Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kocaeli cim sağolasın kontrolün için. bu hafta liste yayınlama sırası bizdeydi o yüzden soruna cevap veremedim yayınlama telaşı içinde. tuğçe ile ilgili açıklamamızı paylaşım alanına yaptım canım. o 5 haftalık fark idi. tüm kardeş takım güzellerine harika bir haftasonu dilerim. a.s.

arkadaşlar dün akşam siteye giremedim. bilgisayarda bir problem vardı tekrar formatlanması gerekiyordu.
malesef bu hafta gene kilo veremedim. çok üzgünüm -tatlicadiarzu- bu hafta tabi önceki haftalardan daha dikkatliydim fakat çok işe yaramadı. ama artık spor yapıyorum.

dün güne gene sporla başladım. 15 dakikalık bir spordu çünkü işe geç kalmamak için kısa sürdü. ama 15 dakikalık tempolu yürüdüm etti yarım saat inş. artacak.:jeyyar:

dün ve bu gün kendime biraz daha acımasız davrandım sonucundada biraz mutsuzdum. insan yemeyince kötü hissediyor kendini.

bu gün için ne yediklerime gelince iki ısırımlık pohça, greyfurt, 3 adet ızgara köfte, akşam içinde 1 kaşık makarna ve ıspanak. yaklaşık 1 haftadır yediklerime dikkat etmeme rağmen bu hafta suyu az tükettim sanırım bundan dolayıda kilo vereceğimi düşünürken malesef verememişim.:jeyyar:

10. olmuşuz. senağlamaBütün takımların kilo verme oranları arttı. Yazgeliyor diyemidir nedir anlamadım. Çok yorgunum kızlar. Aldım diyet kolamı oturuyorum

kızlar huuu kimsecikler yazmamış bişi malum hafta sonu dimi

ben bu sabah 30 dk pilatesimi yaptımkaydirigubbakcemile2 kızıma krep yaptım dayanamadım bende yedim bitane

ay öğlen ne yerim bilmem
hava bozuk ciçim sıkılıyo oğlum hiç durmuyo bugün evde birsürü işim var
amaaan akşama kadar paso yatmak istiyo canım-tatlicadiarzu-

neyse gelişmeleri aktarırım

Ben buralardayım Handemimkötükedihüso eve girişsem yapacak bir sürü iş var ama havalardanmıdır nedir kendimi yorgun hissediyorum. Hiç uğraşamicim ev işleriyle. Sabah güzel bir kahvaltı yaptım. Akşama kadar tok tutar beni bu kahvaltı. Akşama ıspanak yemeği yiyeceğim. Cildime ve saçıma bakım yaptım. Bugünümü kendime ayırdım çünkü yarın yoğun olacağımşakkıdı

:çok üzgünüm: ne oldu bilmiyorum ama artık iradem kalmadı, sanırım yoruldum. ama halen 3,5 kilo fazlam var ve bundan rahatsızım. şimdi bahar'ın listesini uygulamaya karar verdim. yani 1400 kalorilik bir diyet. bu diyetle beraber haftada 3-4 gün spor yaparsam 1 ayda başarırım diye umuyorum. herkese sevgiler...:çok üzgünüm:

selam arkadaşlaar.herkesler iyidir umarım.maşaallah ben yokken 18 sayfa yazışmışsınız oğlum fırsat verdikçe geridönüp okurum.
evimi yerleştirdim.internet bağlantısı için bayağı bekledik.ttnette problem vardı.nerdeyse 10 gündür bağlantı var ama nete giremiyoz.neyseki halloldu.
kilolara gelince sanırım b iraz aldım.tartımda pili bitti.oyüzden kaç oldum bilmiyom.yarın alacam pilini.
neyse canlar oğlum durmuyor sonra yine görüşürüz.öpüldnüüüüüüz

10. olmuşuz senağlama benimde pek canım bişiler yapmak istemedi bugün. şakkıdı ne evleri toplamak istiyorum nede bişi. hatta parmağımı kıpırdatasım gelmiyooo

Hoşgeldin EnfurtucumŞeniz Kış günü ev taşıdın. Toparlaması, yerleştirmesi, temizlemesi bir sürü iş, bir sürü hareket, hele de çocuğun varken.... İtiraf et çoook yedin dimikaydirigubbakcemile

10. olmuşuz senağlama benimde pek canım bişiler yapmak istemedi bugün. şakkıdı ne evleri toplamak istiyorum nede bişi. hatta parmağımı kıpırdatasım gelmiyooo

Karmenn Sobe sobe-tatlicadiarzu- Bütün gün doğrudüzgün hiç bir şey yapmadım. Uzandığım yerden kalktım diğer tarafa uzandım, ordan kalktım başka yere. Hatta buraya yazarken bile uzanmış durumdayımkaydirigubbakcemile3

desenize 2. takımın temebellik günü olmuş bugün
valla kızlar aynı durumdaydım
hatta yemeği fazla bile kaçırdım bugüncokacimcoook
offfffff
bugün iyi değilim canlarım ev üstüme üstüme geldi oğlumda hiç durmadı herşey aleyhimeydi yani
kitap okumak bile istemiyo canım:1no2:
kızıcaksınız ama yeşil çay bile içmedim anlayın okadar kötü durum
ama geçer sabaha eminim inşallah yani:Saruboceq:

Son düzenleme:
ııı gecler kızlar malum hafta sonu herkes salmıs bendee saldım fazla kacırdım sanırım bıraz once 15 dak.bısıklet cevırdım cok sıkıldım bugun sankı dıyetın tatıl gunu gıbı hıssettım
10. olmuşuz. senağlamaBütün takımların kilo verme oranları arttı. Yazgeliyor diyemidir nedir anlamadım. Çok yorgunum kızlar. Aldım diyet kolamı oturuyorum
bızde verırız canım merak etmee yavv kaydirigubbakcemile2yaza bomba gıbı gırecez ıncecık tsortler pantolanlar elbıseler eteklerrr off offfsengözlerimebaksanab
ayyy canımmm havalardannn adana da yagmurluu ınsanın ıcı sıkılıyorr..canım platesı evde kendın mı yapıyordun o kısmı atlamısım sanırım..

canımm kendını salmaa bende 3 kılo verdım saldım 3 kılo verdım saldımm boyle yapınca cok yoruluyorsun ve bıkıyosun o yuzden sen bır an once vermeye bak..

mrb kızlar sanırım dün herkes günü aynı şekilde geçirmişsırnaşık şey benimde üzerimde bir miskinlik vardı hiç birşey yapmak istemedim. neyseki bugün hava güzel neşem yerine geldi:dance: dün 2 dolma dışında diyeti bozmadım aynı şekilde devam ettim..
bugün herzamanki kahvaltımı yaptım kaçamak yapmadan arada 3 diyet bisküvi yedim. gün sonuna kadar inş. bu şekilde devam eder. neyse kızlar ben dışarı çıkacağım günlerden sonra ilk defa güneş yüzü gördük bunu iyi değerlendirmemiz lazım.. hepinizi öpüyorum mutlu günlerrr...

merhaba arkadaşlar,

malum, haftasonu ve hepimiz miskinlik içindeyiz. ama yarın umarım canlanacağız ve bu hafta daha başarılı sonuçlar alacağız.

sevgili çiçek, desteğin için teşekkür ederim. vazgeçmedim, devam edeceğim.

bugünkü diyet listemi yazmıyorum, çünkü diyet listesi olmadı.
yarından itibaren tekrar başlıyorum....:enbuyukkk:

aaayyyy ne güzel dimi yaa!! yarın pazartesi hala parmağımı bilem kıpırdatmadım. bu hafta sonu salyangozlar gibiydimkaydirigubbakcemile3 geçtiğim her yerde izlerim vardı evi bir dağıttım bir dağıttım. :Saruboceq:Allahım yarın pazartesi olmasın yaa!!

kocaelicim napıcaz nasıl toparlanıcaz bakalım yarına. kafamçokkarıştı

güzeller çıtırlar naber hihoyyyt
şöle bi silkelenin bakim vakit spor vakdi vakit çıtır olma vakdidir şakkıdı
uyandım geçdim pc başına henüz kahvaltımı yapmadım bir bardak su içdim okadar
pazartesi bugün benim temizlik günüm koca bir ev ve 40 dk pilates beni bekliyor :dance:
güne başlamadan bakim dedim kader arkadaşlarım napıyo diye ama sanki hala uyuyo gibi herkes malum pazartesi sendromu mirmirmirmir
aslında öle bi sendromda yokmuş hepsi biz insanların uydurması
yeni bir hafta yeni umut allahım inşallah bu hafta atıcaz kilolarımızdan :Saruboceq:
hepinizi seviyorum kızlar :1hug: a.s.

Son düzenleme:
güzel günler kızlar.. ya bugün yine hava kapalı tüm neşem gitti:çok üzgünüm: ve üstelik 5 gün yağmurlu geçecekmiş. anlayacağınız 5 gün boyunca yürüyüş yapamayacağımm. evde spor yapmaya çalışırım artık. bu hafta sonu kaçamak yapmamaya çalıştım ama ufak tefek atıştırmalar oldu. yinede iyi geçti sayılır en azından hareketliydim. bakalım önümüzdeki 4 gün içinde kilo vermeyi başarabilecekmiyiz..
bu saate kadar diyet iyi bir şekilde gidiyor sorun yok yani
görüşmek üzere hepinizi öptüm iyi haftalar..Şeniz

düzenli diyet yapabilen arkadaşlarımı takdirle karşılıyor,inşallah bende nasipleneceğim diyorum.
pazar yürüyüşümü yaptıktan sonra misafir geldi ve günüm çok yoğun ve yiyecek dolu geçti.
bugün yürüyüş yapamadım ama şu ana kadar kaçamak yapmadım.
ben yazıyorum arkasından birşey oluyor hop işin rengi değişiyor.
buhafta .c tesi pazar yürüyüş yaptım.
3 .günü tamamlayınca yazacağım.
herkese en güzel günler...

hu hu yine ben
bugün yine 40 dk pilates yaptım
evet Çiçekcim pilatesimi evde yapıyorum sabahları tv 8 de ebru şallı nın programı var onunla beraber bende yapıyorum
sabah klasik kahvaltı yaptım beyaz peynir bir adet haşlanmış yumurta 2 dilim ekmek
öğlen ıspanak yedim yoğurt ile
akşama allah kerim
şimdilik bukadar görüşürüz kızlar

selam,

bugünkü diyet menüm,

sabah: 1 dilim ekmek, 1 haşlanmış yumurta, 1 parça peynir
ara: yarım elma
öğle: 1 dilim etimek, 5-6 adet etli sarma, 1 bardak ayran
akşam: yarım porsiyon fırında patatesli tavuk, 4-5 adet etli sarma, mevsim salata

öğle tatilinde 30 dakika tempolu yürüyüş..

gece: yeşil çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…