Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kahve ha dur bende kendime ıhlamur tarçın yapayım canım cektiiii kahveyi tek başıma içmeyi sevmiyom ben ancak arkadaşlarla canm

ay ne iyi olur herkes buluşsa ama işte herkesin sorumlulukları var kocişler var izin verirlermi mesafeler coooook uzak işte böyle (((
birde ben eger karşımdaki kişiye arkadaş dediysem o gerçekten arkadaştır dosttur benim için edacım baglarımı koparmm mümkün degil kk dan arkadaşlarım var :) giremediğim dönemlerde bile nete telle görüştüğüm fıstıklarım var doracım maytapcım ve jujucum var :) burdan

vay vay vay
ben ikinciye karar veremezken sizler üçüncüyü istiyorsunuz :teytey:
ikinciyi istememin sebebi de belki kız olur düşüncesi. ama öyle bişeyki eşimin tarafından erkeklerin kızı olmuyor valla ya bilmiyorumkismile hep erkek çocukları var. artık adı bile çıkmış aralarında. bu sülalenin kızı olmaz diye kaydirigubbakcemile çok isterim bir kızımın olmasını :Saruboceq:

harika bir menü yapmışın misciğim.

hatırladım canım. diğer ebrumuzzzzzemuszemus
:1rolleyes::asigim::1hug::1hug::1hug:

lam fıstıklr
bende boş durmadım. temizliğimi yaptım. şimdi bir arada toz alacağım
ama önce öğleni yiyeceğim.
ne yesemki diye düşündümm taşındımm.
ve susuz barbunya yemeği düşündüm. çayda demledim
yoğurt ilave edeceğim.
alakasız oldu biraz ama sıkıcı bir gün ve canım çay içmek istedidelikafadulden
aslında aklımdan ne menüler geçtide yapmak istemedim:jeyyar:
yarın bir tartılayım
zaten dün biraz abarttım bu gün dengelemem gerek
edacık o topiği kawy açmıştı canımmopuyorumnanaktan

ebrucum bitanem sizi cok özledim diyet modundan cıkmak yok...iyileştim canım ben hala devam ediyorum yazamadım bi kac gündür affedin beni sizlerleyim ben... bırakmak yok karakalemide hiçççç merak etme yapcam ben onuuu

şekerlerim benimm....bende kpssye hazırlanıorum ebrucumm hayırlısı

oy şükür beeeeee nerdesin kaç gündürr meraklar içinde kaldık valla haber vermeden sakın kaybolma bir daha emi

[iki defa aynı mesaj gitmiş bari degiştireyim işte böyle kızlar kendi kendime kaldım bir başıma buralarda ahanda bende gidiyom çok arayacaksınız beni
bildirimleri lütfen ama lütfen unutmayın buraya yazıpta bana sayfa sayfa arattırmayın rica ediyorum profilime gecsinler hesaplama yapamayn arkadaşlarımız 12 ye kadar bitmiş olcak 9. takıma verip liste kontlleri yapılacak oldumu fıstıklarımmmmmmmm

Son düzenleme:
oooooooo bizim leyla sultan uyanmış:))))) naber kuşum nasılsın nasıl gidiyo diyetler yarına bomba varmı:)

ebruşşşşşşş yorumm bekliyorumm kızlarr hepinizdenn dora ,leyla ,samanyoluu ve diğer arkadaşlarımmm

eda abaaammmm süpersin süpeeerrr:lepi:valla bak gene aynı olmalısın,karar verdim sen zayıflayana kadar çıtır abla demek yoklmaz:ay o hayvanat bahçesindeki duruşuna bayıldım,genç kız gibi tü tü tüü maşallaaahhhgene öyle ol ma lı sııınnnn....tabi ben de öyle olmak istiyooommmkaydirigubbakcemile2zemuszemus

edanın yanında şişko kalırım valla (((((((((((

ben de canımcım ben de guclubacismile

ay evet ayyynennn ben de 2. ye karar veremezken arkadaşlar 3. için kolları sıvamak üzere:CüvCüv:

selam kızlar..
geç olsunda güç olmasın diye bugün bu saatleri buldum ::))
tv ye daldım..doktorumda ki çocuk nöroloğunu çok severim,çok güzel şeyler anlatırda kendileri ona takıldım..ay bak doktorun adını bilmiyom :S
bugün kahvaltım 2 çatal turp otu salatası..benim kahvaltılarım bi acayipleşti :S egenin otları meşhurdur bilirsiniz,bu mevsimdede çok oluyo...kendimiz topladık çayırdan..
öğlen 1 tabak az yağlı kısır :))
şimdilik bu kadar

merhaba ben de bir izmirli olarak hemen atladım izmirin neresindensin ben karşıyakada oturuyorumkaydirigubbakcemile5

oooooooo bizim leyla sultan uyanmış:))))) naber kuşum nasılsın nasıl gidiyo diyetler yarına bomba varmı:)

a aa yeni gördüm bu msjı pardon kuzum kaydirigubbakcemile3
ya ama biraz öyle oldu,izmirde hava fena kapalıydı sabah...
valla çok dikkat ettim bakalım ne sonuç alıcam..dün 300 gr eksik çıkmıştım yarın ne ile karşılaşırım bilemiyoruummm...bugün tartılmadım çünkü yüzüklerim parmağıma girmiyobenneyaptımki

tikkkatini buraya vermiyon da ondan :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ay ben nerdeyse 90 kiloyum nasıl göremzssiniz::roflol: :roflol:
sabah saati metabolizmanın en hızlı çalıştıgı vakitlermiş degerlendirelim derim ben kaydirigubbakcemile5

hey bizi dışardan takip eden misafir sözüm snaa cabuk gel buraya kim oldugunu biliyorum snein hahahhayyyyyyyy
eger sen o degilsen üye ol :) kk ya katıl :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…