Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba fıstıklarımmmm temebellik yaptıgımı sanıyosanaız aldanırsıznız dora hanım sabahtan beri temzilik yapıyorum cam kapı bırakmadım cocuklarımı okula götürdüm geldim akılllım sen oku oku gecmişi yarın görüşcez senle :)
edacımmmmmmmmmm canım sın inanılmmaz bir degişim süreci yaşamışsın ay vallahi kızlar haklı hani demişler ya birinde annesi gibi duruyorsun ilk resmin diye cokkkkk haklılar
edacım cok güzels,in hiç iki kızı var denmez valla
ay edaaaaa resimleri gördükten sonra içim açıldı daha cok kendimi veresim geldi bu işe bu arada makinem geldi en kısa zman da yeni fotoları cekip cekip koycam size
edacım bak tekrar söylüyorum harikasınnnnnn tek kelime ile sakın kilo almaa hamişlikten sonra gene verirsin sen canm ben sana güveniyorum herşeyin hayırlsıı olsun bir tanesiiiii

sabah 1 k. ekmek
peynir
1 zeytinle kahvaltı yaptım
tabi öncesinde
1 bardak sirkeli greyfurt suyu içtim
aara öğünde
1 elma
1 zeytin 1 lokmada ekmek attım ağzıma
şimdide yeşil çay demledim sıcak sıcak onu yudumluyorumkafamçokkarıştı

Afiyet olsun kalori olmasın ablammm
günaydın edişş:)
Kahvaltımı sabah egzersizlerimi yaptım bende güzel güzel bi bahaneyle kalktım erkenden
elma sirkeli ballı su
1 kuru incir 1 kuru kayısı
domatesli light kaşarlı kepekli tost
1 yumurtanın sarısı,3 yeşil zeytin
yeşil çay

b,razdan kahve içerim belki
opuyorumnanaktan

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bir selam deyip çekip gitmek te ne olaki ben bişi anlamadım aşkolsunnnnnn her nerdeysen cık gel cabuk daha saçlarını yolcam ben

oy oy oyyyyyyy zümrütü ankacım ebrucugummmmmm gelmişşşşşş canım benim hoşgeldinnnnnn gel gellllll hadi bak biz seni sen bizi motive edelim aldıgın kiloları snede geri ver bir tanesiiiiiiii
dora zümrüdüanka yı hatırlıyormusun ? canım

miscim süpersinnnnnn dün bildirim yapmışsın bana aldım mesajını canm bir degişiklik olursa yarın öğlene kadar tekrar bildir kuzum
ediş kim ?????? :))))))))))

modacım makyajcım okuyorum seni unuttugumu snama fıstıkım emiiiiiiii
tekrar tekrar gecmişler olsun kzuum bir türlü atlatamadın ya kıyamam ben sana zencefil tarcın kaynat bol bol iç emi hem öküsrüğüne hem boğazına rahatlatacaktır seni
aaaaa kızlar hadi buluşunnn yaaaaa ben heveslendim şimdi fotoda istiyorum ona göreee:)

ha ne yediğimi yazmışım her yer benim mesaj oldu ama sabah kardeşimde burda biliyorsunuz patatesli sütlü yumurtalı ve azcık yag fırında pişmiş tadı enfes tavsiye ederim ondan yaptım ondan yedim biraz yarım dilim ekmekle başka da bişi yemedim saat 10 30 du şimdi cocuklar gelcek yemege onlara hazırlık yapayım burdayım öptüm sizi

Günaydın arkadaşlar,yürüyüş yaptım,evi toarlayıp arkadaşa gidicem...Akşam girmeye çalışırım fırsat bulursam....

ebruşşşşşşş yorumm bekliyorumm kızlarr hepinizdenn dora ,leyla ,samanyoluu ve diğer arkadaşlarımmm

Ya Edacım valla mucize gibi ,o pembeli kadının sen olduğuna inanmıyorum.akannehirZayıflık sana ne kadar yakışmış.Şimdi yine o haline döneceğine inanıyorum.Çünkü bir kere başarmışsın....kaydirigubbakcemile5

gerçekten öyle inanılacak gibi degilki edacımmm
hoşgeldin hayatım hadi bakalım daha cok gaz al sende hamiş kalana kadar ver kilolarını
kocişin erkek bebek mi istiyor canm allah gönlünüze göre verir inşallah yoksa sen 4. yüde doğrrursun gibi geldi bana :))))))))))))))))

evet benim edayla buluşasım var aslında ama nasıl en yakın bana o :))))))))))

kızz yokk şişkoo falann kalmazsınn senn benii görsenn şimdii alakamm bilee yokk resimlee
göbekk fırladıı gögüsler büyüdü,kıyafetlerimm olmuyoo
inannn seninn dünn yazınıı okumakk banaa çokk iyii geldii
bakk bugünn diyetimii çokk güzell uyguladımm ,sabahtann berii temizlikk yapıyorumm yoksaa b en dahaaaa uyurdumm canımmm,hatta işlerimm bitsinn kesinn yürücemmmm
adanayaa yolunn düşersee buluşuruzz canımm niyee olmasınn

gerçekten öyle inanılacak gibi degilki edacımmm
hoşgeldin hayatım hadi bakalım daha cok gaz al sende hamiş kalana kadar ver kilolarını
kocişin erkek bebek mi istiyor canm allah gönlünüze göre verir inşallah yoksa sen 4. yüde doğrrursun gibi geldi bana :))))))))))))))))

kız durr dördüncüü deyiptee psikolijimii bozmaa sende senağlamabenn bunaa zor kararr verdimmm,

ha ne yediğimi yazmışım her yer benim mesaj oldu ama sabah kardeşimde burda biliyorsunuz patatesli sütlü yumurtalı ve azcık yag fırında pişmiş tadı enfes tavsiye ederim ondan yaptım ondan yedim biraz yarım dilim ekmekle başka da bişi yemedim saat 10 30 du şimdi cocuklar gelcek yemege onlara hazırlık yapayım burdayım öptüm sizi
senin çocuklarr akşama kadarmıı canım okuldaa çok zor bir sistemm canım o

evet yaa akşama kadar şimdi yemeklerini yediler gitcekler sonra geri gelcekler uzamnlar bu sistemin dhaa verimli oldugunu düşünüyorlarmış okulda cok büyük mevcutta az olunca 20 m kişilk sınıflar hep canm
da ben bu sistemin dhaa verimsiz oldugunu düşnüüyorum çocuklara ders calışacak test cözecek vakit kalmıyor ki bizde cok yoruluyoruz onlarda işte böyle
adanaya yolun düşerseymişşşş kestiriverdi attı baştan :) senin yolun düşmezmi mersine kzuum
düşer benim ki adanayada kocişsiz olmaz ki kolay kolay yine neyse nasip diyelim
bu arada iyiki kzımışım efferin banaaaa sen kendini dhaa iyi hissediyorsan ne mutlu bana
harikaya da kızcam az kaldı o nerde napıyo niye gelmiyo insan açıklama yapmazmı karakalem ci tamam kara kalem falan istemiyom yeterki gel sne ne oldu sne de mi çıktın diyet modundan ha artı yarın bildirim günü eger burda olmaaa sonun kötü :)))))))

aslındaa eskidenn ne güzell bir sayfaa vardıı eskii ve yenii halimizii paylaştığımız resimm sayfasııı
ozaman sizinn gruptann bir kızz açmıştıı o sayfayıı süreklii takiip ederdimmm

evet yaa akşama kadar şimdi yemeklerini yediler gitcekler sonra geri gelcekler uzamnlar bu sistemin dhaa verimli oldugunu düşünüyorlarmış okulda cok büyük mevcutta az olunca 20 m kişilk sınıflar hep canm
da ben bu sistemin dhaa verimsiz oldugunu düşnüüyorum çocuklara ders calışacak test cözecek vakit kalmıyor ki bizde cok yoruluyoruz onlarda işte böyle
adanaya yolun düşerseymişşşş kestiriverdi attı baştan :) senin yolun düşmezmi mersine kzuum
düşer benim ki adanayada kocişsiz olmaz ki kolay kolay yine neyse nasip diyelim
bu arada iyiki kzımışım efferin banaaaa sen kendini dhaa iyi hissediyorsan ne mutlu bana
harikaya da kızcam az kaldı o nerde napıyo niye gelmiyo insan açıklama yapmazmı karakalem ci tamam kara kalem falan istemiyom yeterki gel sne ne oldu sne de mi çıktın diyet modundan ha artı yarın bildirim günü eger burda olmaaa sonun kötü :)))))))
haha kestirimiyimm canımm hiçç,mersinee yolumm düşerdee amaa nezaman düşerr bilmemkii amaa çokk isterdimm tanışmayıı senleee,aslındaa hepimizz birayaa gelsekk iyii olurr maa zorr herkes ayrıı şehirdeeennn
Benimm nedenn bocaladığımı çokk iyii anlamışsınn canımm nedennn burdaa olamadığımııı,benn istemedikçe :ecrin_bebek:kendimii yemekk yemeleree verdimmm

kahve yapayımmdaa geleyimm benn canımm çektii
bu aradaa canımm yarınn fazlaa bir şeyy beklemyinn bendee çünküü tamm kararlıı bugünn başladımmm diyetee diyebilirmmm
pazar günüü annem yemeğee davett etti içlii köftee yapacakmışş
amaa yemeyeceğimm inşallah banada sorunn tamammı yedinmii diyeeee

oy kıyamam sen moralini bozma canım arkadaşım ben ihtimal dedim yalnızca
bazen bende düşünmüşümdür de belki üçüncü olsa diye ama hani kız istediğimden falan degil bazen bebk özlediğimden sonradan vazgeciyorum
bu snee için planlarım var üniversite sınavına gircem kpps sye gircem ders çalışıyorum biraz bakalım nasip canm

edacım kendine bu kadar eziyet etme ye iki tane ama yakmak için ugraş ver bol slaata ile ye canm bizim amacımız evet kilo vermekte hepimiz insanız nefsimiz var canıım diye düşünüyorum ben ertesi gün iki katı telafi edersin sne eminim

X