Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

eeeee onunla idare ediverin gari yeniler fırında makinem bir gelemediki bana :)))))))))))))
orbişim sadece leylama degilki hepimizeeeeee

ikiisde degel gözelim ben yayaım yayımmmmmm yerimde duramıyommmmm:roflol::roflol:

eeeee onunla idare ediverin gari yeniler fırında makinem bir gelemediki bana :)))))))))))))

eLvancım hoş geldin çataL karam çinğenem nar danem nur danem:) valla ebrucum takım cümlesi için de gecerli olsun bana heryer paris:)

ikiisde degel gözelim ben yayaım yayımmmmmm yerimde duramıyommmmm:roflol::roflol:
YAPMA YA ....:roflol::roflol: ONDAN BAZAN GERİLİYORSUN GESTOPOM ...kaydirigubbakcemile3:1hug:
eLvancım hoş geldin çataL karam çinğenem nar danem nur danem:) valla ebrucum takım cümlesi için de gecerli olsun bana heryer paris:)
AY ,AY ,AY NE GÜZEL KARŞILAMA BÖYLE Şeniz

kızlar sonunda gelebildim,
açıklamamı yapıyorum,
öncelikle elimde olmayan sebeplerden dolayı laptopumu kullanamadım.
viyanadan beraber geldiğim kuzenim laptopuma çöktü,
alışverişten geldikten sonra sevgilisiyle kullanmak için kullandı,gece 2 lere kadar.
benim odamda aldı laptopumu ohhhh sevgilisiyle 2lere kadar konustu. alsanaalsanasmile
bende onun yattığı odada sap gibi bekledim,kıza diyorumki,benimde girmem lazım.ama ben daha önemli diyo bi 1 saat daha konusayım çıkacam diyorki saat zaten gece1.
sinir oldum sinir.
zaten sabah 9 kalktık,onun için istanbulu talan ettikakşam 10 larda eve geldik.geldiğimiz gibi çöktü laptopuma.
ya ben eşimle konuşamadım inanırmısınız,1 haftada 1 kere konusabildim.kız her gece konustu.
daha neler var neler.hem seviyorum kuzenimi ama hemde çok sinir etti beni.
bu sırada ne maillerime bakabildim nede blog umu ziyaret ettim.ama bugün sabah 7.30 ta uçtu,artık laptopuma kavuştum puyorumnanaktan
artık bol bol görüşeceğiz kızlar:)

ebrucum evet en sonunda gelebildim.umarım özürlerimi kabul edersiniz.ilk önce geçmişi okudum sonra cevap yazdım.
bu arada hasta oldum.kuzenimi gezdireceğim diye nezle oldum.şuan burnum akıyo,hapşırıyorum,bol bol öksürüyorum,bol başarısı ve de boğaz şişkinliği var.
bi parasetemol içeren tablet içtim.multivitamin ve adaçayı,
başka neler önerirsiniz kızlar.nefeste alamıyorum burnum tıkalı,su içerken boğuluyorum resmen burnum tıkalı olduğu için

ebrucuğum bu kural işini bende onaylıyorum canımcım. bakın bahara az kaldı. yakında o kalın kıyafetlerden çıkıp sadece vucudumuzla başbaşa kalacağız ona göre:kedi::kedi:

orbişşş kız ben senden tarif istemedimkiii sadece golden baktım :kedi:dedimmsempatiksalakcinni

öğle yemeğimde
1 yumurtayla yağsız bir meleme yaptım
1.5 dilim ekmekle 3 acı biberle yarımda bisküviyle (oğlumun artanı) yedimmmm
birazdanda kalkıp sporumu yapacağımkaydirigubbakcemile

ebrucuğum bende yeni resimler yükledin sanmıştımşakkıdı
profilindede maşallahh bebek gibi çıkmışın. allah sahibine bağışlasın.:Saruboceq:

selam kızlar
off ancak gelebildim. hala da çok işim var akannehir
doracım sende toparlanma görebiliyorum. darısı başımıza aklinialirimsmile
ebrucum misafir olayları bitmiştir artık umarım alsanaalsanasmile
oirpatacıkkk sen nasılsın bakalım. tartı gülümsemiş. hadi bu da darısı başımıza olsun aklinialirimsmile
benim de regl ancak gelebildi. karın ağrım olmasa kendimi daha iyi hissedicem. şişliğim inecek diye seviniyorum kaydirigubbakcemile5
modacım sana da geçmiş olsun. çekip alsaydın canım laptopu elinden. başkasının malını sahiplenenlere kızarım da azıcık sempatiksalakcinni
misscimmm anksiyete bozukluğu var demek. çok kötü dimi. bende de panik atak var. gerçi ilerlemiş değil. bir kere ölüyorum diye acili boylayınca doktor söyledi ama inanmadım. ne alaka ben ölüyorum dedim. araştırdım haklıymış ohaoldumsmile ama psikologa gitmedim. hemen ilaç yazacak biliyorum. istemiyorum. kendi kendimi motive ederek engellemeye çalışıyorum. bir daha da öyle büyük atak olmadı küçükleri kendim defedebiliyorum. anksiyete bozukluğu bende de var mı acaba. benimde içim daralır hep. sanki kötü bişey olacak gibi :gitme:

aebenim hoşgeldin canım. seni görmek çok güzel Şeniz nasıl gidiyor diyet opuyorumnanaktan

ben dün miktar olarak az ama kalori olarak çok beslendim
ama bugün reglim geldi ya kim tutar beni. zaten midem de bulanıyor

tamammmmm artık ebru ebrudurkaydirigubbakcemile3

ben kurallara uyarım canım,bekliyorumkaydirigubbakcemile3
haftasonu bi hataydı benim içinlmaz:

ebrucum katı kurallar koyalım :))) özellikle cükülata canavarı leylaya:=) diom nedersin diom:))

aslında çokta delisi değilimdir çikolatanın ama niye öyle oldum anlamadım...sinir bozukluğu neden olmuş olabilir:umursamaz:sıkıldımmı,sinirlendimmi ağzım boş durmaz...
oğlum soruyo bugün anne benim didom vardı nerdeeeee:kedi:

nasılda ele veriyo hemen kendini:jeyyar:yaaaniii kaçamak yapan bi ben değiliimmlmaz:

geçmiş olsun canım...bana hep zencefil,tarçın çayı iyi gelir yerimseniben

ben dün miktar olarak az ama kalori olarak çok beslendim
ama bugün reglim geldi ya kim tutar beni. zaten midem de bulanıyor

işte bi kaçamakçı dahaşakkıdıkaydirigubbakcemile

mrb kızlar...
sabah 1 dilim kepekli ekmeğim,1 dilim peynirimle kahvaltı yapmıştım...
öğlen bankaya gittim,doktora gittim..eve geldim 1 bardak çay,4 tanede tatlı bisküvi yedim..
akşam turp otu salatası yicemmm..akşamları ot yemek iyi geliyo bana :)

doktora niye gittim?
bi kaç gündür çenem ve kulağım ağrıyodu hafif hafif...böyle olcak gibi değil dedim...
ben kulak temizleme çubuğu falan kullanmazdım,2 ay önce falan başladım..o da meğerse temizleyeceğine kulağımızın ürettiği ve dışarı attığı doğal sıvıyı geri itiyomuş ve mukozaya yapışıp kalıyomuş...kulak temizlenmezmiş çünkü kulak zaten kendini temizlermiş miş...böyle yani...gliserin verdi kulağıma damlatıcam,10-15 gün sonra gidicem ve kulağımın mukozası temizlenecek...

Kızlar Merabaaa,

Oh ne güzel yemişim dün Lahmacunları az yedim erken yedim kendimi suçlu hissetmiyorum.Ayten in midedeki çikolata dükkanı benzetmesini tuttum:) ben az mı tatlıcı,kahveci dükkanı açtım midemde

Ebrucumm tahmin ettiğim gibi çıktın canım.Ebru Cündübeyoğlu gibi hayal ederdim seni.Ama daha güzelsinn:)Hadi samanyoluu sıra sende başka kim kalmıştı ha bi de Laranın fotoğrafı yoktu.Fazla meraklandırmayın nasılsa 2 nizde ist te siniz.Bulur görürüm sizi

Sabah menüsü:
elma sirkeli ballı su
2 kayısı 1 incir
uno sandviç ekmeği ile light kaşarlı domatesli tost
4 zeytin

öğlen
1 KÜÇÜK Pet su
1 Kase ezogelin
Yarım pide(kebapçı pidelerinden)

devame decem işim var şimdi

laylacığım çok geçmiş olsun canımmmŞeniza.s.

akşam 2 kepçe işkembe çorbası hatta biraz dha fazlaydı
1 kaşık pilav
yoğurt
et sote tatına bakımlık
bir iki kaşıkta yeşil fasılyenin tanelerinden aldım.
ekmek hiç yemedim
biraazdanda çay içeceğim.
bu gün çay içmedim başım tuttu resmenohaoldumsmile

matematik ogretmeniyim canim elimden Gelen olursa kizlar mutlu olun yorgunum yattim telefonla yaziyorum hepinizi optum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…