Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

zıp zıp zıpladııımmm...
yarım gevreğimi,1 dilim peynirimi,3 adet zeytinimi yiyiyorum =)

oyy izmir gevreğim benim Günaydınn:)bende dün zıpladım evde 150 ya da 200 kez boş durmaktan iyidir.Salona yazılacam tekrardan evde kendi kendime olmuyo belimde de sorun var zatem zorlayamıyorum.Acele başlamam lazım hemde kuluç ağrılarım başladı yine çünkü

herkes günaydın:)aranıza kabul ettiniz mi bilmiyorum ama.ben de bugün yaptıklarımı paylaşmak istiyorum.sabah saat 5 te kalktım,akşamdan kalma işlerimi hallettim.saat 7.30 da 5 zeytin,1 kibrit kutusu penir,4 çeri domates,1 çarliston biber ve 1 dilim ekmekle kahvaltımı yaptım.saat 8.00 de işe gelmek için yola çıktık.eşimden beni işyerime gelmeden 2 durak önce indirmesini istedim.oğluşumla yürüdük.şuan 1 kupa yeşil çayımla 1 adet kepekli grissinimi yemekteyim.işim masa başı olduğundan biraz hareketsiz bir yaşantım var malesef.ama saat 12 00 da öğlen yemeğinden sonra dışardaki işlerimi halletmek için yürüyerek gitmeyi düşünüyorum.ayrıca saat 17.00da eve gidiyorum.18,00 da bol yeşillikli akşam yemeğinden sonra sauna eşofmanımı giyip,titreşimli kemerimi takıp,koşu bandımda yürümeyi planlıyorum.bu defa olacak sizlerin desteğiyle...unutmadan bugün çooooook mutlu ve dinamik hissediyorum kendimi.geceze olduğumu daha önce belirtmiş miydim?:sm_cool:

sağol canım
ya inşallah gönlüne göre bi iş bulursun...çok zor böyle düzensiz oldumu...

Hiç sorma onu Allaha şükür işim var diyorum ama kapalı oda tek başına çalışıyorsun ışık yok,bi de millet sigara molası veriyor yasakda olsa önüne geçilemiyor yneticimle kavgada ettim ama millet alıştı bi kere ortalıkta yönetimden kimse olmayınca damlayıveriyorlar rahatsız olduğumu bile bile herkes kendi rahatını düşünüyor.
Bi de 1 buçuk seneyi geçti aynı pozisyondayım dil bilen lise mezununun yapabileceği bir iş bu ben 5 sene üni okudumm.İşe başlarkende ne istediğimi söyledim,ilk birkaç ayda bu isteğimi dile getirdim.Sonradan unutuldu çünkü yöneticisi farklı olan bi departman istiyorum.Yani illa yakalarına mı yapışmam gerekiyor benim bölümümü değiştirin diye üstelik başka departmanlarla fazla muhabbetimin olması bile yasakkk.Dedikodu oluyomuş bi daha dile getirmeye korkar oldum bu yüzden psikolojim bozuldu bi de üstüne üstlük

Allah kolaylık versin canım:Saruboceq:

Ebruşumm nerdesinn yaf bu saatlere kalmazdın sen

Ebru bizden intikam mı alıyo nedir:jeyyar:

öğleden sonra yokum,açeve gidicez oğlumlaaa...2 fincan metabolizma hızlandırıcı çayımı içtiimmm...

herkes günaydın:)aranıza kabul ettiniz mi bilmiyorum kendimi.geceze olduğumu daha önce belirtmiş miydim?:sm_cool:

Arkadaşım hoşgeldin,EBRULUM girmemiş daha bakalım ne der, Güne bayağı hızlı başlamışsınalkisalkisalkis

Canım umarım en kısa zamanda istediğin gibi bir işe kavuşursun.Gerçekten şans işi galiba.Bazen lise mezunları çok iyi pozisyonlarda çalışırken,ünüversite mezunları açıkta geziyor.ıyi bir arkanın olması şart galiba....:teselli:

Canım kardeşine hayırlı teskereler dilerim....Allah kavuştursun....opuyorumnanaktan

ORBıŞŞŞŞŞ ne oldu sana bakem,hepimizi motive eden sen değilmiydin....:mymeka:Çabuk toparlan bakim....Beni de toparla kendini toparlarken olur mu?:roflol:

EBRULUMHarikasın valla senin gibi kaptan zor bulunur...opuyorumnanaktanCanım ben bu çayı tarçın,elma,karanfil olarak yapmıştım.Mümkünse tekrar yazar mısın bana,madem istiyorsun içicez artık elimiz mahkum....:roflol:

ay kızlar yapmayın allah aşkına sayfaları okumakta ne kadar güçlük çektm gözlrim bozulcaktı aaaaaa
evetttttttttttttt gelelim önce banaaaaa
harika hissediyorum kendimi ve yaglarımın eridğini bile hissediyorum ben süperim ben iyiyim incecikim :kedi:
evet sabah aç karnına iki bardak su bir dilim ekmek bir lokma peynir bu kadar canım istemedi ha bir iki çatal domates
evet ara diyelim 1 fincan kayve
öğlen diyelim 2 çatal patates kızartma ve yarım kase kadar salata yagsız tatsız tuzssuz ama ben tadınııı çoook begendim aklinialirimsmile
evet naptım ona gelince sabah evimi apar topar toparladıktan sonra paldır küldür okula gittik:roflol:
sonra çocuklarımı okula teslim ettikten sonra 1 saat yürüyüş ama tempoluuuuu süper ya hava çok güzel üzerimde kısa kollu var valla
sonra ormana gittik yine oy oy oy kuş sesleri yine süperdi süper tabi ben hiç yerimde duramıyorum kıpır kıpır asansör kullanmıyorum sürekli merdivenlerden inip çıkıyorum
dün verdiğim link vardı ya kaç kişinin dikkatini çekti ve denedi bilemiyorum yazmadıgınıza göre bakamadınız herhalde neyseee:umursamaz:
işte o linktekileri aklıma geldikçe yapıyorum
eve gelince cocuklarıma yemek hazırladım ve koştur koştur evimi temziledim ki kızlarıma bir bakayım diye yasakkelime birde ne göreyim yine temebblikler üzerlerindeguclubacismile
napcaz ne tcez bilmiyorum herkes bir cümle yazıp çıkıyor
lara cokmu yogun çalışıyorsun branş öğretmenelerinin her dakka dersi yok bildfiğim kadarı ile akşama kadar okuldamısın sen nerdesinnnnnnnnn
evet gelelim dilime doladıgım harikayaaa nerde bu kız tanıyan bile n gören varsa allah aşkına kulagından cekip getirsin yoksa ben saçından cekip getircem kötükedihüso
miscim sık dişini kuzum negatif şeyler düşünme hayatın pozitif taraflarını görmeye calış diye daha öncede demiştim sna demi
ama siz beni hiç dinlemiyonuz kuuzm yaaaaaaaaaa:1closedeyes:
evet doracım bir an önce format attır yoksa ben yalnızlıktan sıyıracam sırnaşık şey
aeben tebrik ederim darısı bizim başımıza
asiyi görmedimmi ben :sinifsinif:bir daha bakayım
samanyolucum efferin snaa canm
şimdi napıyoruz ıhlamur koyuyoruz içine karanfil tarcın elma limon karabiber de vardı herhalde tane
ben bunları yapmasam ble bir demliğe kısacık mutlaka sabah akşam ıhlmaur tarcın karanfil üçlüsünüü yapıyorum kızlar
evet şimdi yine yapcam ben mutfaga demelemeye gidiyorum inşlalah biri gelir
:a015:

hamus hoşgeldin canım
takımda tek kişilik yerimiz var
ve takımıızın da cok geveze birine kesinlikle ihtiyacı var
eger gerçekten kararlıysan gevezelik edeceksen buyur gel takıma
bu hafta deneme süren olsun bakalım kimsin deneyelim görelim tartalım snei bir epey agırmısın oldumu kuzum
birde kendini dahadetaylı tanıtırsan seviniriiz
hadi bakalım ben buralardayım bekliyorum gevezeliklerini

evet cayımı dmeledim bu arada dünki linkteki hareketleri tekrar yaptım
bugüğn pek bir hamlamışım
bacaklarım mide ve karın kaslarım ve hatta boyun kaslarım acımışşşşş ohhhhhhhh canıma degsin ben de sizi güçlendirmezsem adım ebru degil :)
evet bir yarışmaya girelim dedikkkkkk dedik ama dişime göre rakibe bulamadım ki rakibelerin biri habire cayın yanında bişiler yiyor ay ben diyorum benimle aşık atamazsınız diye ama işte neyseeeeee
cumaya belli olur zaten kimin brinci olacagı hıhhhhhh
leyla hanım leyla hanım sizi bekliyoruz buyrun bakalım

hamus tekrar hg canm bakıyorum bakıyorum hala yazıyor diyor ne yzaıyon ki meraklar içinde kaldım :))))))))))))))

tekrar merhaba,ben ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten çok mutlu oldum.inşaallah deneme süresini başarıyla geçerim.öğretmenim, 1 çocuk annesiyim.79 kiloyum.uzun süredir bu kilodayım.bazen 82 ye kadar çıktığım oluyor ama biraz boğazımı tutuyorum.sonra tekrar 79 oluyorum.aslında azimliyimdir,ama bu süreçte insanın kendi gibi düşünen ve ortak paylaşımlarda bulunabilecekleri insanları arıyor gözü..siteyle kardeşim sayesinde daha yeni tanıştım ve tanıdığım herkese tavsiye eder oldum.daha önce 2 farklı diyetisyene gittim amaçocuklar arasında aktif bir şekilde çalıştığım için diyetleri 2 haftadan fazla uygulayamadım.o iki haftada da 4 kilo verdim ama tekrar aldım malesef.şimdi Ebrucuğum ne diyorsun sence ben zayıflayabilir miyim?azönce öğretmenlerimden biri velisinin getirdiği mükemmel görünüşlü bir pasta getirdi ama ben yemedim......bu arada tek dayanamadığım çikolata....

aaaaaaaaaa canısım tabiki zayıflayabilirsinnnnnnnnnnnn
şimdi canım ben daha önce 15 kilo verdim 85 ten 70 e düştüm neti gitti vs vs geri aldım tüm kilolarımı fazlasıyla canm
daha önce yapabildiğime göre şimdi yine yaparım diye düşnüüyorum sende yaparsın eminim ben buna
canım biz en azından ben belli bir diyet uygulamıyorum ne pişirdiysem yiyorum ama ölçülü ve ekmek tüketmiyorum tüketmemeye calışıyorum akşam 7 den sonra yasakkkkkkkk var ona göre havuç elma vs gibi şeyler var 7 den sonra oda ölçülü tabiki
canım ne güzel meslegin var işte tebrik ederim sei
deneme süresini gecmen için canım düzgün katılım şart ne yedin ne içtin paylaşman laızm
yeterli olursa paylaşımın takımdasın bil canm
bu ardaa yaş kaçtı ?

çikolataı da azalttıkmı bu iş tamamdır az da spor yürüyüş elimizden geldiği kadar ondan sonra tutmayın bizi tamam mı hamuscum
yav hamus un anlamı ne ki
adını da bahşedermisin güzelim
amma cok soru sordum bu arada ama tanımak laızm dimi
bak bende kendimi anlatayım sana yaş 30 ev hanımıyım 2 çocuk annesiyim sonra canm 82.5 kiloydum gecen hafta bu hafta daha cok düşecegimi düşünüyorum işte böyle fıstıkım merkaların olursa anlatırım canm

bu arada içtiğim su miktarı hemen hemen2 lt reyi buldu wc ye gitmek zor oluyor ama :)
yine yok kimse asi nerde ya

geç yanıt verdiğim için kusura bakma.okuldayım bazen böyle kesintiler olabilir:)ben 29 yaşındayım.Hamuş Hz.Mevlananın kendine taktığı isimdir manasıda suskun.ama ben ismimin tersine bol bol konuşuyorum.birçok isim denedim ama maşallah üyee çoook olunca hiçbirini kabul etmedi ben de şuan okuduğum kitaptan alıverdim bu ismi.bu arada öğlen saat 12.30 da etli fakat yağsız türlü ile 3 kaşık makarna yedim.yarım saat sonra da yeşil çayımı içtim.ben de kansızlık problemi olduğundan diyetisyenler kırmızı eti kesmememi tavsiye ettiler.bu arada yeşil çayı en fazla kaç fincan içebiliriz.3 ten fazlası zararlı diyorlar doğru mu?

şimdi bi ara daha vermem gerekiyor.acil işim çıktı.cevabını merakla bekliyorum.ayrıca önceki mesajlarıma cevap alamayınca biraz ümitsizliğe kapılmıştım.ama karşılaman çok sıcaktı,kendimi çok iyi hissettim.teşekkürler...

burdayım ebrucum burdayım

sabahtan beri biraz yoğundum. patron burdaydı. sabahtan bi okudum ama yazamadım.

sen yine enerji dolusun havaların ısınmaya başlaması etkili bunda eminim. şaka maka bahara giricez yakında bilmiyorumkismile giysiler gittikçe incelecek. göbekler ve simitler fora olacak akannehir vakit nakittir. dikkatli ve özenli kullanmalıyız aklinialirimsmile

aebencim şu gl. endeks işi bana çok zor geliyor inanki. montiyi yapabilsem çok süper olur ama maalesef çoğunlukla yemekleri seçemediğim için bana uymuyor. ama elimden geldiğince tam olarak uygulayamasam da montinin kurallarını aklımda tutucam. kar kardır aklinialirimsmile
bu arada mezun olacak olmana çooookkk sevindim. keşke ben de hiç ayrılmasaymışım buralarda kaydirigubbakcemile

leylacım kardeşine hayırlı teskereler diliyorum opuyorumnanaktan

hamuscum sen de hoşgeldin. gündüzleri girebiliyorsan çok iyi. ben akşamları giremediğim için akşam muhabbetlerini kaçırıyor-dum. şimdi pek yok ama bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…