Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar iyi gecler.uğrayan olmamış.ben şimdi çıkıyorum yarında tüm gün evde olmiycam sanırm ancak pazar öğlene doğru uğrayabilirim.hepinizi öpüyorum.görüşmek üzere.

Günaydın ve iyi haftasonları kızlar..Haftasonu rehavetimiz başlıyor dün gece çok geç yatınca 1 civarı kalktım sersem gibiyim. Bu hafta sonuncu olduk buaradaşakkıdı

inanmıyorum ya sonuncu olmuşuz..:çok üzgünüm:
kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzz
kimse yok ya
neyse ben bugün ne yedim;
sabah 3 etimek,3 zeytin,domates,peynir
öğle:salata, 4 tane çiğköfte
ara:1 elma
akşam ise sadece 1 dilim ekmek ve bir parça tavuk yiyeceğim
45 dk yürüş yaptım.. bugünlük böyle..
kızlar sonumuz iyi değil biran önce kendimizi toplamalıyız.. diyeti iyice askıya aldık ya. baksanıza sonuncu olmuşuz. sizler olmayınca bende yediklerime dikkat edemiyorum:çok üzgünüm:

Merhaba kizlar
oncelikle beni tekrardan kabul ettiginiz icin tesekkur ederim .Pazartesinden itibaren basliyayim o zaman izninizle.Silviyacim 1ayligina listeye dahil olmak dedigin gibi biraz sikinti olacagi icin ben sadece takim ici bir takip rica ediyorum sizlerden yani Turkiye'den donusume kadar dahil olmayayim o zaman.Aslinda annemlerde internet olsaydi hic ara vermezdim ama artik donunce.Bugun kayinvalidemler geliyor Turkiye'den bakalim 1 ay beraber kalip birlikte donucez umarim guzel gecer.Birde daha onceden size yazmistim esim mezun oluyor ve is bakiyor diye yine ABD de bir universite de is buldu yani daha uzun yillar yine burdayiz gibi hayirli olur bizim icin umarim.Turkiye den donunce baska bir eyalete tasinicaz akademik acidan esim icin daha iyi olacak diye boyle bi karar verdik ama birazda uzgunuz tabi yine gurbette gececek zamanlar...Neyse cok kafanizi agrittim ama sizinledepaylasmak istedim cunku o zamanlar sizlerden de dua istemistim.Gelelim diyet hayatima.Son bi haftadir baya dikkatliydim malum misafirler gelecek diye bakalim boyle gidersem en azindan 55 kg donerim ins memlekete.Ya keske sizlerle tanisma imkani olsa sizleri cok ozledim canlarim.Optum hepinizi.Selamlar

iyi akşamlar kızlar
ve çok sevgili tarikim.
sizin için en güzel ve hayırlısı olsun isterim.,paylatığın içinde gerçekten sevindim.
hadi bakalım. misafirle zor ama istersen yaparsın canım arkadaşım. bence rejim yaptığını söyleme. sadece biraz dikkat ediyorum de bence.
neyse sen daha iyisini bilirsin.
bana gelince bugün biaz şaşırdım. temizilik vardı.
yarın devam.....

iyi pazarlar fıstklı kurabiyelerim.mükellef bir pazar kahvaltısının ardından kendimi buraya attım.listeleriniz bu etap sonuna kadr hazır olur ve haftaya hep beraber kaçamaklı diyetleirmize başlarız.bakalım sonucu nasıl olur :)

baharcım sonuncu olduk çünki ben yarışmadan 77 kg ile ayrılıp geri 85 kilo ile döndüm buda cidi bir kilo farkı ve takımı sonuculuğa sürükledi bu hafta.ama artık her hafta en az 500 gr kayıpla takımı yuklarlara çecicez.en azından ben kendi payıma düşeni yerine getirmeye çabalıycam.
:lepi:

yuppiii tarikim geldiii.canım bak ben bi öneride bulundum arkadşlara ama sen iyi gidiyorum demişsin seni bu durmda baştan çıkarmayı pek istemem.önerim şuydu.madem kaçamaksız diyet yapamıyoruz bide kaçamaklarımız diyete uyarlayalım.böylece arkadaşlara kaçama olarka sayılabilecek sevdikleri 7 yiyeceği yazmalarını istedim bende bu yiyecekleri barındıran listelr düzenliycem ve diyetleirmiz kasmadn gerçekleşiticez.hem kaçamak yapıp hemde kilo vericez.eğer sende istersen sevdiğin 7 yiyeceği yaz bende senin içinde bir liste ayarlamaya çalışayım.nedersin??bu arada türkiyede nekadr kalacaksınız? o süre içinde biza yazamayacakmışsın.biz seni özler vem merak ederiz.ayrıca eşinin işi hayırlı olsun.umaırm sizn için güzel olur herşey.

kocaelicim ve singingim öptüm sizleride Şeniz

SELAMLAR kızlar.
selam silvişim:1hug:
ben ne yedim,
sabah 1 muz
ara
yok
öğlen
sehriye çorbası ,kabak yemeği 4 kaşık
ara
dayanamadım bugün çukulata yedim.
akşam,
yumurtalı ıspanak
ara
1 portakal
bugün yürüyüş yoktu.
yarında eşimin bir operasyon işi var. giremeyebilirim.
ama takipte olacağım.
sevgilerimle.....
kızlar gününüz kutlu olsun

Son düzenleme:
singingim teşekkürler çiçeği vazoya koydum. ayrıca eşine geçmiş olsun.sanırm sağlıkla ilgili bişey.oprasyon kelimesini okuyunca Allah allah singingimin eşi ne iş yapıyodu ki polismiydi askermiydi gibi bir düşünceye kaıldım ama jeton sonra düştü.sağlık diliyorum canım hepinize.

bu gün pazar olduğundan sanırm kimse uğramamış bende bu gün yine ebru kursundaydım korkunç yorulmuş bir şekilde geldim eve şimdi gidip uzanıcam biraz.yarına kadar yokum.görüşmek üzere esen kalın :)))

Silviyacim aaah ah keske sevdigim sadece 7 sey olsa :)))tamam ben sana belirleyip yazarim.Canim ayrica yazdigin samimiyet dolu cevabin icinde coook cok tesekkur ederim sanal bile olsa sicakligini hssettim.Singingim gecmis olsun sizede. seni cok ozledigimi de belirtmek isterim.Kocaelicim ya supersin farkettimde hedefe ulasmissin.Bizimde dedigim gibi misafirler geldi simdi onlar gezmeye cikinca hazir yazayim dedim.Bugun
sabah:domates 1/2 kk beyaz peynir ve 5 zeytin
ogle:1 kucuk kase yogurt corbasi,1 tane lahana dolmasive salata yedim.Onlar burdayken tabi tabagima biseyler almak durumunda oldugum icin bol salata alip dikkat cekmemeye calisiyorum:))))cunku diyetteyim demek beni rahatsiz ediyor.
Bu arada Bahar ,En-furtu,Cicek,Clementine,Karmen ,Handemi sizleri de cok optum .Selamlar

Son düzenleme:

tarikim öncelikle hoşgeldin hayatım
ve eşinin işide hayırlı uğurlu olur inşallah sizin için
aramızda olmana çok sevindim

hafta sonu olduğu için bende pek uğrıyamadım yatmadan önce bi bakim dedim

aslında süper bi hafta sonu geçirdim bu sabah bi değişiklik yapıp perşembe gelmeden tartıldım ve gözlerime inanamadım delikafadulden ama bunu sizinle paylaşmak için perşembeyi beklicem :teytey:

sonuncu olmuşuz öle okudum ama olsun biz bunu telafi etmesini biliriz
hafta sonu saat başı suyumu pek takip edemedim yeşil çayımı ihmal etmedim ama diet ise ufak tefek kaçamaklar dışında oldukça iyidi
çarşamba günü günüm var arkadaşlar bana gelicek o gün hepsini şaşaırtmak istiyorum
yeni Handemiyi görmiyeli baya oldu onların bakalım tepkileri paylaşıcam sizinle kızlar şakkıdı

Tarikim katılıyorum sana hayatım dietteyim demek benide oldukça rahatsız ediyor hatta bazı insanlarıda rahatsız ediyoru bu bencede iyisimi
belli etmememek
yaza az kaldı kızlar hadi bakalım silkelenme vakdi geldi
biz değerliyiz hihoyyyt
biz önemliyiz :smiley-cool:
biz kıymetliyiz kaydirigubbakcemile5
biz özeliz sengözlerimebaksanab
biz kendimize güveniyoruz kaydirigubbakcemile5
ve biz bunu başarıcaz :lepi:
çünki biz bunu hakediyoruz bunu başaran insanlardan hiç bi farkımız yok bizde azimliyiz
güzeliz özeliz
hadi kızlar bu hafta iyice asılalım şu olaya 2. takım neler yapabiliyomuş hep beraber görelim süprizzzzz
hepinizi seviyorum iyiki varsınızŞeniz
:enbuyukkk:

Canlar gndyn,
sen ingilizce biliyordun silvişim. yoksa açık verirmiyi eşimin oprasyonu var diye.
çok çok öptüm. herkesi

tşkler canım bizde seni öptük.. hoş geldin tekrardan.. umarım en iyi sonuçla burdan ayrılırız.
bencede çevrendekilere sakın diyetteyim deme çünkü ben o hatayı yaptım ve acısını çok kötü çektim.. en iyisi hiç hissettirmemek bırak herkese sürpriz olsun.

bütün söylediklerine aynen katılıyorum tatlım..
sende iyiki varsın.. umarım senin aldığın güzel sonuçları bizde almayı başarırız seni tebrik ediyorum azminden dolayıa.s.

gelelim bana dün dışarda olduğum için yazamadım akşam ise kandil dolayısıyla namaz ve dua ile ilgilendim. allah herkesin dualarını kabul etsin..
bugün sabah 2 ince dilim ekmek, bir yumurta, domates ve çok az peynir yedim.
bugün akşama kadar okul işleriyle uğraşacğım.. kendinize iyi bakın hepinizi kocaman öptüm.. güzel günlera.s.

sanalda olsak burda günlerimzi yaşadıklarımız paylaştık canım heleki siz takımın temel taşlarınzınız sizin yeriniz ap ayrı benim için Şeniz. diyetteyim lafına gelince valla insanlarla uğraşmak zor diyetteyim dersin ayrı dert demezsin ayrı dert.ya azcık ye bişey olmaz derler ya çok yiyosun kilo aldın derler asla kimseyi memnun etmek mümkün değil.yemezsen ölümü göre veya sen yemezsen bendne yemem ısrarcı politiklalarının sebebini hiç anlamıyorum herkez kendi midesinden sormlu cani ister yer ister yemez kime kimseye karışmasa ne güzel olcak ama sanırım şu dünyada ne savaşın nede diyetin bi sonu yok :1no2:

tartıdan aldığın sonuca çok sevindim canım perşembeyi merkala beliyorum am sakın çarşamba günü arkadşlarını gazına gelip yeme.seni sabote etmelerine izn verme :)

ve biz bunu başarıcaz :lepi: :)) enerji verdin bize canım süpersin

seninde kandiln mübarek olsun canım Allah dualarını kabul etsin.doğrusu dünden beri düşünüyorum tüm müslümanlar olarak Peder Valantine in ölümünü anıyoruz da acaba yeryüzü ve tüm insnlığın onun höürmetine yaratıldığı Sevgili Peygamberimizi ne kadar anabiliyorz ve onun doğduğu günü ne kadar önemseyebiliyoruz diye.Hepimizin Kandili Mübarek olsun.Allah nice kandillere eriştirsin İnşallah.

Ankara'da olan üyelerimiz veya tanıdıklarına ulaşabilecek olanlar lütfen yardıma ihtiyacımız var....

9 Yaşında bir minik meleğimiz dün geceden itibaren hayata yaşam destek ünitesiyle tutunuyor ve bu yavrumuzun çok ama çok acil olarak kana ihtiyacı var... Kan ve trombosit bağışı yapabilecekler lütfen yardımlarınızı esirgemeyin......Lütfen iki linkede bakınız sormak istedikleriniz için bana ulaşabilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/yardim-melekleri/257825-acil-kan-gerekiyor-0rh-ankara.html

Kuyu taş ve deli.... çıkartana hediye... IV. - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

İyi akşamlar kızlar.. Bugün için ne düşündüysem harfi harfiyen yaptım. Yeşil çayımı ve 2 litre suyumu içtim. 30 dakika yürüdüm.:lepi:
Sabah: 2 dilim etimek ve kaşar peyniri
Öğle: Mercimek çorbası ve salata
Ara: Kepek ekmeğinden peynirli sandviç, keten tohumlu yoğurt
Akşam: Şehriye çorbası ve salata
Yatana kadar ya greyfurt suyu ya da süt içeceğim.
Tarikim eşinin yeni işi, yeni bir ev, yeni düzen.. herşey sizin için hayırlı olsun arkadaşım.
Handemi ne güzel yazmışsın. Bu sefer hedefe ulaşana kadar durmak yok. İnşallah çvrendekilerin yorumu beklediğin gibi olurkaydirigubbakcemile5
Buralardayım kızlar ara ara gireceğim..

kızlar kaliste nin bahsettiği 9 yaşındaki minik melek bu dünyadan uçmuş.çok üzüldüm.bişeyler yazamıyorum.yarın görüşmek üzere..:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…