Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

cık cık cık cık
hadi bakiiiim toparlanın gelin bakalım
ben henüz kahvaltı yapmadım bir bas agrısı ile uyandım cocukları yolladıktan sonra yattım bugün yeni kalktım sayılır bir şeyler atarım agzıma birazdan maksat metabolizma durmasın yoksa canım bir şey istemiyor
hadi kızlar gelin konuşalım kendimize gelelim lütfen ama burası boş kalınca hepiimziin motivasyonu azalıyor bu nbir gerçek hadiiiiiiiiiiiiiiii

geçmiş olsun niye başın ağrıyoki belkide çok uyumaktandır ben çok uyursam başım ağrırı tabi bu en son bekarken oluyodu

modacım inşlalah cok güzel hayırlı bir gün gecirirsin canm herşey gönlünce olsun
samayolum :) :) :) bazen insanın kafa dinleyesi geliyor canm :) allah kolaylıklar versin
bu arada tekrar gecmiş olsun canm cm migren zor hastalık :KK43:
zümrütcüm evet cok dikkat ediyor maaşalllah yavaş olsun güç olmasın canm sıkıntı yapma ayrıca cenem cokmu düşüyor di,ye buralaraa sakın yazmamazlık yapma yaz herşeyi paylaşıyoruz sonuçta burda tatlışım ;:KK66:
asicim yopunmusun sen nerdesin ya
jujum bitmdimi ihaleler
leyloşum canm tekrar gecmişler olsun ugraş oğlunla canm biz seni çok iyi anlıyoruz tatlım cım
ama ugraşırken de motivasyonunu cok kaybetme yinede bir boşlukta ugra rapor ver oldumu tatlışım

ebrucum azalmasın motivasyonun ben geldim nasılsınız kızlar ben de senin gibi başladım güne ebrucum ilk defa 10 kadar yattım canım hala kalkmak istemior ama yat yat nereye kadar dedim ve kalktım kendime güzel bir kahvaltı hazırladım
bol maydonoz yıkadım peynir zeytin domates 2 dilim de 7 tahillı ekmeğimi yeşil çayımı içtim
bu gün güne gideceğim çok uzun zamandır güne gitmiyordum ama bu sefer kıramadım günde tavuklu pilav yapıyorlarmış bir de tatlı artık azar azar yiyeceğim

ikracım canm kuşum hoşbulduk
cok uyumaktan degil canm ya
gece 2 idi yattıgımda tabi ben öyle kafamı koyar koymaz hayattta uyuyamadıgım için kaçtı bilemiyorum canm
belkide ondan ben hep gec yatıyorum ya en az 1 oluyor :KK43: :KK43: :KK43:
sabahta erken den kalkınca uyku az geliyo abna kanımca :)
evlenince nerde cok uyuma bir de calışıyor olunca ikracım eminim

ya şu 21 gelsin beklemek ne kadar zormuş gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum dün akşam yazmayı unuttum dün tam üç tane ölüm haberi aldım o kadar üzüldüm ki anlatamam hayatın ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu bir kere daha anladım hayatımıza değer vermemiz gerekir her anını iyi yaşamak sevdiklerimizle sonra keşke yapsaydım yada yapmasaydım dememek için bir burdayız bir bakıyorsun ki yok artık ne yapsan boş

ebrucum azalmasın motivasyonun ben geldim nasılsınız kızlar ben de senin gibi başladım güne ebrucum ilk defa 10 kadar yattım canım hala kalkmak istemior ama yat yat nereye kadar dedim ve kalktım kendime güzel bir kahvaltı hazırladım
bol maydonoz yıkadım peynir zeytin domates 2 dilim de 7 tahillı ekmeğimi yeşil çayımı içtim
bu gün güne gideceğim çok uzun zamandır güne gitmiyordum ama bu sefer kıramadım günde tavuklu pilav yapıyorlarmış bir de tatlı artık azar azar yiyeceğim

harikasınız kızlar
bir mesajı yazıyorum bir bakıyorum benden önce mesajlar yazılmış süpersiniz
hoşgeldin ebrucum :)))))))))))
evet bende geri yattım ya dedim ki zil çalcak gözümü bir açıyorum zil çalcak diyorum :) biizm kızlar bugün basmadı hayrettttttttttttttttttttttttttttt sempatiksalakcinni
bendeyattım ya 10 30 a kadar
ben kahvaltı yapmadım şimdi sne söyleyince öyle maydonoz falan cok cekti canm nane maydonoz bir dilim ekmek ve peynir yesem ne iyi olcak
ay midem kazındı resmen :)
günde az ye oldumu tatlım diyettteyimde dmee :) tavuklu pilavın yanında mutlaka salata vardır onu biraz daha fazla al tabagına canm

haklısın ebru az uyumakdan da insanın başı ağrır bişeyler ye belki düzelirsin

haklısın canım ben de öle düşünüyorum merak etme sen
harikasınız kızlar
bir mesajı yazıyorum bir bakıyorum benden önce mesajlar yazılmış süpersiniz
hoşgeldin ebrucum :)))))))))))
evet bende geri yattım ya dedim ki zil çalcak gözümü bir açıyorum zil çalcak diyorum :) biizm kızlar bugün basmadı hayrettttttttttttttttttttttttttttt sempatiksalakcinni
bendeyattım ya 10 30 a kadar
ben kahvaltı yapmadım şimdi sne söyleyince öyle maydonoz falan cok cekti canm nane maydonoz bir dilim ekmek ve peynir yesem ne iyi olcak
ay midem kazındı resmen :)
günde az ye oldumu tatlım diyettteyimde dmee :) tavuklu pilavın yanında mutlaka salata vardır onu biraz daha fazla al tabagına canm

ya şu 21 gelsin beklemek ne kadar zormuş gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum dün akşam yazmayı unuttum dün tam üç tane ölüm haberi aldım o kadar üzüldüm ki anlatamam hayatın ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu bir kere daha anladım hayatımıza değer vermemiz gerekir her anını iyi yaşamak sevdiklerimizle sonra keşke yapsaydım yada yapmasaydım dememek için bir burdayız bir bakıyorsun ki yok artık ne yapsan boş

canm benim maalesef öyleeeeee
diyorum ki konumuzla pek alakası yok ama bir film adı söylemek istiyorum size eger bulabilirseniz lütfen izleyin filmin adı SON DERS ferhan şensoy başrolde ben de adlarını unutuyorum hep ya kız oyuncu küçük kadınlardaki ölen abla oğlanı hiç hatırlamıyourm
filmin konusu cok güzelll sonunda arkadaşlarda olmamıza ragmen ağladım evde olsaydım salya sümük ( özür dilwerim kaba bir tabir ) aglardım
az bişi siyaset karıştırmışlar içine ama konusu cok güzel şiddetle tavsiye ediyorum
bugün varım yarın olmayabilirimmmmmmmmmmmmmmm:gitme:

canm benim maalesef öyleeeeee
diyorum ki konumuzla pek alakası yok ama bir film adı söylemek istiyorum size eger bulabilirseniz lütfen izleyin filmin adı SON DERS ferhan şensoy başrolde ben de adlarını unutuyorum hep ya kız oyuncu küçük kadınlardaki ölen abla oğlanı hiç hatırlamıyourm
filmin konusu cok güzelll sonunda arkadaşlarda olmamıza ragmen ağladım evde olsaydım salya sümük ( özür dilwerim kaba bir tabir ) aglardım
az bişi siyaset karıştırmışlar içine ama konusu cok güzel şiddetle tavsiye ediyorum
bugün varım yarın olmayabilirimmmmmmmmmmmmmmm:gitme:

canım bu hepimiz için geçerli ama allahımdan tek isteğim evlat acısı göstermesin bir de sıralı ölüm versin arkadaşımın eşi halısahadan gelip yıkanıp paklanıp öldü hani ben de öle ölüm isterim ama sıralı olsun:gitme:
AMAN hadi yeter bu kadar duygusallık hava güzela.s. gün güzel benim günüm var gidip yemek yapıp süslenmem lazımbayanssulusmile
hadi kızlar ben kaçtım akşama görüşürüz:teytey:

rabbim evlatlarımız acısını göstermesin
düşünmesi bile beni mahvediyo
zümrütcüm çok haklısın sıralı olüm deriz hep ama bütün ölümler çok acı

sana güle güle zümrüt süslen püslen bayanssulusmile ama çok yeme :eek:lmaz: :1ninca:

şimdi kapım çaldı yan binada öğretmen arkadaş sana gleyim bugün dedi bende olur buyur dedim ama bir işin falan yok degilmi dedi bende toplantı var okulda ama gitmem önemli degil deim aaaaaa dedi olmaz mutlaka git ben perşembe günü gelirim :)
hiç ölmeyecekmişisz gibi yaşıoruz işte kızlar
evet degiştirelim konuyu dar bir konu :)))))))))))

selam kızlar

bugün kalabalık gördüm burayı. motivasyonunuza maaşallah diyorum ve ekliyorum "darısı başıma" alsanaalsanasmile

zaten kapın çalmasa şaşarız şaka bi yana bu kadar sevilmek çok güzel ya
ben evlendim antalyaya gelin gittim birbuçuk yıl yaşadım hiç kapım çalmazdı komşuluk falan yoktu
bi tek eşimin nefesi vardı hiç iyi bişey değil çok yanlızdım orda

evet ölüm :sinifsinif:
annanemin vefatıyla tanışmış olduğum kavram ve panik atak oldum :gitme:

evet ebrucum bence de bu kadar seviliyor olmak güzel
zaten kullandığın :)) işaretten ne kadar güler yüzlü olduğun belli. arkadaşlarına pozitif enerji veriyorsun demekki

X