Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aaaaaaaa
birde akıma gelmişken
kızlar
bakın bu konuda cok ciddyiim
burda herşeymizi paylaşıyoruz birbirmize arkadaş diyoruz dost diyoruzzz
sonrada ortadan kayboluyoruz sakın ha sakın sakın
bakın senelerdir dora asi mehtap sürekli görüşrüüz doracımın ve mehtabımın telleri var jujumunda
ebrumun da ;:KK66:
lütfen kaybolmayın habersiz cekip gitmeyin
harika aklıma geldi o gün bir de swetllly hani nerdeler
harikanın bize sözü yokmuydu karakalem yapcaktı !
eger dost diyorsak bu dostluk sürmeli

kızlar ben bugun bimden twister aldım 8,5 tl di artık yan yağlarıma bu şekilde veda etmeyi düşünüyorum inşallah işe yarar karın ve yan yağlar için iyi olduğu yazıyo zaten ihtiyacı olan varsa alabilir sizide bilgilendireyim dedim

Son düzenleme:
leyloşum toparlanmana cok sevindim
oğlun nasıl oldu bir problemyok dimi canm
ayrıca herhalde kendimizden bahsedecegiz dertlerimizi sevinçlerim,zi herşeyimizi anlatacagız birbirimize elbet
bajk bana cenem hiç duruyormu :))))

Ebrucum oğlum iyi çok şükür,bi problem yok:Saruboceq:
ben de o yüzden özürdiledim ya...haber vermeden,sorunumu anlatmadan uzaklaştığım içinbenneyaptımkiben de 2. msjındaki gibi düşündüğümden yani dostluk açısından;biran önce toparlanmalıyım,arkadaşlarıma ayıp ettim dedim kendi kendime...hatta kiloları vermeden buradan gitmek yok diye bas bas bağaran ben böyle yapmamalıyım diye düşündümyerimsenibeniyi düşünmüşüm dimisempatiksalakcinni

kızlar ben bugun bimden twister aldım 8,5 tl di artık yan yağlarıma bu şekilde veda etmeyi düşünüyorum inşallah işe yarar karın ve yan yağlar için iyi olduğu yazıyo zaten ihtiyacı olan varsa alabilir sizide bilgilendireyim dedim

aa ne kadar uygunmuş fiyatıakannehirinşallah işe yarar canım...müsait olduğumda ben de gidip bakayım bariiii....

bu arada bizim aerobik kursu bitti...ooofff offffbenneyaptımki

aa ne kadar uygunmuş fiyatıakannehirinşallah işe yarar canım...müsait olduğumda ben de gidip bakayım bariiii....

bu arada bizim aerobik kursu bitti...ooofff offffbenneyaptımki

evet canım fiyatı çok uygun sen bu alete alışıksındır zaten bakalım bizde işe yarayacakmış

twister neydi yaa hatırlayamadım fisfisfis
googledan baktım. yerde tabla gibi durup üzerinde dönülen şey mi kaydirigubbakcemile3

modacım gerçekten dikkate etmezsen ipin ucu kaçar eşin haklı sen sinirlenince yemekden çıkarma bence başka bi meşgale bulman lazım
ikracim öyle valla,ben sinirlenince yemege vuruyorum resmen,baska biseyle ugrasmam lazim,kendime mesgale bulmam lazim
bende aynıyım herşey cok iyi giderken
birden bire üzülüyorum en ufak bir şeye sinirleniyorum kendimi mutlu hissediyorum sanki yiiynce tıkınıyorum resmen
kızlar nolrusunuz hadi toparlanalım artık ya
ebrucum mutlu olmak icin bende tikiniyorum,ama yapmamamiz lazim,sonra mideme agrilar giriyo,öyle sacma sapan seyler yedigim icin

modacım öğrenmişsin zaten muz yasak canım sanada hayırlı olsun diyelim montiyi yapınca iyiki başlamışım diyeceğine eminim
tam baslayamadim ama kücük kücük adimlar attim baslamak icin,yapicam bu montiyi:)

Modacım seni de aramızda görmek güzel....
ay bi tam baslasam tam montici olucam ama,olsin simdilik,biraz adapte olayim tam basliyacagim,alistirma yapiyorum henüz:KK66:

http://www.fitshop.tv/disking-bedava-urun-detayi-78.aspx

kızlar bu linkde de twisterla kaç çeşit hareket yapılabiliyo görebilirsiniz
ben sadece sağa sola döneriz diyodum ama bir sürü yapabiliyomuşuz
akannehirValla şaşırdım İkracım,kullan bakalım faydası olacak mı,ben kendiminkini anneme vermiştim,faydası olursa alırım ....:roflol:
samanyolucum kolay gelsin ,form çayları iç canım o biraz alır şişkinliğini
yeşil çay içtim 2 kupa yok faydasız,akşam da form içeyim bakalım fayda edecek mi....Temizliğim bitti,1 saat de yürüdüm....Çok yoruldum bugün....Yarın da pikniğe gidilecek,öfff bu annem diyet yapmamam için gereken herşeyi yapıyor,sabah sadece süt içip, orada abartmadan yersem dengelerim belki...
bilmiyorumkismile

günaydın kızlar...... benim bu pc den sıkıldınız ama inanın bende sıkıldım. dün eşim götürecekti ama işim çok dedi çekti gitti. bende çok uğraştım yazabilmek için ama olmadıkötükedihüso akşam benim mucit kız bişiler yaptı ama geçici sanırım yazarken yada okurken site pat diye kapanıveriyor. neyse bunada şükür:Saruboceq:
benim montiye devam kızlar. inanın buraya giremiyorum diye hiç ipin ucunu kaçırmadım. dün süper monti yaptım. bunu yollayımda elimde kalmasın yazımakannehir

dün sabah klasik kahvaltı
arada 5 erik
öğlen etli mantar sote salata ayran
akşam 1 tabak yağsız susyu arındılrılmı fasulye türlüsü ayran salata çeyrek dilimde ekmek yedim
arada 1 ceviz 2 kayısı ve şekersiz çay içtim....kaydirigubbakcemile5

dün bir giyinmişim bayadır eşofmanla beni görüyorlardı ki
kızım kapıdan girdi anne inanmıyorum sana sen incecik olmuşun diyor....sırnaşık şeysırnaşık şey aslında verdiğim kilodan çok bel hareketlerini çok yapıyorum. yeniden toparlanıyorum yaniiiidelikafadulden bunu duyupta diyet bırakılırmı hiçvereliniortak

bu arada ben yazıyorum ama onlayn görünmüyorum yazılarım geliyormu ki yaaabilmiyorumkismile

hatta komşularım bile söylediki dün sen ne çok zayıfladın diyehihoyyythihoyyyt vermem gereken 4 kilo kaldı ama bunu 9 de yapabilirim kim bilirsempatiksalakcinni

ebrucuğum canım arkadaşım bende sizleri çok seviyorum ve dostluğunuza güvenip herşeyimi paylaşıyorum..... her ne kadar olumsuzluklada karşılaşsam yinede kimseye küs değilim kimseyle bir derdim yok çok şükür........:Saruboceq:
iyiki varsınız iyiki sizleri sanalda olsa tanımışım...........ŞenizŞeniz

leylacığım canım aramıza dönmene çok sevindim... oğlun iyi olsunda geç olsun güç olmasın diyet değilmi her zaman yapılabiilir:1hug::1hug:

samanyolum bence sen birazhareketlere yönel bak o zaman vereceksindir aminim zatende fazla bi kilonda kalmadı kiiiolumunekankayizsmile

kızlar hani deriz ya midemiz küçüldü fazla yiyemiyoruz diye. mide küçülmezmiş beyin sinyal verirmiş doyduğumuzu. artık miktarı beyin ayarlarmış belli bir süre sonunda. vallaha hergün okuyorum dinliyoyorum iyi sıkı bi diyetisye olacam bu gidişle bendelikafadulden
ama bazı koca kafalı insanlar var anlatamıyorum bunları. hem soruyolar hemde yok öyle katı kurallara gerek yok az yense yine verilir diye yada hiç yenmese diye söleniyolar. bende içimden sende öyle ver diyorum. be mubarek dinlemiyecen niye soruyon nasıl zayıflıyon diye demi yaniiiiiguclubacismileguclubacismile

ayy ne çok çenem düştü ne yapayım dün giremeyince patladım burda sinirden ama asla yemeklere saldırmadım. tıpkı modacığım gibikaydirigubbakcemile:eek:klava::eek:klava:

günaydın kılzar
doracım tebrikler valla menünde inşallah hep boyle devam eder

benimde dünkü menüm

sabah az yağsız peynir 6 zeytin 2 dilim tam buğ.ekmek yarım domates

öğlen tavuk ızgara yağsız salata burda yoğurt yada ayran olması lazımdı ama malesef işyerinde yoktu

akşam tavuk ızgara salata ayran azda ıspanak kavurma

gece çilek

günaydın kızlar a.s.
teşekkür ederim Doracımmmmopuyorumnanaktandemek midemiz küçülmezmişbilmiyorumkismilehep böyle biliyodum şaşırdım yawkaydirigubbakcemile3

kahvaltım 1 dilim ekmek,4 yk domatesli yumurta...

evet leylacığım bende derdim hep ki midem küçüldü diye. o gün dr konuştu bu konuyu. hatta bir kadın vardı 5 ayda 25 kilo vermiş........ önceleri 5 tabak makarnayla doyardım diyor. şimdi 1 tabağı bitiremiyorum diyor. hiç aç kalmadım diyor sadece neyi neyle yemem gerektiğini öğrendim diyor buda bizim yaptığımız montiye çok uygun bir şey yani.
makarnayla patatesti ekmeği bakliyatı yersek tabiki kilo alırız.....

benim eşim mesela mantıyla ekmek yer..
hatta inanmıyacaksınız ama pilavla bile ekmek yerkötükedihüso şimdilerde bana kızıyor. yapma pilavı diye ama çocuklarım için yapıyorum sen yeme canım diyorum duramıyorum ki diyor görünvede. ve bana imreniyor hem alıyorsun hem verebiliyorsun kiloları diyesırnaşık şey

ben şimdilerde düşünüyorum da ne kadar yanlış besleniyormuştuk. bir misafir ağırladığımızda çorba pilav mantı salata turşu her hangi bir sulu yemek en sonundada tatlı kafamçokkarıştı vallaha yine iyi kalmışım ben 90 lardaohaoldumsmile bu yeme şekliyle yaniiiii:eek:lmaz:

ben artık salata ayran ve tek çeşitle yetiniyorum........ o kadar çok hamur işi yapıyorum ama tadına bile bakmıyorum. benim oğlanın boğazı kötüdür. onun için poğaça börek türü şeyleri çok yaparım ama yendi yendi yenmedi ya buzluğa atıyorum yada kolu komşuya dağıtıyorumdelikafadulden

günaydın kılzar
doracım tebrikler valla menünde inşallah hep boyle devam eder

benimde dünkü menüm

sabah az yağsız peynir 6 zeytin 2 dilim tam buğ.ekmek yarım domates

öğlen tavuk ızgara yağsız salata burda yoğurt yada ayran olması lazımdı ama malesef işyerinde yoktu

akşam tavuk ızgara salata ayran azda ıspanak kavurma

gece çilek

ikracığım seninde menülerin çok güzel canım. biz bu işi çözdük yine tekrarlıyorum.:lepi: aslında ben daha çok ta verirdim amaaaa arada bir ekmek kaçamaklarım oldu. ucundan kulağından misali. fakat çokk az oluyor bu miktar. gözümü doyurmak içinsempatiksalakcinni
pazar günü dondurma yadim döner yedim ekmek yedim hemde çok aşırı miktardaydı. bu hafta sonu çok daha dikkatli olacağım. şimdi ben acıktım 2 kuru kayısı yiyim yeşil çayla birliktecokacimcoook

X