Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım bizim takım böyle işte. eski olup üstüne birde 2 seneyi aşkın burlarda olupra zayıflayalım derken kaynaşmış gitmişiz işte.
inşallah en kısa zamanda hedefini yakalarsın tatlım.
bu siyah çikolatayı almak hiç aklıma gelmemişti.:jeyyar:

bende acıy çikolatayı ı severim ama niya aklıma gelmedi şaşkınımmm

önceden kekik çayını çok içmiştim. o zaman bu tür şeyleri çok içtiğim için bana nedense bulantı geliyor. halbuki ne çok faydasını görmüştüm:1no2:

asiciğim seni böyle motive görmek haketen çok güzel. bak zayıfladığını bile hissetime başlamışın. insanın kendi düşünceleri çok önemli diye düşünüyorum. hele zayıflık adınaaaa:lepi:

oh be ssonunda bu haftaa tarıı oynadıı çokk mutluyummmm
yola devamm
doracımm sen napıyorsunn nasılsınn canımmmmm

günaydın canım.
az önce ikinci uykudan kalktım. hemen buraya koştum. ne güzel kilo vermişinnnn
bana gelince anlamadım ki. bu hafta çayımıda kestim çayla birlikte market alışverişindeki abur cuburudafisfisfis
oysa asi gibi bende kendimi incelmiş hissediyordum. tartımda oynama yokkkkkkk.
yada haketen benim tartı kafayı yedi.
öğleden sonra biyere gidecem orda bir tarılayım bakalım.
önce o kişinin tartısıyla benimki aynıydıyasakkelime

günaydınnn kızlarrrrr:teytey:
pc nihayet dün yapıldı. o yüzden giremedim nete. evelsi gün arkadaş götürdü ve akşam geç saatte yapılmış olarak getirdi artık simileyleride kullanabiliyorummmdelikafaduldendelikafadulden

diyetim tam gaz devem. bu hafta tartı aynı göstersede yılmayacağım.
yürüyüşlerimi aksatmadım.
yeme düzenimi şekle koydum. birtek evde pek tepinemiyorum. annem gitsin evdede tepinecem yeni baştannnkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

aynen doracım yaa bugün tartılınca bütün hevesim kaçtı yine. ben yanlışlık olmasın diye dünkü kilomu bildiricem. o geçerli bana göre. dün akşam yediğim fıstıklar ohaoldumsmile vücudumun su tutmasına sebep olmuş. bugün daha fazla çıktım. halbuki dün akşam karnım bile doymamıştı sempatiksalakcinni

kilom 63,4 :1ninca:

Günaydın kızlaropuyorumnanaktan

aynen doracım yaa bugün tartılınca bütün hevesim kaçtı yine. sempatiksalakcinni

kilom 63,4 :1ninca:

Günaydın arkadaşlar,maalesef ben de bir değişiklik yok sizin gibi..:1no2:.Ama yılmak yok,haftaya mutlaka farkeder diye düşünüyorum....
kaydirigubbakcemile5

ne fıstıkı huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Aytenimm ne güzel gidiyo kilocuklar maşallah :))Edişçim seni de tebrik ederim.Dora ablam incelme hissediyorsan kiloda düşecektir üzelmeee:)

Tamam şekercim, gayret ederim...ama akşam üzeri çocuklar peşpeşe gelince,yemek,tv derken olmuyor.Öğleden sonraları daha müsait oluyorum......O zamanda pek kimse olmuyor.Galiba sabah zaman ayırmam gerek....kaydirigubbakcemile

kızlar merhaba arkadaştayım şu an en son kontrollerewe bir bakayım deidm
yollamıyorlar beni ya hayırlsıı bakalım
oirbata bir mesaj yazıp sakın kaybolma ortadannn ama sakın
moda artık evine dön yeter :)
harika yine yok
neyse listeleri kont edip geliyorum

aycacım gidiyo gidiyoda yoruldum bre

asi hanum keske yemegi cok yiseydin:) ama meret pek güzel oluyo cola ile ay canım istediiiiiiii

Ebrerulum da yok ortalarda kızdı mı ne ...opuyorumnanaktan.Kaptanımızı istiyoruuuuuz....

canım ben her sbaah oldugu gibi aç karnına sularımı içtim çocuklarımı okula götürdüm sonra yürüyüşşşşşş sonra arkadaşa kahve içmeye geldik ordan yazıyorum valla yollamıyorlar beni eve

bende dedim kusura bakmayın bakmam lazım takıma hay senin takımının dediler onlarda :))))))))))
evet kızgınım ayrıcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakannehir

aycacım gidiyo gidiyoda yoruldum bre

asi hanum keske yemegi cok yiseydin:) ama meret pek güzel oluyo cola ile ay canım istediiiiiiii

kız bir avuç kadar yedim. ama dolu dolu gözüm kala kala tabağı götürüp mutfağa bıraktım :gitme:
ayrıca ben şekersiz çay eşliğinde yedim :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…