Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yok kızzzzzz o varkende keyifliyim ben opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

vallaha ben bişi anlamadım. kocişim ne olsa yerdi. şimdi mutfaktan çıkamıyorum. keyif böyleyse buyurun beraber yapak:roflol::roflol::roflol:
şöle geç vakte kadar yatmak varkenn. canın çektiğinde çay yapmak varkenn ama şimdi işci ytolluyomuşum gibi yine aynıyım. :roflol::roflol:

hahahhahahahayyyyyyyyyyyyy müstehak snaa müstehakkkkkkkk admaa kahvaltı bile hazırlmaıyon dmeekki kaydirigubbakcemile3
ya bu arada babam la telde konuşuyoruz bana kızdı dr a gitmiyorum diye adamcagız beni düşünüyorda duymuş bir yerlerden şu benim gögüsteki faslalıkları snei ankaraya götüreyim diyo ya baba bişim yok kötüye bişi olmaz sen merak etme dedim tama m ben dr a gitcem dedim kaydirigubbakcemile3 oda dediki abna bak şu telefonu çarptırma yereeeeelmaz: guclubacismile güçlü adam kendisi iyi çarpar kodumu oturtur valla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayyy bende annemden çok korkarım o geleceği zamn dip bucak temizlik yaparım
çamaşır sepetinde hiç çamaşırım kalmaz ki en çok buna kızar
bişey bulduğunda anne çalışıyorum kızda var anca yetişiyorum dediğimde
olabilirmiş ben çalışabilirmişim kızımda olabilirmişim ama herşey yetişecekmişim
bu seferlik affediyomuş beni ama bidaha olmasınmış sempatiksalakcinni

cnm benim yaaaaaaaaa
bizde de tam tersi annem ebru gelmesin diye dua ediyordur bu konuda eminimmmmmmmmmm :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
vallahi gülmekten catladım kendi kendime gülüyorum bugün ya hayırlsıı:roflol:
motor tak ikracım motor tak iyi oluyo ben bazen takıyourm kaydirigubbakcemile3 ancak o zmna yetiştiriyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 evde olduugm halde birde :1ninca:şakkıdıkafamçokkarıştı

yakaladım yakaldım habire ceyiz okuyor bu kıs yav gitme gel buraya biz yokken gidersin iki lafın belini kırak ben tek başıma deli oldum konuşa konuşa
ben şimdi su koyup geliyorum yeşil demlicem kendimeeeeeeeeeeeeee

yok canım ya o açık ama arada bakıyom ona kayınpeder geldi bişey istedi onunla ilgilendim

ben sabah aç karnına içiyorum yeşil çayımı
asicim yada doracım demişti daha etkili oluyomuş diye artık standarda bağladım
her sabah içiyorum bayanssulusmile

bende ona gittim mi yemeklerine karışırım ya anne onu katma şoyle pişirsen daha iyi olur
oda hemen şuna bak şuna yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmiyo der
ama sonrada aferin kızım beni bile geçtin der nasıl hoşuma gider kedi gibi hemen mayışırım

ben sabah aç karnına içiyorum yeşil çayımı
asicim yada doracım demişti daha etkili oluyomuş diye artık standarda bağladım
her sabah içiyorum bayanssulusmile

hımmmmmmmm bende hep kahvaltıyı yaparım bir iki saat sonra içerim
akşam yemekten sonrada öyle senelerdir böyle canm :)

efferin ikracıgıma
ya bizim takımın hatunları becerikliiiiiiiiiiiiiiiiiii ;
ama öyle boynuz kulaga gecermiş
ben kayınvalideden öğrendim yemek yapmayı :)
akdeniz de cok farklı yemekler var iç anadoluda o kadar yok ne yalan söyliiim

sen nerelisin ki canım mersinli değilmisin ever iç anadoluda çok çeşit yok
bende netten arkadaşların tavsiyelerinden falan çok seviyorum yemek yapmayı
kızımın doğum günü var 19 gün sonra
ben görmemişin bi kızı olmuş modunda sürekli nası yapmsam neler yapsam daha 2 ay öncesinden düşünmeye başladım
menüyü hazırladım bazı ufak tefek hazırşıkları yaptım pastanın şeklini hazırladım şimdi günün gelmesini bekliyorum

sizede fikir danışsan iyi olucak kızlar menüyü şöyle düşünüyorum
1-hamayılı börek
2-mercimekli milföy sepetleri
3-arap kurabiyesi veya cocostar kurabiye
4-zeytinli açma
5-kek çikolatalı kaplamalı
6-rulo patates salatası
7-ikra yazılı un kurabiye
8-içli köfte
9-doğumgünü pastası çakıl ve ikranın resmi olucak üzerinde
10-renkli patates toplar

geçen senede boyle bişeyler yapmıştım herkes çok beğendi bu senekiler daha farklı yiyecekler
sizce nasıl

canım ben niğdeliyim
ankara doğumluyum
çocukluk yıllarım bursada gecti
sonra niğdeye geldik
ama aslımız gümüşhaneli
ordan gelip yerlşmişler :))))))))))))))
amma karışıgım haaaaaaaaaaaaaaa
benim herşeyim karışık yav ebru gibi işte karışık :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
oyyyyyyyyy allahım dhaa nice nice niceeeeeeee uzun saglıklı ömürler nasip etsin ikracıgımaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hadi canım valla iç anadoluyum dediğinde içimden geçti bende niğdelimim
evlenmeden önce her yaz giderdik annem hep gider annannem teyzelerim orda kaydirigubbakcemile2

hadi canım valla iç anadoluyum dediğinde içimden geçti bende niğdelimim
evlenmeden önce her yaz giderdik annem hep gider annannem teyzelerim orda kaydirigubbakcemile2

eneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan bak birde hemşo çıktık iyimi,Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
yine gel buluşalım inşallah olmazmı
ya
liste süper canöm
sen bunların tadına bakacak olsan alacagın kaloriyi düşünmek bile istemiyorum
ekleme yapabilecegim hiç bir şey yok süpersin
hellal olsun kolay gelsin
ilk yazıdgını ben bilmiyom o ne :))))))))))))))))))

sağol hemşocum
hepsinin tadını biliyorum canım tatmam ben yaparım yedirmeyi çok seviyorum
ilk yaptığım yufkadan yapılan kıymalı bi börekmiş bende bitek onu tadını bilmiyorum
hafta sonu yapıp deniycem tadına boyle kat kat milföy börek gibi oluyomuş

ay pek merak etttim
sen yap bizede anlat bakalım bir neymiş kalite kontrolden gecirelim mükafat olarak kilo verirsek tabi
asicimmmmmmm hoşgeldinnnnnn nerdesin gösüm snei arıyorrrr
bak motivasyon sıfır deme uçuyorum böyle diyene ezilir kalırsın alimallahhhhhhh :)))))))))))))))))
niğdenin neresinden hemşom yaaaaaaaaa sorcaktım gitmişsin anladın sne onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…