet olsunnnnnnnnnnn
Ben anlamıyorum nasıl oluyorda yarım dilim ekmekle doyabiliyorsunuz???? Hayır bide üstüne nasıl kilo veremiyorsunuz???

evet gelelim sorunun cevabınaaaaaaaa
ben ekmeği hayatımdan cıkarttım gibi bişi canm akşam ları hiç yemem öğlende öyle
günlerdir aldıgım ekmekler artıyor bu ekmekleri hep mi ben yiyormuşum dmekten kendimi alıkoyamıyorummmmkaydirigubbakcemile3
doydugumu kim söylüyoki :)))))))))))))))))

kaçamak yapmasam ben süper vercemde canm akaçamklarım oluyor işte :KK43::1shok:
mesela kardeşim bende tam bir tatlı canavarı
ama zayıflıktanda ölcekkkkkkkkk bu arada
revani yapcam
ne kadarda yok desem ucundan tırtıklayacagım :KK43: ben böyle diyorum ya midem ezildi hahahhay

günaydın kızlar. bir sürü alıntı yapmıştım ama pc kapanıverdi:kötükedihüsokötükedihüso

ceydacığım çok güzel sin de o yüzden sordum canım. allah sahibine bağışlasınnn:nazar::nazar::Saruboceq:

ebrucuğum haketen bu kızlar niye bi c deyip kayboluyorlar yaaaaa. sonuçta bir havayı soguduk.
ayyy ben onun yanında utanırım ama:kedi: kendimi kaçamak yapmaktan korkar hale gelirimm:1ninca:sırnaşık şey

bende düşündüm taşındım az da kaşındmmmmmmm
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bize cok iyi gelecegine kanaat getirdim
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 belki kendimize daha cok geliriiz sırnaşık şey :bbo: tabi davetimizi kabul ederseki gönlünde olan takımlar varmış sırnaşık şey

kk çok yavaş yaaaakötükedihüso
kızlar sabah tartıldım ve sonuç güzeldi. demekki dikkat etseymişim bu hafta iyi verirmiştim. ama şuda varki kaç kilo aldım diye çıkmıştım tartıya çok mutlu oldum. ve daha dikkatli olacağım:lepi:
öğlen diş dolgusuna gideceğim. ordan arkadaşım telefon açtı eski arkadaşlar toplanacakmışız. oraya geçeceğim.
öğle yemeğimi evde yiyip gideceğim. fırın poşetinde sebze salata yoğurt olacakcokacimcoook eşim beni almaya gelecek öğlene ona dedim sana öğle yemeği hazırlayım kızartma yapayımmı bana kızıyor kendin incel yeme bana kızartma yap istemem yapma .
iyi o zaman sende fırında ye. kabül ettisırnaşık şey bana çaktırmadan içten içe diyet yapıyor. 87 den 80 e düşmüş. alsanaalsanasmile. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu sabah 1 yumurta. yarım dilim ekmek yedim...... 1tanede zeytin. ve bol nane domatest salatalık.

ozman tekrar günaydın kızlar aklımda kalanlarla başlıyorum
martcım seni herzaman aramızda görmek isteriz canım kararınada saygılıyız

ebrucum ben geleyim canım temizliğe sonrada benim eve geçeriz pazar yapıyorum pazartesi bozuluyo benim kızın oyuncakları yetiyo valla

dünkü menüm
1 yumurta az yağsız peynir domates salatalık yarım

öğlen taze fasulye yoğurt salata

arada kayısı

akşam kuru fasulye salata ayran

gecede çilek

doracım bu pclerin bize gıcıyı var onlar bile engel oluyolar ama biz yılmıyoruz görüldüğü gibi bayanssulusmile

işte sorun orda doymuyoruzki bi müddet sonra alışıyosun ama ben sabah 2 dilim ekmek bidaha ekmeği ağzıma sürmem ilk zamanlar güzeldi 6 kilo verdim sanırım vucudum bu beslenme şeklinede alıştı şimdi bana cevap vermiyo bakalım monti diyeti iyi gelicek inşallah

evet ikracığım. inan yılmadan 10 kez girdim sinir oldum amakötükedihüsokaydirigubbakcemile
martcığım bencede burdan uzaklaşma canım. burdan uzaklaşınca sonun hüsrana uğruyor...
az tecrübelenmedik. 3 yıldır burda bir sürünüp bir ayaklanıyoruz çünkü:roflol::roflol:

sabah beri spor yapıyorum açtım muziğimikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

viva da hiç uğramadı yaaaa..................... onun bir bloğu vardı ama adını hatırlamadım. modacığım biliyordur. neydi ki acaba adııııCADIARZUCADIARZU

işte sorun orda doymuyoruzki bi müddet sonra alışıyosun ama ben sabah 2 dilim ekmek bidaha ekmeği ağzıma sürmem ilk zamanlar güzeldi 6 kilo verdim sanırım vucudum bu beslenme şeklinede alıştı şimdi bana cevap vermiyo bakalım monti diyeti iyi gelicek inşallah

martcığım. belli bir günden sonra vucut bu yeme şekline alışıyor ve kilo verme duruyor.
arada bir metobolizmayı şaşırtmak gerekli.
ve ben bu geçtiğimiz hafta çok dikkat etmedim. yinede almamışım. buda bir güzellik yaniiiiiii:lepi:

metobolizmayı sürekli canlı tutmak gerekli. o yüzden aç kalmıyacaksınsırnaşık şey

Selam şekercikler.. Ebrulumcum davet etmiş beni sağ olsun..
Cumartesi sabahı tartılıp geliyorum.. ınşallah ibrede 70 i görmeden gelirim.. :roflol: :roflol:

Bu arada ben de diyet dönemi defterlerimi çıkarıp haftalık yemek planlarımı gözden geçireyim, dersimi çalışayım.. yerimseniben

Cumartesi görüşmek üzere.. Kendinize iyi bakın.. Davet için teşekkürler Ebrulumcum.. a.s.

selam kızlar

martcım 6 aylık bir bebeğin var canım. seni burada görmek istemekle beraber çok iyi yaptığını söylemek isterim. kendini sıkmadan devam etmen çok daha iyi olacak. ama buradan ayrılma bence. doramın dediği gibi tecrübe konuşuyor sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3

ebrucum senin oğluşa da geçmiş olsun diyecektim ama geçmiş bile. hastane de kedi ısırması vakası vardı bir tane de. ona da 5 doz aşı vermişler. ben hemen götürdüğüm için ve çizik şeklinde tırmalama olduğu için bize 4 doz olmuş olabilir. onlar hemen aşı olmamıştı. benim oğlum hemen oldu. sonra 3. gün, sonra 7. gün, son olarak da 14. gün aşı var. bu arada geçmiş olsun diyen tüm arkadaşlarım sağolsun Şeniz

ben kendimden de çok korktum açıkçası. emip tükürdüm ya. acaba iyi tükürdüm mü, ağzımı da yıkamadım. aşı da olmadım. aldı beni bir korku :kedi: dün doktora sordum gerek yok aşıya dedi. umarım kudurmam :1ninca:

ay valla püsküüt gelmiş ohaoldumsmile sağolsun bizi seçtiği için Şeniz
ama dora gibi ben de tedirgin oldum bak şimdi kaydirigubbakcemile3
kendimi bir öğretmenle birebir ders çalışacak gibi hissettim :roflol:
püsküüt bizi çok yakında mezun eder :lepi:

Selam şekercikler.. Ebrulumcum davet etmiş beni sağ olsun..
Cumartesi sabahı tartılıp geliyorum.. İnşallah ibrede 70 i görmeden gelirim.. :roflol: :roflol:

Bu arada ben de diyet dönemi defterlerimi çıkarıp haftalık yemek planlarımı gözden geçireyim, dersimi çalışayım.. yerimseniben

Cumartesi görüşmek üzere.. Kendinize iyi bakın.. Davet için teşekkürler Ebrulumcum.. a.s.

Hoşgeldin canm
inşallah görmeden gelirsin 70 i:)
senin geliyor olman biiz daha bir sıkıya alcak bundan eminim :roflol:
kralları söylememe gerek var mı :roflol::roflol:

selam kızlar

martcım 6 aylık bir bebeğin var canım. seni burada görmek istemekle beraber çok iyi yaptığını söylemek isterim. kendini sıkmadan devam etmen çok daha iyi olacak. ama buradan ayrılma bence. doramın dediği gibi tecrübe konuşuyor sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3

ebrucum senin oğluşa da geçmiş olsun diyecektim ama geçmiş bile. hastane de kedi ısırması vakası vardı bir tane de. ona da 5 doz aşı vermişler. ben hemen götürdüğüm için ve çizik şeklinde tırmalama olduğu için bize 4 doz olmuş olabilir. onlar hemen aşı olmamıştı. benim oğlum hemen oldu. sonra 3. gün, sonra 7. gün, son olarak da 14. gün aşı var. bu arada geçmiş olsun diyen tüm arkadaşlarım sağolsun Şeniz

ben kendimden de çok korktum açıkçası. emip tükürdüm ya. acaba iyi tükürdüm mü, ağzımı da yıkamadım. aşı da olmadım. aldı beni bir korku :kedi: dün doktora sordum gerek yok aşıya dedi. umarım kudurmam :1ninca:

ay valla püsküüt gelmiş ohaoldumsmile sağolsun bizi seçtiği için Şeniz
ama dora gibi ben de tedirgin oldum bak şimdi kaydirigubbakcemile3
kendimi bir öğretmenle birebir ders çalışacak gibi hissettim :roflol:
püsküüt bizi çok yakında mezun eder :lepi:

canım benim yok yok kudurmazsın merak etme akannehir
canm cm bende hemen götürdüm canm hemen ama zaman gecmediki :)

püskütcüğüme tekrar teşekkrü ediyorum lakin tekrar söylüyorum eger gönlünde olan takım varsa alınma gücenme kesinlikle olmaz vereliniortak
kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

X