Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebruluuuuuuuuuuu kız tahminlerimin tamamen tersine cıktın masallahhhhhhh diorum baskada bişi demiyorum afet afet:) ay ben seni hiç böle düşünmemiştim :) corapcı kadın dogru demiş cidden bebek gibisin.....

ebruluuuuuuuuuuu kız tahminlerimin tamamen tersine cıktın masallahhhhhhh diorum baskada bişi demiyorum afet afet:) ay ben seni hiç böle düşünmemiştim :) corapcı kadın dogru demiş cidden bebek gibisin.....
:roflol: :roflol: :roflol::roflol: :roflol: :roflol:
ay güldürdün beni deli kız sen beni ne tahmin ediyodun ki öcü falan mııııııııı :roflol: :roflol::roflol: :roflol:

leylacım canmsın cooooooook teşekkür ediyorum
aklınızda bir profilim olsun dedim canm
resimler sonra inşallah güzelim
ne gelip gelip gidiyonuz yaaaaaaaa :KK43:((( gelin iki kelam edelim aaaa

netten kart borçlarına baktırdı annem ondan yoktum..birazdanda bankaya gidicem...haftabaşı malum yaniiii...

pasta resimlerine gelince:) leyla ve dora yüzünden koydum:))) beni merakda bıraktılar :)) ceza alsınlar benim suurumu bulandırıyolar:pPP

LARACIM ben bilmez ki pasta hangisi:) dora ile leyla konusurken yazdımdı:) zati yapamam da :KK43: yetenek özürlüyüm de az bişi:p

ay nasıl tahmin ediyodunkiiii çok merak ettimmmzemuszemus

bundan sonra kurallarımız daha katı olacak zaten :) neyse konuşacagız bunların hepisini cezaları falan :) yapma ornbişim sen bakma bunlara sakın yapma kuzum emi
ay ciddi orbiş sen beni ne sandın kıııııı :))))))))))))))))))))

pasta resimlerine gelince:) leyla ve dora yüzünden koydum:))) beni merakda bıraktılar :)) ceza alsınlar benim suurumu bulandırıyolar:pPP

LARACIM ben bilmez ki pasta hangisi:) dora ile leyla konusurken yazdımdı:) zati yapamam da :KK43: yetenek özürlüyüm de az bişi:p

akannehir:1ninca::1shok: ay bu kız şaşırmış...mis gibi kubbe pastanın resmini ekle,herkesin iştahını kabartta haftasonlarını kaçamakla geçirmelerine sebep ol sooonra suçu bize yüklelülülülülülü

yok bea orta yaslı türbanlı öle canlandırmıstım gözümde...:)

:roflol: :roflol: :roflol:
yok uzum aaaaa daha yaşım 30 ay ne orta yaşı gençliğimin baharını yaşıyorum bir kadın için en güzel yaş dilimi :kedi: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

(yakın arkadaşlarım ın beni fazla artist bulduguda bir gerçek ) :roflol: :roflol:

hımmmmmmm...........
nerden öyle bir kanıya vardınız ki arkadaşlar
bu konuyu uzun uzun konuşuruz inşallah ama yinede siz söyleyin bakiim nerden vardınız bu kanıya

ay bak taktınız şimdi bana
çokmu yaşlı görünüyorum ordan ben ya yazılarım mı olgun duruyor ordan :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol::roflol:
genç dursun diyede kırmızı kullanıyorum amaaaaaaa :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

hımmmmmmm...........
nerden öyle bir kanıya vardınız ki arkadaşlar
bu konuyu uzun uzun konuşuruz inşallah ama yinede siz söyleyin bakiim nerden vardınız bu kanıya

çokmu yaşlı görünüyorum ordan ben ya yazılarım mı olgun duruyor ordan :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol::roflol:
genç dursun diyede kırmızı kullanıyorum amaaaaaaa :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

valla ben de anlamadım nerden vardık o kanıyakaydirigubbakcemile3
bizim 9. takımda topkekimiz vardı hatırlıyonmu?topkek zeynep...o da 30 yaşında,2 çocuğu var,başörtülü....hep onun yerine koymuşum seni meğer....

valla ben de anlamadım nerden vardık o kanıyakaydirigubbakcemile3
bizim 9. takımda topkekimiz vardı hatırlıyonmu?topkek zeynep...o da 30 yaşında,2 çocuğu var,başörtülü....hep onun yerine koymuşum seni meğer....
bu nicki hatılıyorum snaki canm da
enteresan işte beni niye başkasının yerine koyuyonuz ki dmekki ortak özelliklerimiz var yazılarımızda yada karakterimizde ne bilim işte
neyse hayırlısı :bbo:
:roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ha işte bende beni başkasının yerine koymayın beni benim yerime koyun diye koydum o resmi :roflol: :roflol: :roflol:

ben nebilim öle bi düşünce :) harbi nerden öle düşündüm ki acebaCADIARZU

leylaaaaaaaaaaaaaa korkma canım benim katı kurallarım var :) ebruluya sunacam du hele bakam aklından bida öleee albeni ye beni gececekmikötükedihüso

orbiş son dediklerinden ben bişi anlamaıdm :)))))))))))))

aaaaaaaaa moda makyaj gelmiş hele şükürrrrrrrrrrrrrrrrr
aebensende hg

orbiş son dediklerinden ben bişi anlamaıdm :)))))))))))))

aaaaaaaaa moda makyaj gelmiş hele şükürrrrrrrrrrrrrrrrr
aebensende hg
hoş gördük . kıs küççüçük resim koymuşun profiline ....bayanssulusmile pek can alıcı bakmışın .:nazar:.. sen akrep miydin yok keçi burcuydun dimi....lülülülülülükaydirigubbakcemile3Şeniz

X