Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar

ben de dün gelemedim diye kendimi suçlu hissediyordum. pek kimse de yokmuş zaten bilmiyorumkismile

bu sabah tartıya çıkmaya çok korktum. çünkü tam olarak diyet yaptığım bir günüm olmadı bu hafta pazar gününden beri. tatlı yemedim hiç ama yemekleri abarttım. bir akşam burgerking'te yedik, dün akşam bizim meşhur köftecide. hem de saat 21:30'da kaydirigubbakcemile ama korktuğum kadar olmadı ve bu beni daha da azimlendirdi.
ilk tartıya çıktığımda 60,8 gösterdi. gözlerime inanamadım. ama sonrakinde maalesef 61,3'e yükseldi. birkaç kere daha çıktım ve yine 61,3'tü. olsun buna şükür. kilo almamışım. nisanı da yarıladık. yaz geldi bile

şimdi listeyi getireyim

**** 2.TAKIM 152 .ETAP ****

dora( 70.5
samanyolu( 63.9
moda makyaj ( 67.5
EBRULUM ( 81.0
asi_bulut( 61.6 / 61.3 / 0.3 / 0.49% )
LeyL35 ( 72.5
*JUJU*( 74.0 / 74.0 / 0.0 / 0.0% )
ikraaa( 82.5
zümrütüanka ( 77.0
TonTonTonDardanelTon( 69.7

2.TAKIM TOPLAM KıLO (

arkadaşlar ben 3. gruptan geliyorum malesef bu hafta kilo veremedim aksine 500 gr aldım o yüzden BEN PİSBOĞAZIN TEKİYİM HATTA ŞİŞKOYUM :sinifsinif:

Valla asım az da olsa verenı gÖrdÜkÇe sevınıyorum ben neden veremedım bılmıyorum....

günaydın kızlar
bende bu hafta veremeyenlerdenim çok umutlu değildim zaten
kendimden ama haftaya gümbür gümbür geliyorum
83 kilom mafoldumben

asicim ne güzel demişsin yaz geldi bile
yaz geldi ama çoğumuz yerimizde sayıklıyoruz
ben bide 500 gr almışım pis boğazım gerçekten alsanaalsanasmile

Günaydın arkadaşlar

günaydın kızlar.

dün giremedim bugünde ilk ve son gireceğim. o kadar çok yoğunumki. şimdide kızım için hazırlık yapacağım. ona hamur işleri yapacağım.
kilomda benimde malesef bir değişiklik olmadı. benimde belliydi zaten böyle olacağı:kedi::kedi:
şimdi kaçmam lazım annem enseme basmadan önce:jeyyar:

bu hafta beni böyler idare edin ne olursunuz. inanın çok bunaldım.......
diyetimi yapamıyorum...... eşim yokk. kızım gidiyor:gitme:
offff of
inşallah pazardan sonra hepsi allahın izniyle gelirlerde bende onlara sağ salim kavuşurumda yeniden diyetime 4 elle sarılırım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
smileylerdende anlaşıldığı gibi moralim bozuk.......
allah babasız çocuk yetiştirenlere kattt kat güç kuvvet versinnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq: ben 3 gün idare edemedim mevlam yardım etsin

Canım Allah kavuştursun,rabbim kimsenin yuvasını bozmasın.Sık dişini pazara ne kaldı şurda,tekrar toparlarsın canım kolay gelsin....opuyorumnanaktan

doracım allah kavuştursun allahtan süre uzun değil sağsalim gitsingelsinler inşallah

desene senin pc kuzeni bekliyormuş açılmak için....

kaydirigubbakcemile3evet bende aynene öyle dedim...bi de ben pcnin fişini çekmiştim arızalandı heralde diye...pcnin sigortası attığı zaman fişi çıkarıp takmak gerekirmiş bilmiyordumbilmiyorumkismileyani ben fişi çıkarmıştım,kuzende gelip takınca sigorta düzelmiş oldu :)

Doracım Allah kavuştursun canıma.s.eminim çok zordur ama tatlı ayrılıklar bunlar yerimseniben

dora( 70.5 /70.5 /0.0 /0.0%)
samanyolu( 63.9 /64.4/ -0.5/-0.78%)
moda makyaj ( 67.5
EBRULUM ( 81.0
LeyL35 ( 72.5 / 72.5/ 0.0/ 0.0%)
ikraaa( 82.5
zümrütüanka ( 77.0

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

günaydın kızlar a.s.
ben de bu hafta aynı çıktım tartıda...aslında fazla çıkmam gerekirdi,süpriz oldu bana...o kadar düzensiz bi hafta geçirdimki...sadece su içmeyi bırakmadım,hergün 2-2,5 lt suyumu içtim...
kahvaltım 3 yk patatesli yumurta...

ebrulum yok nerelerde acaba
ama bu hafta takım genel olarak iyi değil

selam kizlar 67im
moralim bozuldu,vermemisim.öf ya öf,ben ne zaman kilo vericem.öffff

doracim Allah kavustursun...

Son düzenleme:

dora( 70.5 /70.5 /0.0 /0.0%)
samanyolu( 63.9 /64.4/ -0.5/-0.78%)
moda makyaj ( 67.5 /67.0 /0.5/0.74%)
EBRULUM ( 81.0
LeyL35 ( 72.5 / 72.5/ 0.0/ 0.0%)
ikraaa( 82.5
zümrütüanka ( 77.0

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…