Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sabah kahvaltım 1 simit ve peynir çay çünkü dükkana gitim ve bu sefer çorba içmek istemedim
öğlen tavuk dürüm yedim
aaaaa ben bu gün dansa da gittim ya şu dans işini çok sevdim neden diyeceksiniz çünkü kadınlığımı hatırladım ben öyle erkek gibi olmuştum bedenimin farkında değildim dik durmayı popo sallamayı ve kadın gibi yürümeyi öğrendim tabi bir de kilo verebilsem harika olacak

samanyolucum:)teşekkürler cnm evet doracım beni dövdüklava:valal ne yapacağımı şaşırdım söz verdim hem kendime hem doraya hemde sizeee 10 kiloyu verip manken olucam hehehehehe:teytey:alkisalkisalkishihoyyyt

inşallah canım. hadi başarılar diliyorum bu uğurda sana ve güveniyorum:lepi:

zümrütcüğüm çok hoşsun yaaaaboshayallersmileboshayallersmile
ben hiç unutamıyorumki kadınlığımı ütü yap kötükedihüsobulaşık yıka-tatlicadiarzu- evleri sil süpür-tatlicadiarzu- yemek yap ayy ben bu durumda şimdi neyim kadınmıyım kötükedihüsokül kedisi sinderellamıyım:roflol::roflol::roflol::roflol:

başarından dolayı bende seni tebrik ederim canım.... romenlere gelince hepsi bir olmuyorki tatlım. onlar bile kendi içlerinde çeşit çeşitler. yeterki insan olsun lar din ırk fark etmezzzzŞenizŞeniz

günaydın kılzar altta doracığımı görüyorum opuyorumnanaktan günaydın canım
dün yediklerim
sabah 3 dilim tam buğ.yağsız peynr 6 zeytin yarım somates

öğlen türlü yoğurt salata

akşam balık fırında salata yoğurt

gecede çilek

Son düzenleme:
günaydın ikracığım senden önce yazmıştım ve yollayacaktımki siliniverdiii menün harika canım

kızlar yeniden yazacam ama kısa deminki gibi uzun değilllll

dün akşam 1 tabak mercimek çorbası yarım karnıyarık salata yoğurt ve akşam 9 da misafirim vardı onlara kurabiye kendime çeyrek bisküvü ama o kadardanda bişi olmaz yaaa

kızlar çok mutluyum ebrununda dediği gibi yağlarım eriyor:sm_cool::sm_cool: ben bu kez kendime şaşşıyorum bu kadar iradeli olmama bile:teytey:
nihayet tarı kımıldamıya başladı. delikafadulden yeniden gitmeden bunu bir yollayımsempatiksalakcinni

aslında ben daha önce tam diyet yapmıyormuştum yine ebrunun dediği gibi çok içten değilmiştim yaniii. o kız varya beni iyi çözmüş müneccirmidir nedirr:roflol::roflol:

ama bu kezzz 65 i görmeden bırakmıyacağımsüprizzzzzsüprizzzzz birde bu hafta kitabını alayım kim tutar beniiii

ikracığım kızınla ikiz gibisiniz yaa. bende sanmıştımki 2 resim yükledin hihoyyythihoyyyt

doracım seninde menün güzel ama büskividen bişey olurmu o kısmına bişey diyemeyeceğim
motivasyonunda çok güzel inşallah hep boyle devam eder 65 e kada durmak yok yola devam benimde ilk hedefim 79 yetmişli sayıları görmek istiyorum artık bu monti gerçekten çok güzel tartı bana sabah güzel şeyler gösterdi yine

Günaydın kızlarrrr:)bugun sabah kahvaltıda 2 dilim çavdar ekmeği domates peynir zeytin 2 parçada kaşar peyniri yedim :)bakalım günün devamı nasıl olacak:):1rolleyes:hihoyyyt

arkadaşlar kilo çizelgesi nereden ve nasıl yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim:)

Günaydın kızlarrrr:)bugun sabah kahvaltıda 2 dilim çavdar ekmeği domates peynir zeytin 2 parçada kaşar peyniri yedim :)bakalım günün devamı nasıl olacak:):1rolleyes:hihoyyyt

Şenizaferin sana... ara öğününü ve suyunu içmeyi unutma. kilo çizelgesi diyet bölümüne girersen orda vardı ama şimdi bilmiyorum varmı. dur bir arada ben yaptırayım çizelgedelikafadulden

ara öğünümde 10 tane fındık ve badem yedim...
öğlene 1.5 kepçe mercimek çorbası minicik karnıyarık (akşamdan kalan)
1 parrça tavuk kanat
bol kıvırcık ve 1 bardak ayran içtim
ama tıka basa tokum şu an... ayran şişirdi beni iycene.
azda spor yapamda erisinnnnkaydirigubbakcemile2

aslında mercimek çorbasını ısıtırken 3 kepçe ısıtmıştım ama 1.5 ini anca içtimhihoyyythihoyyyt doyduğum yerde bıraktım..alkisalkisalkisalkisalkisalkis
çocuklarıma börek yaptım ama tadına bile bakmadımmm:sm_cool::sm_cool:
kızlar bu arada niye rep vermiyonuz yaaa. bende size vereyim durunnnboshayallersmile

doracım bende türlü ve yoğurt yedinm inanılmaz tokum
ama tavuklar derileriyle pişmiyomuş canım haberin olsun bide mümkün olduğunca lıghh yoğurt yersen
yoğurt yağ yakımını hızlandırıyomuş

ŞenizŞeniz ayranı zaten çalkaladım ve yağını aldım. onu eşime yedireceğim:jeyyar: ben yağsız ayranle yetiniyorum:sm_cool::sm_cool:
benim yoğurdumu kayınvalidem memleketten yolluyor genelde . bende üzerini alıp çalkalayıp yağ yapıyorumopuyorumnanaktan
tavuğun derisini hiç sevmem zaten iyikide sevmiyorum. teşekkürler ikracığım. afiyet olsun canım. bu diyette ben şunu anladımki kesinlikle çok acıkmadan yiyeceksinhihoyyythihoyyyt

selam kızlar

yine geciktim. bugünlerde çok işim var

süper gidiyorsunuz gerçekten. siz menülerinizi yazdıkça farkettim de monti çok sıkı bir diyet. kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama öğlen ve akşam ekmek yemedikten sonra şeker ve una yüklenmedikten sonra yasakları ara sıra delerek de zayıflanır diye düşündüm. şimdi türlü ve yoğurt mesela yada etli nohutu da aynı ölçülerde yiyerek zayıflanmaz mı yani kafamçokkarıştı galiba kendime bahaneler arıyorum kaydirigubbakcemile

asicim eti bakliyat yiyemiyoruz etin yağı karıştığından gl endeksini yükseltiyo sanırım yada başka bi açıklaması var ama yiyemiyoruz orası kesin ama bence de çok sıkı bi diyet değil diğer diyetleride yaptığım için normal yeme alışkanlığın gibi aslında bana çok uydu o yüzden sadece bazı yemekler bazı yemeklerle uyuşmuyo onları bilmek gerekir

selam kizlar montiye basladim,sabah ve öglende 0.1 yagli peynirimden yedim,yalniz benim canim cok muz istiyo,ara ögün olarak muz yesem olur mu,montide izin var mi?

neyse cevabi buldum,muz kesinlikle yasakmis,
ben bu hafta montiye yakin yemege calisaagim o zaman,yani alistirma turu,iyice ögrenince montiye baslamis olurum zaten,birkac güne anlarim bu montiyi

zümrtütcügüm seni tebrik ederim:)

modacım öğrenmişsin zaten muz yasak canım sanada hayırlı olsun diyelim montiyi yapınca iyiki başlamışım diyeceğine eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…