Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tikkkatini buraya vermiyon da ondan :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ay ben nerdeyse 90 kiloyum nasıl göremzssiniz::roflol: :roflol:
sabah saati metabolizmanın en hızlı çalıştıgı vakitlermiş degerlendirelim derim ben kaydirigubbakcemile5

ya var ya şu avatardan kişilik tahmini oyunları falan var ben onlara öyle bi takıldımki sormakaydirigubbakcemile3
eveett öyyleymişşş...sabah ne kadar kalori harcarsak gün boyu harcamaya devam edermişiz,ben de böyle duymuştum...ama işte icraat yok dimiii:umursamaz:

bir elmayı hüplettim bu arada caıktım yav :KK43: elma beni dahamı çok acıktırıyor ne

elma yediğim zaman daha da çok acıkırım hep...o yüzden elma ya da başka bi meyve olsun yanında ince 1 dilim peynir yiyorum haberin olsun :jeyyar:

ya var ya şu avatardan kişilik tahmini oyunları falan var ben onlara öyle bi takıldımki sormakaydirigubbakcemile3
eveett öyyleymişşş...sabah ne kadar kalori harcarsak gün boyu harcamaya devam edermişiz,ben de böyle duymuştum...ama işte icraat yok dimiii:umursamaz:

oy kuzum bende yazarım arasıra onlara cansıım mesajlarımda vardır
tabiki kk nın her köşesine girip çıkmakta fayda var kızlar
ay ay bende bugün geri yatmayayım dedim dedim 6 30 daeşime kalkıyorum ben 8 30 da da cocuklarım okula götürüyorum dedimki hadi bir saat bir saat birde güzel uyumuşum ki kalktım saat 8 30 olmuş hiiiiiiiiiiiiiiiiiii işte öyle geç yatmamak laızm da ben beceremiyorum leyla sultan

hey bizi dışardan takip eden misafir sözüm snaa cabuk gel buraya kim oldugunu biliyorum snein hahahhayyyyyyyy
eger sen o degilsen üye ol :) kk ya katıl :)

:roflol:yav sen ne cadısın böyle yaaaa kaydirigubbakcemile3

elma yediğim zaman daha da çok acıkırım hep...o yüzden elma ya da başka bi meyve olsun yanında ince 1 dilim peynir yiyorum haberin olsun :jeyyar:

hım enteresan da elma ile peynir ikisi bir arada biri tatlı biri tuzlu hımmmm denemek lazım gerçi nasıl karpuz peynir yenebiliyorsa elmaylada peynir yenir dimi:roflol:
kaydirigubbakcemile5 çak o zman rakibem

:roflol:yav sen ne cadısın böyle yaaaa kaydirigubbakcemile3

biraz öylemiyim neyim :roflol: :roflol: ama bende bazen dışardan bakınıyıroum kim ne yazmış diye giriş yapmadan :roflol: :roflol: oda giriş yapsın diye dedim :roflol: :roflol: :roflol:
cadı ebru :roflol: :roflol:

hoşbulduk kuşum da nasıl beni bekledin ben zaten sabahtan beri burdayım ebrucum ya eyvahedigeldismile
kendini tanıt arkadaşlarımıza tatlım kıymatlım
he söyle bakiim sen şimdi kaç kilosun heeeee

valla bilmem 10 dan beri kk açık evet daha misafirliğe alışamadım evet ben şuan 80 kilolarda şişko biri olarak kkyla ilk guruplar başladığında tanışmıştım ama uzun süredir
aranıza katılamamıştım sağ olsun ebruu arkadaşım beni yeniden çağırdı guruba katılamam belki ama konuk olarak aranızdayım.
beni tanımayanlar için 2 çocuk annesi çalışan bir bayanım cilt bkım uzmanıyım ve oriflame yapıyorum
geçen sene kk dayken ebru arkadaşlarımın sayesin de baya kilolar vermiştim ama sağlığım bozulunca ayrılmak zorunda kaldım allah izin verirse artık aranızdayım burada çok güzel arkadaşlıklar edindim ebrucum seni çook seviyorum beni aranıza alırsınız umarım

zümrütcüğüm hoşgeldin canım aramızaaaaŞeniz
az önce ne oldu
alt komşum gelmiş misafirimiz var sende gel diye
allahtanki yemeğimi yemiştim
neyse indim
yaprak sarmalar börekler çörekler
makarna salatası
ben dedim yok daha yeni yedim yiemem. ev sahibi israr eder derken zorunlu 1 tane yaprak sarma yedim ama hiç beğenmedim doğrusu.
zorla yuttummmmmkafamçokkarıştı
içi cıvık cıvık hiç hoşlanmam böyle pişen yapraktan
diğerlerine çatal bile değdirmedim.:lepi::lepi:

iyi dileklerin için sağol doracım hoş bulduk insan başarınca ne kadar mutlu oluyor değil mi ah bir de bu ısrarları bıraksak ne güzel olacak

Son düzenleme:
valla bilmem 10 dan beri kk açık evet daha misafirliğe alışamadım evet ben şuan 80 kilolarda şişko biri olarak kkyla ilk guruplar başladığında tanışmıştım ama uzun süredir
aranıza katılamamıştım sağ olsun ebruu arkadaşım beni yeniden çağırdı guruba katılamam belki ama konuk olarak aranızdayım.
beni tanımayanlar için 2 çocuk annesi çalışan bir bayanım cilt bkım uzmanıyım ve oriflame yapıyorum
geçen sene kk dayken ebru arkadaşlarımın sayesin de baya kilolar vermiştim ama sağlığım bozulunca ayrılmak zorunda kaldım allah izin verirse artık aranızdayım burada çok güzel arkadaşlıklar edindim ebrucum seni çook seviyorum beni aranıza alırsınız umarım

hoş geldin canımmmopuyorumnanaktan
valla nickin tanıdık gelmişti zaten bana kaydirigubbakcemile5
tekrar verirsin kiloları takma kafana,bizde aynı durumdayız...

bu arada ne kadarda rahatlamışımmm...daha geçen hafta zırıl zırıl ğlayan,aranıza girmeye çalışan bennnn....hı hı hı hıııı kızıyorum kendimeee:eek:lmaz:

zümrütcüm ya hemen ilaçlara takılmayın derim ben
lütfen önce bir bogazımızı tutarak dneeyelim hiç aglama biz hepimiz şişip şişip geldik buraya kaç kilosun yazdınmı ben mi görmedim ya

Kızlar merhaba,
bi sürü işim var :S:S:S
Ben bugünü cuma sanıyorum iyi mi.Allah ım aklıma malik ol ya rabbim :)
evden çıkarken 1 kuru incir attım ağzıma
işe gelince de öğle yemeği niyetine light sürme peynirli domatesli light kaşarlı uno kepekli sandviç yedim mate çayıyla
1.5 tane kadarda çörekotlu light biskui yedim
bi de sade kafeinsiz kahve içtimm
kabızlık sorunumda kalmadı şükür:)
ben bu tempoda çalışırsam oturduğum yerde zayıflayacağım.Hangi telefona yetişeceğimi sasırıyorum yafff

X