Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asicim hoşgeldin eğer vaktin varsa buradaki başarı öykülerini oku canım
bayağı motive oluyosun ben sizinle tanışmadan önce onlarla bayağı haşır neşir oldum
üstelik bende çok çok kilolular benim hedef kilomdan daha aşağı inmişlerdi
ve kendime çok kızmıştım şimdi canım bişey istediğinde o topiklere dalıyorum

oyyyyyyyyyyyyyy çok sagolun kızlar
bende çok yoruldugum anlarda öyle düşünüyorum beni istemeseler beni sevmeseler benle olmazlar tek tesellim bu yani:)
asicim nolyuoz ya yapma kzuum ya hadi yav topla kendiniiiiiiiiiiiiiiiiii
bende cocuklara makarna yapyıorum acıktım ama yemedim makarna yicem şimdi :)

eneeeeeeee
birde ebrulumun başarı öyküsü var onu sakın okumaaaaaaaaaa :))))))))))))))))))))))))))))))
hahahhahaay
ben onu ayrı bir yere yazmıştım paylaşım alanınaydı sanırım ayrı konu gibi açılmış sonradan ya :)))))))
resiiiillliiikkkkkkkkkkk :)))))))))))))))

ikracım kıtlıktan çıkmana rağmen yine de diyetini bozmadın. tebrik ederim canım

canım ya şuan nasıl yemek nasıl yemek istiyorum anlatamam (özellikle tatlı şeyler ama işte bukadar kilo vermişken sanki çok vermiş gibi :dance: ) kendimi frenliyorum bide buranıda çok etkisi var gelicem nasıl diycem size bi büyük dilim pasta yedim :1ninca:
eğerki burası olmasaydı ben çoktan o pastayı yemiş kimseyede bişey soylememiş olurdum gerçekten bende buranın etkisi çok büyük

onu hiç görmedim dur bi araştırayım okumak istiyorum

ikracım al canm ben buldum :))))))
bende bişeyler yazmak istedim canlarım zayıflama serüvenime kk ile başladım ilk zamanlar zayıflamak isteyenlerin topiğine sonrada cuma yarışmasına katıldım evet gerçekten bu tip hikayelerin diyet listelerinden daha faydalı olduguna inanıyorum insanı daha çok motive ediyor
ilk zamanlar evet çok zorlandım gece leri kriz geçiriyordum resmen düzenli olarak elma sirkesi kullandım yeşil çay içtim boğazımı tutmayı öğrendim kilo çizelgemdede görüldüğü üzre 12 kilo verdim çevremdeki insanlar ay çok zayıfladın gibi sözler söyleyince inanın daha da iştaha geliyorum bu 12 kiloyu 3 4 ayda verdim çok hızlı degildi yani kızlar kimi zaman umutsuzluga kapıldım kilo veremediğim zamanlar oldu ama inanın kendimi toparladım canlarım bu süre içerisinde tatlılar köfteler hamur işleri yediğim günlerde oldu tabiki canalrım ben bunların tamamen kesilmesi taraftarı da degilim az verelim ama kalıcı olsun diye düşünüyorum her zaman inşallah hep birlikte istediğimiz kilolara gelmek dileğiyle kızlarrrrr herkese mutlu yarınlar

ayyyyy sanki kendimi gördüm 70 kiloya geleyim bende aynı bunları diyeceğim inşallahhhh
senide tebrik ederim canım hem sen tecrübelisin ikini kilo vermen daha kolay olur
yapabilirmiyim yok yapamıcam gibi cümleler olmaz
daha önce yapmıştım yine yaparım dersin hepimizi sollar geçersin opuyorumnanaktan

kızlar peynirli makarna yaptım onu yiyorum şimdi amma acıkmışımmmmmmmmmmmm
ikravcım bir toplasam kendmi
zaten hep söylüyorum dhaa ömncede verdim başarıırırm diye canm

afiye olsun ebrucum bende döner yedim az lavaşla
şimdi bi kızımın yanına gidip gelicem

tamam canm kolay gelsin sna aben de bir oturuyrum bir kalkıyorum bugün pek keyfim yk aslında bir kırgınlık var vücudumda ya hayırlsıı

slm kızlar.
zümrütüm başınız sağ olsun canım. ebrucuğum bencede sevilen birisi olmak çok güzel canım.:1hug:
modacığım kolay gelsin canım.
ikracığım hep diyorum yine diyeveğim sendeki bu azim olduktan sonre değil 70 ler 60 ları bile göreceksin

gelelim bana. ben bu günde biraz abarttım kızlar.
eşimi sabah yolcu yaptım bodrum sahillerine doğru:gitme:
daha sonra kahvaltıda 2 dilim çavdar bir parça peynir salatalık türü yedim. arada 1 elma. buraya kadar her şey güzel. kekik çayımı asla ihmal etmiyorum tabiiii
öğlene doğru işlerimi bitirdim. oğlum yanıma geldi anne ağzıma bir bak ne var dedi
birde ne göreyim dişinin üzerinde diş ten büyük bir kabartı.
ne yapacağımı şaşırdım. allahtanki eşim daha dükkandaymıştı nakliye yüklüyorlarmış hemen aradım ve geldi.
dr ye götürdük.
çürük dişi apse yapmış. uyutularaktan çekilmesi lazımmı. ama önce iltihaın kuruması gerekmiş.

gelirkende çeyrek ekmek arası döner ve 1 küçük kase sütlaç yedim:kedi::kedi:
işte abartım bu noktadaydı.
bu hafta gelen giden çok yoğun olacağım. 2 gün sonrada kızımı yolcu edeceğim çanakkaleye doğru....
pazar gün eşim pazartesi kızımı karşılayacağım. çok yoğunum çokkkkkkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
şu andada annem bende
vallaha başımı bile kaşıyamadım henüzguclubacismile
asiciğim keşke bende çalışsaydım yaaaaaboshayallersmileboshayallersmile

doracım çok sağol canım inşallah

aslında çok bişey yememişsin döner en fazla ekmeğiyle beraber 300kalori çünkü çeyrek ekmek küçük yani sütlaçda küçük kaseyse 220 kalori falandır yani bunu 1 ekmek döner 2 tabak da sütlaç deseydin tamam çok derdim sadece burda fazla olan sütlaç olmuş olabilir ama arada okadar kaçamak yapılabilir diye düşünüyorum allah kolaylık versin canım gerçekten yoğun bi hafta senin için oğluşunada geçmiş olsun

doraaaammmm resmime yaptığn yorumu gördüm valla az kaldı çok da özledim sizi yakında tekrar aranıza döneceğim malum zayıflama serüveni daha zor bir şekilde başlayacak benim için bizim kızlardan kimler var takımda 2 3 haftaya kadar doğum olmuş olur büyük ihtimalle

merhaba arkadaşlar,sabah evi toparlayıp elektrik idaresine gittim benim şu 1500 liralık fatura için...Fatura iptal olmuş,83 liraya indirilmiş ödedim geldimmm.Peşine düşmesem ne olacaktı acaba....Bu arada herkes toparlanmış,sevindim,benim yine kilo vermem durdu,bu hormon ilaçlarından kilo veremiyorum.....çıldırıcam artık....akannehir

fıstıklar
doracım gecmiş olsun canm da cok panik yapmışsın yaaaa olur böyle vakalar cocuk bütüyürken hiç başına gelmedimi kzuum bizim bile oluyor
samanyolum sabret güzelim
özgecim allahım tamamına erdirsin nerde foton ben de baktıma ma göremedim canm ya
benimde kocişim akşama biniyor allah izin verirse doracım sen bodruma bend e marmarise yolluyorum
işte böyle kendimi mutafaga atasım geldi benimde ama yemeyecegimmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…