Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Merhaba arkadaşlakusura bakmayın 2 gündür giremedim.Memleketten misafirler geldiği için anneme yardıma gidiyorum,şimdi gelince bir bakayım size dedim.Merak etmeyin diyetimi bozmadım...
LEYLACIMhoşgeldin,biz alıştık sonunculuğa,bu hafta da senin için olalım birşey olmaz....:roflol:
ORBİŞİM maaşallah kilolar gidiyor,harikasın.....:nazar:
Şimdilik çıkıyoruyemek hazırlıcam görüşürüz.Şu okullar açılınca daha iyi olacak benim açımdan....Mutfaktan çıkamaz oldum....laelaelaelaelae

teşekkür ederim canım hoş buldumopuyorumnanaktan
1 hafta daha sonuncu olun benim için ama sonra hep birlikte 1. liğeeeyerimseniben

günaydın kızlar. fazla kalamıyacağım. bugün eşim evde. birazdan kızım gelecek. onu çok özledim.
diyetim miyetim kalmadı ama bu ay 3 kilo garantiledim. hemen bıraktım deyip yılmayacağım. tam gaz yeniden başlıyacağım. biraz moralim bozuldu ama bu gezmeler misafirler yaramıyor banaaaa.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Perimmmm bende kavuştumm kızlarımaa dünn akşammm geldikkk bizdee haftasonuu onlarıı almayaa gittikk dahaa dünn geldikk çokk özlemişimm cadılarıııı,ev ne güzel şenlendii yineeeee
bende 1 haftaa nenesine bırakmıştımm

kızlar bırakmayın kendinizi dora ebrucum hoooopppp lütfen yaa niye üzülüyosunuz üzülmeyin toparlarsınız ve toparlarız...

bırakmayın kendinizi lütfen bende cok stresliyim ama yılmıcam:KK43:
birazdan yürüyüşümü yapcam hava soğukta olsa ve aksam yediklerime gelirsek patates haşlama salata yoğurt

hadi bakiiiiiiiiiim tam gaz devammm...

çokk iyii gidiyorsunn canımm aynıı eskii bensinn sennn

kızlaaaarrr mrbopuyorumnanaktan
ben 9. takım eski kaptanı alleysen...mezun olarak ayrılmıştım aranızdan ama ne yazıkki verdiğim kiloları komple geri aldııımmm:kedi:
yeme alışkanlığım eskisi gibi devam etti,sporu bıraktım ve polikistik over nedeniyle östrojen hormonunu dengeleyici ilaç kullandım bu hale geldiiimmmmafoldumben
dahada öteye gitmek istemiyoruuuummm,geri almamak üzere kilolarıma elveda demek istiyoruuummm...sanırım bi 15 kg lık fazlalıkla döndüm aranıza...takımın çoğunluğu eski üyelerden biraraya gelmiş sanırım....eğer takımda yer varsa ben de sizinle devam edebilirmiyim?tabi 1 haftalık sonunculuğu göze almanız gerek :1ninca:

leylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kankimmmmmmmmmmmmmmmmm hoşgeldinn canımmmmm birtanemmmmm ,biz eskilerr yinee biraradaa toplandıkkkk iyii olduu dicemm amaa diyemiyorum yaa kilolarıı aldıkkk diyeee

arkadaşımm bendee aldımmmmm kilolarıııı ,senii gördüğüme çokk sevindimm

allah kolaylık versin canım DUALARIMIZ OĞLUŞUNLA.. İNŞ KOLAY ATLATIR... :)

EBRUCUM taam bekliyorum resimlerini :) söz dedin haaaa:p

bana gelince diyet varda bende durum vahim.. bugun regli durumuna gectim sanrım 4 gün erkek olsaydım die yine yakaracagım:KK43: aşırı agrı var deliriyorum resmen evde kosuyorum ne yapsam die....

misscim umarım dikkat edersin FACE ye tek link üstünden video yu indire bilecegin mesaj bıraktım mutlaka ilgilen...

gece bana söz verdin unutmaaaa:)zemuszemus

patlamayaa hazır bomba gibiyimm bendee 4 gün günümm geçtii benimdee heran olacakk gibiyimm amaa olmadımmmm çıldırıyorumm şuann şişliklerdenn
olsaydımm rahatlıyacağımm
hamilelikmii bilmiyorumm amaa inşallah yokturrr

tamam canım yarın gelir heralde EBRULUM...ooofff offf..65 kiloyla mezun olmuşum...şimdi 78 kg çıkıyorum tartıda...1-1,5 sene uğraş ver sonra 7-8 ayda geri al:KK43:

leylaaa banaa nee diyonn yaa canımmm benn 57yle ayrıldımmm sonraa gerii almıştımm amaa 2ncii defaa bennnn 56 yıı gördümm sonraaa bidahaa aldımm amaa tabikii tekk suçluu benimm çünküü yedimmm
insann satenn tekrarr alıncaa bütünn şevkii kırılıyooo

yine facia bir gün :KK43:(((((((((((((
evet kızlar
alleysen leylacım seni hatırlıyorum eskiden canım
evet iki kişilik yerimiz var gelebilirsin canm
ama bak paylaşımmmmm süratle olacak iki hafta sonra ben yapamıyorum ayrılacagım gibi lafları biiiiii duyarsammmmmmmmmmmmmm
:)))))))))))))))))))))))))))))))))
gözünü korkutmak istemem ilk günden :))))))) şaka şaka
tamam canm katıl aramıza biz alştık zaten sonun cu olmaya bu haftada senin için sonuncu oluveririz ne var yani:))))))))))
yarın pazartesii süper olacakkkkkk ve bu hafta en az iki kilo verecegimmmm gibi düşünceler geciyr aklımdan amaaaaaaaaaaaaa
kaynımlar geliyorlar bakalım bozmassammm
samanyolum haklısın okul açılırsa ancak evde misafirsiz olabiliriz o da ne kadar olursa artık
karabiberrim hım o yok şimdi neyse vazgectim :)
harkuladecim cansıım yok toplayacagım sıkıldım artıkk yemekten de sıkıldım yemekten sonraki vicdan azbından da nolursunuz kızlar asın beni asılayım ki size az yiyeyim ama paylaşım az oldugu sürece bu olmuyor
yarın herkesleri görmek ümidiyle sizi seviyom ben :)))))))
leyla aramızdasın canım

ebrucumm nolduu canımm ne dicektinn bacınaaaa
dünn geldikk bizdee köydenn

bugünkü mönüm;
sabah meyve
ögle 2 patates haslaması diyet bisküvi salata
ara 1 elma
aksam salata yogurt sebze yemeği
gecede meyve yiyecegim
bukadar:)))))))))))

leylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kankimmmmmmmmmmmmmmmmm hoşgeldinn canımmmmm birtanemmmmm ,biz eskilerr yinee biraradaa toplandıkkkk iyii olduu dicemm amaa diyemiyorum yaa kilolarıı aldıkkk diyeee

arkadaşımm bendee aldımmmmm kilolarıııı ,senii gördüğüme çokk sevindimm

aslında sevinecek halde değiliz ama tekrar eski arkadaşlarla birarada olmak güzel ve sevindiricikaydirigubbakcemile5
canım çıtır ablam benim,gene vericez kiloları sen gene benim çıtır ablam olcanŞeniz

patlamayaa hazır bomba gibiyimm bendee 4 gün günümm geçtii benimdee heran olacakk gibiyimm amaa olmadımmmm çıldırıyorumm şuann şişliklerdenn
olsaydımm rahatlıyacağımm
hamilelikmii bilmiyorumm amaa inşallah yokturrr

:CüvCüv: hadi bakalım hayırlısı boshayallersmile

leylaaa banaa nee diyonn yaa canımmm benn 57yle ayrıldımmm sonraa gerii almıştımm amaa 2ncii defaa bennnn 56 yıı gördümm sonraaa bidahaa aldımm amaa tabikii tekk suçluu benimm çünküü yedimmm
insann satenn tekrarr alıncaa bütünn şevkii kırılıyooo

evet ablacım hatırlıyorum sen köydeki arkadaşlarınla iddalaşarak zayıflamıştın tekrarkaydirigubbakcemile3 kim zayıflarsa şu alıncak bu alıncak diyodunkaydirigubbakcemile3çoook güzel vermiştin ve ben sana inanıyorum tekrar başarıcaksınzemuszemushamiş olsan bile yemene dikkat edersinyerimseniben

:) bende sadece 1 elma yedim 3 tü şimdi açımm.Gidip salataylan makarna yicemm
afiyet olsuuunnnopuyorumnanaktan

bugünkü mönüm;
sabah meyve
ögle 2 patates haslaması diyet bisküvi salata
ara 1 elma
aksam salata yogurt sebze yemeği
gecede meyve yiyecegim
bukadar:)))))))))))

canım ne kadar az yemişsinbilmiyorumkismileben böööyle sabredemem sen gibi yaaa:1closedeyes:
gerçi az ama doyurucu:1closedeyes:afiye olsun, kilo olmasınkaydirigubbakcemile3

bugünün özeti şöyleee;

sabah; 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,3 zeytin,salata...
öğlen;3 kepçe tarhana çorbası,1 dilim kepekli ekmek...
arada;2 elma,1 dilim peynir..
akşam;5 yk zeytinyağlı limonlu turp otu salatası,2 yk yoğurt,1 dilim ekmek...

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
herkesi öpüyorum ayrı ayrıııııııııı
nasılsınzkızlarrrrr
maşşallah takımda bir muhabbet bir muhabbet gecmişi okumak ne kadar zor geldi bana kaydirigubbakcemile2
:eek:lmaz: :eek:lmaz:
öncelikle doracıgımın pc ye virüs girmiş k k yı açamıyormuşş ondan dolayı ortada yok msn den ileti göndermiş
karabiberim gelmiş hoşgelmişşşşşşş zemuszemus opuyorumnanaktan
nedicektim ki snaa diye düşündükten sonra biri arkadaşlık teklif etmiş ece gibi bişi idi sanırım bende dedim ki oda kim noluyor bir de baktım ki sende arkadaşıymışsın onun profiline yazdım teklif göndermişsin sagolda biizm baglantı tarafımız nerde diye oda bir cevap yazmış ama anladıysam arap olayaım :roflol:
leyl35 canım iyiki geldin sende olmasan takımın hali tam harap mış
ben senin eski avatarını hatırlıyorum siyah bir şeyler vardı üzerinde saçların da toplumuydu acba
hatta ben sana bu resim senin mi ne kadar da güzel bir yüüzn var demiştimmmm alleysen CADIARZU doğru dimi
harikacım miscim sizinde sesiniz çok az çıkmış bir tanelerim
samanyolum da misafirlere hizmet ediyomuş tıpkı ben allah kolaylık versinnnnn opuyorumnanaktan
modamakyaj geldimi ki memleketine ????????
orbiş opuyorumnanaktan
gelelim banaaaaaa dün dedim ya misafirlerim gelecek diye bugün öğlen gittiler sonrada yine arkadaşlar geldi bilmiyorumkismile giremedim hiç
gelelim yine banaaaaaaa bu hafta feci haldeyim bir türlü toparlanamıyorummmmmmmmm
sıkıldıkça atıyorum kendimi mutfaga o kadar cok yiyorumki pattttttttttt diye patlayacagım yakında senağlama senağlama

ayyyyyyyyy laracıgım yaaaaaaaa kendi telaşıma düştüm inan ki çok özür dilerim cansıım ya
oğlun nasıl oldu nasıl gecti agrısıı sızıı varmı
çoooooooooooook gecmiş olsun hayırlı ugurlu olsaun bir tanem yaaaa olumunekankayizsmile
allah kolaycıklar versin gecmişler olsun tekrar alsanaalsanasmilebu bana
bda sana ve oğluna Şeniz Şeniz zemuszemusopuyorumnanaktan

slm kızlar. pc de ki vürüs halen duruyor ama bu gün o yüzden değil
girip iki kelime yarınca şak önüne çıkıyor
dünden beri girememe bahanem şu kalabalık misafirlerimin nihayet teşvikindendia.s
dün akşam kendime mutfağa bir attııımmmmmm daha azz önce çıktımmmkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
sabah kahvaltı öğle çaylı pasta börek akşama yemek işte böle oldummmkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
sabahın 6 sından beri ayaktayım
diyetime tam adapte oluyorum birşeyler çıkıyor
yinede çok fazla abartmadım ama çokta koşturduğum için kesin yakmışımdır:lepi:
öğlee 16 akşama 20 kişi ağırladımsırnaşık şeysırnaşık şey
birazdan yatacağım.mirmirmirmir
ebrucuğum hemen kendini bırakma tatlım

Son düzenleme:
vürüsüm geldi sayfa yeniledimkötükedihüso
şu tatil bitsinnn o zaman tammmm gazzzzz olacağızzzzzzz.
sadece 1 hafta daha kendine musade ver. nasıl olsa bu haftada sonuncuyuz. ama bidakine 1. kesinnn biziizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:lepi:
laracığım inşallah oğluşun erkek olmuştur :kedi:

inş gitmeyede devam edecek samanyolcum hep beraber def ederiz inş kaka yağlar:)) ebrucum aynen mucuks:)))

dora gacısı ne virüsü bu bana yolla :) ben onun dilinden ii anlarım:KK66:

şaka maka bende anti virüs sistemini kurmadım uzun iş die:) format attımdan beri öleee geziyom bi kursam eminim cıkay cıkay bagrır laptop:)) neyse du ben şunu kurim aklımdayken:)))

kızlar geçmişi okuyamadım çok özür dilerim.
evet sonunda geldim,ama şoklardayım.
dün indim,kuzenimle beraber geldiğm için pek internete giremiyorum.

şimdi şoklarda olmamın sebebi.
hava sıcaklığı 7 derece,yani gazet iyi.insanüşümüyo(istanbulun derecesi)
ama sulu kar yağışı var,normal şubat ayındayız.ama öldürücü bir kar değil.yerlerde bile sulu sulu var.en fazla 3 santim falandır.buda normal.
ama normal olmayan şey
herzaman otobüsle 15 dakikada gittiğim yolu tam tamına 2 saatte gittim.ve yolda kaza yok.sadece sulu kar yağıyor.ve iett otobüsünün içinde kapıya yapımış vaziyette seyahat ettim.hayvanlar sanırım daha az eziyet görüyorlardır. :1shok:
bide eve geldim gördüm ki sular kesilmiş.
ben hangi yüzyılda yaşadığımızı gerçekten merak ediyorum :1shok:
gerçekten,otobüsün içinde bin kişi olduğumuzdan dolayı havasızlıktan resmen beynim zonkluyor :kızgın:

ben -20 derecede geldim ve kesinlikle ne bir su kesilmesi ne bir elektirik kesintisi ne bir trafik görmedim.bu nedir ya!
hava sadece 7 derece
ya gerçekten anlamıyorum,gerçekten :1shok:
güya istanbul 2010 kültür başkenti,saçmalık diyorum.
ayrıca bu hafta istanbul fashion week!
bu etkinlik için ne kadar çok insan yurtdışından geliyor haberleri var mı bu valinin! :kızgın:
yabancılar ülkemizi afrikadan daha bir geri ülke zannederse şaşırmayın.
çok sinir oldum,çok kızgınım.
bi arkadaşımın abisi köprü çıkışından libadiyeye 6 saatte gelmiş!aklınız alıyor mu!
geçekten şoklardım,ve hava sadece 7 derece!
insanlar bu havada evlerine mi kapansınlar,ha kapansızlar,susuz elektiriksiz yaşayınlar!:kızgın:
lütfen gerekli merciler ne yapacaklarsa bir an önce yapsınlar,
ama ilk önce yerin altından anadolu yakasına üsküdar ve kadıköy den başlayıp sultanbeyliye kadar devam eden metro hattı döşesinlerde,insan sulu kar yağdığında yollarda mahsur kalmasınlar!

sevgili arkadaşlar sizlerden özür diliyorum bu kadar uzun yazı yazdığım için ama dayanamadım,içimi dökmek istedim.uamrım beni anlıyışla karşılarsınız.

bugün ne yediğime gelince sabah
domates salatalık,3 zeytin,yarım açma,küçük parmağım kadar simit,ve bol su

akşam,2 elim büyüklüğünde pizza,bol su.

ama eve varinca eti puf yedm 1 tane:kedi:
kilom halen aynı.bakalım ne zaman inecek!

kızlar geçmişi okuyamadım çok özür dilerim.
evet sonunda geldim,ama şoklardayım.
dün indim,kuzenimle beraber geldiğm için pek internete giremiyorum.

şimdi şoklarda olmamın sebebi.
hava sıcaklığı 7 derece,yani gazet iyi.insanüşümüyo(istanbulun derecesi)
ama sulu kar yağışı var,normal şubat ayındayız.ama öldürücü bir kar değil.yerlerde bile sulu sulu var.en fazla 3 santim falandır.buda normal.
ama normal olmayan şey
herzaman otobüsle 15 dakikada gittiğim yolu tam tamına 2 saatte gittim.ve yolda kaza yok.sadece sulu kar yağıyor.ve iett otobüsünün içinde kapıya yapımış vaziyette seyahat ettim.hayvanlar sanırım daha az eziyet görüyorlardır. :1shok:
bide eve geldim gördüm ki sular kesilmiş.
ben hangi yüzyılda yaşadığımızı gerçekten merak ediyorum :1shok:
gerçekten,otobüsün içinde bin kişi olduğumuzdan dolayı havasızlıktan resmen beynim zonkluyor :kızgın:

ben -20 derecede geldim ve kesinlikle ne bir su kesilmesi ne bir elektirik kesintisi ne bir trafik görmedim.bu nedir ya!
hava sadece 7 derece
ya gerçekten anlamıyorum,gerçekten :1shok:
güya istanbul 2010 kültür başkenti,saçmalık diyorum.
ayrıca bu hafta istanbul fashion week!
bu etkinlik için ne kadar çok insan yurtdışından geliyor haberleri var mı bu valinin! :kızgın:
yabancılar ülkemizi afrikadan daha bir geri ülke zannederse şaşırmayın.
çok sinir oldum,çok kızgınım.
bi arkadaşımın abisi köprü çıkışından libadiyeye 6 saatte gelmiş!aklınız alıyor mu!
geçekten şoklardım,ve hava sadece 7 derece!
insanlar bu havada evlerine mi kapansınlar,ha kapansızlar,susuz elektiriksiz yaşayınlar!:kızgın:
lütfen gerekli merciler ne yapacaklarsa bir an önce yapsınlar,
ama ilk önce yerin altından anadolu yakasına üsküdar ve kadıköy den başlayıp sultanbeyliye kadar devam eden metro hattı döşesinlerde,insan sulu kar yağdığında yollarda mahsur kalmasınlar!

sevgili arkadaşlar sizlerden özür diliyorum bu kadar uzun yazı yazdığım için ama dayanamadım,içimi dökmek istedim.uamrım beni anlıyışla karşılarsınız.

modacığım öncelikle hoş geldin tatlımŞenizŞeniz
dilekçeniz dikkate alınmıştır.:roflol::roflol: en kısa zamanda değindiğin konulara parmak basacağımıza emin olabilirsinn:roflol::roflol::roflol:
ayy sabah sabah beni güldürdünya alllahta seni güldürsün emiiiiiiŞeniz

günaydın
karabiberim seninde gözün aydın tatlım. kızların gelmiş.:emir_bebek:

sabah klasik kahvaltı yaptım.
şimdide ortalık toparlıycam ve misafirliğe gidecem

şu tatilde beni idare edin sonra tam gaz aranızda olacağımmmmmyerimseniben

Günaydın canlarımmmmmmm sabah kahvaltımıı yaptımm bendee ,şimdii kahvemii içeceğimm,sonradaa bende dora gibii gezmeyee gideceğimm

doraa gözünaydınn demişsinn yaaa bendee ne oluyoo dedimm hanii dahaa benn bugünde regl olmadımm ya acabaa dedimmmm ondanmıı diyooo
off kızlarr benimm 5 gün günüm geçtiii ,amaa hamilkee kalmakk içinn birşeyy yapmadımm haaaaa onaa göree yaniii sadeceee reglimee 1gün kala olduu ondann hamilelik olurmuu canım çokk sıkkınn

leylaaa köydekii arkadaşlarımlaa değill canımmmm ,annemlerdee adanada şehırde oturuyooo onlarlaa vermiştimm,eşiminn ailesii köydee bizdee kızlarıı 15 tatildee kayınvalidemee bıraktıkk 1 haftaa ordaa kaldılarr canımmm

İnşiallah yinee veririmdeee çıtır ablaa olurumm şuann çıtır ablaa pozisyonunda değilimmm

X