Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bziim kızlar aradı okulda calışma var
cabukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk gel ebruuuuuuu cabukkkkkkkkkkkkkkkk dediler
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
gebertcez snei kalk o bilgisayarın başından cabuk gelllllllllllll dediler
ben gidiyom
yediklerim i yazayım
hiç bişi :)))))))))))))))))))
hahahahahy
hiç bir şey yemedim sayılrı
bir tane bisküvi
yeşil çay bir kupa bu kadar şimdi de bir elma atarım agzıma giderim :) öptüm siziiiiiiiiiiii

git ebrucum git zaten çok bile oturdun zemuszemus
bende yediklerimi yazayım
sabah yeşil çay aztulum ve beyaz peynir 2 dilim lıhtekmek
arada kahve ve iki küçücük mayalı hamurlarvarya ondan
öğlende pirinç lapası yiyeceğim şuan pirinç lapası diyetini okuyorum pazartesiden sonra
ona yada önceki yaptığıma başlayabilirim

kızlar soyle bişey olmalı diye düşünüyorum
istediğin herşeyi yiyosun mesela sonra üstüne bişey içiyosun ve yediklerin
eriyip gidiyo kilo sorunu falan yok biri boyle bişey icat etse ne süper olur sempatiksalakcinni

vay ikracıgımı yine yalnız bırakmışlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
yav bir laf var deyim
elini altına salmak bilirmisiniz siz o deyimi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
aynen öyle olduk haaaaaaaaaaa
şimdi noldu anlatayım bir bir kızların yanına gittim iki oynaıdk zıpladık oyunlarla (23 nisan için demiştm dhaa önce ) sonra eve gectik kızlar geldiler bana neyse saat 5 6 gibi bir telefon görümcemi acil ameliyata alıyorlarmış hiiiiiiiiiiiiiiii
cocuklara arkadaşlara bıraktım oraya gittim gittiğim yer iki dolmuşluk ben giderken epey yürümek zorunda kaldım
gelirken de dolmuş lar tıklım tıklım falan derkennnnnn bu saat oldu
ve ben hala hiç bir şey yememişim :S
şimdi peynirli yumurta yaptım kendime onu yedim bir dilim pide ile cok gec oldu biliyorum ama tamamen istem dışı gelişen bir olay oldugu için
şimdi siz görümcen ne ameliyatı oldu diyede sorarsınız ama dememmmmmm :))))))))))))))))))))))))))))))))
dikkat edin kabız olmayın
anladınız siz onu

ebrum geçmiş olsunda sen neden hiç birşey yemeden kilo vermeye çalışıyorsun ben anlamadım???????

bu arada bir yerde okudum diyet yapıp geri alanlar tekrar diyete başladıklarında ilk seferkinden daha az kilo verirlermiş.... duydum şoke oldum valla doğru ilk sefer daha bir azimliydim daha bir şevk vardı....

bu arada acai üzümünün kapsülünü mü alsam diyorum kendi kendime ama karar veremedim

yok şekerim denemedim sadece bayağı bi inceledim zaten ozman hamileydim ama
yapamam gibi geldi bana çünkü sadece su

şimdi burdan bir ucacam sanaaaaaaaa :kedi: :kedi:kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 altımda ezilecen sonraaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yavyummmmmmm iyi oku dmeişkiiiiiii hamileyken gelmişti deneyemedim yoksa ben mi yanlış anladım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol:

bayanssulusmile aaa ne var beee .. fikri neyse zikride odur misali ben kullandı die okumuşum.. nolmuş................bayanssulusmile

günaydın kızlar
ebrucum görümcene çok geçmiş olsun allah şifa versin
dün akşam tavuk ve patates yedim fırında
biraz da meyve yedim başkada bişey yemedim
kaçamak falan yok artık bu hafta umutlu değilim kendimden
inşallah kilo almamışımdır
ama haftaya gümbür gümbür geliyorum guclubacismile

Merhaba arkadaşlar,dün hiç giremedim,bugün misafirlerim gelecek 10 kişi,hazırlıklara dün başladım,poğaça kaldı sadece şimdi de onu yapıcam.allahtan anneciğim yakında dolmaları onunla sardık...Kızlar ne olur bugün beni idare edin,akşam girmeye çalışırım.Bu hafta oğlumun sınavları vardı,o nedenle akşamda giremedim,gerçi akşam kimse olmuyor zaten....Birde başım ağrıyor ki anlatamam,hadi ben kaçtım,daha birsürü işim var.1 de gelecekler,hepinizi öpüyorum,şu günü bir atlatsam çok sevinicemmafoldumben,merak etmeyin ,salatalardan yicem,hepinizi öpüyorum,ve sizi çok seviyorum,,,opuyorumnanaktan

kzılar merhaba
sagolun hepiniizi öpüyorum
hayatım canım istemedi yemek yemememmin sebebi bu başka br şey yok canm
kızlar sabah oğlumu dr a götürdm göz alerjileri yine başladı bahardan :KK43: alerjiye baglı enfeksiyonda kapmış yavrum ilaçfaln aldık geldik misafirim gelcek iş yapmam alzım herkesi çok öpüyorum
sabah bir simit edim bu kadar şimdi ne yapcam daha bimiyorum mutfaga gecemedim
herkesi çok seviyorum kolay gelsin
kızcam size haberiniz olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ebrucum geçmiş olsun canım tam alerji havası 1 ay çeker oğluşun sanırım
valla gel kız bu kızlara alsanaalsanasmile

geçmiş olsun ebrucum alerji deme valla ben düzelene kadar 4 ayım hapşurmakla geçti....

mrb kızlar a.s.
ya 2 gündür pc yi açamıyoruz sinir oldum,dedim pc çöktü heralde...kuzenimi çağardım düğmeye bastı açıldı :S nasıl hayret ettim anlatamam...
benimde bahar alerjim başladı :S
sabah ; 4 çatal sucuklu yumurta,salata,1 dilim ekmek yedim...
arada ; 1 yeşil elma...
öğlen henüz yemedim,kahvaltımı geç yapmıştım....

iyi akşamalar herkese
bugun yediklerimi yazayım gidiyorum
sabah az tulumpeyniri 2 dilim lıght ekmek
arada kahve bitter çikolatayla
öğlen kepekli makarna
arada galeta
akşamda izmir köfte yapıcam yağsız onu yiyeceğim

herkese merhabaaaaaaa
noluyo kızlar kusura bakmayın ama ne bu gevşeklikkkkkkk
valla sizin yüüznüzden daha fazla yiyecegim ha
cabuk gelinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
misafirim vardı demiştim
ir dilim havuçlu kek kek yedim patates salatası yedim bir tanede pogaca yedim aferin bana

ya ben bundan bir şey anlamadım dün de yazmıştım bu gün de hatta bu gün kendimi kötü hissediyorum ağrılarım başladı ebrucum geçmiş olsun ben de de alreji var dikkatle ilaçlarını kullanırsa rahatlar demiştim hatta yediklerimi yazıp çıkmıştım ama hiç biri çıkmamış yanlış bir yere mi bastım acaba
neyse yine yazayım yediklerimi
sabah 1 dilim ekmek peynir canım başka bir şey istemedi
öğlen 1 kaşık bulgur pilavı akşama da semizotu bol yoğurtu yedim
şimdi kafamı yağladım banyoya gireceğim

kzılar merhaba
kızlar sabah oğlumu dr a götürdm göz alerjileri yine başladı bahardan :KK43: alerjiye baglı enfeksiyonda kapmış yavrum ilaçfaln aldık geldik misafirim gelcek iş yapmam alzım herkesi çok öpüyorum

Tekrar merhaba arkadaşlar,misafirleri hallettim çok şükür,sanki üzerimden tır geçmiş gibii..-tatlicadiarzu-..Ebrucum nasıl dayanıyorsun valla...oğluşuna geçmiş olsun canım,benim oğlumda da allerjik astım var,bu aralar hafiften başladı yine spreyi aldık elimize...dün sabah kalktı gözü şişmiş,akşam okuldan geldi hiç birşeyi kalmamış,şaşırdım kaldım,neydi anlamadım valla...
Bu arda kızmakta haklısın valla ne diyeyim:eek:bende bugün kaçırdım,güya sadece salata yicektim:mymeka:Yarın itibariyle toparlıcam söz,yazık bana şu 2 kiloyu veremedim ya...Diyetisyenin verdiği listeyi astım dolabıma,ayda 4 kilo verirsin demişti,artık kaçamak yok...

Yeniden monti diyetini denemeye karar verdim,yarın başlıyorum inşaallah,bana şans dileyin....kaydirigubbakcemile5

inşallah problem olmaz
insallah canim

modacım eşinin de diyete başlaması iyi olmuş. erkekler çabuk sıkılır. biz gibi değildir kaydirigubbakcemile3 sen dikkat et, bıraktırma diyeti. hem senin için de kolaylık olur bak opuyorumnanaktan
asicim,ben buaralar derslere gömüldügümden o benden cok daha iyi diyet yapiyo,ben her gün kacamak yapiyorum resmen.o hic yapmiyor.masallahi var.aman böyle gitsinde bende kilo vereyim onunla beraber:)
günaydın arkadaşlar

modacım kilonu korumana sevindim ben hafta sonuna kadar en az 1 kilo daha vereceğini umuyorum :lepi:
canim en son dün tartildigimda 67 diydim.ama bugün tartilamadim,ama bayagi inceldigimi gördüm.umarim yarin sabah tartildigimda 66,5 cikarim,cok istiyorum.
modacım inşlalah cok güzel hayırlı bir gün gecirirsin canm herşey gönlünce olsun

ebrucum son dakikada yetisti hersey,anlatamam.tam son dakika.1 dakika gec kalsaydik projeyi almiyacaklardi.neyseki yetistik,birsürü aksilige ragmen.

ebrucum senin sinavin nasil gecti,merak ettim,umarim iyi gecmistir.simdi sinav sistemi degismis,ben hicbisey anlamadim bu sistemden ama insallah eskisinden iyidir.
ben lisesonda girdim ve hemen uniyi kazanip okumaya basladigimdan ,baska cesit sinav sistemi gormedim.ben 2000de girmistim sinava tam 10 yil once,hey gidi günler hey.amma genc ve caliskanmisim.gunde 1000 soru cözerdim,banamisin demezdim.haftada 1 test kitabi bitirirdim.
simdi,ders calismak zor geliyor.günde 4 saat calistigimda,o gunum benim icin müthis oluyo.cunku okul,ev isleri,yemek,kocisle ilgilenmek,kendinle ilgilenmek,falaln filan derken,4 saat müthis görünüyo insanin gözüne.
ne güzeldi eski günler,ah ah.hersey hazir önünde ohhhh,yemek hazir,camasirlar temiz ütülü hazir,sevgilim ders kitaplarimdi o zaman,ilgi bekleyen karsi cins yok,ohhhhh ne güzel hayatmis yaa:KK70:
yine yogunluktan daraldim.

sevgili arkadaslarim sizler icin bugun foto cektim,yarin bi aksilik cikmazsa ekliyeegim,beni göreceksiniz:)heheheh
yarin sabah yani bu sabah 9 da kalkicam,tr saatiyle 10 da.bi problem cikmazsa tr saatiyle 11 gibi bildiririm.burasi 1 saat erkende trden.
neyse öptum kizlar sizi.

X