Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

SAGOL ELVAN valla yaaaa menepozda rahata erek dioz ondada bi ton hastalık cıkıyo kadın olmak zor zanaat

en son hatırladım yer vardı ama ebrulu bilir durumu:)

hoş geldin canım sendemi bürütüs diesim geldi :çok üzgünüm: allah yardımcın olsun....

amin canım sağolopuyorumnanaktan
kk yı boşlayınca böyle oluyo sanırımkafamçokkarıştı
bi de herkes çok zayıflamışsın dedikçe amaaaan nasıl olsa zayıfladım 1-2 kg alsam hemen toparlar veririm diyosun sonra o 1-2 kilolar katlanıyo ne yazıkki...

kıslar leyloşu ben yönlendirdim buraya oda geri dönenlerden umarım yer vardır onuda aranıza alırsınız ...:1hug:

:1hug:çok sağol şekeriiimmm olumunekankayizsmile
EBRULUM u beklicez artık,karar ondan çıkıcak zemuszemus:1closedeyes:

yahu canımcım sen nasıl unuttun cektiklerini 2 kg için onca tepindini 15 kg ne diim benim durum daha vahmmmm(((((

yahu canımcım sen nasıl unuttun cektiklerini 2 kg için onca tepindini 15 kg ne diim benim durum daha vahmmmm(((((

mafoldumbenmafoldumben
bazen elimde olmadan da kilo aldığım oldu..yani kendi başıma vermeye uğraşırken...haplara bahane buluyorum ama bilmiyorum...
mezun olduğumda kallisteye yazdığım cevabı okudum tekrar şimdide o yazıyı silesim geldi...nasıl utandım anlatamam:kedi:ben bu yazıyı yazdıktan sonra nasıl geri dönücem dedim kendi kendimebilmiyorumkismileama biyerden de başlamam gerek,utana sıkıladaolsa,pişmanlık içinde de olsa başlamalıyım :çok üzgünüm:

canımcıım hormonlarda yapıyo dogruya dogru :) bende troid hastasıyım.. sende over yani bizim sporu bırakmamamız lazım ve dikkatli olmamız lazım daa daa daa:) bende bi kac yazımı okuyorumda yanii veririz canım yaa lakin bırakmamak lazım:)turkbayragi

Son düzenleme:
sporu bırakmamız lazım demişsin yanlışmı okudum acaba:uhm:
merak ettim yani...
eğer bi yan etkisi varsa bilmek isterim çünkü 1,5 aydır aerobic kursuna gidiyorum ve tam 5 kg aldım yememede dikkat etmeme rağmen...hocamız önce alırsın sonra verirsin dedi ama nereye kadar :uhm:
yoksa bırakmamamız mı olacaktı :) yanlışmı yazdın

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
evvet düzeltmişsinnnn...nasılda hevesle atladım amalaelaelaelaelae
ama gerçekten merak ettiğim bi konu...yürüyüş yapıyorum aerobic yapıyorum kilom artıyo:bbo:

kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
evvet düzeltmişsinnnn...nasılda hevesle atladım amalaelaelaelaelae
ama gerçekten merak ettiğim bi konu...yürüyüş yapıyorum aerobic yapıyorum kilom artıyo:bbo:

heveslenmeee:)))

yanlış yazmısım:)))kaydirigubbakcemile3

alla alla nie öle oluyo CADIARZU

endokrin uzmanına gitsene bi? neden böle oluyor ki uyku mevzusu nasıl sende mesela bende uyku bozuklugu coktu düzene sokunca kg verdim:)

benimde oğlum geceleri uyanırken iyiydi yani kilo verebiliyodum ama oğlumun uykuları düzene girdi ben de deliksiz uykulara başladım...8-9 saat uyuyorum...belkide daha az uyumalıyım:uhm:evet yaaa yarın daha erken kalkıcam inşallah...evlenmeden öncede ben ne zaman çok uyusam ellerim bacaklarım hemen şişerdifisfisfis
iyi ki hatırlattınyerimseniben

SABAH güne erken başla yani 24 de uykuda ol ama 7 de kalk .. cok uyumakda az uyumakta kg aldırır :)) benim kız sagolsun aksam 9 sbah 8 bende aksam 24 gibi uykuda oluyorum :)

yine facia bir gün (((((((((((((
evet kızlar
alleysen leylacım seni hatırlıyorum eskiden canım
evet iki kişilik yerimiz var gelebilirsin canm
ama bak paylaşımmmmm süratle olacak iki hafta sonra ben yapamıyorum ayrılacagım gibi lafları biiiiii duyarsammmmmmmmmmmmmm
:)))))))))))))))))))))))))))))))))
gözünü korkutmak istemem ilk günden :))))))) şaka şaka
tamam canm katıl aramıza biz alştık zaten sonun cu olmaya bu haftada senin için sonuncu oluveririz ne var yani:))))))))))
yarın pazartesii süper olacakkkkkk ve bu hafta en az iki kilo verecegimmmm gibi düşünceler geciyr aklımdan amaaaaaaaaaaaaa
kaynımlar geliyorlar bakalım bozmassammm
samanyolum haklısın okul açılırsa ancak evde misafirsiz olabiliriz o da ne kadar olursa artık
karabiberrim hım o yok şimdi neyse vazgectim :)
harkuladecim cansıım yok toplayacagım sıkıldım artıkk yemekten de sıkıldım yemekten sonraki vicdan azbından da nolursunuz kızlar asın beni asılayım ki size az yiyeyim ama paylaşım az oldugu sürece bu olmuyor
yarın herkesleri görmek ümidiyle sizi seviyom ben :)))))))
leyla aramızdasın canım

tamam canım yarın gelir heralde EBRULUM...ooofff offf..65 kiloyla mezun olmuşum...şimdi 78 kg çıkıyorum tartıda...1-1,5 sene uğraş ver sonra 7-8 ayda geri al

Üzülme canım hepimiz öyleyiz.Biz hepimiz zayıflayıp sonra koruma grubu kuracaz.Ben yeniyim bu yarışmada ama aynen 57 den 72 ye sonra 65 e ondan da 78 e oynadım durdum senağlama

Kızlar iyigeceler

Anca girebildim bütün gün gezdim de
Yemek yiyemedim bugün :1shok:
Şoklardayım bana ne oluyokafamçokkarıştı
Sabah herşey normaldı
elma sirkeli ballı su,5 kaşık müsli,1 sucuk dilimi 1 lokma ekmekle,yeşil çaydan oluşan kahvalımı yapıp after meal ımı içtim.Başım ağrımaya başladı ilaç almam kolay kolay almadım.
Dışarı çıktım 1 tane kupada sahlep içtim.Hala ağrıyo bişiler yiyim ilaç içeyim dedim
Izgara köfteyle ayran istedim ya ben onu nasıl yerim bilsenizz.Ama yokk azıcık yedim gitmiyoookafamçokkarıştı
O yemek önümde duracak ben böğğ diycem olacak iş mi
1 kahve içtim sonra kuaförde üstüne sütü bol sütlü

Ark a gittim sonra
tatlı yapmış annesi
ucundan baktım bakmasına da
açım ama
portakal yiyim dedim
yokk takılıo gırtlaama

Hep böle iştahsiz olsam

Kızlar cok basım ağrıyor bu arada arkdaslar ben sigarayı bıraktım 5 aydır içiyodum spordan soğutmuştu beni artık içmiyorum bol bol spor yapcam kiloda almıcam inşallah.. zor günler geciriyorum bana sans dileyin((((((((

Kızlar Günaydın,
saat 10 30 olmuş kimsecikler yok.Herkes uyuyor mu?
Harika çok ii etmişsin sigarayı bırakmakla zaten insanlar hala neden başlıyorlar anlamam ki.Daha bilinçli olunması lazım bende bıraktım temmuzdab beri içmiyorum.Tek sıkıntım kokudan inanılmaz tiksiniyorum artık :S
Sabah Kahvaltım

2 bardak ılık su 1 kuru incir 1 kuru kayısı
1 paket çörekotlu etiform 2 tane diyet üçgen peynir.
Yeşil çay

Midem hala kötü sanki.Hiç stres yapmamak lazım bu hayatta ama nasıl?

Aytencimm canım benim çok teşekkürler link paylaşımın için.Gece gece sevindim valla:)
Bu akşam başlayacam:))

Ay benide bi stres aldı ki kızlar yarın sabah sünnetimiz var bir iki gün kusuruma bakmayın giremezsen.Sabah 9:30 -10:30 arasıda yavrum için dua edin olur mu?
allah kolaylık versin inşallah hiç acı çekmeden bir çırpıda iyileşiverir paşan laracığım:Saruboceq::Saruboceq:
bu gün tamm gaz devammm
sabah tartlıkdım amanınn ne görem ışık yanmıyordu sanki 78 gibi gördüm hemen şoke oldum
hemen ışık yakıp bidaha baktım ki 73 müştü bir ohh çektim ama 2 kilo yağımda erimiştir korkudannnn
artık bırakırmıyım bu sonuçtan sonra aslaaaaaaaaaaaaaaa:lepi:

aleys seni bende tanıyorum canım. edacık sana çok sevinecek. hoş geldin tatlım. biz kendimimizin birincicisiyiz.boshayallersmile:lepi:

hepimizin yaptığı hata işte buydu :gitme::gitme:

günaydın kızlar....
sabah kalkınca 1 elma yedim
geri yattım.
şimdi de kahvaltı yapacam
1 yumurta
çok az akmek bölcem
4 tanede zeytin bu kadar

pc me vürüs bılaşmış eğerki giremezsem tek sebebi budur......
artık ben 3 kilo hedef koyuyorum şubat sonuna kadarrrrrrrr:lepi::lepi:

kızlaaarrrrr hepinize çok teşekkür ederiiiimmmmmopuyorumnanaktanarkadaşlarımla tekrar birarada olmak ne kadar güzeeellll çooook mutluyum ve acayip motive olmuş durumdayııımmmmzemuszemus

EBRULUM dermiyim hiç gidiyom falan diyeeeee,bu kilolar gidecek gittikten sonra da hep beraber kilomuzu korucaz inşallah:Saruboceq:
utancım halen geçmedi aslında:kedi:

bakalım püsküüüt beni tekrar görünce ne dicekbilmiyorumkismilehatta benim mezuniyet karnemi ve yorumlarımı kaldırsa çok çok iyi oluuuurrrr:kedi:geeerrrçekten çok utanıyorum!!öyle kesin şeyler yazmışımki kilolu olmanın acısını çektim bi daha kesinlikle kilo almam diyeeee :kedi::kedi:

dün yediklerim;

sabah;1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,salata,şekersiz çay...
öğlen;kepekli ekmekle yağsız tost...
arada;2 elma yedim bir de 2 kepekli galeta...
akşam; zeytinyağlı limonlu karnıbahar salatası,1 dilim kepekli ekmek...

bugün;
sabah;1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,3 zeytin,salata,çay...
arada;1 bardak limonlu ılık su...
öğlen; 1 bardak süt,1 dilim kepekli ekmek...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…