Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

:teytey:günaydınlarrrr bu gün bomba gibiyim:dance: bu gün hayatımda bazı şeyleri değiştirme kararı verdimzemuszemus sabah uyanır uyanmaz gerindim günaydın ebrucum seni çooook seviyorum:asigim: dedim sonra kalktım aynaya baktım bu gün çok güzelsin ve çokta zayıfsın dedim baya etkili oldu gerindim sabah hihoyyytsporumu yaptım kendime söle krallara layık kahvaltı hazırladım cokacimcoookaman yanlış anlamayın çok sey yemedim sadece soframa en güzel örtümü serdim en güzel tabağımı bardağımı çıkardım sonra çiçek ekmek almıştım içine bol maydonoz koydum peynir domates koydum yeşil çayımı aldım :içelimhhhh
sonrada açtım güzel arkadaşlarımın sayfasını size yazıyorum hepinizi çok seviyorum canlarım iyiki varsınız siz olmasanız bu kadar iyi olamazdım hala şişko şişko gezerdimalkisalkisalkis

Teşekkür ediyorum canım, aslında kızımı henüz sütten kesmedim ve sütüm olduğu sürece henüz kesmeyide düşünmüyorum. Ama sonucta işe başlayacagımı ve kendi psikolojimi düşününce en mantıklısının bu olduğuna karar verdim. Birde tabii hayatım boyunca çocukları olupta fit olan anneleri görünce hep imrenmiştim, işte bu yüzden bende öyle olmak istiyorum:)

Bu arada spor olarakta aranızda yapan varmı bilmiyorum ama ip atlamayı düşünüyorum. Yasadığım yerde yürüyüş yapabilmem mümkün degil. Eşimin bana ip almasını bekliyorum bakalım:))

zümrtücüm ne güzel bi güne başlangıç maşallah umarım bütün günlerin boyle keyifli geçer gerçekten burası iyiki var yoksa ben herhafta başlayıp hafta ortasında bıraktığım rejimlerle hala uğraşıyo olurdum burda bi dala tutunmuş gibiyim bırakmayada hiç niyetim yok herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Ben sizden birseyler öğrenmek istiyorum, yediklerimizi gün içindemi yoksa ertesi günmü yazacagız buraya??? Birde kilo bildirimini ne zaman yapacagız???

canım ister gün içinde ister ertesi gün yap sen bilirsin kilo bildirimlerinide her cuma sabah yapıyoruz

Günaydın arkadaşlar ,bu bilgisayar beni öldürecek,oğlum yeni bir program yüklemiş,dün yine açılmadı,artık tamam sanırım..Bu arada diyetimi aksatmıyorum,ama aklım valla sizde kaldı...
:teytey:günaydınlarrrr bu gün bomba gibiyim:dance: bu gün hayatımda bazı şeyleri değiştirme kararı verdimzemuszemus
Zümrütüm,ne güzel enerji dolusun bugün....Neşen daim olsun canım....opuyorumnanaktan

Mart canım hoşgeldin,umarım hepimiz kilolardan kurtuluruz,bebeğini emzirdiğin için yine de çok zorlama kendini....
Modacım çok geçmiş olsun,iyi haberlerini bekliyoruz....:teselli:
ama benden kilolu durmuyorsun canm yaaaaaaa ben senden şişkoyum boyum kısaaaaaaaaaaaaa naberrrrrr
Resimlerin harika,öyle abarttğın gibi şişko da değilsin ayrıca...lmaz:Biraz verdin mi fıstık olacaksın fıstık....
DORACIM merak etme rejime devam ediyorum,bende senin gibi pc mağduru oldum...

Ceydacım hoşgeldin canım....Kilolarına kortizon sebep olmuştur,benim oğlumda astım hastası,çok kortizondan şişmanlamıştı..iştahı çok açıktı,..Ama şimdi çok zayıf,spor çok etkili oldu,basket ve futbol oynuyor...:teselli:.Bizimde şu an astım olayımız yok çok şükür Allahıma....:Saruboceq:Ayrıca seni de montiye bekleriz....

Ben buralardayım,temizlik yapıyorum,arada bakarım,öğleden sonra arkadaşıma bebek görmeye gidicem,işlerimi bitirmem lazım....zemuszemus

teşekkür ederim canım aslında bunu her gün yapmalıyız

hoşbuldum canım evet kortizonun epey etkisi oldu maalesef.. :gitme:

benim astımım da tedavi edildi çok şükür.. ama geriye kortizon hasarı kaldı onu da ben yokedeceğim inş. yerimseniben oğlun için de hem hastalığı yendiği hem de spor yapıp sağlıklı bi çocuk olduğu için sevindim.

süpppersin tatlım olumunekankayizsmile

benim bu sabahki kahvaltı menüm

2 dilim uno çavdar ekmeği
bir parça tuzsuz az yağlı peynir
3 zeytin
yarım domates
1 bardak şekersiz süt

geldimmmmmmm aslında burdayımda yazmaaıdm
ebrucum seni çok seviyorum derken bende bana dedi sandım hıhhhhhhhhhhhhhhh
:)
güzel başlamışsın güne
bende güzel başlamıştım ki
neyse
dünden beri kendimi daha bir bomba gibi hissediyorum ben ama bu cok iyi oldu cok ateşlendim :) cok iyi gidiyorum
sabah iki lokma ekmek attım agzıma maksat metabolizmayı canlı tutmak bir parça peynir iki yeşil zeytin ve salatalık yedim
sonra yeşilimi içtim
sonra bir lt su içtim
iki km yol yürüdüüm hava cok sıcak
arkadaşımın kzıının doğum günü var ona hediye almaya gittik öğleden sonrada oraya gececgim
ama cok dikkat edecegim akşamda yemek yemeyecegim
işte böyle kızlar
smaanyolum canm sagol
çocuk yetiştirmek çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çokkkkkkkk hemde
eziliyorum bazen sorumlulukları altında neyse işte böyle
anlatmiim diyorum ama dayanamıyorum
ne oldu da diyeceksiniz şimdi demi :)
kankardeş olmuşlar kankardeş
((((((((((((((((((( sabah görünce oturdum hıclkıra hıçkıra agladımmmmmmmmmm büyüktn görünce küöçüklerde yapmış camla kesmişler hemde kollarını
ben napcam ya vallahi çıldırcam yakında ya hayrılsıı
jiletlenmiş gibi olmuş aynı

Bu arada spor olarakta aranızda yapan varmı bilmiyorum ama ip atlamayı düşünüyorum. Yasadığım yerde yürüyüş yapabilmem mümkün degil. Eşimin bana ip almasını bekliyorum bakalım:))

merhaba hoşgeldin arkadaşım..

ben hergün evde 1.5 saat spor yapıyorum. internetten fitness videosu indirdim bilgisayarın karşısına geçip aynılarınıyapıyorum iyi de ter attırıyor.. 1.5 saat çok dersen etkili olan hareketleri derleyip 10 dk.lık bi program da hazırlamışlar o da faydalı olur.

mart 09 hoşgeldin canm
yapman gereken gün boyu ne yedin ne içtin yazıyorsun ,
mutlaka paylaşım yapıyorsun artı işte bak gün içinde biz hereyimizi paylaıyoruz arkadaşlıklarımız çok güzel canm
bu hafta deneme sürecin
haftaya kadar denemeyi aşarsan lisetedesin
yapman gereken düzenli paylaşım martcım

kızlar yarın kilo bildirimini nereye yazacağız bilmiyorumkismile

yarın sabah tartılıcam çok heyecanlıyımm :1shok:

akannehirakannehirAy mikrop kapacaklar ya,bu çocukları bir türlü anlamıyorum,hep bu dizilerin etkileri,alıp karşına aids,hepatit kaparsınız de anlat,valla zor iş çocuk yetiştirmek.....:teselli:

kızlar yarın kilo bildirimini nereye yazacağız bilmiyorumkismile

yarın sabah tartılıcam çok heyecanlıyımm :1shok:

ceyda yarın kilo bilsdirimini buraya yazacaksın yine canm
da
sen kaç gün oldu denem süren bitmişmiydi ??????
sen bu cuma degil haftaya cuma yazılcan liseteye sanki yanlışmıyım düzeltin kafam yerinde degil inan nın ki
samnyolum canm ya
her mzna konuşuyorum anlatıyorum
annem diyolar haklsıın sabahta aglaıdm onlarda agladı anne özür dileriz diye
ama ne bilim ya vallhi yoruldum işte

canımcım sahi ben daha deneme süresindeydim pardonn unutmuşum :kedi:

ayrıca bu kankardeş olma modası çocuklarda hala var demek ki.. üzülme güzel annecik inş. kötü birşey olmaz :1hug:

EBRUCUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM aşklarımm nasılsınızzzzzzz
geldii koca göbeklii edaaaaaaaaaaa
napıyorsunuz kızlar diyetlerr nasılll
superisii yaa ankaradakii katil bulunamadı dahaa sizin ordaydıı değilmii o kadınnn
leylaaaaaaaaaaaaaaaaa o güzellik ney anammmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…