Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

samanyolum canm kesinlikle bir işin peşine düşmezsen olmuyor maalesef neyseki halletmişsin güzelim

fıstıklar
doracım gecmiş olsun canm da cok panik yapmışsın yaaaa olur böyle vakalar cocuk bütüyürken hiç başına gelmedimi kzuum bizim bile oluyor
samanyolum sabret güzelim
özgecim allahım tamamına erdirsin nerde foton ben de baktıma ma göremedim canm ya
benimde kocişim akşama biniyor allah izin verirse doracım sen bodruma bend e marmarise yolluyorum :KK70:
işte böyle kendimi mutafaga atasım geldi benimde ama yemeyecegimmmmmmmmmm

EBRUCUM sağol canım yeni resim yükledim az önce kocaaa göbişime bakabilirsiniz ki oda 1 ay önceki halimdi:)

özgecim mesajlarına baktım profiline baktım hiç bir yerde resim bulamadım :S
beni arkadaş lisetenden cıkardınmı sne :S

tüm arkadaşlara özellikle ebruya sesleniyorum
artık korkun benden çünkü bu gün ayrebik ve salsa derslerine başladım çok güzel di ama çok yoruldum kalçamı hissetmiyorumama çok güzel ve çok eğlenceli

özgecim mesajlarına baktım profiline baktım hiç bir yerde resim bulamadım :S
beni arkadaş lisetenden cıkardınmı sne :S

ay hiç çıkartırmıyım ebrucum ya bende anlamadım ki istek yolladım tekrar ama bilmiyorum bir daha dene istersen ohaoldumsmileohaoldumsmileCADIARZUCADIARZU

slm kızlar.
zümrütüm başınız sağ olsun canım. ebrucuğum bencede sevilen birisi olmak çok güzel canım.:1hug:
modacığım kolay gelsin canım.
ikracığım hep diyorum yine diyeveğim sendeki bu azim olduktan sonre değil 70 ler 60 ları bile göreceksin:nazar::nazar:

sağolasın canım ama kızlar ben gerçekten çok etkilendim kendimi onları düşünmekten alamıyorum:gitme::çok üzgünüm:

doracım çok geçmiş olsun ama ebrunun dediği gibi çok ta panik olma allah daha beterinden saklasın

doracım çok sağol canım inşallah

aslında çok bişey yememişsin döner en fazla ekmeğiyle beraber 300kalori çünkü çeyrek ekmek küçük yani sütlaçda küçük kaseyse 220 kalori falandır yani bunu 1 ekmek döner 2 tabak da sütlaç deseydin tamam çok derdim sadece burda fazla olan sütlaç olmuş olabilir ama arada okadar kaçamak yapılabilir diye düşünüyorum allah kolaylık versin canım gerçekten yoğun bi hafta senin için oğluşunada geçmiş olsun
ne bilem akracığım aslında demekki ben normalde bayağ kısmışımki mide de dolunca fazlaca yedim diyorumm
doraaaammmm resmime yaptığn yorumu gördüm valla az kaldı çok da özledim sizi yakında tekrar aranıza döneceğim malum zayıflama serüveni daha zor bir şekilde başlayacak benim için bizim kızlardan kimler var takımda 2 3 haftaya kadar doğum olmuş olur büyük ihtimalle
şimdi bakacam resmine
heyecanla bizde senin doğumunu bekliyoruz allah hayırlı doğumlar nasip etsin özgemm:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar,sabah evi toparlayıp elektrik idaresine gittim benim şu 1500 liralık fatura için...Fatura iptal olmuş,83 liraya indirilmiş ödedim geldimmm.Peşine düşmesem ne olacaktı acaba....Bu arada herkes toparlanmış,sevindim,benim yine kilo vermem durdu,bu hormon ilaçlarından kilo veremiyorum.....çıldırıcam artık....akannehir
samanyolum zaten senin kilonda öle kaideye alınacak bir fazlalık yok canım. sıkma canını. önce sağlıkkk

doracım çok geçmiş olsun ama ebrunun dediği gibi çok ta panik olma allah daha beterinden saklasın

zümrütüm panik olmamın sebebi ben haketen kızımda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. birde babası yola çıkacağı için bir anda elim ayağım dolaştı. ya gittiyse ben şimdi bunu nereye götürüyüm gibilerindeneyvahedigeldismile
çok sağolun

slm günaydın kızlarr

ebrucuğum kız sende bende yollmışız sahillere. birde turist bulur gelirlerse görürsün senohaoldumsmile:icecream::roflol:

zümrütçüğüm ay ne güzel ben bayılırım dans eşiliğinde kilo vermeye ama şimdi canım ayağa kalkasım bile gelmiyormafoldumben
bu şekil çok çabuk kilo verirsinolumunekankayizsmile

henüz kahvaltı yapmadım.

akşam fırında karışık sebze kızartması yapmıştım 1 tabak ondan ekmeksiz olarak yedim....
akşamda 1 dilim geç bir vakitte ağlayan kek yedim buda itirafım olsunbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

birazdan toplantım var ona yetişeceğim....... hepinizi öpüyorum.opuyorumnanaktan

süprizzzzz
artık korkun benden çünkü bu gün ayrebik ve salsa derslerine başladım çok güzel di ama çok yoruldum kalçamı hissetmiyorumama çok güzel ve çok eğlenceli

nası imrendim sana anlatamam bende dün kayınvaldemlere takılıyordum salsaya başlıcam şöle yakışıkla bir hoca bulim felan die... evet dans ederek zayıflamak çok eylenceli aman bırakma ...

doracım oğluna çok geçmiş olsun güzelim ya... diş dedin mi aman aman en korktuğum şeydir kendim için gitmem ama çocuk olunca mecbur gidiyorsun...

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenkızlar özür dilerimmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
iki gündür yoğundum ve giremedim adam akıllı inş bugün burulardayım... toparlanıyorum bende... mekik çekmeye başladım evde... kendime yürüme imkanları yarıtıyorum vs vs ... akşam mesela yemek değilde meyva felan yiyorum... birde özsu diyeti die bişi var kitap onu okumaya başladım 7 fünde 3,5 kilo diyor ama daha başlamadım kitap bitmeden başlamayın dişor... herşeyin suyunu sıkıp içiyon bakalım becerebilirsem onu deneyeceğim yakında....

harika zümrütcüm ya bu şekilde daha güzel kilo verirsin ben boyle birşeyi hayal bile edemem eşim gelir hayalimde yakalar bozar hemen

günaydın kızlar
akşam 1 dilim lıght ekmek ve az salata yedim

daha sonra 1 tane lıght çikolata ve dondurma yedim budq benim itirafım olsun :kedi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hahahhahahaayyyyyyyyyyyy ikra cım bu gülümsemelerin sebebi sesnsin kaydirigubbakcemile3 demek hayalinde bozar ha kaydirigubbakcemile3
ay kıyamam ya öyle güzel yazmışsın ki okuyunca gülmeden edemedim valla benim kide bozar bu arada :eek: ohaoldumsmile kaydirigubbakcemile3
jujum süpersin sen bir başlasan biliyorum snei eminim sendne kuzum :kedi: opuyorumnanaktan
salsa ha zümrüt hanım iyi erir kalçalarrr aklinialirimsmile aklinialirimsmile
ne diyecegimide unutturdunuz yahu kaydirigubbakcemile3
ha dora hanımmmmmmmmmmmm elinden geleni ardına koyma diye sıkı sıkı tembih ettim ben bir dhaa nerde bulcak böyle fırsatı :kedi: aklinialirimsmile aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
e ama haksızmıyımmmmm :roflol: :roflol: :roflol:

oyyyyyyyy ben bunları kaçırmışım mmmmmmmmmmm dondurmaaaaaaaaaa canm cekti yav
akşam herkes bişiler yemiş anlaşılan bu da benim tiirafım olsun kayınvalideme ugramış eşim kayınvalidede ben gibi duramaz :) kadayıf yollamış küçüvcük bir dilim ondan yedim bendeeeeeee
oh ikra hanım nolcak bu halımızzzzzzzzzz
halımız halimiz :))))))))))))))))))))))

Oooo sÜper valla ebrum ta tam havasında..... Takıma gırıp devamlı okudukÇa daha bır Şevklenıyor ınsan....

jujum herşeyin suyunu ha şu face te kız vardı ya dmeet demet oda öyle yapıyordu öyle besleniyordu
canm
da ben öyle herşeyi içmem kı midem almaz
hadi bakalım hayıtrlısı
bu arada hastalandım ökdürüyorum deli gibi öksürmekten yazamıyorum herifin kahrına dayanamadı vücut :)))))))))))))))))))

bişimi dedin sesin az geliyo da anlaşılmıyor zümrtü üm :eek:lmaz: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ya şu avrupa yakasında dilber hala bişi diyodu ya aklıma tam anlamıyla gelemedi gelirse yazarım artık lülülülülülü lülülülülülü :roflol: ha bak dilbetr hala demiyodu diğeri diyodu
sen benle baş edebeilecegini sanıyosan aldanırsın güzelim iki kalça çevirdim diye kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ne bu havalr aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: salsaya dikkat alkisalkisalkis
kolay gelsin canm işin şakasındayım tabi
maa senden korkmuyorum aklinialirimsmile aklinialirimsmile
:roflol::roflol:

bende şimdi ebru gelicek diyecek ki diyodum kendi kendime
ikra hanım ikra hanım ne oluyo ole hem çikolata hem dondurma alsanaalsanasmile
dora hanım da ağlayan kek yemişmiş yakında kiloları veremeyince hepimiz ağlıycaz dersin ve kızlar kendinize gelin kendinize dersin diye sabahtan beri yusuf yusufum

Oooo sÜper valla ebrum ta tam havasında..... Takıma gİrİp devamlı okudukÇa daha bİr Şevklenİyor İnsan....

canım benim kesinlikle evt sonuna kadar haklsıın
sende tam havandasın inşallah dimi canm benim havalarda ısınıyor yürümek çok iyi gelcek bize inşallahhhhhh güzelim
alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile ben snaa sarıla sarıla ertiriim be sen hiç merak etmeeeee olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3:asigim:

X