Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

söyleyenin yüüznün kızarmamsı gerek ikracım bende kadayıftan yedim nasıl diyeyim lmaz: :kedi: :kedi: :kedi:
ama gece boyu errtttimmmmm hem akşamları cocuklarla top oynamaya incem ben kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yusuf yusuf falan etmiyorummmmmmmmm yedimmmm cok canım cekti ve bittiiiiiiiiiii ama bugün yemeyecegim
pişman degilim
bir dilim yedim bana 10 kilo olarak geri gelmedi
ben hala yaglarımı eritebilyiroum
kendi kendine bile eriyip aktıgını hissedebiliyorum
:kedi: :kedi: :kedi: :kedi: :kedi:
böyle de yav bak ben böyle yapıyorum beynini vücudunu kandır sabahtan beri yusuf yusuf edersen otomatiğe baglarsın eritemezsin yagları
telkin çok önemli
yusuf yusf tan vazgec :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

CANIM EBRUM GEÇMıŞ OLSUN.....

ya bana ev hediyesi katı meyva sıkacağı gelmişti onun icinden çıktı bu kitap 7 günlük bişi devam kürleride var ama ilk 7 günü deneyeyim diyorum meyvalarla sebze felan karışımlar böle daha tam incelemedim ama özsu diyor adam.... hiç yağ almıyorsun bölelikle yağ yakıyorsun

:kedi::kedi:naniknaniklülülülülülü:roflol::roflol::roflol:
ayy kızlar haklısınız ama bu hafta benden umut yok. eşimi yolladım ama bende bir anne varrr.
öğle olmadan başlıyo acıktık ne yiyecez diye:roflol::roflol:
sonrada akşama başlıyo yemeğimizi yesek gari diye. bende halince yapıyorum. kurunuun yanında yaşta yer diye gidiyo mideyeeyvahedigeldismile

jujucum o benim katı meyve sıkacağın içindende çıkmıştı bayağı inceledim hamileydim ozman
ama şimdi bile yapamam gibi geliyo sonuçta su nekadar seni tok tutabilirki ama
denemekde yarar var yapabilirim diyosan dene bi istersen

hadi, bakaım hayatım
benim bir meyve sıkacagım bile yok kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ben direk hüplettiğim için meyveleri aklinialirimsmile aklinialirimsmile
ha şöyle dökülün yaaaaaaaaaa dora hanım yakaldım sizi dimiiiiiiii lmaz: guclubacismile guclubacismile guclubacismile asi nerde kaldı şimdi onuda cekcem az kaldı :dance::dance:
çok enerjikim yav öksürüyorum möksürüyorum ama ( güzle iki,leme ) :roflol: :roflol:
jujummmmmmmm mersi bebişimmmmmmmmm ; bu kur yapan smiley gözlerini indirip kaldırıyor :roflol::roflol:

ŞU ANDA SENİ OKUYUPDA ŞEVKLENMEMEK AYIP OLUR VALLA..... kaydirigubbakcemile5AFERİN EBRUMA DURMAK YOK BİDENEM DEVAMLI AŞAĞI İNİCEK KİLOLAR...

ilkay 50 sende yaz şekerim :))))))))))))
alttan takiptesin :))))))))))))
efferin beni,m ikramaaaaaa
dora hanım yandık allahın topunaaaaaaa yav kociş gitti anne geldi desne ebanada gelirler ama ne zman :))))))))
az ye dellendirme beniiiiiiiiiiiii yada cok yeeeeeeee ben snaa yetişeyim :))))))))))))) bu da dişlek gülümseme

kızlar benim çıkmam lazım. pc de oğlum var. ebrunun yazıyı gördüm acil giriş yaptımmm
şimdide acil kaçıyorum annem sölenmiye başlamadannnkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol:
hiç sorma ebrum yaa. şöle bacak bacak üzstüne oturup keyf yapacaktım müsade vermediler:roflol::roflol:

ŞU ANDA SENİ OKUYUPDA ŞEVKLENMEMEK AYIP OLUR VALLA..... kaydirigubbakcemile5AFERİN EBRUMA DURMAK YOK BİDENEM DEVAMLI AŞAĞI İNİCEK KİLOLAR...

inşallah inşalllahhhhhhhh artık ben buna eminmmmmm inşallah bu hafta tertemzi bir sayfayla başladım yniden tam anlamıylaaaaa
benim yaglar ben böyle düşündükçe gidiyo naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dance: :roflol: :roflol: :roflol:
veremiyorum yapamıyorum moduna girmeyin valla daha cok şişip kalıyoruz ona göreeeeeee
akıyo akıyooooo gidiyo benim yaglar sizinkilerde gitsinnnnnnn
yerimseniben

:roflol::roflol::roflol::roflol:
hiç sorma ebrum yaa. şöle bacak bacak üzstüne oturup keyf yapacaktım müsade vermediler:roflol::roflol:

bende dicektim ama annen ya sonuçta diyemedim işte yazdım geri sildim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
müsade etsinler kocişlerin yok oluşunun ilk günü tadını çıkaralım aklinialirimsmile aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
( yasık adamlar napıyosa bize ) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aaaaaa ikracım sen denedin mi kızzzzzzz.... eee kaç gün denedin izlenimlerin nelerdi anlat bakım şekerimmmm

kızlar benim çıkmam lazım. pc de oğlum var. ebrunun yazıyı gördüm acil giriş yaptımmm
şimdide acil kaçıyorum annem sölenmiye başlamadannnkaydirigubbakcemile3

ooooooooooooooooooooooooo mısıkçııııııııııııııııı
adın kaldı bundan sonra mısıkçı görürsün sen guclubacismile guclubacismile şiş şiş böyle ol sne annenle beraber kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
teyzemin ellerinden öpüyorum lütfen bu yaşa gelmiş bak dikkat etsin selam öyle bizden
opuyorumnanaktan

ohhhh kocaları yok hanımların keyfi yeine gelmiş aklinialirimsmile

aaaaaa ikracım sen denedin mi kızzzzzzz.... eee kaç gün denedin izlenimlerin nelerdi anlat bakım şekerimmmm

yok şekerim denemedim sadece bayağı bi inceledim zaten ozman hamileydim ama
yapamam gibi geldi bana çünkü sadece su

şimdi burdan bir ucacam sanaaaaaaaa :kedi: :kedi:kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 altımda ezilecen sonraaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yavyummmmmmm iyi oku dmeişkiiiiiii hamileyken gelmişti deneyemedim yoksa ben mi yanlış anladım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol:

kızzzz bana inanmıyosunnn.
ben şu yaşım oldu anamdan korkarım. ayrıntıları sonra yazacağımm. anam despottur benimmm. dediği dedik lerdennn benim şurda oturmamdan bile sinir oluyodur o şimdiaklinialirimsmile

kızzzz bana inanmıyosunnn.
ben şu yaşım oldu anamdan korkarım. ayrıntıları sonra yazacağımm. anam despottur benimmm. dediği dedik lerdennn benim şurda oturmamdan bile sinir oluyodur o şimdiaklinialirimsmile

bende anamı yasık pek tınmam da ( ayıp mı kaçtı ) babamdan cok tırsarımmmmmm eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile tıpkı snein anacıgın gibi aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
inanıyoum yav dur anne yav derim ben kaydirigubbakcemile3 tamam tamam derim bir saat gecer :kedi: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…