Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar

modacım sana da geçmiş olsun. çekip alsaydın canım laptopu elinden. başkasının malını sahiplenenlere kızarım da azıcık sempatiksalakcinni
COLOR]

asicim sorma ya resmen çöktü,fazla iyi niyetli oldugumdan nasıl olsda gidicek misafir dedim alamadım.ama olan bana oldu:1ninca:

geçmiş olsun canım...bana hep zencefil,tarçın çayı iyi gelir yerimseniben

leylacım cok tesekkür ederim.babm dün aldı zencefil onu çay yapıp içicem bende.

matematik ogretmeniyim canim elimden Gelen olursa kizlar mutlu olun yorgunum yattim telefonla yaziyorum hepinizi optum
laracım bende matematik bitirdim.şimdide yüksek lisans yapıyorum,alanımda cebir ve sayılar teorisi.
meslektaşız.bende 1 yıl kadar ögretmenlik yapmıştım.

selam günaydın tünaydın nerdeyse iyi akşamlar laelaelaelaelae
gerçekten tembel bir takımız galiba. bugün moda dışında kimse uğramamış bilmiyorumkismile
yoksa herkeste bir vicdan azabı mı var alsanaalsanasmile
heyy diyetten mi koptunuz diyoruuuuummmm kaydirigubbakcemile

doracımm bendee evdekii pantolanlarımınn içinee olamıyorumm canımm çokk sıkılıyoo

kardes takim nasilsiniz 9. takimdan geldim kahve icmeye
hoşgeldin canım

ben oldumm nasıl rahatladımm anlatamamm

kolay gelsin canım

kartopundann benn yapmıştımm evet çok güzel oluyoo
her hafta bi eski ile gümletiyoz:) gecen hafta ben gümlettim bu haft leyla:))) haftaya inş süpermen olcaz :) günaydınnnnnn bu arada
bu haftaa kendimdenn ümitliyimm az bişeyy

:roflol::roflol:

yapımda kıskançlık var zatennnnnnnnnnnnnn hıhhhhhhhh :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: guclubacismile guclubacismile
:sinifsinif:
kız leylaa çokk pis kıskançtırrr çok iyii bilirimmmmcdimi leylaa

ay cok seker bişi bu bende baktım yapamam ama maharetli hatun diilim:)))

muhteşem bişey

benimm yaptığımda buydu
geçmiş olsunn arkadaşımm amann birşey olmasınn
nasılsınn canımm napıyorsunn
haftaa sonuu bende köye gittimm düğün vardıı yoktumm
yaramasınn o yediklerinn inşallah leylacaım

ebrucumm benii çokk iyii anlamışsınn canımmm

kızlar sabahtan beri gimeiyorummmmmmmmmmm
mehtabım canım temebbllikten degil açılmıyoki sayfalar cıldırcam
eda bende snei .....................
bakalım gitcekmi dneeme

bu hafta herkessssssss ama herkes en az yarım kilo vercek vermeyenin kafasında kırcam oklavayı özellikle edaa bak söylüyorum tekrar cumaya kadar napıyosannnnnnnn yapıyosun ve o yarım kiloyu veriyorsunnnnnnnn duydunmu topla kendini ya alllah allah illa beni bagırttıracak illa söylettirecek beni

valla sinirlendim ş,imdi ha bu ne be takım da terör estircem yakında :)
moda makyaj affedildin merak etme ama bir daha olsun bakın bakalım naısl alıyorsunuz uyarıları
harika sen de aynen nerdesin sen hem iyileşemedin mi daha aaaaaaa
kızlar bakın tekrar söylüyorum bundan sonra kurallar katı ona göre bizim iyiiliğimiz için
iki ha-ftada yarım kilo veremeyenler uyarı alcaklar ikinci iki haftada tekrar yarım kilo vermeeynler ikinci uyarıyı alcak veya takımdan tıpış tıpış ayrılacak en azından lisetden buna bende dahilim onaylıyorsanız karar alalım ve onu yürürlüğe koyalım
yoksa olmayacak böyle biz çogumuz geri şiştik geldik buraya heyyyyyyyy farkındaısınız dimi bunun
şimdi siz bana belkide kızacaksınız darılacaksınız darılmayın valla hepimziin i,yiliği için konuşuyorum ben takım çok sakin sessiz böyle bir rehavet bende de aynı girsede kimsenin yazası gelmiyor bilmiyormuyum sanıyorsunz
saldık gittik iyice kendimizi ya olmaz ki böyle

kzuum sabahtan beri girmeedim belki de hiç kimse giremiyor doracım giremiyor onu biliyourm ama gerisinden haberim yok ((((
diyetim iyi ama ben burdan kopunca kendimi yemeye veriyorum resmen benim gibi olduguklarınada eminim bazı arkadaşlarımın

slm kızlar
nihayet girebildim
ebrucuğum çok haklısın canım.
biz buraya şişipte geldik.
ve yeniden zayıflamak sloğanımız.
fakat bir türlü toparlanamaık her nedense.
şimdiye kadar 15 tatili bahane ettik oda bitti.
bu hafara herkez kendini sirkelesin kızlar.
rtık yediğimiz içtiğimiz yeter.
eğerki yiyip içeceksekkaydirigubbakcemile kilo verme topiğine değil kilo almak isteyenler topiğine kayalım:roflol:

ben kendi adıma söleyim acayip motive durumdayımmmdelikafadulden

Son düzenleme:
helal benim dorama
onaylıyorsun yani söyleidklerimi dimi kuzum
habire şişiyoruz burdan uzak kaldıkça en aızndan ben öyleyim
neyse toparlarız inşallah herkeser gelsinde bir
sayfalarım çoooooook zor açılıyor yada acılmıyor döndü başım
ben gider cocuklarım gelecekler şimdi öptüm sizi
lütfen dediklerimi unutmayın

hoş geldin maytapcığım. Şenizhe vallaha galiba tembeliz bizzzz:çok üzgünüm:

canım burda birbirimizin iyiliğini düşünerekten gaz alıp zayıflamak amacımız. tabiki onaylıyorum. ayıpsın yaniisırnaşık şey:1hug:ŞenizŞeniz

Merhaba Doracım,geçmişi okuyup geleyim.Dün giremedim bakalım neler kaçırmışım....:roflol:Bu arada yeniden motive olmana sevindim arkadaşım.,,,kaydirigubbakcemile5

Ebrucum misafirler henüz gitmedi iyi tahmin etmişsin.Dün çok yoğundum,bugünde sabah bir türlü nete giremedim.:1no2:Şimdi de kimse yok.....
Yukarıda yazdıkların çok doğru,katılıyorum...Her türlü karara da uyarım.Bu arada çok güzelmişsin.Allah sahibine bağışlasın.....opuyorumnanaktan

yav gitsinler artık senin şu misafirler sennasıl kilo almıyon o kadar misafirin içindeeeee :sinifsinif:
benimde kardeşim gelcek birazdan
olumunekankayizsmile
teşekkür ederim iltifatlar için şekerim
bizde seni görsek iyi olcek kanımca
evet benim görmediklerim gösterin kendinizi
arkadaşlar bakın gidiyorum geliyorum kimse yok allah aşkına ya toplayın kendinizi
artı birde yazdıklarıma mutlaka cevap istiyorummmmm
harika mis lara moda herkesten bekliyorum cevap
:jeyyar: yoksa sonumuz kötü:jeyyar:

istanbulda yaşayan arkadaşlar ben iyileştikten sonra görüşelim mi?

Görüşelim bende memnun olurum.Hımm aramızda 2 matematik uzmanı var demek.Ben seni hep moda ile ilgili okuyosun zannediyodum.Nick inden dolayı
Benimde matematik başbelamm.Ales e hazırlanıyorum soruya orasından bakıyorum anlamıyorum,burasından bakıyorum anlamıyorum.İnsan üslü sayılarda zorlanır mı yaff.Azıcık dokunsanıza bana da bulaşır belki:)

şimdi ara öğünümü yaptım
yarım bardak beyaz leblebi
2 kuru kayısı
1 tanede ceviz
1 duble bardakta diyet şekerli çay
akşama barbunra ve yoğurt yiyeceğim. makarnada olacak ama onda kararsızımm

teşekürler samanyolcuğummmŞeniz

mrb kızlaropuyorumnanaktan
sabh 1-2-3 deneme yaptım ama kk ya giremedim birtürlü...soonra annemin misafirleri gelecekti onun için bişeyler hazırladım..sonra oğlumla haftada 1 gün açev programına katılıyoruz ona gittik...yeni geldim..
ne yedim ne yedim?
sabah kahvatltı yapamadım...
öğlen 5 yk ot kaydirigubbakcemile3 1 dilim kepekli ekmek...
okulda 1 avuç içi kadar açma...
eve geldim 1 avuç içi kadarda haşhaşlı ekmek yedim...
akşama sadece yoğurt...

Ebrucum çok doğru yazmışsın canım,niye kızıp darılalım onaylıyorum senivereliniortak

Ebrucumm her türlü karara uyarım ben canım.Burası sayesinde motivasyonumu koruyorum zaten.Diyetimde iyi gidiyo kanımca bi de popişimi kaldırıp spor yapabilsem.Dün ben şu rezil ben işten geldim saat akşam 11 30 a geliyodu.Dedim ya iş saatlerimde denge yok,bende şaşırıyorum dengemi sonra.Lapalapa kar yağdı eve gelene kadar buz tutmuştu parmaklarım resmen soğuk suya tuttum ellerimi açılsınn die sonra polar a sarınıp uzandım.Uzanış o uzanışş muhabbet kuşumun konuşmasını dinlerken sızmışım arada kalkıp yatağa geçtim 12 ye doğruydu uyandım bugün 9:30 a kurdum alarmı bi de offf
bugünkü yediklerime gelince

Sabah
1 bardak orta sıcak ballı sirkeli su
2 kayısı 1 incir
kaşarlı domatesli 3 dilim sucuklu tost
yeşil çay
3 ya da 4 zeytin

ara
1 bardak kafeinsiz kremalı kahve

öğlen
1 bardak mate çayı,
Kepekli sandviç(light kaşar,light sürme,domates)

Akşama yemekte ne çıkacak bakalım kısmet,çok enteresan 40 yıl yemesem aklıma düşmez patlıcan istedi canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…