Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar ben geldim ama sadece bu msjı yazmak için,geçmişi akşama okurum inşallah...
bugün benim aerobik kursum başladı..9.45 te oraya gittim,12 de geldim...aerobikten bi arkadaşımla geldim,biraz oturduk kahve içtik falan...neyse o gitti sonra telefon geldi...amcamın kızları biz geliyoz diye...pc de vesikalık hazırlamam gerektiği için biraz oturabildim başına...onları bi uğurlayayım,ortalığı toparlayayım,buradayım inşallaaaahhh...

bir kaşık kısı r yedim birde elma suyuma devam bir de çay içtim şincilik bu kadar akşama cok hafif atlattmayı düşünüyorum bu hafta daha idddialıyım spor da yapıyorum hıhhhhhhh
leyla hnaım beklyiorz kuşum

cık cık cıkkkk koskoca bir günü sessiz sedasız bitirdik efferin bize ben gider herkese hayırlı günler akşama gelenler kararları okursa sevinirim bu haft a hemen yürüllülüğe koyuyoruz ona göre

azim li olmam laızm diye sıkı kurallar oyalım diye başka takımlar özenmeyin diye
veeeeee ...............

benim gibi mesela öylemi:kedi:ama ben bizde kural koyalım istedim ondan yaniiiibilmiyorumkismile

ben de çok su içmeye başladım ebrucum..aynı dediğin gibi bende 4 yaşındaki oğluma dedim bak eğer ben senin abur cuburuna dokunursam bana kız tamammı dedimkaydirigubbakcemile3

geçen hafta banada yazmış o zeynep dediğinizzz...çok yalnızmışta,arkadaş olarak eklersem sevinirmişte miş miş-tatlicadiarzu-

geldim geldiiimmm
kurallara bayıldım,hepsine uyarım Allahın izniyle...
bi de kuralların olduğu,yeşilçayın faydalarının olduğu,bi de olumlu düşüncelerin olduğu msjlarını tekli msj olarak sık kullanılanlarıma ekledim arada sırada kontrol etmek için...
2,5 aya kadar en az 10 kilo vermem lazım:jeyyar::Saruboceq:

bugün yediklerim;
sabah;3 bardak ılık su,yarım saat sonra 3 lokma ekmek,1 dilim peynir...1,5 saat aerobik...
12 de 1 fincan türk kahvesi...
misafirlerle yarım gevrek...saat 5 te 1 fincan daha türk kahvesi...bol bol su ve wc :))
birazdanda 1 kase yoğurt yesem yeter diyorum...
bugünüm biraz hareketli geçtiğinden yemek işi aksadı...

ya bi de ben bu kadar çok dikkat ediyorum ama sabah fazla çıktım tartıda,bi anlam veremedim yaaa
kendi kendime teselli ettim,moral bozmak yok diye ama neden böyle yaaa

bi de Ebrucum ben kilomu perşembe günü bildiricem çünkü perşembe gecesi Kütahyaya gitmek için yola çıkıcaz nasipse!
Cuma günü kardeşimin yemin töreni var,yemin töreninde bulunup kardeşimide alıp gelcez inşallah..
1 hafta sonrada Kayseriye uğurlucaz

akşam yemeğim 3 yk yoğurt,3 tane köfte...
birazdan oynayıp zıplıcammm,ezelin özeti bitinceye kadar :))

ayy senin bu sözüne gülmekten bittim asim. vallaha yapılacak az kaldı. arkadaşı var eşimin. o bugün format a-tacaktıu unutmuş az önce telden özür diliyor yarın getirir sanırım. inşallah yani.
bu işlerden pek anlayan yok bizde. kızım biraz anlıyor ama formatı beceremiyor.

leylacığım menülerin harika canım. sende acayip motivasyon görüyorum.
gelelim bana
akşam 4 te ara öğünde çay ve bir avuç yemiş yedim.( ebru kızma tatlım yavaş yavaş azaltacam işte)
akşam yemeğimde
2 kepçe midye mantı dolma yoğurtlu
bol salata
ve brokoli salatası
yani anlayacağınız bu gün kulaklarımdan bile yeşillik fışkırıyor

orbişşş ne oldu kuzum sana. 2 gün önce gazdan patlayacaktınn.
kim kırdı senin şevkini.
bak 100 leri görmeye başladın.
bir kaç gün sonra 2 hanelere geçeceksin. biraz sabır lütfennnn

leylacığım allah kavuştursun canım. hayırlı tezkereler diliyorum.
ayy ben yazımı renklendiremiyorum ve similey kullanamıyorum. duygularımı ifade edemiyorum yaaaaaa

sağol tatlımopuyorumnanaktançok dikkat ediyorum ama neden fazla çıkıyorum anlamadımmm:bbo:senin menülerde gayet güzelyerimseniben

leylacığım allah kavuştursun canım. hayırlı tezkereler diliyorum.
ayy ben yazımı renklendiremiyorum ve similey kullanamıyorum. duygularımı ifade edemiyorum yaaaaaa

teşekkürleeerrra.s.bütün askerlerimize hayırlı tezkereler olsun inşallah olsun canım biz senin duygularını anlıyoruzzkaydirigubbakcemile3

asim simitlerini yedigim.... yediklerinin gl. endeksine dikkat et ve aç kalma aralarda ayran iç yogurt ye .vede ögünlerindede bol yogurt ye ......bolda su iç .. beyaz ekmek yememeye çalış hatta kavaltı haricinde ekmek yeme yemekleri kaşıkla . ..opuyorumnanaktan
madem işi sıkı tutmak istiyorsun bu dediklerimi yap farkı farket.yerimseniben

bu hafta bi aksilik olmassa mezun oluyorum kıslar.:teytey:

önerilerini ben de dikkate alıcam canııımmm:lepi:
mezuniyetinide kutlarııımmm süper bi haber buuuuŞeniz

Ebru canim herkesler mi yalniz birakti seni.dokturmussun sagolasin.okulda bi Arkadas yemin etti tatli ve ekmek yemiycem diye bi kilo verdiki sormayin napsak ki ..... Kiz simdi hamile kilo aliyo diye tatli yemini etti yine

Ebru canim herkesler mi yalniz birakti seni.dokturmussun sagolasin.okulda bi Arkadas yemin etti tatli ve ekmek yemiycem diye bi kilo verdiki sormayin napsak ki ..... Kiz simdi hamile kilo aliyo diye tatli yemini etti yine

valla ben bu konuda kendime güvenipte yemin edemem :kedi:hiç olmazsa ödülümdür yaniiiişakkıdı

ezel seyrederken 2 kupa metabolizma hızlandırıcı çay içtim...bi de içine extradan zencefilde koydummm şu an içim yanıyoooorrrr

Off bende yaa.İşten geldim 18:30 du yattım 23:00 dı kalktım sabah bi daha 6 da kalkçam noolcak bu halim offklava:

Meyve yemieyince bağırsaklar tembelleşiyor maalesef bende elma atayım çantama kaydirigubbakcemile2

Hayırlı teskereler kardeşine a.s.

Kızlar yukarda dediğim gibi saçma saçma uyuyorum vardiya olayı mahvetti metabolizmamı yaff.Hayırlısıyla bi insan işi bulsammalsanaalsanasmile

Kahvaltı arası
1 paket etiform şu en sertlerinden
öğlen
4 yk pilav 1 tabak salata

Çok yoğunduk bugün yemeye inemeyen ark lar oldu benim müdürde diyette pizza söylemiş 1 dilimi elime tutuşturuverdi ama kekikliğ domatesli baya hafif bişeydi.Sonra diğer ark bitiremeyince ondan da yarım dilim aldım:kedi:
Talandırıcım bitti kahveyi şekersiz içemedim bugünklava:

çok sevdiğim badem ezmesinden yemedim amahihoyyyt

evde de 8 yk kurufasülye 1 dilim kepek ekmeği lor peyniri yedim bol acıylasositososito

Daha da bişi yemedim şu saat oldu.Civanperçemimi içtim regl yaklaşıo, aktivia mı yerim
birazdan

sağol canım
ya inşallah gönlüne göre bi iş bulursun...çok zor böyle düzensiz oldumu...

günaydın kızlaaarrrkaydirigubbakcemile5
sabah sabah 2 bardak ılık suyumu içtim,yarım saatin geçmesini bekliyoruuuummmm =)
beklerken boş durmayayımda 300 defa zıplayayım bariiiihihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…