Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar a.s.
birazdan kahvaltımı yapıcam ve doooğru aerobik kursumaaa...
modacım geçmiş olsun canım,dikkat et kendine yerimseniben

günaydın arkadaşlar

günaydın leylcım

tebessüm hoş geldin canım doğum sonrası kilolarla benimde başım dertte
hep beraber vericez inşallah

hafta sonu kahvaltıda kepekli tosy azıcık tulum peyniri
öğlen 2 dilim kepekli ekmek beyaz peynir
akşamda danette yedim sadece
dün hiç yemek yemek istemedi canım

günaydın kızlar.
misafirlerimi dün akşam yolladım.
ebrucuğum bende yaprak sarması diye ve biber dolması diye biliyorum ama kimide bu şekil sölemiyo yaprak sarmasınada dolma diyolar.
sanırım şişkin ve içi bol pirinçliye dolma diyolarmış....kafamçokkarıştı

bu hafta sonu kaçamaklarım mümkün mertebe az oldu kızlar.
hiç yaptığım hamur işlerinden yemedim meselaa:lepi:
bu kez kararlıyım... olacak bişiler bakalım. geçmişi yine okuyamıyorum oğlum anamı ağllattı hadi kalk diyekötükedihüso
daha sonra gelir bakarım
yeni gelenler olmuş bu gözümden kaçmadı.
hoş geldiniz can yoldaşlarımızzzvereliniortakŞenizŞeniz
umarım en kısa zamanda çıtır oluruzzzzzdelikafadulden

doracım tebrikler kaydirigubbakcemile5

buhafat takımda büyük değişikler olucak hissediyorum zemuszemus

çoooooook sessizzzzzzzzzzz
kızlar babam var giremedim birazdan da okulda toplantı var oraya gececgim
gelince uzun uzun yazarım öptüm sizi

selam kızlar

umarım ikracım dediğin gibi olur. hepimizde en az 1 kilo değişiklik olur aklinialirimsmile

ben de dün pek bişey yemedim. sabah kahvaltı yaptıktan sonra sadece 2-3 kaşık yoğurt, küçük bir parça tost, 1 köfte, 1 avuç kadar kuruyemiş yedim.

beşi bir yerde çayına tekrar başlayacağım. onun etkisine güveniyorum. bu akşam olamasa da yarın akşam mutlaka alırım

Şeniz
teşekkürler canım
takibimde olmana çok sevindim. menünde harika sen bu işi kıvırdın yaaasırnaşık şeysırnaşık şey

modacığım çok geçmişler olsun canım.
ben kendime tam buğday unu ve kepek unu aldım.
karıştırıp içine çok az miktarda sıvı yağ çok az bir parça margarin 1 yumurta 2 kaşık yoğurtla kabartma tozu ve karbonat karışımıyla bir ekmek yapıyorum.
oldukçada leziz oluyor. ister fırında isterseniz teflon tavada ocakta pişirebiliyoruz....
severekte tüm aile yiyoruz hem doyurucu hem kalorisi düşük oluyor. tabi miktarıda önemlidelikafadulden

bu sabah
kekik çayımla güne başladı
3 zeytin domatest salatalık 1 ince dilim meşur çöreğim az peynirle kahvaltımı yaptım. ara öğünde 1 elma
aralarda bol su içtim. öğleye madımak yemeğim var ya ondan yada biraz makarna haşlayıp salatasını yaparım...
birazda göbek eğzersizleri yaptım. bu günlük bu kadar bakalım. her fırsatta su içmeye gayret ediyorum. tabi bitki çaylarıda cabasıdelikafadulden

asiciğim çizelgen bayağ yol kat ettiğini gösteriyor. bence sen burda daha hızlı vermişin canım. eskiye göre yaniii

bakın ben birde ne yapıyorum içtiğim bitki çaylarının posalarını dışındaki kağıtla birlikte yüzüme sürüyorum. harika ve pamuk gibi bir cilt yapıyor. hemde parlaklaştırıyordelikafadulden
özellikle yeşil çayınki. bunu geçen tv de izlemiştim tavsiye ediyorlardı:1closedeyes:

asiciğim çizelgen bayağ yol kat ettiğini gösteriyor. bence sen burda daha hızlı vermişin canım. eskiye göre yaniii

evet doracım. haftada 1 kilo veriyordum geçen haftaya kadar. geçen hafta veremedim maalesef. ama her zaman söylediğim gibi yılmadım kaydirigubbakcemile3
tam buğday ekmeği gerçekten çok iyi. ben de fırından almıştım. sabahları büyükçe bir dilimini peynirle yedim. o hafta 1 kilo gitmişti. kayınvalideme anneler gününde ekmek yapma makinası almıştım. kullanamadı. kayınpederim beğenmemiş ekmeğini sempatiksalakcinni ben de geri aldım kaydirigubbakcemile3 tam buğday unu alıp kendi ekmeğimi kendim pişiricem bende artık aklinialirimsmile

kayınbabanın beğenmemesi isabetli olmuş bak ne güzel bide kendine almak zorunda kalmmamışınndelikafadulden:roflol:

geçmişi okuyamadın sabahtan beri arşivdeyiz bilgisayarım açıktı ama başına ancak oturabildim... birazdan da izin alıp eve gideceğim yarın görüşürüz

doracum bu fikir güzelmiş evde bende deneyeyim

bende unonun ligt ekmeği varya hep ondan yiyorum
ama normalde de hiç beyaz ekmeği sevmem hep tam buğday yiyorum
tadı gerçekten harika

sabakki menüm
2 dilim lıhgt ekmek az tulum peynir çay
arada kahve ve elma
öğlende tavuk yiyeceğim aklinialirimsmile

Merhaba arkadaşlar,bende dün misafir yüzünden giremedim,birde akşaM maç vardı tabii,babam,kardeşim falan bizdeydi,fırsat olmadı...
Takıma yeni arkadaş gelmiş,hoşgeldin TebessümKızına geçmiş olsun bu arada,biraz kendini tanıtırsan seviniriz...
MODACIMSana da geçmiş olsun,haftasonuınu bol sporlu geçirmişsin ne güzel...
EBRUCUMMonti diyeti gerçekten çok güzel kilo verdiriyor,ben bu aralar pek uyamıyorum, çok dikkat gerektiriyor...Ekmeği sadece sabah tüketebiliyorsun,bol yeşillikle...benim dikkat ettiğim sadece bu şuralar
DORACIMİşte seni hep böyle görmek istiyorum,tekrar toparlanmış,azimli...Haftasonu kaçırmamışsın sevindim...
Bende haftasonu düzenli yedim ve spor ysaptım,ama adet dönemimdeyim,bu hafta kiloma nasıl yansıyacak bilmiyorum...bilmiyorumkismile

Valla isabet olmuş Asicim,seni masraftan kurtarmışlar...kaydirigubbakcemile3Ee bizede verirsin artık tambuğdaylı ekmeğinden....

sağol canım evet şu doğum kilolarını artık verlim

bende dünkü menümü yazayım pazar günü saçma sapan yedim
sabah 1 dilimekmek
1 dilim peynir
1 domates
1 salatalık

öğle:
annemler geç uynamış öğle yemeği yerine bizle kahvaltı yapındediler abarttım
3 dilim ekmek
2 dilim peynir
1 zeytin
2 dilim sucuk
2 tk diyet çilek reçeli

ara: elme büyüklüğünde çiğ beyaz lahana 1.5 portakal suyu

akşam : annem kısır yapmış dayanamam bari çok yemiyeyim diye yağsız bol salata yaptım. içine 5 yk kısır koydum yedim annem zaten bol yeşillik koyar ama yinede fazla oldu

spor: 20 dk bisiklet 20 dk. yer hareketi

bugününde bir kısmını yazayım sabah eşim biraz geç gidecekti
kızım 7 de kaldırdı tabi.
kalktım limonlu ılık su içtim ve koşu bandına çıktım 20 dk yürüdüm. 60 da mekik çektim artık kızım odanını kapısını yumruklamaya başlayınca bıraktım . sabah erken spor yapmak metebolizmayı hızlandırıyormuş.

kahvaltı: 1 dilim ekmek
1 dilim peynir
1 domater
1 salatalık

ara: 1 elme büyüklüğünde çiğ lahana. 5 tane kabak çekirdeği

öğle 1 kase tarhana çorbası
yağsız salata
1 dilim ekmek

ara: 1 portakal suyu 1 .5 tane patlmış mısırlı diyet ürün varya ondan
yedim

akşam: planlıyorum
ızgara tavuk
salata
yoğurt bunları yerim sanırım akşama

hoşbulduk samanyolu
ben öğretmeni ama kızımı doğurunca işe ara verdim şimdi sadece özel derslerime gidiyorum.
2 yaşında bir kızım var.
şimdiye kadar hiç bu kiloya çıkmamıştım hamile kalmadan önce haftada 5 gün fitness yapardım hiç fazla yağım yoktu. sonra 105 leri gördüm umarım vericem

mrb kızlar a.s.
sabah aerobikten sonra biraz oğlumla oyun oynadık daha sonra doktora gittik...geçen hafta üşütmüştü,ilaçlarını kullandı bitti o yüzden kontrole gittik...yarında göz doktoruna gidicez nasipse...ameliyat için gün verilecek büyük ihtimalle..bakalım hayırlısı...
sabah aceleyle 1 lokma ekmekle 1 lokma peynir yedim aerobiğe gittim...
sonra gelince tabi çok acıkmıştım,bu sefer çeyrek ekmekten az küçük ekmeğin içine peynir domates koydum yedim :)
az öncede 3 tane burçak bisküvi...
akşama patates yemeği var...

Doracım çay poşetini yüzüne sürmek süper fikir,deneyeceğim yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…