Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Merhaba arkadaslar
uzun bir ara oldu benim icin ve hepinizi cok ozledim.Silviyacim donmus ona da cok sevindim.Eger musadeniz olursa pazartesi den itibaren bende yeniden 1 ayligina baslamak isterim.Nisan gibi Tr'ye donmeden ne kadar kilo versem kar benim icin.Gerci cuma gunu esimin ailesi buraya geliyor ama yinedetakimdaolmak ve onlar burdayken ipin ucunu kacirmamak istiyorum.Yani yardiminiza ihtiyacim var.Singingcim ,Kocaelicim ,Silviyacim,Cicekcim ve takima benden sonra katilmis butun arkadaslarim hepinizi opuyorum.Selamlar

kızlar selam herkese

enfurtu canım sana allah sabır versin şu günlerini inş. bir sorun çıkmadan atlatırsın.:teselli: zordur bende zaman zaman yaşıyorum. sanırım herkesde yaşıyordur.

silviya bol hamur işleri olan bir diyet listesi olabilir mi acaba. cokacimcoooknasıl olacaksa sırnaşık şey aslında silviyacım özellikle çok aradığım özellikle yemeyi arzu ettiğim şeyler yok. ben ne bulursam götürüyorum neyi görsem yemek istiyorum canım yaa... benimkini seninki gibi bişiler yapsak olur dimi.. nede olsa takımın ağır toplarıyız. ben gene zıplamaya gidiyorum ..hihoyyyt

handemi evet yaa ahh şu akşamlar. akşamları olunca dayanamıyorum yaaaÇok üzgünüm çoook

sabah
açtım hiç bişi yemedim. greyfurt suyu o kadar

Öğlen
2 kaşık makarna, 2 adet kuru biber dolması, lahana srması

Akşam
sabahki açlığımın acısını iyi çıkardım. küçük bir gözleme. miniminnacıkdı.

gün boyu su, yeşil çay,

selaam inanmicaksınız ama yine bensengözlerimebaksanab
şuan elimde yeşil çayımı yudumluyorum oğluşum ve kızım uyudu sessizliğin tadını çıkarıyorum

Tarikim dönücek olman çok güzel bir ay bile olsa bu ay önemli bir ay kışın son ayı sonuçda beraber dahada iyi motive olucaz bu işe eminim :içelim:

bugün canım acaip tatlı istedi ama yemedim kuru kayısı ile idare ettim yarın büyük gün bakalım nolcak :bbo:

yarın görüşmek ümüdü ile kızlar iyi geceler....

kızlar merhabaaa, ben bugün uğrayamadım üzgünüm.gündüz kurstaydım gelincede üzerimden kamyon geçmiş gibiydi yemek yiyip uzandım.bi ara pc başıan geçtim bişeyler yamzka için o arada zil çalınca yine kaldı ve ancak gelebildim. kaçamaklı diyet önerisinin hazırlamak sandığım gibi kolay olmayacak sanırım ama herkes yazdıktan sonra listeleri toparlar ona göre bişeyler çıkartmaya çabalarım artık.

tarikim canım yenidne hoş geldin.1 ayda olsa yinede burda olamn fayda edecektir ama yarışma işleyişi açısından sadece 4 haftalığını listede olman sonra tekrar ayrılman uygun olurmu pek bilemiyorum(ciddiyetsizlik gibi algılanmasın sonra çünki bu sana karşı haksızlık olur.bu takımın ilk yarışmacılarından ve düzenli paylaşımda bulunlardansın).ben yokken yarımayla ilgili değişiklikler ve kuralalr oldumu bilgim yok daha paylaşım alanını incelme fırsatı bulamadım.ama hene ise tekrar seninle takımda olmak çok güzel olucak.

şilviş bu gün ne yedi

kahvaltı: müsli+nesfit+süt
öğle :karnabahar ve yoğurt
akşam :balık ve salata (balık kızartmaydı ama)
ara öğünlerde de meyve ve meyveli yoğurt yedim.

bu arada çiçek kayıplarda.acaba sevgilisinin yanından daha dönmedi mi ki?

sevgili arkadaşlar,

göz rahatsızlığım nedeniyle diyetime ara verdim. bu nedenle grubu gereksiz meşgul etmek istemiyorum. sporla zayıflayanlar grubunda devam etmeyi planlıyorum. umarım sizi yarıda bıraktığımı düşünmezsiniz. şimdiye kadar verdiğiniz motivasyon, destek ve sıcak paylaşımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

sevgili kocaeli, ekip lideri olarak sana ayrıca teşekkür ederim...
güzel sonuçlar almanız dileklerimle.. hoşçakalınnnna.s.

2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8///%)
bahar_0186 (67.5///%)
misirunu (63.5///%)
Karmen2 (83///%)
EN-FUR-TU (72.5///%)
Silviya (77///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (/// %)

Kızlar işyerimde karışıklık oldu. Birsürü işle başbaşa kaldım( Gece gündüz çalışıp yetiştirmeye çalışıyorum. Hiç vaktim olamadı girmeye. Liste bile bu saatte aklıma geldi. Yazılanları okuyamadım ama akşam mutlaka girip, okuyup, detaylı yazacağım...Hepinizi öpüyorum, akşam görüşmek üzere...

--------------------------------------------------------------------------------

2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8/70.8/0.0/%)
bahar_0186 (67.5///%)
misirunu (63.5///%)
Karmen2 (83///%)
EN-FUR-TU (72.5///%)
Silviya (77///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (/// %)

Arkadaslar merhaba....

sılvısım...
nilgun ablam...
tarıkım...
çiçekim...
kocaeli...

nasıl ozlemısım sızlerı ya... ıs yerınde net yasak eve gıdınce yorgunluk derken...
ay ya ılk gırdıgım zamanları hatırladım nasıl bı guzellık nasıl bı heyecan nasıl bır azım yaaa...
gıreyım bı halınızı hatrınızı soreyım kendımden haber vereyım dedım...
sılvısım neler yapıyorsun ne guzel olmus donmen canım benım kursa devam sanırım cok ozledım senı yaa
nılgun ablacım sen nasılsın oglusun neler yapıyor sabahları sımıt puaca yıyormusun yuruyus yapıyormusun anıyormusun benı...
tarıkım hadı bakalım tr ye gelıs heyecanı basladı demek hayırlısı olsun tatlım tarıktan ne haber...
çiçekçım kader arkadasım benım sen neler yapıyorsun asker yolu beklemek ahhhh demı...
koceilicım sekerım sen nasılsın anaaa kavusma merasımı yaptım resmen
hepınız ıyı olun
benı tanımayan arkadaslara da merhabalar ben eskı 2. takım uyelerınden...
hepınıze basarılar ınsallah hepınız ayrı ayrı ıstedıgınız hedeflere ulasırsınız

ben neler yapıyorum...
işe devam işte gelıp gidiyorum... askerımın yolunu beklıyorum...73 gunumuz kald ınsallah...
hala yedıklerıme dıkkat edıyorum mutfak tartım pas tutmadı her gun çalışıyor:)))) 40 gr ekmek... 30 gr peynır :)))
59 kıloyum sporumu aksatıyorum ama havalar duzelmeye baslamasıyla ıyıce asılacagım...
bende durumlar bole yanı canlarım...
ha basarı bolumunde topik actım kızlar beklerım oykume...
hepınız Allah a emanet olun gorusecegız ınsallah yıne...

Son düzenleme:
[QUOTE

2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8/70.8/0.0/%)
bahar_0186 (67.5/67//%)
misirunu (63.5///%)
Karmen2 (83///%)
EN-FUR-TU (72.5///%)
Silviya (77///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (/// %)[/QUOTE]

ya nihayet bağlanabildim bugün nette sorun var ağ yavaş galiba bir türlü olmadı. yine 500 grm vermişim kızlar iyi bir sonuç değil ama hiç yoktan iyidir..

kızlar merhaba .hani bugün weight day di ne oldu.
önce enfurti ve silvişimin güzel düşünceleri egomu acaip tatmin etti. saolun.
baharcımında şişko sözünden ki kendi söylemiydi kendini daha doğru değerlendirdiğini gördüm.
kızlar başkaları zaten haksızlık ediyor bari biz kendimize etmiyelim.
içi içini yiyen .onu bunu gözetleyip kilolarından başka söyliyecek söz buklamıyan sıska takıntılı insanlardan olmaktaansa ikendi ile barışık.herkese yardım etmeye çalışıp insan olmanın erdemlerine varmış siz arkadaşlarımla tatlı bir tombul olmaktan kocunmayacağımı gördüm.
tabi öncelikle sağlık için uygun kiloda olmak hedefim sonrada istediklerimi giyebilmek için.

neyse bugün haftanın ikinci. 30 dakkasını yürüdüm.
ama ..................
boşlukları doldurabirsiniz.

sabah
bir dilim ekmek peynir.
ara
1 portakal
öğle
ıspanak yemeği
ara 1 nar
akşam
1 kase sakallı mercimekli erişte çorbası yedim ama açım.
benim sevdiklerimde sevmediklerimle sınırlı.
sevmediğim yok ki bu arada
çok sevdiklerim
1-simit ve karper
2-lahmacun
3-profitrol
4-çiğ köfte
5-pizza
6-börek
7-acıbadem kurabiyesi

baharcım ne güzel haftada yarım kilo.

kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaa?
siz yoksunuz bende diyet başarı öykülerini okuyorum. nasıl etkilendim anlatamam nasıl bir azim irade bu?onca kiloyu nasıl vermişler?biz şurda 7 8 kiloyu veremiyoruz..
artık motivasyonum bozulduğu taktirde o güzel yazıları okuyup moral bulacağım.. onlar başarmışlar bizde yapabiliriz.
neyse umarım yarın burda olursunuz. görüşmek üzere hepinizi öpüyorum..

Baharcım,ben de ilk başladığımda çok hızlı verebilmiştim. çünkü önceden çok fazla yiyen biriydim.
birden kesinceki ilk 2 aydı sanırım hiç yürüyüş yapamamıştım.ilk ay ,birde klübe kabul edilmem benim zaman almıştı. o yüzden klüp benim için çok özel ve kıymetlidir sanırım 3 kilo verbilmiştim.metobolizma meselesi olduğuna kesinlikle inanıyoryum ve asla çok az yememek gerek.
bak şimdi haftada yarım kilo verebilsem ne ala. ama bir yerde durdum kaldım.
tabi o zamanlar daha dikkat ediyordum. süre uzadıkça motivasyonda düşüyor. onun için ha gayret.
bende fotolara baktım.kilo verenlerinkine bazılarında çok bariz görülüyor. önmemli olan görülmesi değil aslında o kiloda olmak ve sağlıklı kalmak

evet çok haklısın bazen çok az yemekte kilo verdirmiyor üstelik boşyere kendine eziyet ediyorsun.. bende bir karar aldım herşeyden yiyeceğim ama tadımlık. sanırım en doğrusuda bu çünkü; birşeyi kendine ne kadar yasak edersen o şey o kadar vazgeçilmez oluyor senin için. en azından benim için öyle..
buranın bizim içinde değeri büyük inan bana.. çünkü kimse başaracağımıza inanmazken biz burda birbirimize destek olup moral veriyoruz. bunu değeri paha biçilemez.
İYİKİ VARSINIZ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…