Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Bugün toparlandım kızlar. Uyuşukluğumu attım üzerimden. Kendimi zorlayarak 2 litre su içtim, yeşil çayımıda unutmadım tabi...Bütün gün kendimi aç hissettim nedense. Greyfurtun yanında birde hergün yoğurt yeme kararı aldım. Tabi günlük krom hapımıda almayı unutmadım. Spor ise hiç yapmadım:1no2:Yediklerim;
Sabah: Peynir, 1 dilim etimek ve 2 zeytin
Öğle: 1 tabak taze fasülye yemeği ve 1 dilim ekmek
Ara: 1 kivi, 1/2 portakal
Yine ara:)) 1 büyük kepekli galeta, peynir, zeytin
Akşam: Çorba, ıspanak yemeği ve çok az yoğurt
Ara: greyfurt suyu
Yazınca farkına vardım galiba fazla olmuş yediklerim:uhm:
Handemim hem platesini yaptın hem ev temizliği bu havalarda halsiz düşmeyesin:1hug:
Misirunucum bugünkü menüne bayıldım. Tam ideal yemişsin. Ne eksik ne fazla...:içelim:

iyi akşamlar çıtıırlar
ya ne güzel hepiniz yeniden motivasyona başladınız.ben daha kendimi toparlamayamadım.annem yanımda zaten.özlediğim tüm yemekleri yaptırıyorum sırayla.yarın katıklı dolma var sırada ve ben ona dayanamam.neyse artık dozu kaçırmamaya dikkat edeceğim.
menüleriniz çok güzel.bende başlasam bi çoook iyi olacak.yediklerimi yazmak istemiyorum.ama söz dikkat edeceğim vallaha.az kaldı hazirana.
hepinize kilo yapmayan menüler dileriim.

merhaba kızlar, the nightmare comming soon :))) çok yakında tekrar aranzıda olucam ama malesef kilo almış olarak:eek: tabi sizlerde ayrı olduğum müddetçe yediklerimi de abartmam sebebiyle kolestrolüm çıkmış doktorda diyet ve spor önerisinde bulundu :) bende kolumun altına sporumu diyetimi ve suyumu alarak sahalara geri dönüyorum.bugün kendime gidip dijital bir saat aldım sebep şudur ki PAVLOV amcamızın desteği ile su içme alışkanlığı kazanmak.Yani her saat başında çalan sinyalle 1 bardak su içicem bölyelikle bir sure içersinde su içme alışkanlığı elde etmiş olucam.uyanık olduğum her saat başı 1 bardak su içmek demek günlük ciddi bir su tüketimi demek buda eşittir kolay kilo verebilmek demek.bakalım bu denyede başarılı olabilecekmiyim. hepinizi tektek öpüyorum.kendinize iyi bakın şekerler...Şeniza.s.

kızlar huuu
noluyo ya bu ne durgunluk bi silkelenin ya biz böle bu kiloları zor veririz kızlar yapmayın ya

ben bu sabah 40 dk pilates yaptım sabah klasik kahvaltımı yaptım
şimdi bir portakal yedim

Silvişim hoşgeldin hayatım sabırsızlıkla bekliyoruz seni
mesajını okudum ve dediğini bende uylicam çok iyi düşünmüşsün bence saat başı bir bardak su
şimdi yeşil çay içicem kızlar
öpüyorum hepinizi

saol handemicim.hoş bulduk diycem ama doğrusu bu saate kadr senden başka kimsenin yazmamış olması şaşkınlık verici gerçekten nerelerde ki bu takımın üyeleri.bakın kimse yoksa bende gelmem ona göre kötükedihüso:eek:klava: su olayıda dünden beri iyi gidiyo.her saat başı 1 bardak ama malesef dışardayken uygulayamıyorum malum wc sorunu :eek:

mrb kızlar.. bugün biraz spor yapmaya çalıştım yaptımda..yediklerime gelince sabah 1 simit peynir domates yedim öğle yemedim. akşam ise bir tabak karnabahar ve bir kase çorba içtim. aralarda kuru kayısı yiyorum. ve en öenmlisi günde 3 yada4 bardak zayıflama bitkilerinden içiyorum umarım işe yararlar malum yaz geliyor. benden de bugünlük böyle.. görüşürüz yine hoşçakalınnn...

merhaba kızlar çooo.ooooook mutluyum cuma gunu ankaraya gıdıyorum sevılımın yanına 2.5 aydır gormuyorum askerde yaaa kendısı onun ıcın ıcım kıpır kıpırrr..haftasonu aranızda olamıcam ..persembe gunu bıldırmımı yaparım..

silvişimkesın donus ne zaman yaaa sen gelll yeterkı kıloların başımızın üstündeeekaydirigubbakcemile3

dıyetımıze elınce 2 gundur uymuyorum ama cok fazlada yemıyorum ancak sporumu yapmadım

kızlar noluyo ya hiç sevmedim ben bu olayı
nerdesiniz ya:KK43:(((

burdayız tatlım merak etme.. handemi bugün plates olayına denk geldim ama sonuna doğru. bende 10 dk yaptım süper birşeymiş keşke vaktim olsada bende yapabilsem.
ama aklımda kalan hareketleri boş vakitlerimde yapacağım. sen eminim çok sıkılaşmışsındır çünkü hareketler baya zordu darısı bizim başımıza :dance: bende ip atlamaya karar verdim zayıflamak için yapmayacağım şey yok galiba:roflol: umarım yaza kadar kilolara elveda deriz.:kaydirigubbakcemile5

herkese selamlar,

bugünkü diyet menüm,

sabah: 1 dilim ekmek, peynir
öğle: 1 bardak ayran, mevsim salata, 1 adet haşlanmış patates
akşam: 1 bardak ayran, 1 dilim ekmek,1 kase çorba, 6-7 adet etli lahana sarma

öğle tatilinde 30 dakika tempolu yürüyüş

gece: yeşil çay

herkese kolay gelsinsengözlerimebaksanab

vala kızlar ben ancak bu gün kendimdeyim. Evde ancak bu gün kendine geldi. dün yerlerdeki eşyaların tepesinden atlayarak zıplayarak işe daralak attım kendimi. vala kocaeli kızacak ama ben sporumu böle yaptım. tavşan misali.kaydirigubbakcemile3

bu gün gene yorucu günlerden birgündü. sabahın ilk ışıklarıyla gökyüzündeki kara bulutları farkeder gibi olmuştum ki bardaktan boşalırcasına bir yağmur yüzümü ıslattı. bu sabah keyfim yerimdeydi fakat buzdolabına yaklaştıkça rejim yaptığım, asla fazla kaçırmamalıyım düşüncesi tamamen sinirlerimi bozdu. :1closedeyes:

vala arkadaşlar şu bizim maratonumuzu biraz roman havasına sokayım dedim ama bu iş uzayıp gidecek en iyisimi tadında bırakayım. kaydirigubbakcemile3

sabah: iki ısırımlıkla idare edemedim bir simit ve çayı götürdüm. -tatlicadiarzu-

öğlen: aç ve nazır bir şekilde hiç bişi yemeden kendimi cezalandırdım.:jeyyar:

akşam: 30 dak. spor hihoyyyt akşamfırsat bulabildim ancak. bi rdilim ekmek, pırasa, yoğurt

suyumu, yeşil çayımı, sandaloz sakızımı ve sirkeli suyumu ihmal etmedim.

herkese iyi geceler....
çıtırlar paylaşımda bulunamadığım için çok özür diliyorum.benm pc hala tamirde eşimde gündüz işe götürüyor laptopu bn anca bu saatlerde giriyorum.
hiç meraklanmayın yaza kadar bayağı yol kat edeceğimize inanıyorum.ama ben annem gtmeden sanırım diyete başlayamayacağım.
morlim çok bozuk zaten boyuna yiyorum bu aralar.sebebi kayınvalideciğim geliyor haftaya.annem gidiyor o geliyor.allah yardımcım olsun.ben sıkıntıdan yiyenlerdenim.ama kendimi tutacağım bu sefer.anneciğim güzel yemekeler yapmasa yine tutacamda.o burdayken fırsattan istifade edeyim dedim.bi daha anca haziranda görüşeceğiz.allah bi mani vermezse....
neyse çok yazdım.size neler yediğimi yazmaktan utanıyorum.....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

iyi geceler kızlar
şuan feci bi açlık hissim var ama yemicem hem çok geç oldu hemde bugün bir dilim keki kaçırdım:eek:
yeşil çayımı içip yatıcam
silviyacımın şu saat başı su içme olayını uyguladım bugün çok çok daha düzenli oldu ve bugün 15 bardak su içdim kaydirigubbakcemile5
silviyacım iyiki varsın canım ya umarım en kısa zamanda yine aramızda olursun a.s.
bugün evde çok sıkıldım siteye girdim sürekli ama pek kimse paylaşımda bulunmamışdı neyseki akşam saatlerinde biraz renklenmiş paylaşımda bulunanlar olmuş

evet Baharcım pilates süper bişi ben acaip sıkılaştım kilo kaybım olmadı son bir kaç haftadır ama sıkılaştığım kesin çünkü içine girmediğim kıyafetlerimin bir çoğu oluyor şükür :Saruboceq:

neyse kızlar öpüyorum hepinizi

merhabalar.eşim laptopu götürmedi bugün.işlerimi hallettim hemen bakayım dedim,kızlar ne yapmış dye.
silviya ve handeminin uyguladığını bende uygulayayım bugün.saatimi kurup saat başı su içmek iyi fikir.çünkü kışın hiç su içmek gelmiyor aklıma.sizlerde böyle misiniz bilmiyorum ama.bende durum böyle.çok zorluyorum kendimi.
şu pilatese bi ben naşlayamadım gitti.ne güzel tvdede var he sabah ama bi türlü rast gelmiyor.bazen ööff ben bu işi başaramayacam diyorum.bazende yok olacak bu iş olmak zorunda diyorum.inşaallah olacak.sizlerin yaptıklarının okuyup hakikaten kıskandığım imrendiğim zamanlar oluyor.ne güzel diyorum bak sporda yapıyor vs.....
hepimize bol aktiviteli günler diliyorum......

çiçeğim nezaman dönüyosun demişsin inşalalh cumartesiden sonra burdayım.bu haftada yoğunluklarım var çünki.kısacası gelecek etapta listede yer alıcam inşallah.

handemicim su olayının iyi gitmesine sevindim.bende hiç su içemiyodum.zaten içtiğimdede ya yarım ya 1 litreyi bi çırpıda içiyodum çünki öyle içmezsem hiç içemiyodum bu saat başı olayı süper bişey üstelik böbreklerede fazla yüklenmedne işi halletmiş oluyoruz.sinyali duyar duymaz kendimi mutfakta buluyorum ben :)

en-fur-tu canım mutlaka dene tabiki bence su içmekte zorlanan herks için iyi bir çözüm bu.keşke daha önceleri aklıma gelseymiş.

bu arada kzılar singingim görünmüyo iyimi acep? başka kimler var şuan takımda bilemiyorum doğrusu listeye göz atmadım.açık söylemek gerekirse pek geçmişi de okuyasım yok artık yavaş yavaş tanışır kaynaşırız :)

kocaelicim
Şeniz

mrb arkadaşlar. bugün azda olsa spor yapabildim yediklerimede dikkat ettim. umarım yarın tartıda güzel sonuçlar alırız.:Saruboceq: bugün yediklerim ise;
sabah: 2 ince dilim ekmek peynir, domates, 1 t.k reçel
ara:3 kuru kayısı ve kuru üzüm
öğle: 1 dilim ekmek,1kase çorba, salata
ara:1 elma
akşam: karnabahar ve yoğurt
gece: ise meyve yemeyi düşünüyorum
aralarda 1 bardak ta bitki çayı içtim. benden bugünlük böyle..

kızlar huu ne bu durgunluk ya
noluyoruz motivasyon eksilerde geziyo şu sırasenağlama
Kocaelicim canım bişimi oldu yoksa allah korusun hastamı oldun :1no2:
Silviyacım yakında aramıza dönücek olman müthiş sevindirdi beni :sm_cool:

bugün yine 40 dk pilatesimi yaptım kaydirigubbakcemile2 yarın büyük gün inş kilo vermeyi bu hafta başarmışızdır kızlar:Saruboceq:
ben yine gelirim umarım sizde gelirsiniz :çok üzgünüm:

kızlar merhaba,
silvişim evet sanırım 2 gündür giremedim. p.tesi işim vardı spor yapamıyacaktım. salı erken kalkıp yapma umudundaydım bir uyandımki başım dönüyor.bir huzursuzluk . sola dönüyorum dönüyor sağa dönüyorum dönüyor.
korktum inanın çok korktum. ama sebebini hemen buldum 2 gündür en fazla yediğim şey 3 köfteyi geçrmemek koşuluyla öğlen ve akşam köfte yemekti. ama koyun etinden yapılma olduğu için ağır geldi.bendeyiyemezdim koyun etini ama çok fazla baharat kattığım için hiç koku falan kalmamıştı.
hemen dün sabahtan itibaren eti ve peyniri kestim.
insan takımın en genci olunca işte böyle tecrübesizlıkler yaşıyor. tabi yürüyüş kaldı ama o listede bu hafta inşallah adım olacak.

sadece 85. sayfayı okuyabildim bugün ama ne güzel saatlı su işini bulmuş olduğunuzu gördüm.
handemi sen yazdıkça ben burdan seviniyorum kendi halim aklıma geliyor. aynen ne şaşırmıştım eski kıyafetlerimi giyebildiğimi gördükçe.
gr vermiştim ama bugünü
sadece öğlen ve akşam simitle geçiştirebildim.onun için yarından pek umutlu değilim.
kocaeli yok mu*?**
kolay gelsin

evet kızlar okuyamadığım sayfaları okudum ve kocaeliyi daha çok merak eder oldum.
benim olmadığım günlerde daha çok handemi ve bahar arasında geçmiş gibi yazışma. arasında derken birbiri ile demek istemiyorum. onlar yazmış demek adına.
merak ettim handemi, kaçta bu şallı hanfendinin programı . hiçde sevmiyorum onu kıskanıyormuyum ne***????????bana yapmacık geliyor. ama takdirlede karşılıyorum . sezarın hakkını sezara vermek lazım.
ya handemicik sen nasıl başarıyorsun 2 çocukla bu spor işini. bravo:nazar:

benmi yanlış hatırlıyorum*
simit simit dediniz benide simit yedirdiniz yoksa ben hiç yemem simit:eek:klava:

neyse yazalımda silvişde hareketi görsün. kızlar elimizden geldiğince yazalım. yoksa kopuyoruz olaydan
herkesi çok çok öptüm

Ben geldim:dance: Sormayın kızlar işyerimde karışıklıklar oldu. Birden kendimi yığınla işin altında buldum. Önümüzdeki hafta Pazartesi gününe yetişmesi gereken bir iş var ama yapıyorum yapıyorum bitecek gibi değil. Dün gece saat 12:30'a kadar çalıştım, Bugün işten geldim yemeğimi yedim işe başlamadan gelip size yazmak istedim. Sonra yazamam diye...senağlama
Silvişim hoşgeldin, süpersin söz verdiğin gibi belirttiğin zamanda geldinŞeniz Sen yokken ben iyi kilo verdim aferinimi isterim. :1hug: Sana aferin yok. Kilo almışsın:1no2:Su içmek için güzel bir yöntem bulmuşsun. Ben işyerimdeki masama 1'er litrelik iki şişe su koyuyorum, mesai bitimine kadar suları bitirmeye çalışıyorum. Tabi herzaman bitmiyor. Bide şu wc sorunu olmasa:jeyyar:
Bugün 1.5 litre suyumu, yeşil çayımı ve krom hapımı ihmal etmedim.
Bu sabah 2 dilim etimek, 1 yumurta ve kaşar peynirinden oluşan kahvaltımı yaptım.
Öğle: Domates çorbası, 2 kaşık bulgur pilavı ve 5 köfte yedim
Ara çeyrek parça sandviç
Akşam: pırasa yemeği ve 1 bardak süt.
Yatana kadar acıkırsam belki 1 bardak meyve suyu içerim.

X