Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

paylasım istiyorsanız canıma minnet:)))
ben sabah 2 dilim ekmek ve peyazpeynir yedim
öğlen 1 kutu sardalya ve 3 dilim ekmek, aradada maalesef 3 tane eti burcak((

aksamada eğer yapabilirsem zeytinyaglı kabak yiyicem, küçük kızım kabız olduda belki kabak sütten gecer diye düşündüm:))))

bu arada madem hersey paylasılıyo cooook dertliyim; kayınvalidemle kayınpederim 3 haftadır bizdeler ve ben kafayı yemek üzereyim, neyse son 1 haftaya girdik ama sabretmekten sabırtasına döndüm

ebrucum canım arkadaşım sıkma canını diycem onlar küçükler diycem ama bana kızıcaksın canım ya bende o yaşlarda bütün kardeşlerden olmuştum yani kankerdeş saçkardeş gibi saçma şeyler o yollardan geçtiğim için bana normal geliyo sanırım sen hastalık olabileceğini uygun bi dille anlat zaten senin oğlunun maşallahları var akıllı bi çocuk anlayacaktır zaten canım boyle boyle büyüyolar

bu arada madem hersey paylasılıyo cooook dertliyim; kayınvalidemle kayınpederim 3 haftadır bizdeler ve ben kafayı yemek üzereyim, neyse son 1 haftaya girdik ama sabretmekten sabırtasına döndüm

canım ya ev ev üstüne olmaz der kayınvaildem hep bikaç gün iyide sanırım senin için biraz sıkıntı olmuş ne yapalım sabredeceksin kocanın hatrınakaydirigubbakcemile5

ikracığımın da dediği gibi ev ev üstüne olmuyor.. ama sanırım senin bebiş yeni doğduğu için geldiler öyle mi? mecbur biraz daha sabredeceksin .. Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

kızlar öğle yemeği yemedim henüz kayınvalidem ve görümcem alışverişe gitti dönüşte bana uğrayacaklar..acıkmışlardır heralde ben de sigara böreği çıkartıcam da..off ben yememek için nassı durucam onu bilmiyorum..acaba 2tanecik kızartmasam da fırına atsamm yine de çok mu kalorili olur????????

ceydacım yarım yufkadan yapılan peynirli börekde 150 kalori var ama kolari hesabıyla yediklerine dikkat ediyosan bi öğün için çok değil ama benim gibi monti yapıyosan asla yiyemezsin kilo vericem azimliyim yemiycem diyosan yanına bile uğrama bırak onlar yesin sende kendine uygun bişey ye yada onlar gelmeden karnını doyur yanlarında çay içerek yiyomuş gibi yap ayıp olmaz en azından sen bilirsin karar senin

kız ben daha neye göre diyet yaptığıma karar vermedim ki eyvahedigeldismile

ay ikracım çok haklısın asla yemeyeceğim.. guclubacismile

kız ben daha neye göre diyet yaptığıma karar vermedim ki eyvahedigeldismile

ay ikracım çok haklısın asla yemeyeceğim.. guclubacismile

işte azimli kilo vermek isteyenin cevabı budur kaydirigubbakcemile5 vereliniortak alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis a.s.

Ebrucuuuuummmm ben de sana dedi sandımda hatta kıskandım bileeeee dedim bu ebruyu seviyoda bizi sevmiyomu diyeeeeekaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni:roflol:
evet Ebrucum çok zor...ben daha bişeyler görmeden korkmaya başladım açıkçası bilmiyorumkismile

koca göbekli çıtır ablaaammmopuyorumnanaktan
nasıl gidiyor hamilelikyerimseniben
o senin güzel bakan gözlerin çıtır ablamyerimsenibengerçi bu aralar ben de biraz biraz kendimi beğenmeye başladım ama bakalım hayırlısıkaydirigubbakcemile3çok teşekkür ederima.s.

canım Allah kolaylık versinde onlarla geçirdiğin her vakit için ne kadar sevap kazanıyorsunduryerimsenibenaz daha sabretyerimseniben

bugün gene giremedim bu vakte kadar ...
bugün yediklerim;
sabah 1 simit...
öğlen 1 kase bulgur pilavı...
akşama 1 kase yayla çorbası...(saat 18.30 gibi yerim nasipse..)
aralarda elma,grissini...
hep karbonhidratlı beslenmişim dimi ?
hiç yemek değerlendirecek vaktim olmadı

hoş geldin koca göbüşlümmm:CüvCüv::CüvCüv: evet canım ama halen bulunamadı o şahsiyetsiz şahısss. ee nasılsınn. hamişlik nasıllllllll

ikracığımın da dediği gibi ev ev üstüne olmuyor.. ama sanırım senin bebiş yeni doğduğu için geldiler öyle mi? mecbur biraz daha sabredeceksin .. Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

Yok canım yaaa bebişe ellerini sürmüyolar, ben yurtdışında yasıyorumda bize gezmeye geldiler ama planları bizim bebişe tosladı çok mutsuzlar. Bebekle onların gönüllerine göre gezemiyoruz diye. Bu arada demin kayınpederle birbirimize giriyordukki kociş bacaklarımı tekmeleye tekmeleye bir hal oldu.
Bir karıkoca çift arkadasımız var, onlardan konusuyorduk eşim dediki "adam maaşını karısından saklıyo" Kayınpederim ne dese beğenirsiniz gayet normal birseymiş bu. A bu arada benim kayınpederimle kayınvalidem gecen hafta bana "sen bize maaşını söylemesen biz zaten araştırıp öğreniriz" demişlerdi. Bende dayanamadım "sizin bütün sülalenin maaşını bilmeniz normal ama kadının kocasının maaşını bilmesi anormal nasıl oluyo bu?" dedim. Kalakaldılar tabii ama o sıra kocişte benim bacakları tekmelemekten morarttı:))))))))))

Neyse diyet konusuna dönelim: Börek'e hayır!!!:)))
Bu arada ben bir tabak dolusu beyaz dut yedim ama dut un kalorısi hakkında hiçbir fikrim yok umarım kötü yapmamısımdır...

slm kızlar.
yeni üyemiz mart hanım hoş geldin canım aramıza.
kızlar dün ebrunun resimlerini bekliyordumkiiii( bu arada son resmine bayıldım canım. sanatçılar gibi çıkmışınnnn)opuyorumnanaktanboshayallersmileboshayallersmile

eşim telefon etti ben boluyo gadiyorum diye bizide al bizde gidek dedim. çabuk hazırlanın aşağ inekalın dedidelikafadulden
ve yola çıktık sanıyoruz ki boluya gideceğiz. güzel güzelde giyindik tabii. demezmi hatun sen ne yapacan benim işim orda uzun sen sıkılırsın. sizi annemlere bırakayım köye diyekötükedihüso ayyy gıcık oldum. ve köye indik biz. güzel kıyafetleri çıkar kötü elbiselerden giy ve kül kedisi iş başına:umursamaz: 5 saat boyunca temizlik yaptım evde:uhm::uhm:
bileydim böyle yapacağını dedim vallaha arkana takılmazdım dedim...alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

ve dönüş yolunda zaten akşamdan hasta olan oğlum üzerime bir çıkardı pir çıkardı. allahım batmadık bir yerim kalmadı. ayakkabımın içine kadar istifar ettialsanaalsanasmile anlayacağınız berbat bir gün geçirdim. ve hemen dr sine gittik. hemde o üzerimle birlikte akşam 10 du ve kapanmadan yetişek dedim. ayy ne gündü yaaaakötükedihüso-tatlicadiarzu-iğneyi orda yedi tabii. sabah yataktan kalkamadım yorgunluktan monti filan hak getire. ben nasıl gün geçirdim Çok üzgünüm çoook:sm_confused:

ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile ay bana koca demeyin bu günlerde dünün siniri var halen üzerimdemafoldumbenmafoldumben
canım haketen sinirlenmemek içten değil. ama boşver sabırlı davran geldikleri gibi gideceklerdir nasıl olsasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
duta gelincede oldukça kalorili olması lazım. tamamen şeker ihtivade ediyor çünkükafamçokkarıştıolumunekankayizsmile

Doracım sanırım Allah iyi sabır vermiş sana...iyi bir gün geçirmemişsin..oğluşuna geçmiş olsun a.s.

leylacığım profilinde tıpkı bir bebek gibi çıkmışın yaaboshayallersmileboshayallersmile bayıldımm. ikracığım sen çok iyi gidiyorsunnn
bu hafta benim monti berbattıı.....kafamçokkarıştı ama neyseki kiloda almadım bunada şükür diyorummmmyerimsenibenyerimseniben

Doracım sanırım Allah iyi sabır vermiş sana...iyi bir gün geçirmemişsin..oğluşuna geçmiş olsun a.s.

hiç sorma leylacığım. kendi kendimi rezil eetim gibi bişi oldu ama desene senin ne işin varda takılıyorsun arkasına diye.kaydirigubbakcemile ama halen küsüm ona.kötükedihüso

kucağımda çocuğun keki vardı. arabanın içine düştü bende basılmasın diye dışarı çıkıp eğildim koltuk altında kek arıyordumakannehir aman allahım tepemden su dökülüyor sandım............ hemen elimi tokat atmak için kaldırdım refleks olarak tabi eşim ne yapıyorsun ya bebe isteyerektenmi yaptı deyince aklım başıma geldimafoldumben
bu sabah 11 de gözümü zor açtım yorgunluktan...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
çok sağol canımmmmmmmmŞenizŞeniz

zümrütcüğüm ebru seni çok seviyorum deyince tıpkı leylecığım gibi bende ebruya diyorsun sanmıştım:roflol::roflol:
seni böyle neşeli gördüğüme sevindim canım. ŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…