Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ay onlar küçüklükte olur geçer gider canım,fazla üzerinde durmayerimseniben
ben küçükken ne iğrençlikler yapıyomuşum anlatmayayımzemuszemusama dayımın yüzünden...burun karıştırmak çok iyi bişeymiş gibi öğretmiş bana...bi de yiyomuş gibi yapmış karşımda kahrolmayasıcaakannehir
aslında doğustan gelen bi refleksmis kazma mevzu:KK70: hatta burunda bulunan o yapıskan seylerde cok saglıklıymıs:KK70: böle bişi okudum iimi:KK70:

hmm evveeett hemen aradım buldum okudum..valla süper vermişsin canım:lepi:ben de denicem bikaç gün...herşeyi deniyom nasıl olsa...

bende deniyorum da korkuyom valla :KK70:

--------------------------------------------------------------------------------

İyi akşamlar arkadaşlar,regl dönemim başladı,kendimi balon gibi hissediyorum
Bugünkü menüm
SABAH yağsız tost+yeşillik+3 zeytin
ÖĞLEN kereviz yemeği+salata+yoğurt
ARA %70 kakaolu çikolatadan birkaç parça+ 4+5 tane kuru erik
AKŞAM et+salata+peynir
GECE meyve +kefir olacak
Şu dönemi kazasız atlatırsam çok mutlu olucam.Bugün önümde pastalar,kurabiyeler vardı ama yemedim.Çikolatam ve eriklerim yetti bana....
Geçmişi bir okuyayım bakim neler kaynatmışsınız....opuyorumnanaktan

hıh siz beğenmedinizmi yane benim kini:KK70: ama benim pastam daha cok benziyooo oktay uatanın tarifi:) ve bi sey daa sölim kahve kreması istemiyo:p

ayçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben bugun taartildimmmmmmmm:KK70: ve muhtesem bişi oldu:KK70: karbonata işe yarıyo:p

Bendee vermişim accık daha senin adına da benim adıma da sevindim:emir_bebek:
peki bu karbonat bişi yapar mı ki midemee:uhm: elma sirkesini içemiom eskiden reflüydüm düzelmişti şimdi yine başladısenağlama
Tabi streste var hem işi tak hem sevgiliyi tak allah sonumu hayır ede:hulya:

İii geceler kızlarrr,
İyi kaçamak yaptım bugün hacokacimcoook iş çıkışı salataylan top ekmek yedim
ablamgillere doğum gününe gittim pastada yidim börekte 1 parça tabi
Eve geldim tartıldım sabah aç karınlaykenki kilomu görmiim mi bi sevindim bi sevindim annatamammmsositososito
1 ayda 3 kilo gitti başarı öykülerinde daha çok verende var.Ama sağlam spor yapıolar ben tembel popo :kahve:
Kızlarr çok kötü bişi keşvettim Anksiyete bozukluğum nüksetti,sinirim burdumda geziom herşeye kalbim darlanıyo senağlama psikolog bumam lazım kendime

Leylacım geçmiş olsun sanada

bilmem ki kuzum yaparmı :S ben az kattım ama 2 lt su ya 1 tatlı kaşıgı:) sen ne kaa verdin di bakimmm:) sevindim senin adına canım inş devamı gelir amin:)

yok bea karbonatalı su içtim 2 gün zayıflamak için degil ödem atmak için sismiştim malum sebeb den dolayı sabah ac karna wc işleminden sonra :p anadan uryan tartıldım 101.5 cıktım.. ii mi:KK70:

orbişim vallaha harikasın. seni ayakta alkışlıyorum. bizde gr oynama yokken sen bu gidişle bize yetişeceksin:nazar:

önce dorayla ben yarışa başladık sooonra ebru kıskandı ben de yarışcam dedi :roflol:
hem ne farkeder canım hepimiz yarışıyoruz birbirimizle...sen de bu yarış içinde olduğunu unutma olurmu:eek:lmaz:maksat ortalık kızıştırmakzemuszemus
Ben yarışa girmedim ama izliyorum sizi ona göreyerimseniben

ellerine sağlık canımcım..haftaya 1. olucaz inşallahzemuszemus
Haftaya herkes vereceği rakamı yazsın haiiiiii ben 1 kg garanti diyorum meselafisfisfis

günaydın kızlar
ebrucuğum sana iyi gezmeler canım unutmadan yazayım dedim
şimdi araştırmaya girişiyom seni kim üzdü diye

güzel bir kahvaltı yaptım.
kızım hazırlayınca dahada bir güzeldi sankiopuyorumnanaktanŞeniz
yarım simit
3 zeytin
2 acı biber
5 dilim patatesrt kızartması
şimdide kalorisini yakacağımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
akşama misafir davett ettim.
hemen hazırlıklara girişeyim. okul açılınca artık bu olay bitiyorhihoyyyt
Gelinime bakın beeeeeeeeeeeeeeeeeh:sm_cool:

ayy canım olup biten ne varsa hepsini okudum...berry baya üzdü açıkçası...neyse düzene girer diyorum..ne de olsa kardeş takım...bi de ben önceden 9. takım kaptanıydım ya o yöndende üzüldüm yaniii...bi de benim profilime msj bırakmış sağolsun 11 kilomu verdin sen diye... -11 olduğunu görmedi sanırım :)

evet benim baktığım kartopu tatlısıda bu değildi...hindistancevizli bişeydi...cezerye gibi yuvarlak yuvarlak:icecream:
Evet yuvarlakından yaptım bennohaoldumsmile

hıh siz beğenmedinizmi yane benim kini:KK70: ama benim pastam daha cok benziyooo oktay uatanın tarifi:) ve bi sey daa sölim kahve kreması istemiyo:p

ayçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben bugun taartildimmmmmmmm:KK70: ve muhtesem bişi oldu:KK70: karbonata işe yarıyo:p

b450511178178d694123ebdd2f0ac428.jpg

3-4 su bardagi hindistan cevizi(ben 4 su bardagi kullandim)

1 su bardagi süt tozu

3/4 su bardagi seker

200ml cig krema

az hindistan cevizi(yuvarlaklari bulamak icin)

Yapilisi:

Hindistan cevizi,seker,süttozu,cig krema, genisce bir kaba konup yogrulur.elde yuvarlanacak sekilde degilse koyu bir kivamda ise süt ilave ederek kivamini ayarlayabilirsiniz,sekil verilecek kivama gelince yuvarlak toplar yapip hindistan cevizine bulayin.servis tabagina alin.hemen servis edebilirsiniz ben buzdolabinda muhafaza ettim.

Yiyenler cok begendiler.
Benim yaptığım çok daha pratik isterseniz yazarım bi ara:umursamaz:
İii geceler kızlarrr,
İyi kaçamak yaptım bugün hacokacimcoook iş çıkışı salataylan top ekmek yedim
ablamgillere doğum gününe gittim pastada yidim börekte 1 parça tabi
Eve geldim tartıldım sabah aç karınlaykenki kilomu görmiim mi bi sevindim bi sevindim annatamammmsositososito
1 ayda 3 kilo gitti başarı öykülerinde daha çok verende var.Ama sağlam spor yapıolar ben tembel popo :kahve:
Kızlarr çok kötü bişi keşvettim Anksiyete bozukluğum nüksetti,sinirim burdumda geziom herşeye kalbim darlanıyo senağlama psikolog bumam lazım kendime

Leylacım geçmiş olsun sanada
Havalardan mı acaba miss kokulum bendede aynı dert var bu ara....

Dün misafirlerim vardı çooook kalabalık bütün gün mutfaktaydım.Ama o kadar yoruldumki kendim doğru düzgün yemedim bişey fırsatımda olmadı zaten.Yarında okul başlıyor anca akşamları girerim yine siz olmazsınız ayyyyyyyyyyy hiç canım istemiyor ev hanımlığı güzel.Ama ben sürekli giyim kuşam derdinden mi nedir evde bi salıyorum ki sormayın.Sabah 9 'dan akşam 16:30 a kadar sürekli derste olacağım 5 gün boyunca ders programımı nasıl abartmışlar anlatamam pazar sendromu var bende:1no2:

Dün misafirlerim vardı çooook kalabalık bütün gün mutfaktaydım.Ama o kadar yoruldumki kendim doğru düzgün yemedim bişey fırsatımda olmadı zaten.Yarında okul başlıyor anca akşamları girerim yine siz olmazsınız ayyyyyyyyyyy hiç canım istemiyor ev hanımlığı güzel.Ama ben sürekli giyim kuşam derdinden mi nedir evde bi salıyorum ki sormayın.Sabah 9 'dan akşam 16:30 a kadar sürekli derste olacağım 5 gün boyunca ders programımı nasıl abartmışlar anlatamam pazar sendromu var bende:1no2:

Laracım kolay gelsin valla hepimiz alıştık bu tatil işine...Bana bile çöktü sıkıntı.Erkenden kalkıcaz gene,ama bir bakıma yemek düzeni oturacak....a.sSenin işin daha zor,akşam yorgun gelip,yemek falan....Biz sana buradan yemek uzatabilsek ne iyi olurdu di mi:roflol:

Bu arada hangi branş öğretmenisin merak ettim....Belli mi olur yardım isteriz belki senden.....kaydirigubbakcemile5

of kızlar oofff ve de uuffffff....bugünümü hiç yazmayayım size....kaçamak günüydü resmen...dövün beni dövüüünnnn..normal diyetimin dışında 1 metro,1 harby,1 de dido yedim...nasıl ama? :KK43:( üstüne 2 kupa form çay içtim hopladım zıpladım ama ne kadar faydası olur bilmem :S ya da belkide zararı olmaz :S
ebruuuu,doraaa ne derseniz hakkınız :KK43: madem pişman olcan ne yiyon demi o kadar çikolatayı...resmen çikolata krizine girdim... kendime söz verdim ama;5 kilo vermedikten sonra 1 baklada olsa çikolata yok!

moon geçmiş olsun dileğin için sağol tatlım..
laracım takip ediyosun ya neler yediğimi okudun dimi :KK43:

Havalardan mı acaba miss kokulum bendede aynı dert var bu ara....

Allah düşmanıma vermesin bu rahatsızlığı...Ağır olanını 21 yaşında atlatmıştım İlaç tedavisi vs.arada böyle yoklar bu beni ama insanı toplumdan uzaklaştırıyo işte deli oluyorum eğitimi şusu busu donanımı benim kadar olmayan insanlar benim önüme geçerken ben böyle santralde tıkalı kaldım.Nedennn hep kaygı hep kaygı müdürle konuşacam heyacan basar.eyvahedigeldismile.Birinden bişi isticem elim ayağım dolaşır...İeyvahedigeldismileş görüşmesine gittim 1000 tane olmuo neden kendimden emin durmuom Allah ım bitsdin artık ya:çok üzgünüm:
Allahtan güleryüzlüyüm pozitifim yoksa ne olurdu blmiom. Nese ya ne yedik bakalım yedim baya bişi ama çok diil cıss şeyler yedim sadece

Sabah

2 dilim kalançavdar ekmeğimi yemem die anne çöpe atmış:dilcikar:eek: sebepten kepekli sandviç ekmeğimi kızartıp yedim.
3 dilim sucuk
1 dilim salam
domates salatalık mis gibi zeytinyağlı limonlu
4 zeytin
azda peynir
yeşil çay
2 fincan siyah çay

öğlen yemeği yemedim ananeye gittik mısır patlağı yedim orda hiç ara öğünde yapmadım

Anane sonrası alışveriş akşam yemeği

1,5 lahmacun 1 tane ayran

Daha da dişe gelir bişi yemedim.Aktiviamı yedim gece acıktım bikaç parça peynir yedim hatta light eritme peynirini kaşıkladım(çay kaşığıyla 3 kaşık)
Bu kadar.... abartmamışım ama dimi haftaya tam gaz girecem

günaydın kızlar.
bu tatilde herkez tozutmuş ama olsun . zararın neresinden dönersek kardır deyip iki elle diyetlerimize sarılıyoruz.
dünü hiç yazmıyor:kedi:eyvahedigeldismile
bu güne atlıyorum:lepi:
1 bardak greyfurt sirke karışımı
1 dilim kepek ekmek
2 zeytin
çok az çatal ucuyla kaymak aldım
bir parçada peynirin tadına baktımsırnaşık şey
ara öğünümde elma yemeyi düşünüyorum.
bir suya başlayamıyorum
hava soguk dışarı bakınca canım hiç su içmek istemiyorkiii:eek:lmaz:
bu arada karabiber seni hiç göremiyorum.......:eek:lmaz:
nerde o eski azimli edaaaaaaaaa
hadi bırak o yediklerinide diyete sarılll

günaydın şekerlerim
iyiki kar yok mersinde yoksa ben bitmişim :)
yokuş aşagı ayakkabım bir kaydııııııı dizimin üzerine düştüm dizim şişti morardı az kanadı acıyor şimdi:KK43:
diyet hım o neci ki:)
evet dün gerçekten benim için de bir felakketti korkmayaın aynı durumdyaız
ama bugün :) bir dilim ekmeek azıcık peynir bir zeytin yedim ac karnına sularımı içtim işte şimdilik bu kadar metabolzima hızlandırıcımı iççcem şimdide
kzılar hasta olnalara acil şifalar versizn rabbim dikkat edin kendinize
ha ayrıca ben tabi tamamen şahsi fikrim de
orbişşşşşşşşş o resimler ne öyle canımız ceksin de kalkalım yapalım mı diyosun :KK43:
yoksa nefsimizle mücadelemi verelim :KK43:
nasıl zayıflama gurubu anlamadım ki:KK43:

samanyolum kalabalıgın dagılmadımı henüz :KK43:
edacım sen ne alemdesin hala moda giremdin :KK43:
modamakyaj nerdesin izin as-lsaydın bari :KK43:
kızlar allah aşkına gelin şuraya ya zararın neresinden dönsek kar herşey biizm için lütfen toplayın kendinzii toplayalım kendimizii
bakın bazı kurallar belirleyelim ben hiç bir zman kaptan olmadım beraberce uyacagımız hepmizin uygulayacagı kurallar olsun herkes en azzzzzzzzz bir mesaj yazsın her gün şunu yedim bunu yedim diye ortadan kaybolmasın gerekçelerini de anlatsın
sonra lütfen yürüyüş spro bşiler yapalım ama düzenli birbirimize gönülden inanarak
biz bir takımız
hep beraber saglıklı bir şekilde
kızlar bei duyuyormusunuzzzzzzz sizzzzzz
lütfennnnnnnnn hadi bakalım artık silkinme vakti
edaaa topla kendini çabukkkkk
atlar gelirim adanaaya sacaını başını yolmaya :KK43:((((((((((((
arkadaşlar fikirleri olna varsa takımca yapabilecegimiz lütfen paylaşın onaylayın ve hep birlikte yolumuza devam edelim

kızlar proflime resmimi koydum beni görmek isteyenler en azından bir fikrimiz olsun diyenler profile girip resmime bakabilirler canlarım oky

ay ay ay nasıl rahatladım sizinde haftasonunuzu okuyunca :)

ebrucum hemen topladım kendimi...sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynirimle yaptım kahvaltımı...bi de maydanozla lahanayı kaynattım gün boyu içeyim diye...bugünü hafif atlatmam lazım...

bu arada çoook geçmiş olsun,fena düşmüşsün okuduğum kadarıyla :KK43:

haftada en az 300 gr verilecek kuralı koyabiliriz...bi de yarın giremiceksek bugünden söyleyelim gibi...acil bi durum olursa ya da aniden misafir gelirse onun sonrada açıklaması olur heralde...

Edacımda bu akşam girer sanırım...okul moduna anca girer o :)

kızlar proflime resmimi koydum beni görmek isteyenler en azından bir fikrimiz olsun diyenler profile girip resmime bakabilirler canlarım oky

ya zaten o yakışıklı bicirikleri görünce bi fikir sahibi olmuştum canımcımopuyorumnanaktançok tatlısın çok:asigim:

leylacım canmsın cooooooook teşekkür ediyorum
aklınızda bir profilim olsun dedim canm
resimler sonra inşallah güzelim
ne gelip gelip gidiyonuz yaaaaaaaa :KK43:((( gelin iki kelam edelim aaaa

e kızalr sohbetinizede doyum olmuyor hani :))))))))
ay siz beni öldürürsünüz
birde istanbul :)))))))) zerrin özer öyle diyo valla benim suçum yok :)))))))))
ben kalkar cocuklarıma corba yapayım okuldan gelcekler sıcak sıcak içsinler hadi bakalım herkese kolay gelsin çok ihmal ediyoruz burayı cokkkkkkkkkkkkk
takım perian biz perişan :KK43:

X