Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

doracım sen kekik çayını nasıl yapıyosun bende dün başlayayım dedim bi çorba kaşığı attım kupaya aman allahım çok yoğun ve acı bi tat olsu hemen seyrelttim onu bugun bi çay kaşığı kattım kupaya 5 dk. demlendirdim doğrumu acaba

1 çorba kaşığı çok fazla canım o zaman çok acı oluyor. ben 1 tutam alıyorum oda 1 şeker kaşığı acna gelir.....
hem sabahları aç karna içersen çok daha etkili.... 5 dakika evet doğru.......

evet canım doğru diyosun...
mantıyla pilavla ekmekkafamçokkarıştıbizde yoktur böyle yiyen....valla duyuncada şaşırıyorum bayaaaohaoldumsmilebende oğluma yemeğin yanında ekmek yemesini öğretemedim :)) akmeği ayrı bi yemek olarak görüyo :)) galiba böylesi daha iyi zemuszemus

ikracığım şimdide be sana bir soru sorayım ama zor değil haaopuyorumnanaktan
benim ekmeğim yuvarlak tabak görünümünde. bunun 1 dilimi bayağ bir büyük. seninkidemi bu şekil.
ben bunu 1 dilim olarak kabül ediyorum ama şu kare şeklinde olanlara göre 2 dilime tekabül eder sanırımmmsempatiksalakcinni

bizimkiler ailecek yemeğe çok düşerler....... allahtanki çocuklar baba tarafına çekmemişler leylacığımdelikafaduldendelikafadulden
onların tam tersine yememe sorunları varkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
şu an oldu bak benim ufaklık acıktım demiyor. anneside sormuyor tabiiii:roflol::roflol:

canım ben unonun alıyorum onun dilimlerini bilirsin ama sabah 3 dilim bile ekmek yiyebiliyoruz o yüzden 1,5 dilim yersen sanırım sıkıntı olmaz

slm ben yine geldimmmsempatiksalakcinni
sabah ve öğle yemeği arasında 2 kayısı 1 ceviz yedim. öğlende
1 tabak dünden kalan mantarlı tavuk sotemden salata ve 2 kaşık yoğurt yedim.
yemeğe başlamadan önce ben bu kez doymam galiba demiştim ma yerken yerken çok doyduğumu hissettim.

ha sölemezsem ayıp ederim 1 ısırıktan çok daha az yufka börek(fırında siğara böreği) tadına baktım. aslında bakmıyacaktım ama kızım bu geçenki kadar güzel olmamış deyince bakmak zorunda kaldımkötükedihüso neymiş efendim geçenki yumuşakmıştı bu çıtır olmuş. tabiki çıtır olacak fırından çıkar çıkmaz servis yapmıştım.:1shok: birde beni tattırmak zorunda bıraktıkötükedihüso

samanyolum bence sen birazhareketlere yönel bak o zaman vereceksindir aminim zatende fazla bi kilonda kalmadı kiiiolumunekankayizsmile

Canım ben hergün 45 dk mutlaka yürürüm,şimdi birde mekik hareketleri ekleyeyim bakalım...enim derdim hormon ilaçları,maalesef bırakamıyorum da...

iyi akşamlar olmak üzere hatunlar a.s.
öğlende yemek yeme fırsatım olmadı...4 tane finger bisküvi yedim..1 saat öncede 2 tane petitbeurre bisküvinin arasına 3 tatlı kaşığı dondurma koyup yedim...canım nasıl tatlı istemişti..süper geldi valla..
akşam yemeğim makarna olacak...kendi minik tabağım var ona koyup biraz ketçaplıcam :)

günaydın kızlarŞeniz tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. rabbim hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inşşallah:Saruboceq: vatanına milletine ve ailesine layık olarak tabiiiiyerimsenibensırnaşık şey​

dün akşam ne yaptım dersiniz.sempatiksalakcinni kızımıda yanıma aldım ve yürüyüşe çıktım..zemuszemus eşim yürüme birlikte gidelim dedi ama o rabasız hayatta yola çıkmaz. yok ben yürüyecem sen arkamdan gel bir noktada buluşuruz dedimdelikafadulden biraz kırıldı ama ne yapayım benim canım yürümek istedidelikafadulden iyikide çıkmışım yoollara. yollar bayram yeri gibiydi. aman allahım o ne cıvıltılıkboshayallersmile. millet anneler günü için telaşelenmiş hediye alanlar alanlara:1shok:

ordan çarşıya çıktık ve bana annleler günü için hediye aldılar. ne diyecek olursanız kıyafet aldım. hep 1 beden dar aldım.
akşam menümde ne yedim bende bilemiyorum hatırladığım sadece 1 tane minik biber dolması ve yoğurttu..:kedi: ama hiç doymamıştım. yinede kalktım masadan........
eve geldiğimizde o kadar çok açtımkiiiiiiii çok teklif geldi ama ben kabül etmedim. yok ben zaten dar kıyafet aldım birşey yemiyeceğim dedim.:lepi:
artık açlık bastırmak için çayın yanında 1 tane minik eti cinden yedim ve yattım:lepi:
sabahta klasik kahvaltıma birde kendi yaptığım diyet şekerli marmelatı ekledim.
çokta hoş olmuştu ekşi ekşiiicokacimcoook
kahvatıdan sonra 1 saat spor yaptım. eee o kıyafetlere en kısa zamanda girmem gereklidelikafadulden:lepi:

KELıMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARŞILIKSIZ SEVGıYı TARıF EDıN DESELER HERALDE ANNE DERDıK.........
her kesin anneler günü kutlu olsun

cumadan beri inanılmay yoğundum arkadaşlar kusura bakmayın giremedim ama bu gün vücudum galiba iflas etti öğlen 2 ye kadar yataktan kalkamadım vücudum beni taşımıyor artıkneyse kalktım hala yazlık işlerimi bitirememiştim onları hallettim hemen pc nin başına geçtim sizi çok özlemişim leylacım çocuğunun iyileştiğine ve senin toparlandığına çok sevindim

bu sabah 1 simit ve peynir zeytin yedim öğlen sadece neskahve içtim akşam ne yiyeceğimi bilmiyorum

:çok üzgünüm:bu gün hiç kimse uğramadı buralara beni yapayalnız bıraktınızeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile:gitme::gitme::1no2:

günaydın kızlar tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum rabbim hepimize hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inşallah
cumartesi pazar montie ihanet etmedim çok şükür bu hafta yine tam gaz montiye devam

pazar menüm
3 dilim ekmek yağsız peynir 7 zeytin domates

öğlen türlü yoğurt

akşam da 5 köfte ayran salata köfteler ekmeksiz

gece çilek

günaydın benim güzel takımım
hafta sonu yoktum evde asiy ve ikraya söylemiştim sanırım tarsusa gittik yemesi içmesi bol iki gün gecridik ama inanılmaz kaloride harcadım :)
voleybol oynadık ortada sıçan oynadık :) kollarım agrıyorrrrrrr bacaklarımda cok yorulmuşum yav yaşlanıyormuyum neeeeeeee
dün akşam orhan hakalmaz konseri vardı ;
ay ay gerçekten güzel iki gün gecridik gezdik tozduk eglendik stres atttık :)
eeeeeeeeeee nerdesiniz diyverin gari
HEPıMıZıN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN FISTIKLARIMMMMMMMM

ebrucum ne güzel ya harika eğlenmişsiniz
hamladığın için ağrıyo olabilir canım
şimdi sen bu moralle bu hafta sonuna kadar en az 1 kilo daha verirsin

inşallah inşalllah ikracım :)
canm benim nasılsınnnnn
sen süper gidiyosun valla gıpta ile bakıyorum saana :)
kızlar dün ki fotolardan var koyacagım becerebilrisem

9. takm kapatılmış bu arada
sizlerden ricam bu takım hepimziin lütfen daha dikkatli davranalım olurmu
bidirim yapmadıkları için sonuç açıklamadıkları için kapatıldı 9. takım
cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanını düzenl,i takip edelim kızlar

ne yediğimide yazayım bugün itibari ile bir lokma ekmek bir dilim peynir bu kadar şimdi kalkıp bende kedndime bir kekik yapayım kızalr gelcek birazdan kayveye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…