Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

öğlen makarnamın yarısı midem kabul etmedi
neden bilmiorum arada kahve ve browni intense yedim tadı harikaydı

ben dıyet yapamıyorum,koçişim evde oldugundan dolayı olmuyor,kızlar yardım edın.nadıl olucak.hebire yemek yapmamı istiyo,ortaya abur cubur çıkarıyo,
kızlar yardım.

lmaz:lmaz: ebrucuğum canım öncelikle oğluşuna allah yardım etsin.
misafir işi gerçekten bazen işi bozuyor.
diyete gelince yok ben haketen istiyorum artık. bu gün aynada yine kendime baktım ve bayağ bir incelmiş gördüm. öncelik benim kendimi ince hissetmem değilmi.
bu gün yine yürüyeceğim hem dünki gibi değildi tartıda ya o sapıttı yada ben:roflol::roflol:

ben dün öğlen ablama uğradım.. yemekte ne vardı dersiniz. mantı ama 2 kaşıkla işi kurtardım:sm_cool: yanındada ebegümeci vardı bu bir ot yemeği tam benlikti 1 tabağın yarısı kadarda ondan aldım. daha sonra ver elini yürüyüşe.
o telefoncu senin bu telefoncu benim 3 saat gezmişizkafamçokkarıştı
eve gelince 1 çay yanında 1 küçük kek bir parça peynir 2 lokmada kepek ekmeğiyle saat 5 te akşam yemek faslını kapattım:lepi:

samanyolucum senin menünde gayet güzel canım buhafta kilo verenlerin sayısı artıcak
buraya katılım olmasada herkes diyetini yapıyo anlaşılan
ama ben katılarak daha motive oluyorum
ikracığım bende mümkün olduğunca yapıyorum canım. bu hafta umutluyumda tartı düne göre çok güzel:1rolleyes: arada giriyorum. ama evet farkındayım yazamadım.
akşamda çok yorulmuştum yemekten sonra eve geldik ve birazda moralim bozuldu uzandım tv ye baktım

ben dıyet yapamıyorum,koçişim evde oldugundan dolayı olmuyor,kızlar yardım edın.nadıl olucak.hebire yemek yapmamı istiyo,ortaya abur cubur çıkarıyo,
kızlar yardım.

canım sende kocişine yap at kendini balkona cama. o yiyinceye kadar uzaklaş oralardan düşün o nun yedikleri sadece sana kilo yapacak başka bir kar sağlamayacak:sm_cool:

günaydın kızlar.
benim diyette fazlaca bir abartı olmadan gidiyor bakalım.
ben kararlıyım 65 olmayı çok istiyorum:1rolleyes: 6 kilom kaldı........sempatiksalakcinni
öğleden sonra yine yürüyeceğim.
bir sohbete karıştım. hem bana eğlence hemde bişiler öğrenirim diye.
oğlum gitmek istemiyor ama ona söz verdim sen sıkıldığın an ben kalkacağım diye. birde dönüşte yemek sözü verdim ona. ama ben yimeyeceğim korkmayın yani.yerimseniben
yürüyüş bana çok iyi geliyor.
dün buralar yağmurluydu. eğer bugünde böle olsaydı yürüyemezdim afacnla ama allahtanki süper bir hava var:sm_cool:

doracım harikasın da bu harikalıgından bizede vermen için azcık evinde oturman lazım diye düşünüyorum :)
e haksızımıyım telefoncu sohbet ablan derken evde bulmak mümkün degil ki snei aaaaaaaaa
azmim çok kıırk
üf tam kendimi toplayayım diyorum bişi çıkıyor heşle dün sıkıntıdan sinirden kendimi attım mutfaga kayınvalidemler geldi aşure yapmış kadıncagız ( oda canı ne isterse yapar hiç üşenmeden ) bir güzel yedim bende özlemişim deyi
ay napcam ben ya iştahım feci açık ilaçlardanmı acaba:)
hehehe zaten herşey ilaçlardan :))))))))))))))

günaydın arkadaşlar

doracım harikasın tebrik ediyorum ben inanıyorum 65lere geliceksin

bende dün akşam tavuk ve salata yedim

günaydın kızlar
doracım süpersin ama ebrunun dediği gibi bize de yansıt azıcık aklinialirimsmile
ebrucum olduğu zaman yememek büyük maharet sempatiksalakcinni onun için yapmamak gerekiyor ama mecbur pişiriliyor bişeyler işte. o tarz şeyler yediğin zaman diğer öğünlerle dengele canım. en azından telafisi var. nasıl olsa yedim, ilaç da kullanıyorum diye salma kendini yerimseniben
modacım doranın dediğini uygula. eşine hazırla senin işin çıksın kaydirigubbakcemile3
ikraacım sen de azıcık gevşeme görüyorum. önceden browni yemezdin sen lülülülülülü
ben diyete yeni başladığımda eşim aldı o browniden. ama ben küçük bir ısırık dışında yemedim. gerçi sen benden iyi kilo verdin ama :roflol:

haklısın ebrucuğumda evde oturursam kilo veremiyorum kii:roflol:
ben yollarda yürümekten veriyorum.
sabah sprumu yaptım hadi şimdi evdeyim sende başla birazspor yap.
üstüne birde yeşil çay yada kekkik iç. ben kekikten memnun kaldım açıkcası.
hoşumada gidiyor midemide rahatlatıyor.sırnaşık şey
soyal bir kadın olma yolundayım:roflol: hele şu paşayıda bu sene okula yerleştireyim o zaman korkun benden dermişim:roflol::roflol:

bugün canım acayip pide istiyor kızlar. öğlende yesem de akşam dengelesem mi acaba. kenarlarını da yemem. sadece içli kısmını yerim sempatiksalakcinni

haklısın asicim ama dün makarnadan sonra midem çok kötü oldu
makarnanın yarısını bile yiyemedim onunyerine öğlen öğünü olarak düşündüm
ve yedim ama pişman değilim ya çokkk güzeldi bide uzun zamandır yemeyince
dahada güzel geliyo

kekik dedin de beşi bir yerde geldi aklıma. dün akşam almayı unuttum. bütün umutlarım ona bağlı. önceden o kadar kaçamak yaparken onunla kilo verebiliyordum aklinialirimsmile

günaydın arkadaşlar

doracım harikasın tebrik ediyorum ben inanıyorum 65lere geliceksin

bende dün akşam tavuk ve salata yedim
hay gel eğzından bir öpem bal damlıyor çünküŞeniz (sapık namında değil ama):roflol:
inşallah ikracığım. bende sana inanıyorum canım. hatta asiyede. ama ebruya inanmıyorum o çünkü şişko kalacak hep:tomato::roflol::roflol:
asiciğim sende iyisin şimdi alçak gönüllülük yapma. ben bu kez seni daha azimli görüyorum hatta 6. takımdan bile iyisin gibime geliyor

açılınnn dora gelliyooo deriz ozman bizde
doracım valla çok iyi yapıyosun evde olunca insanın yiyesi daha çok geliyo
hem bole yürümüş oluyosun hemde dışarda olduğun için yemek aklınaz gelmez diye düşünüyorum
benim oyle oluyoda

bak şimdi canımı çektirdin delikafadulden
çok mu güzeldi yaww. hele kahveyle süper olmuştur. ben neskafeyle halleye bayılıyorum cokacimcoook

neyse konu başka yerlere gitmesin delikafadulden

bugün canım acayip pide istiyor kızlar. öğlende yesem de akşam dengelesem mi acaba. kenarlarını da yemem. sadece içli kısmını yerim sempatiksalakcinni

pideesempatiksalakcinni yarımını ye ama 1 tanesi 4 dilim ekmeğemi ne tekabül ediyordu. yarım ye kenerlarınıda ye. yanındad ayranı olsun. afiyet olsun kilo olmasın.:1hug: salatasınıda yemeyi ihmal etme :roflol:

çok mu güzeldi yaww. hele kahveyle süper olmuştur. ben neskafeyle halleye bayılıyorum cokacimcoook

yok yok asicim tü kaka hele kara kara hiç güzel değil sen yeme sakın canım
kahveyi yanlız iç ole daha güzel boyle kahve aroması ağzına geliyoo hmmmm nefis nefis zemuszemus

bende neskafeyi şekersiz olarak yanında 2 kare çikolatayla seviyorum. akşam kızım yoktu benimde evde bir eksiklik olunca canım abur cubur çekerya yolda gelirken eşim huyumu biliyor sana tatlı alayımmı diyor. ne tatlısı beeeguclubacismile dedim yürü durma hiç biryerde dedim:sm_cool: nefsime kurban olmadım yanii. ben galip geldim

ben de kendime inanıyorum. ama bugün çok açım nedense inanmak istiyorum. galeta da yedim ama :hulya:

evet doracım bu sefer daha azimliyim. çünkü diyete başlamakta geç kaldım kaydirigubbakcemile3 yaz geldi gelecek. geçen defa ocakta başlamıştım. yaza kadar yavaş yavaş gitmişti kilolar. ama şimdi çok hızlı olmam lazım kaydirigubbakcemile3
ooo o zaman haftada en az bir kere simit yiyordum kaydirigubbakcemile3 şimdi unuttum simitin kokusunu. ama onlar beni unutmadı hala. yanlardan fışkırıyorlar kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…