Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

konumuzla tamamen alakasız ama anlatayım kızlar
derya baykalda bizim kızlar içiçek yapımı görmüşler grapon kagıdından bugün aldık öğleden sonra oturup yapcaz bakalım
yokum yani arkadaşa gececem oldumu fıstıklarım

merhaba.hu huuuu bizim gruptan kimseler yok muuuu?bu akşamki menüm haşlanmış 3 parça brokoli,5 yaprak ıspanak,1 kase tarhana çorbası,yine zencefil,zerdeçal ve acıbiberli salata,1 dilim tahıllı ekmek.tarhanayı sebzeleri haşladığım su ile pişirdim.ayrıca geçen, programın birinde bir beslenme uzmanı acı biberin metabolizmayı hızlandırdığından bahsetmişti.azsonrada yürüyüşümü yapacağım.arkadaşlarım sayenizde zayıflayacağım galiba...hepinize çooook teşekkürlera.s.yarın görüşürüz...

ne kadar güzel besleniyosun canım yaaa tebrik ederim seni..
evet ben de duydum acı biberin metabolizmayı hızlandırdığını...
zencefilde acı olduğu için o da baya hızlandırıyo metabolizmayı...

ayrıca o çaydan bugün deneyeceğim inşallah.zencefil kök zencefil olacak değil mi.toz zencefili salatalarıma filan koyuyorum.sağolun arkadaşlar,sizler benim için çok büyük bir şanssınız,tam ümitsizliğe kapılmıştım ki Allah sizleri çıkardı karşıma.mutluyum ve kendimi sağlıklı hissediyorum.

ayy canııımmmŞenizhepimiz aynı amaçla buradayız,o yüzden bierbirimize hep destek oluyoruz tabii bu arada kalıcı dostluklarımızda oluyooo:içelim:

konumuzla tamamen alakasız ama anlatayım kızlar
derya baykalda bizim kızlar içiçek yapımı görmüşler grapon kagıdından bugün aldık öğleden sonra oturup yapcaz bakalım
yokum yani arkadaşa gececem oldumu fıstıklarım

kolay gelsin canım,inşallah hamur işi falan yapmazlar...gerçi yapsalarda sen yemezsin:jeyyar:

merhaba.hu huuuu bizim gruptan kimseler yok muuuu?bu akşamki menüm haşlanmış 3 parça brokoli,5 yaprak ıspanak,1 kase tarhana çorbası,yine zencefil,zerdeçal ve acıbiberli salata,1 dilim tahıllı ekmek.tarhanayı sebzeleri haşladığım su ile pişirdim...
HAMUŞUM ne güzel başlamışsın...:nazar:Bende senin gibi kahve ve çikolata hastasıyım.Yemek yerine tatlı yiyecek kadar..Kendimi frenlemeye çalışıyorum.% 70 kakaolu olanlar bayağı ağır gerçekten ama ben onu da rahat yiyorum.Sadece regl dönemimde olmak şartıyla....Neden lezzetli olan şeyler kilo yapıyor ki.....kaydirigubbakcemile5
[samanyolum da ce deyip kayboluyor uzun uzun kalmıyor hiç :KK43:(((((((( ba bayyyyyyyyyyyyyy[/B][/COLOR]
NAYIRRR kabul etmiyorum...Dün burada 1 saat kaldım bir Allahın kulu gelmedi....Ne olacak bizim halimiz....Şimdi de kimse yok,ne yapayım kendi kendime yazışıyorum işte...laelaelaelaelae.Bu arada EBRULUM senin çayından yaptım içtim akşamm.:bbo:

Bendee kendimii kahvedenn uzakk tutmakk istiyorumm aklımaa her geldiğindee mutfaktaa buluyorumm zararlı aslınnda çokk içmekk
Bugünn annemler gittiğiktenn sonraa heryerii temizledimm çokk yorulmuşum b ende
birzdann arkadaşş geliyoo kahvee içmeyeee
bugünde sabah 1 dilim ekmeklee normall herzmankii kahvaltıyuıı yaptımm
öğlenlerii genelliklee üşenmezsemm lahanaa kavurupp yumurta kırıpp yerdimm eskiden bugün ondan yaptımm yoğurtla yedimmm
akşamdaa daha karar vermedim ne yapacağımaa dünn fırında tavukk yapmıştımm ondan yedim dündeee

selam kızlar kafamçokkarıştı
ancak yazabiliyorum. sabahtan beri birkaç kez girip okudum ama yazmak kısmet olmadı. çok yoğunum bugün kafamçokkarıştı

bugün kendimi çok zayıf hissediyorum onu sölicektim :lepi: zayıflıyorum yağlarım eriyor inceliyorum :hooray: bundan sonra böyle takılmaya karar verdim sengözlerimebaksanab

:roflol:
HAMUŞUM ne güzel başlamışsın...:nazar:Bende senin gibi kahve ve çikolata hastasıyım.Yemek yerine tatlı yiyecek kadar..Kendimi frenlemeye çalışıyorum.% 70 kakaolu olanlar bayağı ağır gerçekten ama ben onu da rahat yiyorum.Sadece regl dönemimde olmak şartıyla....Neden lezzetli olan şeyler kilo yapıyor ki.....kaydirigubbakcemile5

NAYIRRR kabul etmiyorum...Dün burada 1 saat kaldım bir Allahın kulu gelmedi....Ne olacak bizim halimiz....Şimdi de kimse yok,ne yapayım kendi kendime yazışıyorum işte...laelaelaelaelae.Bu arada EBRULUM senin çayından yaptım içtim akşamm.:bbo:

asıl sana nayırrrrrrrrrrrrrr bende kabul etmiyorum yeri geliyor sattlerce tekk başıma kalaklıyorum samnyolum 1 saat ne ki hem bir sat kalıyosun sonra hiç ugramıyosun kimse yok baktın kalk iki dolan ama yine gel diyorum bende olurmu canm
efferin snaadaaaaaaa güz<eldi dimi tadı pğek begenmişe benzemiyon ama :)))
bugünde amma cok efferin dagıttım ha

kolay gelsin canım,inşallah hamur işi falan yapmazlar...gerçi yapsalarda sen yemezsin:jeyyar:

şekerim yok yok amacımız çiçek yapmaktı ya sadece cay demledi siyahından :p ama bende üç bardak içtim şekersiz ılık ılık :p hadi dedim su yerine :p
merak etme sen :)

ebrucumm canımm ne güzell sen kekikk çaylarıı falann içebiliyorsunn yaa benn o tarz çaylarıı içemiyorum

ay karabiberim yaptık yaptık enfes bişi çıktı ortaya yaptım da koydum bile vazoya gerçekten cok şık oldu bir ara resim çekerim benim fotolarla koyarım inşallah
kızlar bakın allah aşkına yarım bildirim yapamayacak olanlar akşamadan yapsınlar
yarın da bildirime gelemeyen takımdan cıkartılır haberiniz olsun sonradan yok haberimiz yoktu vs vs gibi mzaretler olmasın artı çooooook gecerli bir sebebiniz olmalı gelmemeniz için
kaç gündüğr bir kaç kişi yürrütmeye calışıyoruz kimsecvikler ortada yok

****2.TAKIM- 144.ETAP****

dora( 72.5 /
samanyolu(64. 1
moda makyaj ( 66. 9
EBRULUM ( 83.5
karabiber01( 66.5
asi_bulut( 63.9
missnewmoon ( 71.4
OıRPATA ( 101.5
harikulade ( 66.8
Lara ( 69.5
LeyL35 (76.3

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 802.9 )

inanmıyorum ya saat 10 20 ve daha hiç kimsecikler yok ortada inşallah yarın beni magdur etmezssiniz

****2.TAKIM- 144.ETAP****

dora( 72.5 /
samanyolu(64. 1
moda makyaj ( 66. 9
EBRULUM ( 83.5
karabiber01( 66.5
asi_bulut( 63.9
missnewmoon ( 71.4
OİRPATA ( 101.5
harikulade ( 66.8
Lara ( 69.5 /68,,8
LeyL35 (76.3

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 802.9 )

Kızlar ben bildirimi yazdım.Hepinizi çok öpüyorum.Ebru'cuğum bu ara pek girip katkıda bulunamıyorum pc2im arızalı.Yapılınca daha rahat olacak ama kaptanım kıymetlim eğer paylaşımda bulunmadığım için çıkarmayı düşünürseniz kırılmam canikom kusuruma bakmayın aklım sizde ama malesef telden giriyorum canım.
Hepinize hayırlı cumalar kızlarrrrrrrrrrrr inşallah güzel bilidirimleriniz olur sabaha

iyi geceler arkadaslar,
laptopumu açamadığım günlerde neler oldu,
hastaneye gittim,kan tahlilleri falan,kontrolller oldu,
arkadaşlarımla,akrabalarımla görüştüm ve halen daha görüşmeğe çalışıyorum.bu kadar kısa zamana herşeyi sığdırmak çok zor oluyo.
annem babam darıldılar resmen.bize hiç vakit ayırmadın deyip duruyorlar.haklılar onları sadece 6 ayda bir görebiliyorum o da çok kısıtlı vakit içinde.
kocişimin ısmarladıklarını aldım falan,
bankalarla işlerimi hallettim.
sigorta işlerimi hallettim.
sabah 8 kalkıp gece 3 te yatıyorum.çooook yorucu oldu bu tatil
bu arada salı günü kocişimin yanına dönüyorum,yani salıdan sonra aktif olacağım inşallah,
bu son günler yoğunluktan dolayı giremeyebilirim.

kiloma gelince 100 gram verdim.
66.80 olmuşum.
herkesi çok öpüyorum:)

cuma8km7.jpg

/ 2.TAKIM- 144.ETAP****
]dora( 72.5 /
samanyolu(64. 1
moda makyaj ( 66. 9
EBRULUM ( 83.5
karabiber01( 66.5 / 65.4 / 1.1 / 1.65 /
asi_bulut( 63.9
missnewmoon ( 71.4