Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

vay vay vay
ben ikinciye karar veremezken sizler üçüncüyü istiyorsunuz :teytey:
ikinciyi istememin sebebi de belki kız olur düşüncesi. ama öyle bişeyki eşimin tarafından erkeklerin kızı olmuyor valla ya bilmiyorumkismile hep erkek çocukları var. artık adı bile çıkmış aralarında. bu sülalenin kızı olmaz diye kaydirigubbakcemile çok isterim bir kızımın olmasını :Saruboceq:

Benimm arkadaşımın aileside kız delisiii bir türlüü onlarındaa kızı olmadııı
arkadaşımm 2ncii bebeğininn erkekk olduğunuu duyunca çok ağladıı

arkadaşımm 2ncii bebeğininn erkekk olduğunuu duyunca çok ağladıı[/QUO

Benim anne tarafı hep kız,erkek olanın torunları oldu onlarda erkek kız olsun istiyo hepsi kız istiyorlar:)) bende kız istiyorum oğlum olursa nasıl yollarım askere:KK43:(

edacım kendine bu kadar eziyet etme ye iki tane ama yakmak için ugraş ver bol slaata ile ye canm bizim amacımız evet kilo vermekte hepimiz insanız nefsimiz var canıım diye düşünüyorum ben ertesi gün iki katı telafi edersin sne eminim
Aslındaa yemeklerr yüzünden gezmeyee bilee gitmekk istemiyorummm,kendimee hakimm olacağımm inşallah sağol ebrucumm

[iki defa aynı mesaj gitmiş bari degiştireyim işte böyle kızlar kendi kendime kaldım bir başıma buralarda ahanda bende gidiyom çok arayacaksınız beni
bildirimleri lütfen ama lütfen unutmayın buraya yazıpta bana sayfa sayfa arattırmayın rica ediyorum profilime gecsinler hesaplama yapamayn arkadaşlarımız 12 ye kadar bitmiş olcak 9. takıma verip liste kontlleri yapılacak oldumu fıstıklarımmmmmmmm
emir anlaşıldı efendimm
eda abaaammmm süpersin süpeeerrr:lepi:valla bak gene aynı olmalısın,karar verdim sen zayıflayana kadar çıtır abla demek yok:eek:lmaz:ay o hayvanat bahçesindeki duruşuna bayıldım,genç kız gibi tü tü tüü maşallaaahhh:nazar:gene öyle ol ma lı sııınnnn....tabi ben de öyle olmak istiyooommmkaydirigubbakcemile2zemuszemus

ben de canımcım ben de guclubacismile

ay evet ayyynennn ben de 2. ye karar veremezken arkadaşlar 3. için kolları sıvamak üzere:CüvCüv:
ayyyyyyyyyyyyy canımm benimm benii nasıll mutluu ettin inşallahh birdahaa olalaımm öylee
o resimlerii gördükçee kızıyorumm kendimee nasıll aldımm kiloo bennnn

leylaa tekrarr gittim ya eşiminn yanınaa s benden elbisee almıştımm canımm ozamann düşünebiliyormusunnn,
tikkkatini buraya vermiyon da ondan :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ay ben nerdeyse 90 kiloyum nasıl göremzssiniz::roflol: :roflol:
sabah saati metabolizmanın en hızlı çalıştıgı vakitlermiş degerlendirelim derim ben kaydirigubbakcemile5
şakamı kız

ya var ya şu avatardan kişilik tahmini oyunları falan var ben onlara öyle bi takıldımki sormakaydirigubbakcemile3
eveett öyyleymişşş...sabah ne kadar kalori harcarsak gün boyu harcamaya devam edermişiz,ben de böyle duymuştum...ama işte icraat yok dimiii:umursamaz:
ay bendee bayılırımm onlaraaa bir araa iyii tutulmuştumm bendee oyunn bölmüneee
biraz öylemiyim neyim :roflol: :roflol: ama bende bazen dışardan bakınıyıroum kim ne yazmış diye giriş yapmadan :roflol: :roflol: oda giriş yapsın diye dedim :roflol: :roflol: :roflol:
cadı ebru :roflol: :roflol:
korkulur kız senden
valla bilmem 10 dan beri kk açık evet daha misafirliğe alışamadım evet ben şuan 80 kilolarda şişko biri olarak kkyla ilk guruplar başladığında tanışmıştım ama uzun süredir
aranıza katılamamıştım sağ olsun ebruu arkadaşım beni yeniden çağırdı guruba katılamam belki ama konuk olarak aranızdayım.
beni tanımayanlar için 2 çocuk annesi çalışan bir bayanım cilt bkım uzmanıyım ve oriflame yapıyorum
geçen sene kk dayken ebru arkadaşlarımın sayesin de baya kilolar vermiştim ama sağlığım bozulunca ayrılmak zorunda kaldım allah izin verirse artık aranızdayım burada çok güzel arkadaşlıklar edindim ebrucum seni çook seviyorum beni aranıza alırsınız umarım
hoşgeldinn canımm aramıza

zümrütcüğüm hoşgeldin canım aramızaaaaŞeniz
az önce ne oldu
alt komşum gelmiş misafirimiz var sende gel diye
allahtanki yemeğimi yemiştim
neyse indim
yaprak sarmalar börekler çörekler
makarna salatası
ben dedim yok daha yeni yedim yiemem. ev sahibi israr eder derken zorunlu 1 tane yaprak sarma yedim ama hiç beğenmedim doğrusu.
zorla yuttummmmmkafamçokkarıştı
içi cıvık cıvık hiç hoşlanmam böyle pişen yapraktan
diğerlerine çatal bile değdirmedim.:lepi::lepi:
kadındaa noluyoo demiştirr niyee yemediii
bilse diyetteyizzz

hoş geldin canımmmopuyorumnanaktan
valla nickin tanıdık gelmişti zaten bana kaydirigubbakcemile5
tekrar verirsin kiloları takma kafana,bizde aynı durumdayız...

bu arada ne kadarda rahatlamışımmm...daha geçen hafta zırıl zırıl ğlayan,aranıza girmeye çalışan bennnn....hı hı hı hıııı kızıyorum kendimeee:eek:lmaz:
leyloşş senn annenlerdenn giriyorsunn canımm halenn yoksaa evdee varmı bilgiasyar

ZÜMRÜTCÜM HOŞ GELDİN ......opuyorumnanaktan
KIS EBRU NEKADAR ESKİ HATUNLAR VAR HEPSİNİ GETİRDİN HI ..:1hug:
hepimizz eskii hatunlardanızz canımm
benn senii hatırladımm ben eskilerden eda01 canım

arkadaşımm 2ncii bebeğininn erkekk olduğunuu duyunca çok ağladıı[/QUO

Benim anne tarafı hep kız,erkek olanın torunları oldu onlarda erkek kız olsun istiyo hepsi kız istiyorlar:)) bende kız istiyorum oğlum olursa nasıl yollarım askere:KK43:(
kız oluncadaa el kapısınaa vermekk amaaa

Merhabalar
Zumrut hosgeldin canim
Kizlar ben Sabah giremem AMA katkim var azcikin 69.5 kg yim.doracim haber rakibem

ORBİŞ HANIM birazda kk ya gelseniz diyorum.alsanaalsanasmile
gelmezsen seni zorla getiririm bakkkkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Kızlar merhabaa,
Günlük ne yedik yazmalıyız bence de.Ben hem buraya hem deftere yazıyorum.Hatta kaçırdıysam defterde üstünü fosforlu kalemle çiziyorum.Kaçamak yapacağımm zaman kızlara bunun hesabını nasıl vercem eyvahedigeldismile diyorum.Kaçamaklarımda 1 er lokma oluyor genellikle şu anda çok lezzetli olduğundan emin olduğum kurupastalarla başbaşayız ofiste ama sadece birtane yedim.
Sabah
1 ço.k elma sirkesi 1.çay k. bal ile sıcak su
1 tane lıght kaşarlı domatesli tost
3 siyah zeytin
1 kuru incir yeşilçay

Ara
1 fincan kafeinsiz kahve 1 kurupasta

öğlen
5 tane çörekotlu etiform(çok seviyorum bunu)
2 tane minik kırmızı elma

Açım sanki ama hala ama yemeği beklicemm

Kızlar ben aşırı uyuyorum yapacak bi işim olmadığında. insan 10-12 Saat uyur mu ya kafamçokkarıştı

bİ de acai berry alsam d,yorum bi fikri olan var mı

ZÜMRÜTCÜM HOŞ GELDİN ......opuyorumnanaktan
KIS EBRU NEKADAR ESKİ HATUNLAR VAR HEPSİNİ GETİRDİN HI ..:1hug:

gözdecim:) benim bi sucum yok ki yaa:) oyunu bırakmıstım bi kac hile cıkmıs bi kac ark için girip hileyi calıstırdım:)) işte sevgililer günü abesligide bitti:p yani bugunle beraber bende geldim :)))

AYCAM kuzum ogün yzdın gün ben pc de diildim eşim dosya indiriyodu sagolsun 2 pc de hizmetine almıstı :KK43: kg vermene sevindim bravo hayatım:) hap a gelince hepsi palavra beya

elmalısı bilmem nelisi hepsi palavra :KK43: tescilli şişkoyum yani raporluyum ya ondan diom:)

ELVAN kuzum burası toplama kampı :))) eskileri topluyolar:pP

yeni ark gelmiş sanırım HOŞ GELMİŞ KG VERİRSİN İNŞ:)

BANA GELİNCE APTALLIGIN KURBANI OLDUM SANIRIM AYAKKABISIZ SPOR YAPTIM

GECEN SENE AYAK 2 PARMAGIMI KIRMISTIM :)))))) ONLARDA GÜZEL AGRILAR PEYDA OLDU :KK43:

SANIRIM YİNE BİŞİ YAPTIM :KK43:

günaydınnnn sayfaları okumakta ne kadar güçlük çektim ben yahu oku oku bitmedi bu kadar da kaynatılmazki:p akannehir :roflol: :roflol::roflol:
eevt hemen listemizi bulup getiriiyorum merak etmeyin :sm_cool: sürprizim var aslında neyse ben en son yazayım kilomu dora ile leyla sultan hanımlar bir gelsinde :roflol::roflol::roflol:

Merhabalar
Zumrut hosgeldin canim
Kizlar ben Sabah giremem AMA katkim var azcikin 69.5 kg yim.doracim haber rakibem

sevgili rakibem sadece yarım kilomu:dilcikar::dilcikar:
ben sanasüprizzzzz bu ay sonu y:jeyyar:etişeceğim
sen yarım yarımm devem et bekle beni geliyorummmm:teytey::teytey:

elvan cım zümrüt le ben eskiden beri görüşrüüz canm hem tellerimiz hem msn adreslerimiz mevcutta sen zümrütü nerden tanıyon

günaydınnnn sayfaları okumakta ne kadar güçlük çektim ben yahu oku oku bitmedi bu kadar da kaynatılmazki:p akannehir :roflol: :roflol::roflol:
eevt hemen listemizi bulup getiriiyorum merak etmeyin :sm_cool: sürprizim var aslında neyse ben en son yazayım kilomu dora ile leyla sultan hanımlar bir gelsinde :roflol::roflol::roflol:

günaydınn kızlarrrrrr
o halde ilk süpriz benden olsun. çok mutluyum ve çokta azimliyimm. bu ay sonuna kalmıyacakkkk 70 lere ineceğimmmmm:lepi::lepi::lepi:

gelelim kilomaaa arada kaçamaklarım olsada oturduğum yerde bile oramı buramı oynatmaktannnndelikafaduldendelikafaduldenlaelaelaelaelae

kaç kilo verdim biliyormusunuzzz az sonraaaa:roflol::roflol::roflol:

orbişim:jeyyar: bayazetli sultanımmmmŞenizŞeniz
toplama kanpı sözüne bittim ve koptum canımmmmm:roflol::roflol:

****2.TAKIM- 143.ETAP****

dora( 74.0 /72.5 /1.5 /2.03 % )
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0
karabiber01( 66.5
asi_bulut( 64.4
missnewmoon ( 72.1
OıRPATA ( 102.5
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0
LeyL35 (76.8 /

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 810.6

Son düzenleme:
ve raklamlar bitii gelelim asıl meseleyeeeesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
dora(74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03&#37:KK66:

sırnaşık şey:teytey:delikafadulden:sm_cool::sm_cool::nazar:

dora( 74.0 /72.5 /1.5 2.03&#37:KK66::sm_cool::teytey:
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0
karabiber01( 66.5
asi_bulut( 64.4
missnewmoon ( 72.1
OıRPATA ( 102.5
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0
LeyL35 (76.8 /

dora( 74.0 / 72.5 / 1.5 / 2.03 % )
samanyolu(/64.5
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 85.0 / 83.5 / 1.5 /1.76 % )
karabiber01( 66.5
asi_bulut( 64.4
missnewmoon ( 72.1
OıRPATA ( 102.5 / 101.5/ 1.0 / 0.98 % )
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 / 69.5 / 1.5 / 2.11 % )
LeyL35 (76.8 /

Son düzenleme:
neyseki boshayallersmileaynı vermişiz tebrikler rakibemmmmmkaydirigubbakcemile5
sıra geldi leyla sultanaaa
bakalım o ne yaptı. ayrıca bu hafta dereceyede girebilirizzz gibiiiiii:teytey:

yok kuzum merak emte ben senden cok vermedim ama haftaya senden cok verceegime eminim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden iyi oldu bu bakınız çok zindeyimmmm :roflol:

X