Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhabalar kizlar,
sizlere daha once yazmistim sanirim,ben iyilestim ama esime gecti virus diye,sonra o hastalandi diye.sonrasinda agzindan kanda gelmege basladi,inanin gunlerdir felegim sasti,doktorlara hastanelere gitmekten fenalik geldi.3 gündür kan geliyo esimin agzindan,damar catlamis olabilir dedi doktor,
herseyi biraktim,dersler,okul..sadece esimle ilgileniyorum,malesef internete giremiyorum,o yüzden bana 2 haftalik izin verirseniz cok sevinirim.gercekten esimle ilgilenmekten laptopu acmak aklima bile gelmiyo,lütfen beni mazur görün,daha önce iyilesirse tabiki online olur ve size haber veririm.

modacım çok geçmiş olsun canım. boğazını tahriş etmiş de olabilir. öksürürken mi geliyor kan :uhm: allah şifa versin tez zamanda inşallah :Saruboceq:

ahh leylacım keşke bende öyle olsam. üst bölge kalın olunca olduğumdan fazla kilolu gösteriyorum. kardeşimin kilo benden hep fazla. boyumuz aynı. ama onunda üst bedeni ince. hep benden zayıf duruyor sempatiksalakcinni

modacım çok geçmiş olsun inşallah bian önce iyilrşit eşin rabbim şifa versin

ya kızlar ben hep giriyorum misafirimiz oluyo altta önceden hiç bu kadar çok misafir gelmezdi topiğimize gamyoncuiremsu

modacım cok gcm,iş olsun izinli yazamıyoruz ya giriş çıkış yaptırıyoruz yada aynı gecebiliyoruz napalım kızlar siz söyleyin
tekrar gecmiş olsun acil şifalar canm
asicim hoşgeldin canm
aynı şeyleri düşünmek güzel oky :) hadi bakem ver şu iki kiloyu verilmeyecek kilo degil hem zmanın da var iki kilo için canm benim
ben öğlen bir dilim ekmekle tavuk sote yedim
bir kahve içtim kızlar geldi
aslında hem çok temizlik yapasım var hem yok napcam ben ya :)

ebrucuk süper görünüyorsun.. arkadaların dediği gibi kilolardan az kurtulrsan fevkaladenin fevkinde olacak yani inş. :)

asi_bulut hoşbuldum canımm :teytey:

ikracım sen neler yedin bugün anlat hele :hulya:

ben sabah ılık su ile duruyodum sonra babacım sürpriz yaptı bana geldi.. dışarı çıktık yemek ısmarladı bana hem de diyetteykenn ben de naptımm tabii dayandım açık büfe salataya 3 adet de ızgara köfte yedim o kadarr benneyaptımki

ceydacım ben monti diyetini uyguluyorum canım biraz karışık gibi görünsede içinde olunca iyice alışıyosun
her sabahda menümü yazıyorum bu sabahda
kahvaltıda yağsız peynr 2 dilim tam buğday ekmeği yarım domates 6 zeytin

öğlen de balık salata ve 2 kaşık yoğurt yedim akşamada babcım geliyo

ama yine ben montiye uygun yiyeceğim
eğer sende incelemek istersen topiğin linkini veririm bakarsın

ikracım peki bu diyeti ne zamandır uyguluyorsun ve aldığın sonuç nedir? linki ver istersen canım ben bi inceleyeyim ama montinin diyet olmadığını kiloyu korumak için falan olduuğunu duymuştum sanki.:hulya:

Kilo Verdiren Yöntemler!
Kilo almamak için, özellikle akşam yemeğini yedikten sonra uyumayın. Mümkün olduğunca akşam altıdan sonra meyve hariç bir şey yemeyin. Gece atıştırmalarından kurtulun.

Günde 3 öğün süt için. Yapılan araştırmalar, süt içen kadınların, içmeyenlere oranla %70 fazla yağ yakıyor.

Kremayı kesin! İçinde krema olan her şeyden uzak durun. Kremalı bisküvi, kremalı çorba gibi ürünleri tüketmeyin.

Diyet içecekler tahmin ettiğiniz kadar masum değildir. İçinde yapay tatlandırıcı bulunur. Onlar yerine doğal meyvelerin sularını sıkıp içmeyi tercih edin.

Arada bir mayonuzu giyerek ayna karşısına geçin. Bu size daha fazla egzersiz yapmak için ivme kazandırır.

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Uyuduğunuz gece boyunca metabolizmanız yavaşlar. Tekrar eski haline dönmesine yardımcı olan ise kahvaltı etmektir. Kahvaltı yapanlar, yapmayanlara oranla daha fazla kalori yakar.

Sofrada yemek yeme alışkanlığı edinin. Ayakta veya televizyon karşısında yediğinizde, doyduğunuzu anlamazsınız.

Yemek yedikten 1-2 saat sonra acıkıyorsanız, atıştırmak için meyve yiyin. Meyve, bir sonraki öğüne kadar tok durmanızı sağlayacaktır.

Çocuklarla aranızı iyi tutun. Yakınlarınızın çocuklarını eve konuk edin. Onunla oyun oynayın. Bu hem daha fazla kalori yakmanızı sağlar, hem de duygusal açıdan tatmin edicidir.

Vücudunuzu iyi tanıyın. Hangi besinlerin metabolizmanızı yavaşlattığını, hangilerinin hızlandırdığını bilin. Yeme sistemini buna göre ayarlamak, sizi gereksiz kilo almaktan kurtaracaktır.

Hırs yapın! Çok beğendiğiniz bir elbisenin bir beden küçüğünü alın. Görebileceğiniz bir yere asın. Kendinize bu elbisenin içine gireceğinize dair söz verin.

Açlık hissettiğinizde meşgul olmanızı sağlayacak bir şeylerle ilgilenin. Hobiler edinin. Kendinizi işe verin. Böylece yemek aklınıza gelmez!

canım bu ikinci haftam 83,5 başladım geçen hafta 82,5 dum bu hafta bakalım kaç olucam

linkde bu http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...36698-montignac-diyetini-beraber-yapalim.html

hmm bu ayarlamaları iyi yapmak lazım ben örnek menü ile başlayayım o zaman sonra alıştıkça kendim değiştiririm..hem sana da sorarım ikracımm

canlarr benim çıkmam lazım.. yemek vs. hazırlığı malum. öpüyorum sizleri..ebruyu bugün fazla göremedimm

öpüldünüz :1hug:

allah allah ceydacım gör diye resimde koydum ben ama :))))))))))))))))))))))))
takıma iki arkadaş daha cagırdım biri bize göre zayıf ama motivasyona ihtiiyacı var ve biizmde yeni soluklara bakalım kim gelirse artık :)
ben saat 4 30 gibi yemeğimi yedim iki kaşık taze fasulye yedim iki kaşıkta makarna yedim
şimdide yeşi,limi aldım elime ohhhh mis gibi içiyorummmmmm

ebruş monti linkinde bebik var 65 başladı 59 kilo hedefi 50 . takım soruyordu yanlız hafta sonu paylaşım yapamazmış ikra ve saman yoluda tanır yeriniz varsa söyleyelim gelirse...a.s

senide bekliyorum monti linkine bikaçgün menü ver alışırsın montiye . sormaktan korma 2. takımdan takip edemiyorum menülerinizi o yüzden yoksa link meraklısı deyilim he .

tatlışş resimleri gördüm gördümm kaçar mı hiç :jeyyar:

bugün açlık hissediyorum kızlar.. Allah'ım bana yardım ett :Saruboceq:

akşam yemeğim
4 kaşık zeytinyağlı brbunya
2 kaşık pilav
yoğurt-salata (salata tuzsuz 2 kaşık zeytinyağı gezdirdim bi de limon var)

ebrucum süpersin fıstığım dediğin gibi güzel yüzün yeter
resimlerime yazdıkların içinde çk merciiii öpüldün kıskan beniiii kıskannnnnnnn:)))
montiye bekliyorum yazıyom yazıyom görmüyon yardım etcem söz 50 kilo etcemseni

asicimaynıyız canım popo gitti nere gittiyse göbük sırt duruyo

günaydın kızlar yine kapılarını ben açıyorum topiğin hepinizide bekliyorum
dün yediklerim
sabah yağsız peynir 2 dilim tam buğ ekmeği 6 zeyt,n uarım domates

öğlen balık 2 kaşık yoğurt salata

arada kiraz

akşam yarım tabak kuru fasulye bi parça tavuk salata 2 kaşık yoğurt

gecede yarım elma

günaydın kızlarr ben geldim bugun sabah elma sirkesi bal karışımı içtim:)sonra 2 dilim tahıllı ekmek uno beyaz peynir salatalık domates ve yumurta yedim:)

Merhabalar,
Yeni çağırılan 2 kişiden biri ben oluyorum sanırım:)))
Kısaca kendimi anlatayım 173 boyundayım ve 80 kiloyum bugün tartılmadım ama yarın sabah tam kilomu yazacagım sonuc olarak fazlası olabilir ama eksiği yok((
Hedefim ilk aşamada 70 kilo olmak. Ekim ayında doğum yaptım ve bunlar maalesef dogum ve sonrasından kalan kilolarım. Bebeğimi halen emziriyorum fakat iki ay sonra işe başlayacağım ve bebeğimde artık ek gıdalara başlamaya çabaladığı için artık diyet zamanımın geldiğine karar verdim.
ışin aslı kendime güveniyorum ama motivasyona ihtiyac duyuyorum. Umuyorum ki burası o motivasyonu bulacagım yer olur. Beni kabul ettiğiniz içinde teşekkürler...

mart09 hoşgeldin canım hikayemiz aynı ama sen daha erken başlamışsın valla çok da iyi yapmışsın ben kızımı 2 yaaşında kestim sütten ve 2 ay önce başladım inşallah herp beraber kurtulacağız kilolarımızdan
günlük yediklerini paylaşırsan sana yardımcı olmaya çalışırız canım amaç aslında belli sağlıklı beslenmek mümkün olduğunca şekerden uzak durmak hamur işlerini aburcuburu hayatında çıkarırsan dikkatli olursan ister istemez kilo vermeye başlıyosun zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…