Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Cok uzuldum kucuk melege.Ben bugun yediklerimi yazmak istedim arkadaslar.
Sabah:1/2 kk peynir domates 5 zeytin
ara:2 cilek
ogle:1 tabak corba 3 lahana dolma 1 kasik barbunya ve salata
ara:3 tane tortilla cips ve sadece sebzelerden yapilmis sos (salsa)bu baya kalorisiz bisey bir koca tabagi bile 50 cal falan.Sonrada baska bisey yemedim ve 2 lt su ictim.Selamlar

iyi akşamlar canlarım.. ne o bugün kimse yazmadımı neyse akşam uğrarsınız artık..
ben bgün 1 saat yürüdüm kızlar hemde hızlı tempoda ama ayaklarım çok ağrıyor..
neler yediğime gelince:
sabah:2 dilim ekmek,1 yumurta 1dilim peynir,5 zeytin
ara: 1 k bar 1 elma
öğl: bir dilim ekmek,1domtes
akşam: 4 kaşık pilav,türlü,2 dilim çavda ekmeği
gece: elma

hu huuuu Şeniz

ben geldim güzeller kaydirigubbakcemile2
temelli geldim, atmamışsınız beni; nasıl da sevindim kaydirigubbakcemile3
hepinizi çok özledim a.s.

yarından itibaren yeme içme raporlarıma başlarım, perşembe de kilo bildirimine. bu arada pilatese başladım. iki haftadır, haftada iki gün. havalar güzelleşse 2 gün de yürüyebilsem yeterli olur sanırım.

durmadan bi gıdaya sardığım malumunuzdur. bugünlerde de balla bozdum. hadi hayırlısı -tatlicadiarzu-

şimdilik hoşça kalın...

2. takım iyi geceler.
Allah herkesin yardımcısı olsun.
benim düzenim bozuk.
ameliyet bitti . eşim bugün eve çıktı.
gelen giden derken...

clementine hoşgeldin canı.çiçekte gelse tam olucaz.

bu arada takımda üye sayımızı 12 ye tamamlamamız lazım geri dönmek üzere ayrılan başka kimse varmı ona göre üye çağırmamız gerek.sanırm kocaelicim görünce cevabını verecektir

singingim eşine tekrar geçmiş olsun.sanada kolay gelsin.hasta bakmak zordur bide erkekler biraz daha nazılı olur gerçi senin eşini bilemem ama geneli böyle

kızlar bana gelince bu saate kadar yazamadım kusura bakmayın.bugün yoğundum ayrıca regl oldum ve kendimi iyi hissetmiyodum.şimdie yatmaya gidiyorum hepinizi öpüyorum şekerler Şeniz

merhaba arkadaşlar
bikaç gündür paylaşımda bulunamıyorum pazar gecesi oğlum aniden ateşlendi
dr götürdük 3 gündür ancak bugün biraz kendine geldi
bugün arkadaşlarımıda iptal ettim
ne yedin ne içdin diye sorarsanız dietimi hiç takip edemedim şu 3 gündür
sabahdan akşama kadar aç geziyorum oğlum bi dk bile kucağımdan inmiyor ancak akşam eşim gelince bişeyler yiyebiliyorum tepe taklak oldu düzenim
ama olsun hiç bişeyin önemi şuanda benim için oğlum iyi olsun sağlığına kavuşsun yeter

şimdi çıkmam gerekiyo arkadaşlar oğlumu ablası oyalarken yazmak istedim size
görüşürüz

kızlar selam.handemiden başka kimse uğramamış.

handemicim çok geçmiş olsun oğluna.tabiki önemli olan onun sağlığına kavuşması ama kendinede dikkatet besinsiz kalıp sen de hastalanma canım.

ben gu günlerde korkunç yoğunum yeme düzenimde altüst.ne zaman vakit bulursam ancak o zan bişeyler atıştırabiliyorum.çoğu zamanım dışarda geçtiği için pek su da içemiyorum. şu listeleri hazırlasmda hep beraber başlasak diyete süper olucak.en geç pazartesiye kadar söz hazırlicam.

not: şuan iğde yiyorum kalorisin ibilen var mı???

Merhaba arkadaslar
dun sehirdisi kucuk bi gezi yaptik o yuzden yazamadim yediklerimi.Sabahlarim hep standart o yuzden yazmiyorum.
Ara:4 tane patates cipsi
Ogle:4 kasik humus ,salata,1 tane pita ekmek ve biraz tavuk doner (3 catal falan)
Not :malesef dun disarda oldugum icin hic duzenli olamadi ve bunlari benim kacamak listeme ekleyebilirsin Silviyacim.
Singingcim cok cok gecmis olsun ve Allah yardimcin olsun kisa zamanda iyilesir esin umarim.Handemi sana da gecmis olsun cocuklar hastalaninca baya zor oluyor ufakliga da gecmis olsun.Clementine sende tekrar hosgeldin.Silviyacim igde hakkinda fikrim yok ama bi cesit meyve cok fazla kalorili degildir galiba ????Optum hepinize selamlar.

Bugünde diyetimden hiç sapmadım. Masama kocaman bir pasta ve 1 tabak cips konup, bu seferden bir şey olmaz ısrarlarına bile çok sinirlendim. Çok iradeli gördüm kendimi.kaydirigubbakcemile3
Yediklerim;
Sabah: 2 dilim etimek, peynir,zeytin, yumurta
Öğle: Çorba, haşlanmış sebze ve salata
Ara: meyve ve yoğurt
Akşam: Tavuk etli makarna
Ara: Taze meyve suyu
Tabiî ki yeşil çayımı içtim, yarım saatlik sporumu yaptım. Bol bol su içtim. Uslu kız oldum, aferini hakkettim.:sm_cool:

Clementinecim hoşgeldin. Pilatesin vatana millete hayırlı olsunhihoyyyt
Ayaklarının ağrısı geçtimi baharcım??Bende dün spor yaparken belimi incittim çok belim ağrıyor.
Singingim ve Handemim çok geçmiş olsun. İkinize de Allah kolaylık versin. Şimdi nasıllar?
Silvişim evet üye çağırmak gerekiyor. Geri dönmek üzere ayrılan olmadı. Ayrıca merak etme ben senin yerine bitiriyorum suları..:içelim: Alıştımmı nedir eskisi gibi çok sıkta gitmiyorum wc'yeİnaniknanikğdeye intden baktım ama kalorisi hakkında hiçbirşey bulamadım:uhm:.
Tarikim pita ekmek nedir??İlk defa duydum

kızlar iyi geceler,

silvişim ah ah.
2 ameliyat geçirdim birisi sezeryandıki karın 7 kat açılıyormuş. ağrım olduğu halde bu kadar çok .ağrım var dememiştim.
naz ,niyaz piyaz .
o stresle kendimi tutamayıp yiyorum.ayakta bir ben varım.
ayakta kalmalıyım.
şimdi ancak fırsat bulabildim.Aslında ameliyat herke için zor bir olay.ama bazen gerekli bir çözüm.
tşk. şimdilik iyiyiz.
kocaeli singing ve tarikim sizlere ayrıyeten ilginizden dolayı tşk.
handemim sanada çok çok geçmiş olsun. çocuk hastalığı daha zor.
şilvişim sen iğde yazmışsın bende iğne okumuşum. niyeki diye düşündüm. tarikimde sonuçta meyve yazmış aa oda yanlış anlamış diye düşündüm kocaeliyide okuyunca asıl yanlışın kendimde olduğunu gördüm.
bu arada kayınvaldesi gelen enfurtu miydi ne olduki ses soluk çıkmıyor.
biz burda yazarak yalnızca diet takibi yapmıyor aynı zamanda bibrbirimize her anlamda paylaşım yoluyla yardımcı oluyoruz diye düşünüyorum ve burda hergün takip var.
slm

tarikim kaçamak listesindne kastım böyle bişey değil.neyse artık ben listeleri hazırlayınca görürsün yada vaktın olursa bikaç sayfa geride sanırm arkadaşlar en ço sevdikleri 7 şeyi yazdıklar öyle bişey işte

kocaelicim
afferin sana (çift ff olunca daha güçlü oluyo sanki yıldızlı pekiyi gibi :roflol:) hep böyle istikrarlı ol.sularıda iç benim yerime ama benimde içmem gerek sanırm çalışan bi bayan olsam daha çok evde olurudm ama komikki çalışan bi bayandan daha uzağım eve :) bu arada üyeleride bi koşu çağırayım o zaman.takıma azcık renk gelsin. ayrıca iğde hakkında bende bişey bulmadım belk ibilen vardır diye takma çıtlatım yaklaşık 100 gr yemişimdir heralde

singingim
iyi olmanıza sevindim.nazlar bi süre aynı şiddette devam eder sanırm bu yüzden nazın şiddetne kendini kaptırp çokta yeme :) en-fur -tu ve çiçek yoklar ortada takım çok aktif değil kimseye bişey diyemiyorm ben bile günde 1 kez girebiliyorum ama girdiğimdede herkesin girmediğini görüyorum malesef.takımın biraz canalnması gerek ama nasıl bilmem.

2. TAKIM **95. ETAP**

Kocaeli (59///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8///%)
bahar_0186 (/67///%)
Karmen2 (83///%)
EN-FUR-TU (73.5///%)
Silviya (84.5///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

Günaydın Kızlarrra.s.

--------------------------------------------------------------------------------

2. TAKIM **95. ETAP**

Kocaeli (59///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8/69.9/0.9/1.27%)
bahar_0186 (/67///%)
Karmen2 (83///%)
EN-FUR-TU (73.5///%)
Silviya (84.5///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (///%)

herkese merhabaaa

nasılsınız kızlar

ilginize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar oğlum bugün biraz daha iyi uyuyo şimdi hazır o uyurken bende kilomu bildireyim dedim
Kocaelicim ben hesaplamaya çalıştım umarım olmuştur hayatım

aslında daha iyi bi sonuç almıştım hafta sonu 69.5 di kilom ama bu hafta okadar yanlış beslendimki 400gr almışım ama olsun 70 lerden inmek bile müthiş benim için

bu sabah klasik bi kahvaltı yaptım arada bi türk kahvesi içdim az evvel
uyku düzenimde yok şu sıralar tamamen düzensiz bi hayatım var ama olsun oğluş iyi olsunda

Singincim canım kusura bakma yazamadım sanada çok geçmiş olsun senağlama

Kocaleicim maşallah çok iradeli ve istekli gördüm seni :dance:

Silviyacım dediğine katılıyorum bu ara hepimiz boşladık biraz formu yada şartlar öle gelişti
ayrıca diet listemi sabırsızlıkla bekliyorum cokacimcoook

Clementine seni görmek ne güzel hoşgeldin hayatım yaza hepberaber giricez desene forma kaydirigubbakcemile2

Enfurtu ve Karmen kızlar nerdesiniz merak ediyoruz sizleri :uhm:

Çiçekcim canım senide göremedim iyisindir umarım

biriniz olmayınca gözler arıyo açıkcası

neyse kızlar uğramaya çalışırım yine hepinizi öpüyorum Şeniz

Azıcık diğer takımlara uğradım bi bakim dedim
inanamadım
bi sayfa değil bi günde hatta bu saate kadar 4 5 sayfa yazmışlar motivasyon acaip
hayır bizde öle olabiliriz ama ne eksik bilmiyorum ben
bazen giriyorum bakıyorum kimse yazmamış bende yazmıyorum yanlış yapıyorum işte
kimse yazmadıysa yinede yazmam lazım
aslında zor değil ama işte renklenmemiz lazım kızlar böle olmuyo hepimizin biraz daha özen göstermesi lazım
bakalım inşallah gelicek yeni üye biraz renk katar bize

anacım hastalık kayınvalide asker ziyareti okul sınav derken arada kendimize bukadar zaman ayırabiliyoruzmu ne bilemiyorum

ama şunu biliyorum 2. takım çok güçlü ve biz istersek bunuda yaparız

2. TAKIM **95. ETAP**

Kocaeli (59///% )
singing kettle (72/72/0/0% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (70.8/69.9/0.9/1.27%)
bahar_0186 (/67///%)
Karmen2 (83///%)
EN-FUR-TU (73.5///%)
Silviya (84.5///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

silviş bazen senin o yaşta olmadığını daha büyük olduğunu düşünüyorum.

evet clement yazacaklarını dört gözle bekliyoruz. yoktun neler yaptın.
handemi tşk ederim bazen oluyor böyle aksamalar önemli değil canım.
kocaeli hadi tam gaz sen mezun ol. arkandan gelecem .gamyoncuiremsu
tarikim eeee nasıl gidiyor evde hayat . kalabalıklaştınız.
yanlış anlamayın. tamam meraklıyımdırda birazda ortam şenlensin.

hani silviş bizim bir takımdaşımız vardı hamile kalmıştı. ne olduki herhalde az kalmıştır doğuma.
tabi birde güzellik uzmanı arkadaşımız vardı oda hamileydi.

neyse uğrayıp okurlarsa ne güzel olur onlardan haber almış oluruz.
handemi ben bu ebru şallıyı çok beğenmiyorum bana çok zayıf geliyor ne o öyle kemikleri çıkmış . hiç estetik durmuyor bazı kemikleri.
sataşma başladı anlıyacağınız.

bende kaçıyım . kedi misali

kızlar üzgünüm regl dönemim yakın olduğu için kilo veremedim haftaya telafi edeceğim inş.

selam kızlar.hadi cuma geldi yine bu haftadan sonra takımı daha renkli istiyorum karışmam.günde bir kez de olsa mutlaka mesaj yazın.şuan 9 gişiyiz ama malesef günde 9 mesaj bile yazılmıyo.3 yeni üye almamız gerek.bende davette bulunucam.topik kiltliydi açtırlmasını rica ettim.

handemicim sende öyle düşünme madem giriyosun bakıyosun 2 satır bişeyler yaz bizde karşılık verelim derken ortam hareketlensin.kimse yazamış bende yazmim dersek olmaz dimi şeker.

evet singingim koca popom yüzndne en az bi 10 yaş fazla gösteriyorum malesef :)

hamile kalnlardan biri Leah diğeri ise merilcandı ama hiç haber almadım uzn zamandır siteye girip girmedikleirnide pek bilmiyorum şidmi porfillerine bi bakım mesaj bırakayım belki görürlerse cevap yazarlar.doğrusu bende merka diyorum. üstelik Leah ın hamileliği biraz riskliydi umarım herşey yolundadır onun için.tabii merilm içinde.

silviş bugün ne yaptı: tüm gün annekuşumun kursundaydık ( mefruşat kursuna gidiyo) ve korkunç yoruldum.sabah çıkarken alel acele nesfit ve sütle kahvlatımı yaptım öğlende ordaki arkadaşlar kek faln bişeyler getirşmler mecburen onlardan yedim eve gelirkende evde hiç yemek yoktu pide arası döner aldık.kısaca bu gün tma bir fiyasko

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…