Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar

modacım sana da geçmiş olsun. çekip alsaydın canım laptopu elinden. başkasının malını sahiplenenlere kızarım da azıcık sempatiksalakcinni
COLOR]

asicim sorma ya resmen çöktü,fazla iyi niyetli oldugumdan nasıl olsda gidicek misafir dedim alamadım.ama olan bana oldu:1ninca:

geçmiş olsun canım...bana hep zencefil,tarçın çayı iyi gelir yerimseniben

leylacım cok tesekkür ederim.babm dün aldı zencefil onu çay yapıp içicem bende.

matematik ogretmeniyim canim elimden Gelen olursa kizlar mutlu olun yorgunum yattim telefonla yaziyorum hepinizi optum
laracım bende matematik bitirdim.şimdide yüksek lisans yapıyorum,alanımda cebir ve sayılar teorisi.
meslektaşız.bende 1 yıl kadar ögretmenlik yapmıştım.

selam günaydın tünaydın nerdeyse iyi akşamlar laelaelaelaelae
gerçekten tembel bir takımız galiba. bugün moda dışında kimse uğramamış bilmiyorumkismile
yoksa herkeste bir vicdan azabı mı var alsanaalsanasmile
heyy diyetten mi koptunuz diyoruuuuummmm kaydirigubbakcemile

günaydın kızlar.
ben bugünden sonra yediğimi içtiğimi listelemeye başladım. böylelikle akşam yatarken daha huzurlu yatardım önceleri. eğer yediğim içtiğim fazlaysada canım sıkkın olurdu.
o gün iyi isem başına gülen bebek kötü ise somurtan bebek çizerdim.
akşam alış verişe çıktım.
sadece bir pantolonla geri döndüm.
kıyafetler güzel ama içine girecekte hayır yoktu:gitme::gitme:
bu bana dahada iyi gaz oldu.
ay sonuna 3 kilo verip 3 te gelecek ay derken toplamda 9 kiloyla başaracağıma inanınyorummm:lepi::lepi:
bu sabah çok dikkatli yedim
öğleye bir başsağlığı için evden çıkmam lazım.
ama ordanda haberli bir yere gideceğim. kendime sözzz verdim çok dikkat edecem. gelişmeleri akşam yazarımmvereliniortak
bu hafta almış görünüyorum ama hem suçlusu belli hemde 3. 4 günden hastalanmam lazımkötükedihüso
bu önümüzdeki hafta benden 1 kilo düşecektirdelikafaduldendelikafadulden
doracımm bendee evdekii pantolanlarımınn içinee olamıyorumm canımm çokk sıkılıyoo

kardes takim nasilsiniz 9. takimdan geldim kahve icmeye:kahve:
hoşgeldin canım

selam kızlar
bugün cuma. niye kimse yok CADIARZU
kilo bildirimi olayına gelince herkes bir yzsın ona göre yazıcam bende kaydirigubbakcemile3
hala regl olamadım ve eksideyim yine bilmiyorumkismile

berry listenizi buraya yapıştır. kontrol edelim
ben oldumm nasıl rahatladımm anlatamamm

günaydınnnnnnnnnn benimde kahvaltım kaşarlı tost ve çay oldu.Bu hafta zayıflamadım ama haftaya zayıflarım sanırım okuldan aradılar, ders saatim artmış hiç boşluğum yok 40 saat derse giricem nasıl olacak bilmiyorum yahuuuuuuuuuuuuuuu
kolay gelsin canım

Afiyet olsun cancağzım enerji olsun yağ olmasın.Ay leyl yeni bi tatlı öğrendim yaptım geçen yarın misafirlerim var yapıcam yine bugün harika bir görüntüsü var çokta kolay baksanıza netten kartopu diye aratın ama netteki anlatım zor gibi ve benimkinden biraz değişik
Bu arada yarın misafirlerime ne yapayım akıl verin hadi bana hasan paşa köftesi yapıcam .Bu tatlıyı yapıcam başka napıyım.Burası yeri değil ama bi diyin nolurrrrrrrrrrr
kartopundann benn yapmıştımm evet çok güzel oluyoo
her hafta bi eski ile gümletiyoz:) gecen hafta ben gümlettim bu haft leyla:))) haftaya inş süpermen olcaz :) günaydınnnnnn bu arada:KK70:
bu haftaa kendimdenn ümitliyimm az bişeyy

aaaaaaaaa :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
fıstıgım sen dedin güzel görünüyor diye ben sadece dinlemekle yetindim gectim araştırmaları yapan sensinn :roflol: :roflol:
:lepi: hem ben çooooook becerikli bir hatunum( takım bilir )istesem kalkar yapartım ama canım hiççççççççççççççççç çekmiyokiiiiiiii a.s
ha bu arada akşam kocişim diyoki bizim hanım netin başına bir geciyor zayıflıyor net yok oluncada geri kilo alıyor diyor :roflol: :roflol: :roflol:
ha 3 ha 5 eksik kalorili börekleri götürmediysen öyle konuş :roflol:
:roflol::roflol:

yapımda kıskançlık var zatennnnnnnnnnnnnn hıhhhhhhhh :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: guclubacismile guclubacismile
:sinifsinif:
kız leylaa çokk pis kıskançtırrr çok iyii bilirimmmmcdimi leylaa
kartopu-pastasi-(1).jpg

ay cok seker bişi bu:KK70: bende baktım yapamam ama maharetli hatun diilim:)))

muhteşem bişey

b450511178178d694123ebdd2f0ac428.jpg

3-4 su bardagi hindistan cevizi(ben 4 su bardagi kullandim)

1 su bardagi süt tozu

3/4 su bardagi seker

200ml cig krema

az hindistan cevizi(yuvarlaklari bulamak icin)

Yapilisi:

Hindistan cevizi,seker,süttozu,cig krema, genisce bir kaba konup yogrulur.elde yuvarlanacak sekilde degilse koyu bir kivamda ise süt ilave ederek kivamini ayarlayabilirsiniz,sekil verilecek kivama gelince yuvarlak toplar yapip hindistan cevizine bulayin.servis tabagina alin.hemen servis edebilirsiniz ben buzdolabinda muhafaza ettim.

Yiyenler cok begendiler.
benimm yaptığımda buydu
kızlar bugün çarşıya çıktım,evi toparladım,kendime geldim derken anca buradayım...
bu sabah burun kanamasıyla uyandım,bi de burnum 40 yılda 1 kanar benim...ay öyle şaşırdımki...bi de eşim başucuma oturmuş beni seyrediyomuş:asigim:eek: da şaşırdı ne oldu diye...eşim beni seyretmiyo olsa uyurken petrol aradım falan derdim ama:roflol:neyse kanadı bitti...
sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,3 zeytin yedim..
öğlen hiçbişey yememişim ikindi olunca aklım başıma geldi :)
ikindide 1 pikolata yedimzemuszemus
akşam 2 dilim ekmek,1 kase mercimek çorbası,turp salatası...
geçmiş olsunn arkadaşımm amann birşey olmasınn
nasılsınn canımm napıyorsunn
haftaa sonuu bende köye gittimm düğün vardıı yoktumm
of kızlar oofff ve de uuffffff....bugünümü hiç yazmayayım size....kaçamak günüydü resmen...dövün beni dövüüünnnn..normal diyetimin dışında 1 metro,1 harby,1 de dido yedim...nasıl ama? :KK43:( üstüne 2 kupa form çay içtim hopladım zıpladım ama ne kadar faydası olur bilmem :S ya da belkide zararı olmaz :S
ebruuuu,doraaa ne derseniz hakkınız :KK43: madem pişman olcan ne yiyon demi o kadar çikolatayı...resmen çikolata krizine girdim... kendime söz verdim ama;5 kilo vermedikten sonra 1 baklada olsa çikolata yok!
yaramasınn o yediklerinn inşallah leylacaım

günaydın şekerlerim
iyiki kar yok mersinde yoksa ben bitmişim :)
yokuş aşagı ayakkabım bir kaydııııııı dizimin üzerine düştüm dizim şişti morardı az kanadı acıyor şimdi:KK43:
diyet hım o neci ki:)
evet dün gerçekten benim için de bir felakketti korkmayaın aynı durumdyaız
ama bugün :) bir dilim ekmeek azıcık peynir bir zeytin yedim ac karnına sularımı içtim işte şimdilik bu kadar metabolzima hızlandırıcımı iççcem şimdide
kzılar hasta olnalara acil şifalar versizn rabbim dikkat edin kendinize
ha ayrıca ben tabi tamamen şahsi fikrim de
orbişşşşşşşşş o resimler ne öyle canımız ceksin de kalkalım yapalım mı diyosun :KK43:
yoksa nefsimizle mücadelemi verelim :KK43:
nasıl zayıflama gurubu anlamadım ki:KK43:

samanyolum kalabalıgın dagılmadımı henüz :KK43:
edacım sen ne alemdesin hala moda giremdin :KK43:
modamakyaj nerdesin izin as-lsaydın bari :KK43:
kızlar allah aşkına gelin şuraya ya zararın neresinden dönsek kar herşey biizm için lütfen toplayın kendinzii toplayalım kendimizii
bakın bazı kurallar belirleyelim ben hiç bir zman kaptan olmadım beraberce uyacagımız hepmizin uygulayacagı kurallar olsun herkes en azzzzzzzzz bir mesaj yazsın her gün şunu yedim bunu yedim diye ortadan kaybolmasın gerekçelerini de anlatsın
sonra lütfen yürüyüş spro bşiler yapalım ama düzenli birbirimize gönülden inanarak
biz bir takımız
hep beraber saglıklı bir şekilde
kızlar bei duyuyormusunuzzzzzzz sizzzzzz
lütfennnnnnnnn hadi bakalım artık silkinme vakti
edaaa topla kendini çabukkkkk
atlar gelirim adanaaya sacaını başını yolmaya :KK43:((((((((((((
arkadaşlar fikirleri olna varsa takımca yapabilecegimiz lütfen paylaşın onaylayın ve hep birlikte yolumuza devam edelim

ebrucumm benii çokk iyii anlamışsınn canımmm

kızlar sabahtan beri gimeiyorummmmmmmmmmm
mehtabım canım temebbllikten degil açılmıyoki sayfalar cıldırcam
eda bende snei .....................
bakalım gitcekmi dneeme

bu hafta herkessssssss ama herkes en az yarım kilo vercek vermeyenin kafasında kırcam oklavayı özellikle edaa bak söylüyorum tekrar cumaya kadar napıyosannnnnnnn yapıyosun ve o yarım kiloyu veriyorsunnnnnnnn duydunmu topla kendini ya alllah allah illa beni bagırttıracak illa söylettirecek beni

valla sinirlendim ş,imdi ha bu ne be takım da terör estircem yakında :)
moda makyaj affedildin merak etme ama bir daha olsun bakın bakalım naısl alıyorsunuz uyarıları
harika sen de aynen nerdesin sen hem iyileşemedin mi daha aaaaaaa
kızlar bakın tekrar söylüyorum bundan sonra kurallar katı ona göre bizim iyiiliğimiz için
iki ha-ftada yarım kilo veremeyenler uyarı alcaklar ikinci iki haftada tekrar yarım kilo vermeeynler ikinci uyarıyı alcak veya takımdan tıpış tıpış ayrılacak en azından lisetden buna bende dahilim onaylıyorsanız karar alalım ve onu yürürlüğe koyalım
yoksa olmayacak böyle biz çogumuz geri şiştik geldik buraya heyyyyyyyy farkındaısınız dimi bunun
şimdi siz bana belkide kızacaksınız darılacaksınız darılmayın valla hepimziin i,yiliği için konuşuyorum ben takım çok sakin sessiz böyle bir rehavet bende de aynı girsede kimsenin yazası gelmiyor bilmiyormuyum sanıyorsunz
saldık gittik iyice kendimizi ya olmaz ki böyle

selam günaydın tünaydın nerdeyse iyi akşamlar laelaelaelaelae
gerçekten tembel bir takımız galiba. bugün moda dışında kimse uğramamış bilmiyorumkismile
yoksa herkeste bir vicdan azabı mı var alsanaalsanasmile
heyy diyetten mi koptunuz diyoruuuuummmm kaydirigubbakcemile

kzuum sabahtan beri girmeedim belki de hiç kimse giremiyor doracım giremiyor onu biliyourm ama gerisinden haberim yok :KK43:((((
diyetim iyi ama ben burdan kopunca kendimi yemeye veriyorum resmen benim gibi olduguklarınada eminim bazı arkadaşlarımın

slm kızlar
nihayet girebildim
ebrucuğum çok haklısın canım.
biz buraya şişipte geldik.
ve yeniden zayıflamak sloğanımız.
fakat bir türlü toparlanamaık her nedense.
şimdiye kadar 15 tatili bahane ettik oda bitti.
bu hafara herkez kendini sirkelesin kızlar.
rtık yediğimiz içtiğimiz yeter.
eğerki yiyip içeceksekkaydirigubbakcemile kilo verme topiğine değil kilo almak isteyenler topiğine kayalım:roflol:

ben kendi adıma söleyim acayip motive durumdayımmmdelikafadulden

Son düzenleme:
helal benim dorama
onaylıyorsun yani söyleidklerimi dimi kuzum
habire şişiyoruz burdan uzak kaldıkça en aızndan ben öyleyim
neyse toparlarız inşallah herkeser gelsinde bir
sayfalarım çoooooook zor açılıyor yada acılmıyor döndü başım
ben gider cocuklarım gelecekler şimdi öptüm sizi
lütfen dediklerimi unutmayın

hoş geldin maytapcığım. Şenizhe vallaha galiba tembeliz bizzzz:çok üzgünüm:

helal benim dorama
onaylıyorsun yani söyleidklerimi dimi kuzum
habire şişiyoruz burdan uzak kaldıkça en aızndan ben öyleyim
neyse toparlarız inşallah herkeser gelsinde bir
sayfalarım çoooooook zor açılıyor yada acılmıyor döndü başım
ben gider cocuklarım gelecekler şimdi öptüm sizi
lütfen dediklerimi unutmayın

canım burda birbirimizin iyiliğini düşünerekten gaz alıp zayıflamak amacımız. tabiki onaylıyorum. ayıpsın yaniisırnaşık şey:1hug:ŞenizŞeniz

Merhaba Doracım,geçmişi okuyup geleyim.Dün giremedim bakalım neler kaçırmışım....:roflol:Bu arada yeniden motive olmana sevindim arkadaşım.,,,kaydirigubbakcemile5

bu hafta herkessssssss ama herkes en az yarım kilo vercek vermeyenin kafasında kırcam oklavayı
valla sinirlendim ş,imdi ha bu ne be takım da terör estircem yakında :)
buna bende dahilim onaylıyorsanız karar alalım ve onu yürürlüğe koyalım
yoksa olmayacak böyle biz çogumuz geri şiştik geldik buraya heyyyyyyyy farkındaısınız dimi bunun

Ebrucum misafirler henüz gitmedi iyi tahmin etmişsin.Dün çok yoğundum,bugünde sabah bir türlü nete giremedim.:1no2:Şimdi de kimse yok.....
Yukarıda yazdıkların çok doğru,katılıyorum...Her türlü karara da uyarım.Bu arada çok güzelmişsin.Allah sahibine bağışlasın.....opuyorumnanaktan

Ebrucum misafirler henüz gitmedi iyi tahmin etmişsin.Dün çok yoğundum,bugünde sabah bir türlü nete giremedim.:1no2:Şimdi de kimse yok.....
Yukarıda yazdıkların çok doğru,katılıyorum...Her türlü karara da uyarım.Bu arada çok güzelmişsin.Allah sahibine bağışlasın.....opuyorumnanaktan
yav gitsinler artık senin şu misafirler sennasıl kilo almıyon o kadar misafirin içindeeeee :sinifsinif:
benimde kardeşim gelcek birazdan
olumunekankayizsmile
teşekkür ederim iltifatlar için şekerim
bizde seni görsek iyi olcek kanımca
evet benim görmediklerim gösterin kendinizi
arkadaşlar bakın gidiyorum geliyorum kimse yok allah aşkına ya toplayın kendinizi
artı birde yazdıklarıma mutlaka cevap istiyorummmmm
harika mis lara moda herkesten bekliyorum cevap
:jeyyar: yoksa sonumuz kötü:jeyyar:

istanbulda yaşayan arkadaşlar ben iyileştikten sonra görüşelim mi?

Görüşelim bende memnun olurum.Hımm aramızda 2 matematik uzmanı var demek.Ben seni hep moda ile ilgili okuyosun zannediyodum.Nick inden dolayı:p
Benimde matematik başbelamm.Ales e hazırlanıyorum soruya orasından bakıyorum anlamıyorum,burasından bakıyorum anlamıyorum.İnsan üslü sayılarda zorlanır mı yaff.Azıcık dokunsanıza bana da bulaşır belki:)

şimdi ara öğünümü yaptım
yarım bardak beyaz leblebi
2 kuru kayısı
1 tanede ceviz
1 duble bardakta diyet şekerli çay
akşama barbunra ve yoğurt yiyeceğim. makarnada olacak ama onda kararsızımm

teşekürler samanyolcuğummmŞeniz

mrb kızlaropuyorumnanaktan
sabh 1-2-3 deneme yaptım ama kk ya giremedim birtürlü...soonra annemin misafirleri gelecekti onun için bişeyler hazırladım..sonra oğlumla haftada 1 gün açev programına katılıyoruz ona gittik...yeni geldim..
ne yedim ne yedim?
sabah kahvatltı yapamadım...
öğlen 5 yk ot kaydirigubbakcemile3 1 dilim kepekli ekmek...
okulda 1 avuç içi kadar açma...
eve geldim 1 avuç içi kadarda haşhaşlı ekmek yedim...
akşama sadece yoğurt...

Ebrucum çok doğru yazmışsın canım,niye kızıp darılalım onaylıyorum senivereliniortak

Ebrucumm her türlü karara uyarım ben canım.Burası sayesinde motivasyonumu koruyorum zaten.Diyetimde iyi gidiyo kanımca bi de popişimi kaldırıp spor yapabilsem.Dün ben şu rezil ben işten geldim saat akşam 11 30 a geliyodu.Dedim ya iş saatlerimde denge yok,bende şaşırıyorum dengemi sonra.Lapalapa kar yağdı eve gelene kadar buz tutmuştu parmaklarım resmen soğuk suya tuttum ellerimi açılsınn die sonra polar a sarınıp uzandım.Uzanış o uzanışş muhabbet kuşumun konuşmasını dinlerken sızmışım arada kalkıp yatağa geçtim 12 ye doğruydu uyandım bugün:KK43: 9:30 a kurdum alarmı bi de offf:KK43:
bugünkü yediklerime gelince

Sabah
1 bardak orta sıcak ballı sirkeli su
2 kayısı 1 incir
kaşarlı domatesli 3 dilim sucuklu tost
yeşil çay
3 ya da 4 zeytin

ara
1 bardak kafeinsiz kremalı kahve

öğlen
1 bardak mate çayı,
Kepekli sandviç(light kaşar,light sürme,domates)

Akşama yemekte ne çıkacak bakalım kısmet,çok enteresan 40 yıl yemesem aklıma düşmez patlıcan istedi canım:)

X