Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

madem kaçmak yapmadan biz bu diyet olayını çözemiyoruz bide kaçamaklı bi diyet hazırlayalım.eğer isterseniz herkes yemektne en çok keyif aldığı 7 şeyi yazsın( yenildiğinde kaçamak olarak syılabilecek turden şeyler) bende buna göre herkese uygun dönüşümlü diyetler uydurmaya çalışayım(diyetisyen faln değilim yanlış anlaşılmasın sadece genel hatlarla bişeyler hazırlamaya çalışırım o kadr) eğer fikrimi tutarsanız 7 adet sevdiğiniz yiyeceği söyleyin bende çalışmaya başayayım

Silvişim ne güzel kendini motive etmiş de gelmişsin. Menülerine baktım da gayet iyi gidiyorsun. Metro hariç…şakkıdı
Benim içinde zahmet olmazsa dönüşümlü bir örnek liste hazırlayabilirsen gerçekten çok makbule geçer. Şeniz
Gelelim benim yazarken bile canımın çektiği, en sevdiğim 7 yiyecek:
1- Çikolataaaa tabiî ki:icecream:
2- İskender
3-Kızarmış tavuk
4-Mısırlı salata
5-İçli köfte
6-Mantı
7-Hamburger

bugünlerde geldiler bana kendime bakıma alma ihtiyacı hissediyorum cilt bakımı yaptırmam lazım saçıma maske yapmam lazım
lazımda lazım kendimi daha güzel hissetmem gerekiyo doğumun üzerine nerdeyse bir sene geçdi ve çevremdikler maşallah eskisine dönmüşsün demeye başladı bile
birtek tartım kaldı bunu söylemiyen ama onuda ikna etmeye az kaldı

Handemim sen kesinlikle ağzının tadını çok iyi biliyorsun. :roflol:Bakınız en sevdiğin 7 yiyecek…Mısırlı salata benimde asla hayır diyemeyeceklerimden.
Rejim yaparken kendimi mutsuz hissetmemek için 1 aydır kendime hiç olmadığı kadar iyi bakıyorum. Hemen hemen hergün saç bakımıma, kirpik ve cilt bakımıma ayrı ayrı zaman ayırıyorum. Gerçekten bana çok iyi geldi. Çok salmıştım kendimi çünkü, silkelendim ve kendime geldim. Ah bide tırnaklarımı kopartma huyum olmasa süper olacak ama…:çok üzgünüm:

ya güzelde.. ben kiloyu çok yavaş bir şekilde veriyorum millet haftada 1 bilemedin 1,5 veriyor. nasıl veriyorlar anlamadım. benim yapmadığım şey kalmıyor. sanırım benim metobolizmam baya yavaşlamış:çok üzgünüm:

kızlar biran önce toparlanmamız lazım mart girdi sonra nisan ve mayıs...... ben bu kilolarla mayısa girmek istemiyorum. o yüzden lütfen kaçamak yaptığımda yada diyeti aksattığımda bana şişko deyin. ozaman motive olurum:sm_cool:
.Şeniz

Baharcım yarım kilo bence de çok iyi. Uğraşıpta 1 haftada yarım kilo bile veremeyen tanıdıklarım var. Bende artık eskisi gibi kilo veremiyorum. Akşamları hiç yemediğim ve hergün spor yaptığım hafta ancak 1, işi biraz gevşetince yarım kilo verebiliyorum bende.
Bende nisan’a kadar kaçamak yapacak olursam, bana Kocaeli yerine iradesiz diye hitap edebilirsiniz. Bende bu yazdan itibaren kilo sorunu yaşamak istemiyorum.yasakkelime

tabi öncelikle sağlık için uygun kiloda olmak hedefim sonrada istediklerimi giyebilmek için.neyse bugün haftanın ikinci. 30 dakkasını yürüdüm.
ama ..................
boşlukları doldurabirsiniz.
Singingim ne güzel artık sende düzenli sporunu yapmaya başladın. :dance:Başlamak zor olan kısmıydı. ..

selamlar çıtırlar... malumunuz daha önce yazmıştım annemi yolculadım ardından kaynanam geldi,sanki ardından atlı koşturur gibi.yanısıra küçük bebeğiyle beraber eltimde bende.onlarla ilgileniyorum.o yüzden pek paylaşımda bulunamıyorum.kusura bakmayın.kaynanam beni fitil ediyor inanın.sinilenincede kendimi dolabın önünde buluyorum.ne olacak böyle bilmem benm sonum.
kaynanm 4-5 keredir yatak odama girip ayy ben odaları karıştırıyorum deyip çıkıyor.hemde ben içerdeyken.ya belki müsait değilim.uygun bi dille kapıyı çalmadan girmemesini istedim.ama çok sinirlendi o. sanırım akşam eşim gelince kesin anlatacak.onun streine girdim.bana sabır dileyin şimdi çıkmam gerekiyor....hepinize mutlu günleerrrr

Hiç kimse insanın kendi annesi gibi olmuyor malesef. Ama hiçbirşeyi takıp üzme kendini canım. Singingiminde dediği gibi iyi tarafları görmeye çalış. Sonuçta bizden büyük insanlar ve eşlerimiz üzerinde çok emekleri var.

selam kızlar dün yoktum ama bu gün burdayım. rejimisoracak olursanız eehh idare ediyoruz işte. biraz kemiriyorum tavşan misali, biraz kurtlar gibi saldırıyorum bunun bir arasını bulsam valla çok iyi kilo vereceğimde.
iki gündür gene her zamanki gibi dikkat ediyorum. Ama bir bakmışsınız akşam olunca kendimi kaybedip pişman olucağım şeyler yapmışım. Yaaa şu akşamlar kahrediyor beni akşamları hiç eve gelmesem yada kimse mutfağa sokmasa biraz ondan biraz bundan derken çok şeyi mideme indiriyorum. İnanın çok zor oluyor valla ben şu aralar erkek olmayı çok istiyorum yaavff!! ''hanım diyetteyi şunu yapsan yeterli yada bana diyetlik bişiler hazırla'' ama evdekinin böle bir sorunu yokki maşallah diyetle falan. kendine özel bişiler yapmakda zor geliyor. neyse kızlar ben gene listemi yazmayacağım canınız falan çeker alimallah rejimide bozdururum size

Şu akşamlar için çözüm yolları bulalım kızlar. Gündüz birşekilde iyi giden diyet malasef akşamları çok zor geçiyor ya da geçemiyor…Kendimi bir ara midem şişsinde birşey yiyemeyeyim diye diyet kolaya vermiştim ama oda selülit olarak dönecek…Çok üzgünüm çoookÖnerisi olan???:uhm:
Karmencim bu akşam ben haşlanmış patates yerken eşim karşımda afiyetle karnıyarığını yedi. senağlamaŞu kiloları bir verim bidaha almamak için hep dengeli besleneceğim.:Saruboceq:

Merhaba arkadaslar
uzun bir ara oldu benim icin ve hepinizi cok ozledim.Silviyacim donmus ona da cok sevindim.Eger musadeniz olursa pazartesi den itibaren bende yeniden 1 ayligina baslamak isterim.Nisan gibi Tr'ye donmeden ne kadar kilo versem kar benim icin.Gerci cuma gunu esimin ailesi buraya geliyor ama yinedetakimdaolmak ve onlar burdayken ipin ucunu kacirmamak istiyorum.Yani yardiminiza ihtiyacim var.Singingcim ,Kocaelicim ,Silviyacim,Cicekcim ve takima benden sonra katilmis butun arkadaslarim hepinizi opuyorum.Selamlar

Tarikim hoş geldin canım. Seninde dönmenle eksikler tamamlanmış oldu. Şeniza.s.

sevgili arkadaşlar,
göz rahatsızlığım nedeniyle diyetime ara verdim. bu nedenle grubu gereksiz meşgul etmek istemiyorum. sporla zayıflayanlar grubunda devam etmeyi planlıyorum. umarım sizi yarıda bıraktığımı düşünmezsiniz. şimdiye kadar verdiğiniz motivasyon, destek ve sıcak paylaşımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
sevgili kocaeli, ekip lideri olarak sana ayrıca teşekkür ederim...:nazar:
güzel sonuçlar almanız dileklerimle.. hoşçakalınnnna.s.

Kendine iyi bak misirunucum. Umarım zayıflayıp hedefine ulaşırsın. a.s.Gözündeki rahatsızlığında biran önce geçmesi dileklerimle…:nazar:

Arkadaslar merhaba....
nasıl ozlemısım sızlerı ya... ıs yerınde net yasak eve gıdınce yorgunluk derken...
ay ya ılk gırdıgım zamanları hatırladım nasıl bı guzellık nasıl bı heyecan nasıl bır azım yaaa...
gıreyım bı halınızı hatrınızı soreyım kendımden haber vereyım dedım...
ben neler yapıyorum...
işe devam işte gelıp gidiyorum... askerımın yolunu beklıyorum...73 gunumuz kald ınsallah...
hala yedıklerıme dıkkat edıyorum mutfak tartım pas tutmadı her gun çalışıyor:)))) 40 gr ekmek... 30 gr peynır :)))
59 kıloyum sporumu aksatıyorum ama havalar duzelmeye baslamasıyla ıyıce asılacagım...
bende durumlar bole yanı canlarım...
ha basarı bolumunde topik actım kızlar beklerım oykume...
hepınız Allah a emanet olun gorusecegız ınsallah yıne...

Canım iyiki uğradın. ŞenizBende senin arkandan emin adımlarla geliyorum. İnşallah bende birkaç kilocuk sonra mezun olabileceğim. 70 küsür kilolardan 60’a geldim. Tek sorunum göbeğimin halen şiş olması. Hamile gibi dolanıyorum. Bu arada Allah kavuştursun...

Silvişim ispiyonculuk yapim biraz sanakaydirigubbakcemile3clementine birkaç haftalık giremeyeceğini belirtmişti ama kilo bildirimlerini yapacaktı ama giremedi hiç, çiçeğimiz niye yok bilmiyorum. 2 kişilik boş kontenjanımız bulunmakta.
İşlerime dönmeliyim şimdi. lütfen beni hoşgörün kızlar…İyiki varsınız:a015:

kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaa?
siz yoksunuz bende diyet başarı öykülerini okuyorum. nasıl etkilendim anlatamam nasıl bir azim irade bu?onca kiloyu nasıl vermişler?biz şurda 7 8 kiloyu veremiyoruz..
artık motivasyonum bozulduğu taktirde o güzel yazıları okuyup moral bulacağım.. onlar başarmışlar bizde yapabiliriz.
neyse umarım yarın burda olursunuz. görüşmek üzere hepinizi öpüyorum..

Baharım nezaman motivasyonumun azaldığını hissetsem ya zayıflayanların resimlerine bakıyorum yada başarı hikayelerini okuyorum. İlaç gibi geliyorlar:jeyyar: Bigün gelecek bende yazacağım hikayemi...

baharım nezaman motivasyonumun azaldığını hissetsem ya zayıflayanların resimlerine bakıyorum yada başarı hikayelerini okuyorum. Ilaç gibi geliyorlar:jeyyar: Bigün gelecek bende yazacağım hikayemi...

inş. Canım bizlerde kendi hikayelermizi yazmayı başarırız..
Kendi hikayeni yazdığında ilk okuyanlardan biri ben olacağım emin ol..

öff yaa nihayet.akşamdan beridir giriş problemi yaşıyorum.neyse ki oldu.kocaelicim maalesef ben kilo almışım yaa.73.5 ne yapacağım böle bilmiyorum.kafam o kadar karışık ki,o kadar stresliyim ki inanın hesaplamayı nasıl yapacağımı unuttum.bölecek miydim çıkaracak mıydım..beni affedin ne olur.bunun nedeni hep kaynana cadısı.beni yanlış anlamamnız için küçük bi örnek vermek isterim.gerçi dert sayfası değil burası kızmayın olur mu... geçen gün ağız polemiğine girdik,bana diyor ki (kızkardeşim yeni doğum yaptıda,ondan öncede kaynımın kızı olmuştu ve ben çeyrek takmıştım) sen kaynına ne taktıysan kardeşine aynısını takamazsın.karddeşinin ki az olmalı.çünkü sen para kazanmıyorsun o paralar benm oğlumun.adam onun oğlu bende oğlunn kölesiyim sanki.bu sorun taa nisan başına kadar sürecek maalesef.öfffflütfen benm yerime hesap yapın ne olurrr...

tarikimde dönüyormuş.ne güzel.
ben nerde kaçırdım bu bölümü kocaeli yazınca gördüm.
aydasuda ce demiş.
kocaeli az kalmış hedefine . hadi ben eminim başaracağına. hepimiz öyle.
çünkü beraberiz.

selam kızlar kendimi çok kötü hissediyorum çok aç bir gün geçirdim gene işlerimin yoğunluğundan. eve gelincede acısını fazlasıyla çıkardım. bu gün inanın sabah içtiğim greyfurt suyuyla akşamı ettim. :kızgın:
ben gene kilo veremedim arkadaşlar. canım hiç yerimden bile kalkmak istemiyorum. üzerimde bir kırgınlık var. akşama kadar aç aç gezdim. birden birede yemek yediğimden dolayı fenalık geçireceğim. :CüvCüv:

2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8///%)
bahar_0186 (67.5///%)
misirunu (63.5///%)
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (72.5///%)
Silviya (77///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (/// %)

bu hafta kaçıncı olucaz bakalım

Keçiboynuzu ile Zayıflama

Öğünlerden bir saat önce çiğ olarak tüketeceğiniz 2-3 tane keçiboynuzunun sizi nasıl uzun müddet tok tuttuğunu hayretle gözleyebilirsiniz.
Olgun keçiboynuzunu çiğ olarak tüketmek gerekir ve de uzun uzun ağızda çiğnenmesine özen gösterilmelidir. Nasıl oluyor da keçiboynuzu tokluk duygusu veriyor? Sindirimin ağızda başladığını ve iyi çiğnemenin sindirimi ne kadar kolaylaştırdığnı biliyoruz. İyi çiğneme, fiziksel olarak midenin vazifesine büyük oranda katkıda bulunur. Kısaca, besinleri dişlerimiz yardımıyla ezerek parçalarız. Ancak, bu işin bir de kimyasal olarak parçalanması vardır. Kimyasal sindirim, ağız salyasında başlar, midede devam eder ve bağırsaklarda son bulur. Besinler, yağ (lipid), şeker (karbonhidrat) ve protein içerirler. Besinlerin içerdiği yağ, şeker ve proteinler vücudumuz tarafından emilemezler. Emilebilmeleri için mutlaka, önceden vücudumuz tarafından üretilen enzimler yardımıyla kimyasal olarak parçalanarak emilebilir hale dönüştürülmeleri gerekir. Sindirim sistemimizde, en az yirmibeş tane birbirinden farklı kimyasal parçalayıcı enzimler bulunmaktadır. Ağız salyasında, midede ve bağırsaklarda, besinlerin içerdiği şekeri, yağı ve proteinleri kimyasal olarak parçalayan ve emilebilir hale getiren yani, vücudumuz tarafından kullanılabilir şekere, yağa ve proteine dönüştüren enzimler bulunur.

Bu enzimler üç ana grupta toplanır:
Proteinleri parçalayan enzimlere PROTEAZ
Yağları parçalayan enzimlere LİPAZ
Şekeri parçalayan enzimlere AMYLAZ

Yemekten bir saat önce çiğneyerek tüketilen 2-3 adet keçiboynuzu, lipaz ve amylaz enzimlerini frenleme (inhibe etme) özelliğine sahiptir. Kısaca, bu enzimlerin aktivitesini düşürür. Bu sayede, besinlerin içerdiği yağ ve şeker çok daha az oranda parçalanırlar. Parçalanmayan yağ ve şeker vücudumuz tarafından kullanılamıyacağı (emileme-yeceği) için dışkıyla kullanılamadan dışarı atılır. Unutmayınız, besinlerin içerdiği yağ, şeker ve proteinlerin bir çoğu vücudumuz tarafından kullanılamaz. Kullanılamadıkları için de bunlardan enerji almamız mümkün değildir. Kullanılabilmeleri için, vücudumuzda bulunan lipaz, amylaz ve proteaz enzimleri tarafından, vucudumuzun kullanabileceği (emibileceği) yağ, şeker ve proteine dönüştürülmesi gerekir.

Zayıflamak isteyenler şekere karşı ölçülü olmak zorundadırlar.
Eğer, şeker veya tatlı tüketimine karşı iştahınız varsa, hiç çekinmeden altı-yedi tane keçiboynuzu tüketebilirsiniz. Keçiboynuzu tüketimi tatlıya karşı olan iştahınızı giderirken, size kilo da aldırmayacaktır. Bu arada ne kolestrolünüz ne de kan şekeriniz yükselmeyecektir. Şeker hastaları çekinmeden keçiboynuzu tüketebilirler. Olgunlaşmış keçiboynuzu (kahverengi-siyah) çiğ olarak tüketilmelidir. Çiğ olarak tüketilen keçiboynuzu kan şekerini yükseltmez. Şeker hastaları da çekinmeden günde 5-6 adet keçiboynuzunu çiğ olarak tüketebilirler. Bu kural keçiboynuzunun pekmezi için kesinlikle geçerli değildir.

arkadaşlar faydalı olacağını düşünüyorum. kullanan üye yorumları için aşağıdaki linkden faydalanabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/guncel-diyet-haberleri/190485-keciboynuzu-ile-zayiflama.html

Şu akşamlar için çözüm yolları bulalım kızlar. Gündüz birşekilde iyi giden diyet malasef akşamları çok zor geçiyor ya da geçemiyor…Kendimi bir ara midem şişsinde birşey yiyemeyeyim diye diyet kolaya vermiştim ama oda selülit olarak dönecek…Çok üzgünüm çoookÖnerisi olan???:uhm:
Karmencim bu akşam ben haşlanmış patates yerken eşim karşımda afiyetle karnıyarığını yedi. senağlamaŞu kiloları bir verim bidaha almamak için hep dengeli besleneceğim.:Saruboceq:

kocaelicim sende o kilolardan kurtulup eşinle birlikde oturup karnıyarık yersin inş.:Saruboceq: evet şu akşamlara bir çözüm getirelim yaa böle olmayacak. iş güç derken gündüz pek aklımıza gelmeyen yemek yeme isteği , akşam olunca bitsin artık :kızgın:

Son düzenleme:
sevgili arkadaşlar,

göz rahatsızlığım nedeniyle diyetime ara verdim. bu nedenle grubu gereksiz meşgul etmek istemiyorum. sporla zayıflayanlar grubunda devam etmeyi planlıyorum. umarım sizi yarıda bıraktığımı düşünmezsiniz. şimdiye kadar verdiğiniz motivasyon, destek ve sıcak paylaşımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

sevgili kocaeli, ekip lideri olarak sana ayrıca teşekkür ederim...:nazar:
güzel sonuçlar almanız dileklerimle.. hoşçakalınnnna.s.

mısırunu cum ben geldim sen ayrılıyosun buna üzüldüm.daha tanışamadık bile doğru düzgün.ama kısmet işte.çok geçmiş olsun diyorum.umarım sağlığına kavuşursun bir an önce.ayrılsanda ara sıra ziyarete bekleriz.sağlıcakla kal a.s.

Arkadaslar merhaba....

sılvısım...
nilgun ablam...
tarıkım...
çiçekim...
kocaeli...

nasıl ozlemısım sızlerı ya... ıs yerınde net yasak eve gıdınce yorgunluk derken...
ay ya ılk gırdıgım zamanları hatırladım nasıl bı guzellık nasıl bı heyecan nasıl bır azım yaaa...
gıreyım bı halınızı hatrınızı soreyım kendımden haber vereyım dedım...
sılvısım neler yapıyorsun ne guzel olmus donmen canım benım kursa devam sanırım cok ozledım senı yaa

ben neler yapıyorum...
işe devam işte gelıp gidiyorum... askerımın yolunu beklıyorum...73 gunumuz kald ınsallah...
hala yedıklerıme dıkkat edıyorum mutfak tartım pas tutmadı her gun çalışıyor:)))) 40 gr ekmek... 30 gr peynır :)))
59 kıloyum sporumu aksatıyorum ama havalar duzelmeye baslamasıyla ıyıce asılacagım...
bende durumlar bole yanı canlarım...
ha basarı bolumunde topik actım kızlar beklerım oykume...
hepınız Allah a emanet olun gorusecegız ınsallah yıne...

fıstığım bende seni çok özledim.iyi ki uğradın.başarı öykünüde okudum.başarıya ulşatığın adımlara bire bir tanık olmak ayrı bir keyif.iyi ki seni tanıdım.iyi ki varsın.bize kattığın herşey için teşekkürler.kocaman kocamn öpüyorum seni.Askerinede Allah kavuştursun. Allah a emanet olun ikinizde.

Kızlar işyerimde karışıklık oldu. Birsürü işle başbaşa kaldım:KK43:( Gece gündüz çalışıp yetiştirmeye çalışıyorum. Hiç vaktim olamadı girmeye. Liste bile bu saatte aklıma geldi. Yazılanları okuyamadım ama akşam mutlaka girip, okuyup, detaylı yazacağım...Hepinizi öpüyorum, akşam görüşmek üzere...

canım kolay gelsin.bir an önce çözümlenir umarım karışıklıklarda snede rahatlarsın.

kızlar merhaba .hani bugün weight day di ne oldu.
önce enfurti ve silvişimin güzel düşünceleri egomu acaip tatmin etti. saolun.
baharcımında şişko sözünden ki kendi söylemiydi kendini daha doğru değerlendirdiğini gördüm.
kızlar başkaları zaten haksızlık ediyor bari biz kendimize etmiyelim.
içi içini yiyen .onu bunu gözetleyip kilolarından başka söyliyecek söz buklamıyan sıska takıntılı insanlardan olmaktaansa ikendi ile barışık.herkese yardım etmeye çalışıp insan olmanın erdemlerine varmış siz arkadaşlarımla tatlı bir tombul olmaktan kocunmayacağımı gördüm.
tabi öncelikle sağlık için uygun kiloda olmak hedefim sonrada istediklerimi giyebilmek için.

neyse bugün haftanın ikinci. 30 dakkasını yürüdüm.
ama ..................
boşlukları doldurabirsiniz.

sabah
bir dilim ekmek peynir.
ara
1 portakal
öğle
ıspanak yemeği
ara 1 nar
akşam
1 kase sakallı mercimekli erişte çorbası yedim ama açım.
benim sevdiklerimde sevmediklerimle sınırlı.
sevmediğim yok ki bu arada
çok sevdiklerim
1-simit ve karper
2-lahmacun
3-profitrol
4-çiğ köfte
5-pizza
6-börek
7-acıbadem kurabiyesi

singingim bu kendiyle barışık şiman hatun hikayesi bana çok inandırıcı gelmiyo açıkcası ama bilemiyorum yinede :) şu sakallı çorbayı gördüğümdede aklıma sen geliosun hep :) bugün ablama uğradım o da yapmış ondan :))

kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaa?
siz yoksunuz bende diyet başarı öykülerini okuyorum. nasıl etkilendim anlatamam nasıl bir azim irade bu?onca kiloyu nasıl vermişler?biz şurda 7 8 kiloyu veremiyoruz..
artık motivasyonum bozulduğu taktirde o güzel yazıları okuyup moral bulacağım.. onlar başarmışlar bizde yapabiliriz.
neyse umarım yarın burda olursunuz. görüşmek üzere hepinizi öpüyorum..

canım aydasunun öyküsünüde oku mutlaka.tavsiye ederim.bizde canlı şahidiz.süper bi azimle çıp çıtır oldu sonra kuş olup uçtu armaızdan.

Silvişim ne güzel kendini motive etmiş de gelmişsin. Menülerine baktım da gayet iyi gidiyorsun. Metro hariç…
Benim içinde zahmet olmazsa dönüşümlü bir örnek liste hazırlayabilirsen gerçekten çok makbule geçer. Şeniz
Gelelim benim yazarken bile canımın çektiği, en sevdiğim 7 yiyecek:
1- Çikolataaaa tabiî ki:icecream:
2- İskender
3-Kızarmış tavuk
4-Mısırlı salata
5-İçli köfte
6-Mantı
7-Hamburger

Şu akşamlar için çözüm yolları bulalım kızlar. Gündüz birşekilde iyi giden diyet malasef akşamları çok zor geçiyor ya da geçemiyor…Kendimi bir ara midem şişsinde birşey yiyemeyeyim diye diyet kolaya vermiştim ama oda selülit olarak dönecek…Çok üzgünüm çoookÖnerisi olan???

Silvişim ispiyonculuk yapim biraz sana clementine birkaç haftalık giremeyeceğini belirtmişti ama kilo bildirimlerini yapacaktı ama giremedi hiç, çiçeğimiz niye yok bilmiyorum. 2 kişilik boş kontenjanımız bulunmakta.
İşlerime dönmeliyim şimdi. lütfen beni hoşgörün kızlar…İyiki varsınız:a015:

canımcım toparlamam lazım kendimi ama işte regl dönemi yaklaşınca lüpledim metroyu.listelere gelince herkesin ki bitsin optan başlayayı mdeidm araştırmalara bu yüzden o konuda sessizim şimdi.bide o arada akşamlar içinde bişeyler bulmaya çalışırım hepimize lazım :))

clementine ve çiçek bir çeşit izin durumundalar demekki o zaman sabit geçicez yapacak bişey yok.gldiklerindede ifadelerini alırız :)

öff yaa nihayet.akşamdan beridir giriş problemi yaşıyorum.neyse ki oldu.kocaelicim maalesef ben kilo almışım yaa.73.5 ne yapacağım böle bilmiyorum.kafam o kadar karışık ki,o kadar stresliyim ki inanın hesaplamayı nasıl yapacağımı unuttum.bölecek miydim çıkaracak mıydım..beni affedin ne olur.bunun nedeni hep kaynana cadısı.beni yanlış anlamamnız için küçük bi örnek vermek isterim.gerçi dert sayfası değil burası kızmayın olur mu... geçen gün ağız polemiğine girdik,bana diyor ki (kızkardeşim yeni doğum yaptıda,ondan öncede kaynımın kızı olmuştu ve ben çeyrek takmıştım) sen kaynına ne taktıysan kardeşine aynısını takamazsın.karddeşinin ki az olmalı.çünkü sen para kazanmıyorsun o paralar benm oğlumun.adam onun oğlu bende oğlunn kölesiyim sanki.bu sorun taa nisan başına kadar sürecek maalesef.öfffflütfen benm yerime hesap yapın ne olurrr...

en-fur-tu canım işin zor ve dialoğnuz gerçektne hoş değil ama malesef bazı insalar böyle mantığa sahip olabiliolar.Allah sana sabır versin diyorum.eğer mümkünse haklısn de geç sen yine bildiğini oku.mazallah bazı şeyleri olanın aksi şekilde eşine yansıtıp aranıza gerginlik girmesini sağlaması daha kötü olur.eşin nasıl bir denge kuruyo veya kayınvliden nekadar ileri gidebiliyo bilemiyorum ama tek inandığım eğer eşler arasında sevgi saygı düzey igerçekten iyiyise dışardan gelen zorluklar bir şekilde aşılabilir.öyle biri bulursam evlenime bende sırnaşık şey

selam kızlar kendimi çok kötü hissediyorum çok aç bir gün geçirdim gene işlerimin yoğunluğundan. eve gelincede acısını fazlasıyla çıkardım. bu gün inanın sabah içtiğim greyfurt suyuyla akşamı ettim.
ben gene kilo veremedim arkadaşlar. canım hiç yerimden bile kalkmak istemiyorum. üzerimde bir kırgınlık var. akşama kadar aç aç gezdim. birden birede yemek yediğimden dolayı fenalık geçireceğim.

canım yoğunluktan demisin ama ne olursa olsun çok uzun süre aç kalmamalısın.en azından yaninda ağzına atabileceğin bişeyler bulundur.kaker bile olsa hiç yoktan iyidir.

Keçiboynuzu ile Zayıflama

arkadaşlar faydalı olacağını düşünüyorum. kullanan üye yorumları için aşağıdaki linkden faydalanabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/guncel-diyet-haberleri/190485-keciboynuzu-ile-zayiflama.html

okudum ve gayet akla yatkın yalnız ben keçiboynuznun tadnı pek sevmiyorum.sevenler için benc mutlak denemesi gereken bi ymndem çünki keçi boynuzu gerçektne çok sağlıklı.mesela sen yanında bulundur ve aralık bulduğunda kemir.tabi eğer ortam senin için uygunsa.

silviş ne yaptı: ben bugün niyetliydim arkadaşlar.sahurda kahvlatılık bişeyler yedim.akşam yemeğindede karnabahar pilav çorba faln vardı.kısaca azcık kalan yemekleri tükettik.bikaçta mercimek köfte.kısaca karmaşık bişeyler yani.
not: kilo bilgimi sabah eklerim harzama ki gibi.

Son düzenleme:
2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60/59/1/1.67% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0/0.00%)
handemi (70.8/70.8/0/0.00%)
bahar_0186 (67.5/67/0.5/0.74%)
misirunu Kendi İsteğiyle Ayrıldı
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (72.5/73.5/-1/1.38%)
Silviya (77///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (623.6/// %)

Haftalık Spor Durumumuz
(27 Şubat- 6 Mart)
Bu hafta izinli olanlar :nazar:

clementine212

Spor yapanlarŞeniz:hooray::nazar:

bahar_0186:hooray:
kocaeli :nazar:

Spor Yapmayanlar :1no2::1no2:

Singingkettle
EN-FUR-TU
Handemi
Karmen2
Çiçek
Silviya

Bu hafta çok fazla spor yapmayan var kızlar. Şu ölü toprağı üzerimizden atıp silkelenelim. Sıkılaşalım:jeyyar:

2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60/59/1/1.67% )
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (72.5/73.5/-1/1.38%)
Silviya (77.0/84.5/-7.5/-9.74%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (623.6/// %)

kocaelicim şuan vaktim yok toplam satırını halledemiycem geldiğimde sen yapmmışsan eğer ilgilenirim mutlaka.bilyorum sende yoğunsun.kusuruma bakma canımcım.yüzde hesabınıda umarm doğru yapmşımdır.uzun zamandır yapayınca karıştırmadım inşallah

2. TAKIM **94. ETAP**

Kocaeli (60/59/1/1.67% )
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (72.5/73.5/-1/-1.38%)
Silviya (77.0/84.5/-7.5/-9.74%) Eski Üye
2. TAKIM TOPLAM KİLO (623.6/630.6/-7/-1.12%)

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar. hepinize hayırlı cumalar.
ben bugün güne azimle uyandım. ( dünkü hikayeleri okuduktan sonra böyle olması çok normal..)
sabah kahvaltıda 1 bardak süt, 1 dilim peynir 3 zeytin ve 1 haşlanmış yumurta yedim.
ara yemeyeceğim. öğle ise çorba ve yoğurt yiyeceğim.
sonrada doğru sporaa..
ben yine gelirim hoşçakalınnn..

Kocaeli'cim listeniz doğrudur sadece ENFERTU'nun yüzdesinin başına eksi yazmak gerekiyor. Bir de galiba Silvia için eski üye yazmak gerekiyor galiba. Bu arada Silvia tekrar hoş geldin. bizim liste için biraz daha zamanımız var. Daha yeni gelebildim.

Kocaeli'cim listeniz doğrudur sadece ENFERTU'nun yüzdesinin başına eksi yazmak gerekiyor. Bir de galiba Silvia için eski üye yazmak gerekiyor galiba. Bu arada Silvia tekrar hoş geldin. bizim liste için biraz daha zamanımız var. Daha yeni gelebildim.

Sağol canım. Hemen düzeltiyorum..

12.TAKIM **94. ETAP SONUÇLARI**

spacegirl: (63.0) /63 / 0 / 0,00%)
Fiyuce: (59.6) /59.6/ 0/ 0%)
baby_nurse: (66,6) / 65.8/0.8 /1.20%)
Gkcn:KK43:56) /56 / 0/ 0,0%)
Molihua:KK43:62) /62 / 0/ 0,0%)
sbnmcsm:KK43:68,7) /69 / -0,3/ -0,44%)
cimcime81 :KK43:99.6) /99.6 / 0/ 0,0%)
_demet_ : (73,5) / 73,5/ 0/ 0,0%)
pengicuu: (62) /63,5 / -1,5/-2,42 %) (eski üye/90.etap sonucu)
12.TAKIM TOPLAM KİLO: (611) / 612/ -1/ -0,16%)

kardeş takımcım listemize bir bakabilir misiniz? en sonunda sayfayı çatlaya çatlaya açtım. şu cumaları site çökmüyor mu bunca iş varken deli oluyorum. teşekkürlerimizle a.s.

kızlar ancak gelebildim.bugün dışarda işleirm uzun sürdü.kocaelicim yapmış space im kontrol etmiş listeleri.bu yoğunluğun arasında sana destek olamadığım için kusurma bakma kocaelicim.Şeniz
bide bide space im saol hş bulduk Şeniz

X