Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

oy oy oyyyyyyy sen üzülme bir tanemmmmm haftaya veririz tam gazzzzzzzz
ben snaa sonuna kadar güveniyorum çek karnını içine oturdugun yerden nefes egzersizleri yap kaldır ayaklarını masanın altından kimse görmesinnnnn :))))))))))) beklet acıyana kadar sonra kalemi düür yere egil al bir sag tarafa bir sol tarafa fazla yapma sakar dakka bir kalemi düşürüyor derlerrrrrrr :roflol: :roflol: aklıma geldikçe yazarım bensana :roflol

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Oy ebrum benimm sen dersin de ben yapmam mı leylacımm karnımı da çekçem içimee.Ofiste tek oluyorum genellikle ben canım kimse sakar demez.Hee sakarlığım dillere destandır ama o başka.Kaç kere printeri bozdumgamyoncuiremsu

kızlar sabah kahvaltımı yazdım kalmış devamını da yaziim günlüğüm kayıp bulunca kopyalarım burdann

Öğlen

1 tabak pilav.Süzme mercimek çorba,salata
papatya çayı

öglen arası
2 tane tarçınlı elmalı etiform
kafeinsiz kahve

akşam

salata,1 tane küçük kepekli top ekmek süzme mercimek

Akşam sonrası

1 aktivia 5 badem 1-2 dilim yağsız kaşar,1 tane küp peynir bi de acı çukulata 4 tane yanyana oluo ya bi sırada onun 2 tanesi

ıhlamur elma tarçın zencefil karanfil karışımı ve mate çayı ile günü bitidim ama açımmmkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Yarın kaçamak yapçam bilginize ablam sayılacak birinin oğlunun d.günü işten çıkıp oraya direk işallah kalorisiz bişiler vardır:Saruboceq:

hey allahım yaaaaaa
sabah sabah gerildim ben onlar için kça saat pc başında kaldım acıklama yaptım takımlarına asicim de buraya anlatmış yiice hesaplamaları
yin biz suçlu olduk 10 dakika beklemiş gitmişiz
kader bu ya
kime yarandıkki 9. takıma yaranalım
neyseeeeeee
çok üzüldüm sbaah sabah
kızlar misafirlerim var şu an uykudalar size haber edeyim dedim hafta sonu yokum gesmeye gitcez
diyet eh işte diyet denilemez pek ama
ama ben sizi her halimle bitircem emin olunuzzzzzzzz
sizi seviyom ben
harikacım gecmiş olsunnnnnn sonra konuşcam senle :))))))))))))))) cezaların cogalıyor sanki:)))))))))))) karakelemleri görür gibiyim :))))))))))))))))))
miscim e kimsede yokmuş kzuum ha gayret hadi kalk lkalkkkkkkk okuyup durma iki egil saga sola aaaaaaaaa :)))))))))) nerde hareket orda bereketttttttt
öpüyorum sizi
doracım gecmişi okumak zormu geldi hiç ses etmemişsin bakıyorum daaa hıhhhhhhhhh

Günaydın KK nin güzelleri :)
İşe geldim.suyumda bitmiş ark ların işi var öğlene kadar susuzum hay allah:)oyy nasıl uykum var bu arada anlatamam.Sabah standart kahvaltımı yaptım.Teraziye çıktım tam 72 çabuk gitsin sunlar yaa daha 12 kilo vercemm:KK43: daha çok tepinmem lazım.Ofise lastik mi getirsem naapsam :p

2 incir bi koca bardak su
uno kepekli sandviç.Sürme peynir,lıght kaşar marul 3 siyah zeytin ekmeğin içine 1 tanede yeşil çay

HADİ ÖPTÜM SİZİİİ

Son düzenleme:

hayır tatlım baştan sona kadar akşam okumuştummm:))
9 takımla kardeş takım olmuşuz
o takımda yeni kurulmuş
asi hesaplamaları x y olarak öğretmeye çalışmışŞeniz

sen 2 kişiyi yine çok beklemişin...
kartopu diye bir tatlı gogden aramamzı istemiş laracığım hepiciğinden haberim vardı yaniiiiopuyorumnanaktan
hatta hemen bende baktım
ve kahve kramam benimde yoktubuyrunnnnnnnnn

günaydın kızlar
ebrucuğum sana iyi gezmeler canım unutmadan yazayım dedim
şimdi araştırmaya girişiyom seni kim üzdü diye

güzel bir kahvaltı yaptım.
kızım hazırlayınca dahada bir güzeldi sankiopuyorumnanaktanŞeniz
yarım simit
3 zeytin
2 acı biber
5 dilim patatesrt kızartması
şimdide kalorisini yakacağımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
akşama misafir davett ettim.
hemen hazırlıklara girişeyim. okul açılınca artık bu olay bitiyorhihoyyyt

kartopu-pastasi-(1).jpg

ay cok seker bişi bu:KK70: bende baktım yapamam ama maharetli hatun diilim:)))

OIRPATACIMM NBR?yEMEKTEN GELDİM ŞİMDİ.Balık var dediler kızartma yine die üzüldüm ama bi de baktım bugulama:))küçük porsiyon veriolar salata içinde uzanıo büyük tabak almaya korktum:S kısaca
hamsi bugulama
salata
1 top kepekli ekmek
1 de kibrit kutusu büyüklüğünde tahin helvası(veremem kimseye yarısınıı :p)

İnsan sıkılıyo yoruluyo bazen diyetten off.Düşsün üstümden şu 2 kilo düz rakam 10 kilo kalsın sıkıntımm

OIRPATACIMM NBR?yEMEKTEN GELDİM ŞİMDİ.Balık var dediler kızartma yine die üzüldüm ama bi de baktım bugulama:))küçük porsiyon veriolar salata içinde uzanıo büyük tabak almaya korktum:S kısaca
hamsi bugulama
salata
1 top kepekli ekmek
1 de kibrit kutusu büyüklüğünde tahin helvası(veremem kimseye yarısınıı :p)

İnsan sıkılıyo yoruluyo bazen diyetten off.Düşsün üstümden şu 2 kilo düz rakam 10 kilo kalsın sıkıntımm

ne olasun canım int de bi program arıyorum :) sıkılma falan yok kız döverim valla:) durmak yok kg vermeye devam:KK70:

benim baktığım kartopu bu değildikineee:1no2:

ama buda çok hoş duruyor haniiiiiÇok üzgünüm çoookcokacimcoook
ben sporumu yaptım
arkasından bir capiçino içtim. evlerimi toparladım. akşama hazırlığımın yarısını yaptımcokacimcoook
şimdide kalan yarısını yapacağım ama sular kesilmişşşşkötükedihüso
karta yeni yüklemesek bittimiki diyeceğim ama kesilmiş kötükedihüso

miss menün harika helvaya gelince genelde balıktan sonra önerilen ilk şeydir. senin suçun:dilcikar: yok sana ikram edenler utansın:mymeka: canım. afiyet olsunnn:teselli:

ama buda çok hoş duruyor haniiiiiÇok üzgünüm çoookcokacimcoook
ben sporumu yaptım
arkasından bir capiçino içtim. evlerimi toparladım. akşama hazırlığımın yarısını yaptımcokacimcoook
şimdide kalan yarısını yapacağım ama sular kesilmişşşşkötükedihüso
karta yeni yüklemesek bittimiki diyeceğim ama kesilmiş kötükedihüso

miss menün harika helvaya gelince genelde balıktan sonra önerilen ilk şeydir. senin suçun:dilcikar: yok sana ikram edenler utansın:mymeka: canım. afiyet olsunnn:teselli

Dimi yaa menüye koyanlar utansınnn...:p
Döv valla aytenciim bırakırsam döv beni

hey allahım yaaaaaa
sabah sabah gerildim ben onlar için kça saat pc başında kaldım acıklama yaptım takımlarına asicim de buraya anlatmış yiice hesaplamaları
yin biz suçlu olduk 10 dakika beklemiş gitmişiz
kader bu ya
kime yarandıkki 9. takıma yaranalım
neyseeeeeee
çok üzüldüm sbaah sabah
kızlar misafirlerim var şu an uykudalar size haber edeyim dedim hafta sonu yokum gesmeye gitcez
diyet eh işte diyet denilemez pek ama
ama ben sizi her halimle bitircem emin olunuzzzzzzzz
sizi seviyom ben
harikacım gecmiş olsunnnnnn sonra konuşcam senle :))))))))))))))) cezaların cogalıyor sanki:)))))))))))) karakelemleri görür gibiyim :))))))))))))))))))
miscim e kimsede yokmuş kzuum ha gayret hadi kalk lkalkkkkkkk okuyup durma iki egil saga sola aaaaaaaaa :)))))))))) nerde hareket orda bereketttttttt
öpüyorum sizi
doracım gecmişi okumak zormu geldi hiç ses etmemişsin bakıyorum daaa hıhhhhhhhhh

ayy canım olup biten ne varsa hepsini okudum...berry baya üzdü açıkçası...neyse düzene girer diyorum..ne de olsa kardeş takım...bi de ben önceden 9. takım kaptanıydım ya o yöndende üzüldüm yaniii...bi de benim profilime msj bırakmış sağolsun 11 kilomu verdin sen diye... -11 olduğunu görmedi sanırım :)

evet benim baktığım kartopu tatlısıda bu değildi...hindistancevizli bişeydi...cezerye gibi yuvarlak yuvarlak:icecream:

hıh siz beğenmedinizmi yane benim kini:KK70: ama benim pastam daha cok benziyooo oktay uatanın tarifi:) ve bi sey daa sölim kahve kreması istemiyo:p

ayçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben bugun taartildimmmmmmmm:KK70: ve muhtesem bişi oldu:KK70: karbonata işe yarıyo:p

b450511178178d694123ebdd2f0ac428.jpg

3-4 su bardagi hindistan cevizi(ben 4 su bardagi kullandim)

1 su bardagi süt tozu

3/4 su bardagi seker

200ml cig krema

az hindistan cevizi(yuvarlaklari bulamak icin)

Yapilisi:

Hindistan cevizi,seker,süttozu,cig krema, genisce bir kaba konup yogrulur.elde yuvarlanacak sekilde degilse koyu bir kivamda ise süt ilave ederek kivamini ayarlayabilirsiniz,sekil verilecek kivama gelince yuvarlak toplar yapip hindistan cevizine bulayin.servis tabagina alin.hemen servis edebilirsiniz ben buzdolabinda muhafaza ettim.

Yiyenler cok begendiler.

kızlar bugün çarşıya çıktım,evi toparladım,kendime geldim derken anca buradayım...
bu sabah burun kanamasıyla uyandım,bi de burnum 40 yılda 1 kanar benim...ay öyle şaşırdımki...bi de eşim başucuma oturmuş beni seyrediyomuş:asigim:eek: da şaşırdı ne oldu diye...eşim beni seyretmiyo olsa uyurken petrol aradım falan derdim ama:roflol:neyse kanadı bitti...
sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,3 zeytin yedim..
öğlen hiçbişey yememişim ikindi olunca aklım başıma geldi :)
ikindide 1 pikolata yedimzemuszemus
akşam 2 dilim ekmek,1 kase mercimek çorbası,turp salatası...

ay evet bu şekerim:asigim:çok hoş görünüyolar yaaa:asigim:
ne yani karbonatmı yiyon zayıflamak için:uhm:napıyon ne karbonatı anlamadım:sm_confused:ay merak ettim ne yaptın kaç kilo verdin?

kızlar bugün çarşıya çıktım,evi toparladım,kendime geldim derken anca buradayım...
bu sabah burun kanamasıyla uyandım,bi de burnum 40 yılda 1 kanar benim...ay öyle şaşırdımki...bi de eşim başucuma oturmuş beni seyrediyomuş:asigim:eek: da şaşırdı ne oldu diye...eşim beni seyretmiyo olsa uyurken petrol aradım falan derdim ama:roflol:neyse kanadı bitti...
sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,3 zeytin yedim..
öğlen hiçbişey yememişim ikindi olunca aklım başıma geldi :)
ikindide 1 pikolata yedimzemuszemus
akşam 2 dilim ekmek,1 kase mercimek çorbası,turp salatası...
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 petrol arama tuttum bunu:KK70: g.olsun canımcım:)

benim kızda beynine yol calısması yapıyo nasıl vaz gecircem bilmiyorum:KK43: aslında benim sucum küçükken bize elletmezdi burnuna bizde sen al bari derdik kıza burnu ile oynamayı ben ögrettim kaka anneyim ben:KK43::bbo:

ay evet bu şekerim:asigim:çok hoş görünüyolar yaaa:asigim:
ne yani karbonatmı yiyon zayıflamak için:uhm:napıyon ne karbonatı anlamadım:sm_confused:ay merak ettim ne yaptın kaç kilo verdin?
yok bea karbonatalı su içtim 2 gün zayıflamak için degil ödem atmak için sismiştim malum sebeb den dolayı sabah ac karna wc işleminden sonra :p anadan uryan tartıldım 101.5 cıktım.. ii mi:KK70:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 petrol arama tuttum bunu:KK70: g.olsun canımcım:)

benim kızda beynine yol calısması yapıyo nasıl vaz gecircem bilmiyorum:KK43: aslında benim sucum küçükken bize elletmezdi burnuna bizde sen al bari derdik kıza burnu ile oynamayı ben ögrettim kaka anneyim ben:KK43::bbo:

ay onlar küçüklükte olur geçer gider canım,fazla üzerinde durmayerimseniben
ben küçükken ne iğrençlikler yapıyomuşum anlatmayayımzemuszemusama dayımın yüzünden...burun karıştırmak çok iyi bişeymiş gibi öğretmiş bana...bi de yiyomuş gibi yapmış karşımda kahrolmayasıcaakannehir

yok bea karbonatalı su içtim 2 gün zayıflamak için degil ödem atmak için sismiştim malum sebeb den dolayı sabah ac karna wc işleminden sonra :p anadan uryan tartıldım 101.5 cıktım.. ii mi:KK70:

hmm evveeett hemen aradım buldum okudum..valla süper vermişsin canım:lepi:ben de denicem bikaç gün...herşeyi deniyom nasıl olsa...

bilgisayarın olduğu oda baya soğuk,cumcumda yapmıştım üşüdüüümmm..
ben kaçtım kızlaaarrr yarın girebilirsem-sek görüşürüüüzz :)))

X