Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asicim sorma ya resmen çöktü,fazla iyi niyetli oldugumdan nasıl olsda gidicek misafir dedim alamadım.ama olan bana oldu:1ninca:

leylacım cok tesekkür ederim.babm dün aldı zencefil onu çay yapıp içicem bende.

laracım bende matematik bitirdim.şimdide yüksek lisans yapıyorum,alanımda cebir ve sayılar teorisi.
meslektaşız.bende 1 yıl kadar ögretmenlik yapmıştım.
Aaa çok sevindim modacım.Okuldamı kalmayı düşünüyorsun senin profilinde yurtdışı yazıyor nerde yüksek yapıyorsun?Ne çok soru sordum dimi?

istanbulda yaşayan arkadaşlar ben iyileştikten sonra görüşelim mi?
Olur sen ne tarafta oturuyorsun?

Görüşelim bende memnun olurum.Hımm aramızda 2 matematik uzmanı var demek.Ben seni hep moda ile ilgili okuyosun zannediyodum.Nick inden dolayı:p
Benimde matematik başbelamm.Ales e hazırlanıyorum soruya orasından bakıyorum anlamıyorum,burasından bakıyorum anlamıyorum.İnsan üslü sayılarda zorlanır mı yaff.Azıcık dokunsanıza bana da bulaşır belki:)

Ne anlamıorsun sor yardım edelim elimizden geldiğince miss kokulu..Alesle niye uğraşıyorsun hedefin ne diye sorsam.

Moda Miss ben sanırım sizin ablanızım zamanında idealist takılırdım üniversitede hocam illa kal okulda diye ısrar etti o zaman sadece okul bünyesinde yapılın lisansüstü sınavı vardı ales falan yoktu.İstemedim istemediğimede memnunum şu anda okulda kalan arkadaşlarıma bakıyorumda daha az yıpranarak daha çok kazanıyorum:))) kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bende paylaşımım azalmasın diye yatakta bile olsa yazıyorum ama millet yok ortalıkta vicdan azabı yapmıyım bari kendime.......

kızlar akşam yemeğimi halen yemedim,bu gidişle yemicem çünkü vakit geçti...
halen resimlerle ilgileniyorummm,aradada buraya bakıyorum...

Aaa çok sevindim modacım.Okuldamı kalmayı düşünüyorsun senin profilinde yurtdışı yazıyor nerde yüksek yapıyorsun?Ne çok soru sordum dimi?

Ne anlamıorsun sor yardım edelim elimizden geldiğince miss kokulu..Alesle niye uğraşıyorsun hedefin ne diye sorsam.

Laracım ben 4 senelik turizm mezunuyum.1.5 seneyi aşkındırda bir otelde santral görevlisi olarak çalışıyorum.Ne yazıkki iş hayatı öğrencilikten aldığım keyfi vermiyor bana.Benim gelişim halinde olan bir işkolunda olmam lazım.Özel sektör varsa yoksa maliyet hesabında
Okuduğum bölümden çok keyif aldım ama yaptığım iş beni inanılmaz hayal kırıklığına uğrattı:KK43: zaten öğrenciyken de çalıştığım oteller beni soğutmuştu.Kendimi hep üni de ders anlatırken hayal ediyorum.Zayıflamak kadar istiyorum bunu :p

sevindim hadi bakalım
nerde bu takımın gerisi
edaaaaaaa ben sen,n derdini anladım sen kk dan ayrılmıyon ama takıma ugramıyon kuzum hadi bakalım hayırlsıı diyorum sana anladın sne onu

Akşam menümü paylaşıyorum sizlerlecokacimcoook
1 kase tarhana çorba
tavuk sote (4 y.k. kadar)
3 çatak kadar pilav
salata,yoğurt
1 bardak şekersiz çay
1 bardak yemek sonrası çayı

aslında hem salata hem yoğurdu birlikta almamalıyım di mi.Kilo alamayanları okuyorum arada.Millet nasıl kilo alıyo anlamıyorum diyorlar o kadar uzak ki bana.Dur yapmayın almayın sonra yapışır üstünüze diyesim gelioyasakkelime
2 tane3 küçük kaçamağım oldu bugün canım tadı tuzu olan şeyler yemek istio bazen ama napiim
1 taen lokum akşam yemeğinden önce 1 tane çikolata akşam yemeği sonrası lokmalık olanlardan oyy şekerinden içim bayıldı amaa -tatlicadiarzu-1.5 aydır yemeyince böyle oluomuşş:jeyyar:
öpüldünüzzz

fikir çok güzel inşallah becerirsiniz gelmişken moda makyaj hadi bakalım hayırlsııyerimseniben
ebrucum inşallah ayarlarızda istanbuldakilerle görüşürüz:)

Görüşelim bende memnun olurum.Hımm aramızda 2 matematik uzmanı var demek.Ben seni hep moda ile ilgili okuyosun zannediyodum.Nick inden dolayı:p
Benimde matematik başbelamm.Ales e hazırlanıyorum soruya orasından bakıyorum anlamıyorum,burasından bakıyorum anlamıyorum.İnsan üslü sayılarda zorlanır mı yaff.Azıcık dokunsanıza bana da bulaşır belki:)

misscim ben burda sürekli olsam yardım ederdim.aslında matematik sandıgın kadar zor değil gerçekten.nickimin sebebide moda ve makyajla ilgili blog yazıyorum o yüzden:)

arkadaşlar bakın gidiyorum geliyorum kimse yok allah aşkına ya toplayın kendinizi
artı birde yazdıklarıma mutlaka cevap istiyorummmmm
harika mis lara moda herkesten bekliyorum cevap
:jeyyar: yoksa sonumuz kötü:jeyyar:
canım cevabım olur,hadi hayırlısı diyorum.fakat ben istanbulda oldugumdan gurbette yiyip içemediklerimden yemek istiyorum nasıl yapıcaz şimdi?
bana bi tavsiye verirseniz çok güzel olur.şimdiye kadar almadım,hala aynıyım.ama veremedimde.

laracımben viyana üniversitesinde master yapıyorum.beni sağolsun tr deki bölüm başkanım zorla göndermişti burayı.o çok istiyordu üni de kalmamı.kendisi şimdi rektör oldu,hala görüşüyoruz,gelmemi bekliyor,ama ben dönemeceğim malesef.
ben anadolu yakasında oturuyorum,ümraniyede.sen nerde oturuyorsun?

günaydın günaydın günaydınnnnnnnnnnnnn
bütün güzellikler sizin olsun inşallah buz gibi bir mersin sabahından günaydınlar benim fıstıklarıma tembellerimeeeeeeeeeee:))))))))))))))))))))
sonu kötü mü oldu ne.)))))))))))))
evet şekerlerim arkadaşlar gelcek birazdan kayve içmeye işlerim var ortalık toparlıyorum toparla toparla bitmiyo zaten :)
işte böyle güzellerime kucak dolsuus bir günaydın ve sevgilerimi iletmek istedim öpüyorum yanişlerdennnnnnnn kocaman

Bende paylaşımım azalmasın diye yatakta bile olsa yazıyorum ama millet yok ortalıkta vicdan azabı yapmıyım bari kendime.......

Şeniz sen yinede ayaktada olsa yazmaya çalış canım. ben okumasını seviyorummmŞeniz

günaydın kızlar
sabah 1 yumurta
1 zeytin 1 dilim k. ekmek yedim.
birazdan ara öğün yapacam
sabah tartıldım ve tarı benim yüzümü güldürdü.:teytey:
gelişmeyi cuma yazarım artık:nazar:
akşam çaylarımın yanında atıştırmalarım vardır. bilrn bilir
mümkün olduğunca tadımlığa kadar düşürdüm. leyla hanım ebru hanım hadin bakalım ay sonuna az kaldı.lülülülülülülülülülülülü
ben sizi geçeceğim bu kesinnnnnnnnlaelaelaelaelaesüprizzzzz

bu arada artık hiç boş kalmıyorum. oturduğum yerde bile karnımı içe çekip bırakıyorum. ayakta yaptıklarımı hiç saymayımmmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
ben bu ay KESİNNNN 3 KİLO VERECEMMMMMMMMMMMMMM:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ORBİŞ HANIM birazda kk ya gelseniz diyorum.alsanaalsanasmile
gelmezsen seni zorla getiririm bakkkkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

yav gitsinler artık senin şu misafirler sennasıl kilo almıyon o kadar misafirin içindeeeee :sinifsinif:
:
Valla zor oluyor Ebrulum ama yemiyorum valla.Alıştılar artık kimse ısrarda etmiyo,karşımda götürüyorlar..mafoldumbenHerşeye dayanırım da pasta ve helvaya asla,onları da yedi vicdansızlar.:roflol:Ama inat ettim bir kere yemicem....

Canım ya kimbilir ne kadar yorgun geliyorsundur,yine de yazıyorsun kıyamam.....a.s.

bu arada artık hiç boş kalmıyorum. oturduğum yerde bile karnımı içe çekip bırakıyorum. ayakta yaptıklarımı hiç saymayımmmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
ben bu ay KESİNNNN 3 KİLO VERECEMMMMMMMMMMMMMM:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

DORACIm günaydın bu ne hız,bu ne hırs kalkıyım yürüyim bari kıskandım valla.....:dance:

selam kızlar

nasılsınız bakalım. bende dün sorun yoktu. girebiliyordum. ama ebrunun dediği gibi kimse olmayınca yazasım gelmiyor :umursamaz:

kararlarına saygı duyuyorum ebrucum. o-nay-lı-yooo-ruuuummmm. valla kendime güvenemiyorum henüz. belki gaz olur :kedi:

yemek konusunda sıkıntım yok da biraz daha hareket olsa hayatımda süper olacak aklinialirimsmile

fıstıklarım karnım çokkkkkk agrıyor ölcem şimdi ah ahhhhhhhhh regl oldum
arkadaşım geldi ve gitti kayvemizii içtik
doracım efffeerin snaa ama sen öyle sannn asıl bombayı ben patlatcammmmm
samanyolucum tebrik ederim canım valla zor öyle hlvalarn falan içinde öylece bakakalmak
karabiberli eda hanım sizde bişiler yazsanız da neler yapıyonuz neler ediyonuz bizde öğrensek diyorum nasıl olur acaba

bu hafta herkessssssss ama herkes en az yarım kilo vercek vermeyenin kafasında kırcam oklavayı özellikle edaa bak söylüyorum tekrar cumaya kadar napıyosannnnnnnn yapıyosun ve o yarım kiloyu veriyorsunnnnnnnn duydunmu topla kendini ya alllah allah illa beni bagırttıracak illa söylettirecek beni

valla sinirlendim ş,imdi ha bu ne be takım da terör estircem yakında :)
moda makyaj affedildin merak etme ama bir daha olsun bakın bakalım naısl alıyorsunuz uyarıları
harika sen de aynen nerdesin sen hem iyileşemedin mi daha aaaaaaa
kızlar bakın tekrar söylüyorum bundan sonra kurallar katı ona göre bizim iyiiliğimiz için
iki ha-ftada yarım kilo veremeyenler uyarı alcaklar ikinci iki haftada tekrar yarım kilo vermeeynler ikinci uyarıyı alcak veya takımdan tıpış tıpış ayrılacak en azından lisetden buna bende dahilim onaylıyorsanız karar alalım ve onu yürürlüğe koyalım
yoksa olmayacak böyle biz çogumuz geri şiştik geldik buraya heyyyyyyyy farkındaısınız dimi bunun
şimdi siz bana belkide kızacaksınız darılacaksınız darılmayın valla hepimziin i,yiliği için konuşuyorum ben takım çok sakin sessiz böyle bir rehavet bende de aynı girsede kimsenin yazası gelmiyor bilmiyormuyum sanıyorsunz
saldık gittik iyice kendimizi ya olmaz ki böyle

Vallaha estir arkadaşımmm kırılmamm böyleliklee dahadaa gaza geliyorummm,helee bu aralarr haftaonlarıı hiçç evde olmadıkkk hepp ya kayınvalidemlerinn köyünee yadaa bizimkinlerinn köyünee gittikk yaptığımm diyetlerdee ordaa bozulduu,sonraa toparlayımm derkennn bocalamayaa başlıyorummm
İnann utanmayaa başladımmm diyetimee uyamadıkçaaa sonraa hevesimm kırılıncadaa kendimii yemelere veriyorumm
BU haftaa iyiyimm bakalımm amaaaa sözzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz yarınn yenii bir gün ,başlayacakk hayatımdaa ,kendimii değiştireceğimmmm

kzuum sabahtan beri girmeedim belki de hiç kimse giremiyor doracım giremiyor onu biliyourm ama gerisinden haberim yok :KK43:((((
diyetim iyi ama ben burdan kopunca kendimi yemeye veriyorum resmen benim gibi olduguklarınada eminim bazı arkadaşlarımın

hıh iştee ebrucumm tamm öyleeeee oluyoo bendedeee

X