Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

layy layy :teytey:layylaylommmmmm:teytey::teytey:
şimdi sporda yapacakmıyız. sabah 3 dilim ekmek yağsız peynir yiycez. bol yeşiiillik peki zeytin hakkımızda varmı.
yumurta yersek ekmek yemiyeceğiz bunu biliyorum bakın. peki yumurtayla peynir yiyebiliyormuyuz. vallaha kusura bakmayın sormadanda öğrenemem ben:roflol::roflol:
bunun için 1 kişi öğretmenimiz olsun. peki kim olsun tabiki samayolum. o bilinçli hiç olmazsa. yarın bu sorularımı cevapla yoksa ta kapında bulursun beni sanayolummmkaydirigubbakcemile
bide asim gibi ben pembiş yazayımda içiniz açılsınnn:roflol::roflol:

günaydınnn kızlaarrropuyorumnanaktan
modacığım ne güzel işte ağzına alınca iştahının kapanmasısırnaşık şeysırnaşık şey
asicigim sanada bir tatil olmuş iştesempatiksalakcinni
hrnüz kahvaltı yapmadım. görüşürüzzzvereliniortak

evet doracim,öyle olmasi cok iyi oldu,yoksa götürecektim hepsini:)

bende kizlar 2 gundur deliler gibi spor yapip ders calisiyorum,fitness e gitmek o kadar iyi geldi ki anltamam.ben bu zamana kadar hic 700 kalori yakmamistim fitnesste,dun 710 kal ve bugun 700 kalori yaktim.bide karin hareketleri kol hareketleri calistim.79 aletli mekik cektim.
resmen yag tabakasinn altindaki karin kaslarimi hissettim.o kadar cok yag kapli ki karnim,kasimi hissetmem zor oldu.

bide kötü bisey söyliyim,böyle sporlu ve light yemeklerden sonra,(sürekli salata yiyorum)
2 gün üst üste dondurma yedim :kedi:

ama canim cok tatli istedi dayanamdim.abarti yemedim ama,insan yinede pisman oluyo.200 kalori harcamak icin ne kadar ugrastimi,kan ter icinde kaldigimi ben biliyorum.bundan sonra yemeyecegim en azindan tam olarak 66 olmadan,bi türlü inemedim su kiloya ya sinir oluyorum.o kadar diyet yapiyorum,tamam son 2gun dondurmada yedim ama önceki zamanlarda yemiyordum,ama yinede kilo veremiyordum,insallah bu hafta veririrm

günaydın kızlar
monti diyetimize başlamız bulunmakdayız
sabah lıght peynir zeytin yeşillik domates salatalık serbet tam buğday ekmeği yenicek
çay bitki çaylarıda şekersiz sebest bide aç karnna meyve veya meyve suyu diye yazmışalar

günaydın kızlar
monti diyetimize başlamız bulunmakdayız
sabah lıght peynir zeytin yeşillik domates salatalık serbet tam buğday ekmeği yenicek
çay bitki çaylarıda şekersiz sebest bide aç karnna meyve veya meyve suyu diye yazmışalar[/QUOTgünaydınnn
bende 3 dilim tam ekmek
2 yeşil zeytin
şekersiz çay
biber
salatalık
domatest ama meyve suyu içmedim.
şimdi ara öğün yokmuuuuuuuCADIARZU
öğleye balık ızgara yesem yanında salata olurmuuuuusengözlerimebaksanab

günaydın fıstıklar
ben daha hiç bişi yemedim
dünüm yeme acıısndan kötü gecti dora gibi ne bulduysam hüplettim :KK43:
boğazım cok agrıyor öksürürken ciğerlerim cıkıyor nezle greip hepsi birbirine karıştı başım agrıyor allak bullak oldum yine :KK43:

doracım ara öğün yok akşam üzeri açıkırsak bastırmak için meyve olabilirmiş

dün bende aynen ebrucum ne bulduysam yedim bide temizlik yaptım öldüm bittim resmen kolumu öğle bi zorlamışım ki gece ağrısından uyuyamadım ilaç aldım şimdi birraz daha iyi

henüz bende bişey yemedim 10 gibi yiyeceğim

doracım öğleye menü süper ama yanında bide yoğurt yada ayran olması lazım ama balığın yanınada gitmez onlar yerine ne yenilebilirki bi samanyolu soralım

ben bu diyeti bir çözsemmmmmmm
işler daha kolay olacak ama
şimdi bu diyette sebze yemekleri varmııııııı

su içilecekmi
hareket varmııı

ortalığı toparlayım. yeniden bir daha inceleyimmm......sempatiksalakcinni

günaydın kızlar

ayy ben montiyi unuttum kaydirigubbakcemile

cumartesi akşamı pazar kahvaltısı için ekmeğimi pişirdim ama kardeşime gidince oraya götürdüm. bu sabah da baktım geçen haftadan kalan ekmek küflenmişti. işyerinde galetamda kalmamıştı. eğer öyle çıksaydım evden kesin simit almak zorunda kalacaktım. evde peynirli crax vardı. yanıma aldım. onu yedim :1ninca: monti güme gitti yani. keşke yumurta yapsaydım hiç aklıma gelmedi :gitme:

ama bu akşam sadece tam buğday unuyla ekmeğimi pişirir onu yerim artık. yalnız makinada yapıncaşeker koymak gerekiyor. koymasam kabarmaz mı acaba :uhm:

gelicem yine offfffff :nazar:

günaydın fıstıklar
ben daha hiç bişi yemedim
dünüm yeme acıısndan kötü gecti dora gibi ne bulduysam hüplettim :KK43:
boğazım cok agrıyor öksürürken ciğerlerim cıkıyor nezle greip hepsi birbirine karıştı başım agrıyor allak bullak oldum yine :KK43:

canım çok geçmiş olsun hemen balın içine zencefil koy bolca gel git ondan kaşıkla bak öksürüğün nasıl geçecek biz evde sürekli yapıyoruz Şeniz

günaydın her keze sabah sporumu yaptım ama dökülüyorum
sabah 2 dilim ekmek domates yeşil çay içtim yanında başka şey yemek canım istemedi
öğlen gene sandevüç yemek zorundayım çünkü şirkette seminerdeyim böööööö

günaydın kızlar

ayy ben montiyi unuttum kaydirigubbakcemile

cumartesi akşamı pazar kahvaltısı için ekmeğimi pişirdim ama kardeşime gidince oraya götürdüm. bu sabah da baktım geçen haftadan kalan ekmek küflenmişti. işyerinde galetamda kalmamıştı. eğer öyle çıksaydım evden kesin simit almak zorunda kalacaktım. evde peynirli crax vardı. yanıma aldım. onu yedim :1ninca: monti güme gitti yani. keşke yumurta yapsaydım hiç aklıma gelmedi :gitme:

ama bu akşam sadece tam buğday unuyla ekmeğimi pişirir onu yerim artık. yalnız makinada yapıncaşeker koymak gerekiyor. koymasam kabarmaz mı acaba :uhm:

gelicem yine offfffff :nazar:

Asicim bak her kes senden montiyi bekliyor ben de dahil takımın zayıflaması sana bağlı canımŞeniz

yine kimsenin keyfi yok :KK43:(((((((
yarın kociş gelcek ben temzilik yapıyom bugün :)
cam siliyom hastayım ama ç.ok yapasım geldi :=)
sabah bir iki dilim lıght peynir maydonoz yedim bir dilimde ekmek yedim yav nerden bulcam ben tam bugday ekmeği makinemde yok benim :KK43:

zümrütcüm ben sanırım montiyi yapamıcam yaa :sinifsinif:
hiç kendime güvenemiyorum. yasaklar tam yasak. tatlıdan yana korkum yok. yemeden durabilirim ama içinde yasak gıda olan yemekler bile bozuyor. alternatifim olsa yada evde olsam hiç sorun değil de bana çok zor görünüyor :1ninca:

ebrucum kolay gelsin canım. benim de yaklaşık 2 haftadır süren öksürüğüm var. öksürük krizim bir tuttu mu başımı bile ağrıyor. sana da geçmiş olsun canım.

şimdi herkes montiyi yapabilirim diyor mu.

ebrucum ekmeği yemekle zaten monti yapamamışsın. zümrütcüm sen de sandviç yersen bozdun bile. tam buğday ekmeği zorunlu :1ninca: işte çok zor bu diyet akannehir

ben montiye başladım sabah yağsız diyet peynir 4 zeytin 2 dilim ekmek bide küçük domates yedim

selam kizlar,
gercekten yardiminiza ihtiyacim var.
ben o kadar spor yapmama ragmen bugun tartida fazla ciktigimi gördüm.lütfen yardim edin.
ben hangi diyeti yapayim,2 ay kaldi tr ye gitmeme,ben daha bir arpa boyu yol anca gitmisim.cok moralim bozuk coook

ikracim sana hayirli olsun,sen basaririsin montiyi

asicim ve modacım sağolun kızlar inşallah başarabiliririm
asicim haklısın ben istediğimi pişirebiliyorum oyüzden yapabilmem kolay
inşallah bi yerlerde pes etmem tartılar banada hiç iyi şeyler göstermiyo

X