Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Yaşasın delilere bayram

Biz kimle kardeşiz canım:çok üzgünüm:

9. takım la biz kardeş takımız canım
yeni açıldı o grup kimse hesaplama yapmayı bilmiyor asicim anlatmış bende anlattım hatta hesaplamalarını yaptım ama şu an kimse yokki ne yapayım başka kilse bir sorayım ben en iyisi :jeyyar:

Yaşasın delilere bayram
lülülülülülülülülülülülü dur ayyyyyy valla deli snaacaklarrrrrrrrr :roflol: :roflol: :roflol:
ceza alcaz ona göreeeee :eek:lmaz: :eek:lmaz:
:roflol: :roflol::roflol:

şımarık gacılar:)) naaptınız sayfaya böleee:KK70:

ebrucum valla alma eski üye:KK70: hani alıyosan böle bizim gibi solugu buzdolabı önünde olanlardan olmasın:)))

LARAcım sen kaçla gümletmişdin be yav:))

neyse haftaya darbe yapalım noooolursunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:)

****2.TAKIM- 142.ETAP****

dora( 73.5 / 74.0 / -0.5 / -0.68% )
samanyolu( 64.0 / 64.5 / -0.5 / -0.78%)
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 82.0 / 85.0/ -3.0 / -3.66% )
karabiber01( 66.5 / 66.5 / 0.0 / 0.00% )
asi_bulut( 64.1 / 64.4 /-0.3 / -0.47 % )
missnewmoon ( 71.5 / 72.1 / -0.6 /-0.84 % )
OİRPATA ( 103.0 / 102.5 / 0.5 / 0.49% )
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 / 71.0 / 0.0 / 0.00 % )
LeyL35 (65.0 / 76.8 / -11.8 /-15.36%) eski üye (alleysen)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 729.4 /

Afiyet olsun cancağzım enerji olsun yağ olmasın.Ay leyl yeni bi tatlı öğrendim yaptım geçen yarın misafirlerim var yapıcam yine bugün harika bir görüntüsü var çokta kolay baksanıza netten kartopu diye aratın ama netteki anlatım zor gibi ve benimkinden biraz değişik
Bu arada yarın misafirlerime ne yapayım akıl verin hadi bana hasan paşa köftesi yapıcam .Bu tatlıyı yapıcam başka napıyım.Burası yeri değil ama bi diyin nolurrrrrrrrrrr

ayyy canımmm bu tatlı süper görünüyo,içerikte süper...tam bir bomba,kalori bombası :)
çorba da yaparsın mutlaka,pilavda olmazsa olmazlardan...bi de yalancı su böreği olabilir :KK66:

her hafta bi eski ile gümletiyoz:) gecen hafta ben gümlettim bu haft leyla:))) haftaya inş süpermen olcaz :) günaydınnnnnn bu arada:KK70:

sorma yaniiii şuna bakarmısın -15.6 :KK43:

oy oy oyyyyyyy sen üzülme bir tanemmmmm haftaya veririz tam gazzzzzzzz
ben snaa sonuna kadar güveniyorum çek karnını içine oturdugun yerden nefes egzersizleri yap kaldır ayaklarını masanın altından kimse görmesinnnnn :))))))))))) beklet acıyana kadar sonra kalemi düür yere egil al bir sag tarafa bir sol tarafa fazla yapma sakar dakka bir kalemi düşürüyor derlerrrrrrr :roflol: :roflol: aklıma geldikçe yazarım bensana :roflol:

ben yapıyodum hep öyle,karnını içe çek bırak...baya faydasını görmüştüüümmmguclubacismile

:roflol:
şımarık gacılar:)) naaptınız sayfaya böleee:KK70:

ebrucum valla alma eski üye:KK70: hani alıyosan böle bizim gibi solugu buzdolabı önünde olanlardan olmasın:)))

LARAcım sen kaçla gümletmişdin be yav:))

neyse haftaya darbe yapalım noooolursunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:)
emin ol yapacagız bir tanesi en aızndan ben yapacagım söz sizeeeeee hm leyla ve dora görcekler kiminle ugraşıyorlarmış belki vazgecerler yolun başındaaaaa opuyorumnanaktan zemuszemus

:roflol: :roflol: :teytey:a.s.

leyloşummmmmm eminim gözel görünüyordur sen hiç gecikmeden şu tarife iyice bir baksan hatta özelden laradan tarifide alıp bir yapsan diyorum lezzeti nasılmış bizede anlatırsın olurmuuuuuuuuu
hain planlarım işlemede :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:roflol:
emin ol yapacagız bir tanesi en aızndan ben yapacagım söz sizeeeeee hm leyla ve dora görcekler kiminle ugraşıyorlarmış belki vazgecerler yolun başındaaaaa opuyorumnanaktan zemuszemus

:roflol: :roflol: :teytey:a.s.

Leyladamı girdi işin içine:KK70: hadin cenaze namazına:KK70: takım artık birbiri ile yarışda:KK70:

Leyla 15 maşşallahhhh:KK70: bak ebru sanada taş attı:KK70: kalma altında haftaya valla dilinden kurtulamazsınız:p

leyloşummmmmm eminim gözel görünüyordur sen hiç gecikmeden şu tarife iyice bir baksan hatta özelden laradan tarifide alıp bir yapsan diyorum lezzeti nasılmış bizede anlatırsın olurmuuuuuuuuu
hain planlarım işlemede :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

tamam canım çok istiyosan yaparıııımmm,kargo adresini ver de yolliiimmm tamammııııı:eek:ben yaptığımla kalırımzemuszemus
hem dün böreğide hazır yufkayla yaptım,baba el açması daha kalorili yufka al gelde onla yapalım dedim babacım tamam kızım dediiii:asigim:

orbişim benle ugraşamayacaklarını bildikleri için fazla ses te edemiyorlar zaten o gitsin kartopu pastasını yapsın dün ki börekleri de götürdüğnüü biliyorum zaten yesin yesin daha cok şişsin geçip karşına gülecem sonra incecik bir hatun olarak bennnnnnnn
hıhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
oyyyy leylammmmmmmmmm öpüyorum nanaktannnnnnnnnnn

tamam canım çok istiyosan yaparıııımmm,kargo adresini ver de yolliiimmm tamammııııı:eek:ben yaptığımla kalırımzemuszemus
hem dün böreğide hazır yufkayla yaptım,baba el açması daha kalorili yufka al gelde onla yapalım dedim babacım tamam kızım dediiii:asigim:
aaaaaaaaa :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
fıstıgım sen dedin güzel görünüyor diye ben sadece dinlemekle yetindim gectim araştırmaları yapan sensinn :roflol: :roflol:
:lepi: hem ben çooooook becerikli bir hatunum( takım bilir )istesem kalkar yapartım ama canım hiççççççççççççççççç çekmiyokiiiiiiii a.s
ha bu arada akşam kocişim diyoki bizim hanım netin başına bir geciyor zayıflıyor net yok oluncada geri kilo alıyor diyor :roflol: :roflol: :roflol:
ha 3 ha 5 eksik kalorili börekleri götürmediysen öyle konuş :roflol:

Leyladamı girdi işin içine:KK70: hadin cenaze namazına:KK70: takım artık birbiri ile yarışda:KK70:

Leyla 15 maşşallahhhh:KK70: bak ebru sanada taş attı:KK70: kalma altında haftaya valla dilinden kurtulamazsınız:p

korktular canım bendenzemuszemus
bi geldim yarışlar falan,ne yapcaklarını şaşırdılarkaydirigubbakcemile3

harika ve moda makyaj için son yarım saate girmiş bulunmaktayızzzz inşallah gelirsiniz gemezseniz uyarı alacaksınız bilginize

fazla korktular bu kızlar yok yok uyarı falan ama rica ediyorum yapmayın bööööööööööleeeeeeeeeee çok üzgünüm çok smile ( şimdi kim gelişmiş cevap yapacak ) Şeniz Şeniz :)))))))))))))

aaaaaaaaa :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
fıstıgım sen dedin güzel görünüyor diye ben sadece dinlemekle yetindim gectim araştırmaları yapan sensinn :roflol: :roflol:
:lepi: hem ben çooooook becerikli bir hatunum( takım bilir )istesem kalkar yapartım ama canım hiççççççççççççççççç çekmiyokiiiiiiii a.s
ha bu arada akşam kocişim diyoki bizim hanım netin başına bir geciyor zayıflıyor net yok oluncada geri kilo alıyor diyor :roflol: :roflol: :roflol:
ha 3 ha 5 eksik kalorili börekleri götürmediysen öyle konuş :roflol:

canım ben lara rica etmiş diye baktım :1closedeyes: hem bi tek bana değil,sizede...sizinde bakmanız gerekiyo:1closedeyes:

eşinin deyişine çok güldüm yaaaa:roflol:ma çok ta haklı yaniiiia.s

korktular canım bendenzemuszemus
bi geldim yarışlar falan,ne yapcaklarını şaşırdılarkaydirigubbakcemile3
akıllım işte hayat böyle biz senin için açtık o yarışmayı aklın başşına gelsin onca aldıgın kilodan sonra diye :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: ( biz hiç almadık ya) :roflol: :roflol: :roflol: sen de get kartopu yap lara anlatsın sonrada otur ye benim canım çekerse yaparım sen merak tme :tomato:

aboo herkez birbirine laf atıyo taam artık yarış 3 kişilik oldu .. DORA.LEYLA.EBRU gazanız mübarek olsun:))) cok calori yakan kazansın:KK70:

akıllım işte hayat böyle biz senin için açtık o yarışmayı aklın başşına gelsin onca aldıgın kilodan sonra diye :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: ( biz hiç almadık ya) :roflol: :roflol: :roflol: sen de get kartopu yap lara anlatsın sonrada otur ye benim canım çekerse yaparım sen merak tme :tomato:

al birini vur ötekine mevzusu iştealsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile5
ay o kartopunun içine kahve kreması falan giriyo,ben kahve kreması almıyomki eve...malzeme eksik yani yapamamsengözlerimebaksanab

X