Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

:sempatiksalakcinni:
çok yedim diyorum ama çokta gezdim.... o yandan buyana dolandık. sevgililer gününüz kutlu olsun.
hediyelerinizi merak ettim.
benimkini sorarsanız
sabah beri elinde bir sifon( banyo dolabı takıyorda) olmadı deyip gidip gelip değiştirdi durdu.
en sonunda dedim akşam olunca
sağol hediyen çok güzeldi
neden dedi
sifon aldınya dedim:Roflof:
dur dedi
bidaha değiştireyim olmadı.
ama zaten en son aldığı olmuştu.
bendfe hadi hadi geçti artık ben sölemeden alacaktın dedim:kötükedihüso:

Son düzenleme:
:sempatiksalakcinni:
çok yedim diyorum ama çokta gezdim.... o yandan buyana dolandık. sevgililer gününüz kutlu olsun.
hediyelerinizi merak ettim.
benimkini sorarsanız
sabah beri elinde bir sifon( banyo dolabı takıyorda) olmadı deyip gidip gelip değiştirdi durdu.
en sonunda dedim akşam olunca
sağol hediyen çok güzeldi
neden dedi
sifon aldınya dedim:Roflof:
dur dedi
bidaha değiştireyim olmadı.
ama zaten en son aldığı olmuştu.
bendfe hadi hadi geçti artık ben sölemeden alacaktın dedim:kötükedihüso:

kaydirigubbakcemile3çok hoş olmuş ama yaaaaakaydirigubbakcemile3
benim bot ihtiyacım vardı,eşim onu almış sağolsunyerimsenibenzaten çok çok ta önemsemiyoruz...ben bişey almadım meselaaaa ama cebine not yazıp koydum gizliceyerimseniben

8 tane kızarmış hamsi balık:kedi:5 çatal turp salatası...ekmek yoookkk....

İyi akşamlar kızlar,yine kimseler yok...Ben bu haftasonu fena kaçırdım.:mymeka:Artık cumaya kadar işi sıkı tutmam lazım...Şimdi biraz spor yapıp vicdanımı rahatlatayım bari.....:umursamaz:

selam kızlar,ben kütahyaya gidip geldiğim için internete giremedim.
bu hafta türkiyedeki son haftam,fırsat buldukça nete girmeğe çalışacağım.
bende bugün arkadaşıma yemege davetliydim

sabah 2 dilim ekmek
biraz sürme peynir ve de çok çok az dil peyniri

akşam
1 kase mercimek çorbası
çok az pilav vede az tavuk gögüs eti
salata
ve
kahve

burdaki sporum bol bol yürüyüş oluyor,koşuşturmaktan sadece bunu yapıyorum.
umarım gidene kadar kilo almam.

Erken dönüyormuşsun.Buluşamayacaz sanırım :KK43: gerçi ben bu hafta 3 te çıkıyorum ama senin ve diğer ist teki arkadaşların uygunluğuna bakmak lazımm

günaydınnn

varya biz iyice saldık alsanaalsanasmile bu saat olmuş miss uğramış sadece.
ben kilo veremiyorum galiba. neden anlamıyorum. önceden ne güzel veriyordum. tamam dün kahvaltıyı abarttım ama akşamı çok hafif geçiştirdim mafoldumben hareket lazım bolca sanırım. sabah tartıldım offfff mafoldumben

günaydın fıstıklarım nerdesiniz siz yineeeee
evet güne harika ve çooook enerji dolu başladım sabah kalktım 6 30 da 3 bardak suyumu içtim ders calıştım azcık çocuklar okul derkennnnn bir saat yürüdüm burası cok güzel ya hava harika sıcaklık enfes orman var burda oraya gittik şu spor aletlerine falan indik çıktık çiçek topladım kır çiçekleri harikaaaaa
ruhum dinledni valla süperdi
kahvaltım standarttı bir dilim ekmeke bir kaç ondan bundan
iyiyim yani
geldikten sonra kayve içtik arkadaşlarla ve ev yeni geldim fıstıklarım işim gücüm çok aslında da ben benim fıstıklara bir bakayım dedim
siz tembellik ettiniz mi yokssa benim gibi enerjimi dolusunuz deyin bakem gari
akşam düşündüm düşündüm napcam ne etcem azim li olmam laızm diye sıkı kurallar oyalım diye başka takımlar özenmeyin diye
veeeeee ...............

Asicimm daha sıkı tutman gerekiyo sanırım.Harekette önemli,spor olmayınca kilolar çok yavaş gidiyor malesef :KK43:
Ebrucum ne güzel bıcır bıcırsın yine içime neşe doldurdun valla:)yerinde olmak isterdim doğrusu
Ben işteyim.Çalışıyorum sabah 6 da kalktımm 3 te de paydosss:)))
Görüşürüzzz

evettttttttttttt

SEVGıLı ARKADAŞLAR YENı GELEN ARKADAŞLARLA BERABER ESKı ARKADAŞLARIMIZA DA DUYURULUR.

1 herkes sabah kalkar kalmaz iki bardak oda sıcaklıgında yada sıcak ılık ne arzu ediyorsanız içecekkkkkkkk

2 ara öğünler kesinlikle ihmal edilmeyecek

3 akşam 7 den sonra hiç bir şey yenilmeyecek çayların yanın da da dahil dora hanım

4 hergün mutlaka beslenmemizde meyve olacak

5 günde en az 2 lt su içilecek

6 yoğurt ayran vs vs mutlaka diyetlerde bulunacak

7 ve spor yürüyüş mutlaka olmazlarımızın arasında kesinlikle herkes ne yaptıgını yazacakk ve mutlaka yapacak önerilere acıgız

8 EVET METABOLıZMA HIZLANDIRICILARIMIZ VAR YA KARABıBER TARCIN KARANFıL HERKES TEMıN EDECEK VE SABAH AKŞAM BıRER KUPA OLMAK ÜZRE ıÇıLECEKKKK

VE DıĞER KURALLAR
1)5 GÜN MAZERETSıZ TOPıĞE UĞRAMAYAN ARKADAŞLAR MAZERET BELıRTMEDEN TAKIM LıSTESıNDEN ÇIKARILIR

2 ) 2 HAFTA ÜST ÜSTE AYNI KıLOYU BıLDıREN YADA EKSı BıLDıREN ARKADAŞLAR 2. HAFTA LıSTEDEN ÇIKARILIR VE 3. HAFTA YENıDEN LıSTEYE ALINIR lütfen buna dikkat

3)HAFTA ıÇı PAYLAŞIMDA BULUNMAYIP CUMA GÜNLERı BıLDıRıME GELEN ARKADAŞI 2. CUMA LıSTEDEN ÇIKARIRIM (TAMAMEN).ÇÜNKÜ BURADA ASIL AMAÇ PAYLAŞIMDIR.

4)HERKES GÜNDE EN AZ 1 MESAJ YAZMAYA GAYRET ETSıN en az diyorum ama mazeret belirterek kızlar

5) VE CUMA GÜNLERı BıLDıRıMLERDE ARTIK PROBLEM YAŞAMAK ıSTEMıYORUM ıKı HAFTA ÜSTÜSTE CUMA BıLDııRMıNı GECıKTıRENLER YADA YAPMAYANLAR TAKIMDAN CIKARTILIR BıLGıNıZE SUNUYORUM

EKLEMEK ıSTEDıKLERıNıZE AÇIGIM AKLIMA GELDıKÇE EKLŞEYECEGıM

Asicimm daha sıkı tutman gerekiyo sanırım.Harekette önemli,spor olmayınca kilolar çok yavaş gidiyor malesef :KK43:
Ebrucum ne güzel bıcır bıcırsın yine içime neşe doldurdun valla:)yerinde olmak isterdim doğrusu
Ben işteyim.Çalışıyorum sabah 6 da kalktımm 3 te de paydosss:)))
Görüşürüzzz

misscim elimden geldiğince az yiyorum. tabi kaçamaklar oluyor. ama abartmadan. hiçbirşeyi beslenmemden çıkartmayayım diyorum. yemeye başlayınca vücut şaşırmasın diye. bir kere verdim ama tekrar aldım kiloları. aynı hataya düşmek istemiyorum. spor spor spor başka yolu yokkkkkk kaydirigubbakcemile ee ben tembelim ne olacak sempatiksalakcinni

günaydın fıstıklarım nerdesiniz siz yineeeee
evet güne harika ve çooook enerji dolu başladım sabah kalktım 6 30 da 3 bardak suyumu içtim ders calıştım azcık çocuklar okul derkennnnn bir saat yürüdüm burası cok güzel ya hava harika sıcaklık enfes orman var burda oraya gittik şu spor aletlerine falan indik çıktık çiçek topladım kır çiçekleri harikaaaaa
ruhum dinledni valla süperdi
kahvaltım standarttı bir dilim ekmeke bir kaç ondan bundan
iyiyim yani
geldikten sonra kayve içtik arkadaşlarla ve ev yeni geldim fıstıklarım işim gücüm çok aslında da ben benim fıstıklara bir bakayım dedim
siz tembellik ettiniz mi yokssa benim gibi enerjimi dolusunuz deyin bakem gari
akşam düşündüm düşündüm napcam ne etcem azim li olmam laızm diye sıkı kurallar oyalım diye başka takımlar özenmeyin diye
veeeeee ...............

süpersin ebrummm
içime neşe kattın Şeniz

AY NE MUTLU bana gerçekten size azıcık ta olsa neşe katabildiysem
aama gerçekten çok pzoitifim bugün hava güzel ben güzel herşey güzell kızlar e daha ne olsunnnnnn
hadfi bakem sizde yeriznizde kımıldayın bakiim hadi hadi kaldırın totoları aaaa

kurallar çok iyi ebrucum. eklenecek bişey kalmamış gibi. yalnız son yazdıkların kesinlikle uygulanmalı bence. biraz katı olmalıyız. baksana takımın halineee :umursamaz:
ben hiç meyve yemiyorum. ondan mı yoksa yerimde saymam kaydirigubbakcemile

evetttttttt yukarıda yazılı olan kurallara herkes uyacak
uymayan uyarı alıp takımdan cıkarılacak kızlar hiç kimse kusura kalmasın ben yapmayacaksam ben de takımdan ayrılacagım ona göre
artık bu rehaveti üzerimizden atıp silkinme zmanı dır yeterrrrra.s

evet asicim gerçekten saldık ve salınca da hepimizde bir gevşeklik bu takım neden var sadece cuma bilriidimi için degilki paylaşım asıl amaç motivasyon gaz vermek degilmi birbirimizeeee
toparlanıyoruz inşallah sende daha cok dikkat et asicim

Diyet yaparken olumlamaların faydası büyük ; Olumlamalar , bize moral veren küçük olumlu cümlelerdir.Kurulan cümleler olumlu olmalıdır ve şimdiki zamanda kurulmuş olmalıdır. Bu cümlelerden size en etkili olanlarını seçip sürekli kendi kendinize bu cümleleri tekrarlamalısınız.

Örnek olarak ;
1-) Yavaş tadına vararak sağlıklı yemekler yemeyi seviyorum.
2-)Küçük miktarlarda iyi bir yemek yediğim de kendimin ve beynimin tam anlamıyla tatmin olmuş hissediyorum .
3-)Kilolarımdan kolayca çok çaba harcamadan kurtuluyorum.
4-)Diyetimde yediğim yemekler beni doyuruyor ve tatmin oluyorum.
5-)Ben zayıflarken yeme alışkanlığımı da düzene sokuyorum ve bu beni mutlu ediyor.
6-)Her geçen gün iştahım giderek azalıyor.
7-)Sakin ve rahat kilo vermek çok kolay oluyor.
:cool:Zayıfladıkça kendimi her geçen gün daha özgür ve mutlu hissediyorum.
9-)Sağlıklı zayıfladıkça bedenimi ve kendimi daha çok seviyorum.
10-)Yemeğimi yavaş yiyerek yediğimin tadını daha fazla çıkarıyorum .
11-)Küçük porsiyon yemeklerle de tatmin oluyorum.
12-)Yeter noktasını bilip yemek yemeyi kesebiliyorum.
13-)Yediğim yemeği iyi çiğnediğim için tadına sonuna kadar varabiliyorum.
14-)Diyetimi düzenli ve dikkatli yaptığım da kendimi daha mutlu ,başarılı ve huzurlu hissediyorum.
Bu cümlelerden kendinize en uygun olanlarını seçip sesli bir şekilde kendi kendinize sürekli tekrarlayın.
buda benden yağlarım eriyorrrr yağlarım eriyor heyoooooo heyoooooo yağlarım eriyorrrrrr belli bir ritimle söylüyoruz şarkı gibi deli gibi dönüp dolanıyorum ben yaglarım eriyor diye
de hadi sizde diyverin gari

eevt takımızıın olmazlarından biri dahaaaaaaaaaaaa

Yeşil çay ve faydaları .Eğer hala şüphe duyan ve içmeye başlamamış olanlar varsa, bir kere daha yeşil çayın faydalarını hatırlatmak fayda var. Günlük bir fincan içtiğiniz yeşil çayın sadece hastalıklarla savaşma konusunda bağışıklık sistemine yardım ettiğini düşünüyorsanız, sizin için daha da güzel haberlerimiz var!

1. Kanser Riskini Düşürür: Bir antioksidan çeşidi olan polifenoller yeşil çayda bolca bulunur. Bu antioksidan çeşidi, kanser hücrelerinin vücudunuzda barınmasını zorlaştırır, kan damarlarındaki akışkanlığı güçlendirir. Yapılan birçok çalışma ışığında şunu biliyoruz ki, yeşil çay içmek, mide, meme, kolon ve prostat kanserleri riskini azaltmaktadır.

2. Cildi Pürüzlerden Kurtarır: Bir sıyrık, ısırık veya ufak bir cilt yaranız varsa, size çok ilginç bir yöntem söyleyebiliriz. Yeşil çay yapraklarını, demleme sonrası atmayın. Islanmış yeşil çay yapraklarına pamuk ile bastırın, daha sonra bunu cildinize sürün. Çay, doğal bir antiseptik görevi görür ve ciltte bölgesel kaşınmayı önlemede yardımcı olur. Güneş yanıkları veya akşamdan kalma gözaltı morlukları için de aynı yöntemi deneyebilirsiniz. Yeşil çay aynı zamanda güneşten kaynaklanan cilt kanserini önlemede yardımcı maddeler içerir. Güneşe çıkmadan önce pamukla ıslatılmış yeşil çay özütlerinden cildinize sürebilirsiniz.

3. Kan Basıncınızı Düzenler: Sağlıklı bir kan basıncı oranına sahip olmanın önemini biliyorsunuz. Günde sadece yarım fincan yeşil çay içenlerin, içmeyenlere oranla %50 daha az hipertansiyon riskleri bulunuyor.Polifenollere geri dönüyoruz, yeşil çay içerisinde bulunan bu antioksidanlar, yüksek kan basıncını önler ve kan damarlarının büzüşüp daralmasını engellerler.

4: Hafızanızı Diri Tutar: Yeşil çayın hafızayı diri tuttuğunu biliyor muydunuz? Yetişkinler üzerinde yapılan bir araştırmada, günde en az 2 fincan yeşil çay içenlerin, içmeyenlere oranla daha az zihinsel gerileme ve idrak kabiliyeti sorunları yaşadığı gözlemlenmiştir. Bunun nedeni, yeşil çayın içinde bulunan antioksidanların, vücudumuzdaki serbest radikaller ile savaşması ve böylece beynimizdeki sinirlere ekstra bir koruma sağlamasıdır. Hem lezzetli, hem de sizi Alzheimer ve Parkinson hastalıklarından koruyan bu sihirli içeceği reddetmeyin.

5. Genç Kalın: Daha genç ve daha sağlıklı arterlere sahip olmak, sizin de daha sağlıklı ve genç bir vücuda sahip olmanız demektir. Kan damarlarında oluşacak sorunlar, kalp krizi ve felç riskinizi artıracak serbest radikallerin çoğalması ile enerjiniz tükenir ve Gerçek Yaşınız yukarıya fırlar. Ne kadar yeşil çay gerekiyor? Günlük 1-2 fincan içeceğiniz yeşil çay sayesinde bozulan arterlerden, tıkanmaktan dolayı oluşan kolesterole kadar tüm sorunların oluşmasını engelleyebilir.

6. Kilo Verdirir: Evet şaşırmayın. Son önerimiz belki de bu aralar en çok kafanıza takılan sağlık sorunlarından biri! Yeşil çay içeriğindeki maddeler sayesinde kan akışınız hızlanır, kalori yakma işlemleri vücudunuzda daha çok yer bulur, ve her bir yudum bu işlemleri hızlandırır. Bu sihirli içeceği hayatınıza sokun, farkı göreceksiniz!
real age sitesinden alıntıdır kızlar sevgiler ben gidiyorum yeşil çay demlemeye hadi hep beraberrrrrrrrr

dora nerdesin hala virüsmüüüüüüü
senide mi kaybettik
:KK43:
hayatım dfreeze kurdursana pc ye açıp kapatınca yok oluyor virüsler hani hatırlıyorsan bir gün msn de toplu konuşma yapıyorduk 6. takımdan arkadaşlarla da bir link gelmişti hepimizde tıklamıştık sonra pc ler kafayı yemişti ben acıp kapayınca düzene girmişti ama arkadaşların şikayet,ii vardı
senin kız anlar herhalde googledan falan bir bakın indirilebiliyordur d freeze programı ama işte dfreeze ackken bişi kaydetmiyor pc açıp kapatınca yok oluyor senin bunları takip etmen lazım

evet cocuklarım geldi onlara yemeklerini hazırladım kendime de bir kase mercimek çorbas doldurdum onu içiyorum hem doyurucu olsun hemde zman alsın diye küçük tatlı kaşıkları var ya işte onlarla yudum yudum içiyorum çorbamı
hımmmmm
işte böyle şekerler
çocuklar tuttrumuş anne bize pasta yap diye hayır deim şimdi ben zayıflamaya calışıyorum dhaa dün akşam yedinizzzz olmazz sonra dedim peki dediler gariplerim
bakın dedim eger sofrada cok oturursam fazla yersem anne kalk deyin hemen bana
ama anne senin çok yediğini biz hiç görmüyoruzki deidler onlarda bana :)
kendime 2 lt lik şişeye su doldurdum bu sudan kimse içmeyecek ben bitircem yalnız ca dedim
şu saat itibari ile içtiğim su miktarı 7 bardak
işte tek dezavantajı wc ye cok cıkmak zorunda kalıyosun onuda napcaz artık mecbur :)

X