Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ay Laracigim senden bunu duymak cok güzel Şeniz
Bencede zayif oldugum zaman gayet güzelim, halt etmis bana laf cakan herkes, kendilerine baksinlar

Viva şu masaj kayışları var ya bele takılan portatifler değil benim koşu bandında var basenler için gerçekten çok işe yarıyor canım.

ya fitnessde varmis onlardan annem hep derdi, yazilsammiki? Herkesin gibi benimde sorunum zaman. Ama bak üniverste tatile girince olabilir, subatin sonuna dogru en az 2 ay biraz daha zamanim olacak. CADIARZU

İyi akşamlar arkadaşlar.2 gündür internette sorun yaşıyoruz.Çok sık kesiliyor,malum İstanbul da hayat felç...Artık çocuklarda evde,bilgisayarı boş buldukça giricem...kaydirigubbakcemile5Diyetim iyi gidiyor,hergün düzenli yürüyorum.Bakalım cuma günü iyi sonuç alacak mıyım?

vivacım,bende senin fotolarını gördüm,hiç öyle abartılacak bişey yok.ve sebib 56 lık fotonuda görmüştüm,bence o zaman belli bile olmuyo.sen 55 te sabit kalırsan bi problem çıkacagını düşünmüyorum
vede fitness kesinlikle çare olucaktır,hem moral olark hemde çok daha kolay kilo vermek adına.
bu arada üniversiteninde fitness ı falan oluyo çok uygun fiyatlı,hem okul çıkışında daa gidebilirsin belki.

slm kızlar.
vivacığım bencede kesinlikle bıçak altına yatma. canım sende büyütecek kadar basen yokkiiiiiiiiiiilmaz:sırnaşık şey
samanyolum benim çocukta evde ara ara oturuyor pc ye ama 3 gün sonra yatılıya yurda yolluyoruz. dersane yoğunlaştırılımış ders proğramı çıkarmış.. 5 günlük tüm öğretmenlerde orda olacak akşamlara kadar ders yaptıracaklarmış:1shok:

ebrucuğum sende eşine kilo benim değilmi bir alır iki veririm deseydin:roflol::roflol::roflol:

slm kızlar.
Ebrucuğum sende eşine kilo benim değilmi bir alır iki veririm deseydin:roflol::roflol::roflol:
Doraaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ya fitnessde varmis onlardan annem hep derdi, yazilsammiki? Herkesin gibi benimde sorunum zaman. Ama bak üniverste tatile girince olabilir, subatin sonuna dogru en az 2 ay biraz daha zamanim olacak. CADIARZU
Canım bu alet basen problemi olanların demirbaşı aslında kullanacağına inanıyorsan ki sen kullanırsın al derim ben burda çok pahalı bişey değil ordada değildir sanırım ama şu bele basene takılan kemerlerlerden değil anladın dimi?

sabah bir tel akannehirbenim misafirim geliyormuş anca akşama girerim kızlar.:1ninca:
hadi banada kolay gelsin. mutfağa geçeyim
allahtanki gelen kişide (eltim):dance: diyetteymiş sakınnnn hamur işi yapma dediiiibenimde işime geldi tabii. akşamada kalırlar.
artık yemek hazırlarımm:lepi:

Günaydın tatlılar benim için çok güzel bir gün evdeyim ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh asiciğim canımmmm sen iştesin dimi?
Samanyolu tanışmadık henüz günaydın canım
Napıyoruz bugün ben 1 saat sonra bir saat sporumu yapıcam kiloyu bilmiyorum hergün tartılmam ama bi sıkılaşma sanırım hissediyorum.Sonra bi çıkar oğlumla turlarım falan.....

selam kızlar...

kahvaltımı yaptım...

tostumu yedim:))) kasarlı... e bekliyorum sizi.))

bende gidip sporumu yapım gelim

tostum büyük degildi bunuda ayrıyeten belirteyim ...

viva sakın öle bıcak altına yatmayı düşünme...

elinden geleni yap ama ameliyat düşünme lütfen...

doracım kolay gelsin sanada...

bu arada belirteyim müzevirlik yapim bedişin misafiri gitmiş:))))

Günaydın oirpata evet canım altıs resimden mi anladın yoksa his mi geldi tatlımkaydirigubbakcemile3
Kızlar benim laptopta bir problem var aniden kapanıyor arada hiç bişey demeden yok olursam kusura bakmayın bulamadım sorununu bi

benim kinin aynısı laracım... ondan sordum du .. servis bilgileri duruyosa sende bana anlara subesinin tel numarasını verirmisin? benim bilgiler aysimanin zulmüne maruz kaldı

neyse.. ben şunu belirteyim... sporumu yaptım :) oh be ya 1 gün yapmadım sanki müebbetlik hapis gibi üzüldüm şimdi ruhum rahat...:)

58. Haftanın Yorumu
Efendimmmm bu sabah tartıldım. Sonuç 82.8 Böylelikle 49.5 kilo vermiş oldum. Şu 500 gramı da bir vereyim de 50. kilomu vermenin şerefine havai fişek atacağım yeminle. Bugün detoxun 7. günü. Kendimi hayatım boyunca sanırım hiç bu kadar iyi hissetmedim ben. Kilolar azaldıkça kendimle aramdaki mesafe gittikçe kapanıyor. Gerçekten her türlü maddi ve madevi tortudan, kirden arınıyorum.

şişmanmanifesto 82 olmuş.... bravooooooooo

selam kızlar

laracım evet ben işteyim :sinifsinif: sen bu soğukta nasıl dışarı çıkıyorsun canım ya. ben oturduğum yerde titriyorum eyvahedigeldismile

oirpatamm seni de tebrik edemedim yaww. valla bravo süper gidiyorsun. ben de ip atlamaya üşenir oldum. hava soğuk. kolumu kaldırasım yok. sabahtan beri de bir başağrısı. (birde bıktım dediğin şu g.r.mce facedeki mi :uhm: sanki aranız çok iyi gibi :bbo:)

doracım sen de misafirciler kervanına katılmayasın :1ninca:

ben güne kötü başladım yine. reglim yakın. karnım aç hep :1ninca: sabah eşim tost yaptı ikimize boshayallersmile kaşarlı onu yedim 07:30 gibi. gelince 10:00 da da patron simit aldırmış. onu hüplettim. artık akşama çok sıkı tutmam lazım. telafi etmeliyim :hulya:

dora güldürme beni :))))
tünaydın küto
tünaydın herkeseeeee
evet naptınız bakalım :)
ben çok yogunum kızlar sbaha arkadaşım geldi kahvaltı ya merak etmeyin dozu aşmadım
sonra onun yeni aldıgı eeve gittik banyosunu temziledik bir güzel (yarın taşınıyorlar)
işte böyle ne yedim sbaah bir dilim ekmek yumurta salatası iki bardak şekersiz çay
bir kahve az şekerli türk kahvesi az öncedeeti burçak bisküvi 4 tane bu kadar ,
bende kendimi aç hissediyorum
açlıkla mücadele içerisindeyim hele dün gece kabus gibiydi:))))))))))
işte böyle akşama misafirim var yemege ben geciyorum işlere kızlar yazmadan gecmek istemedim öpüyorum siiz iyi bakın az yiyin oldumu şekerler
ha bu arada zayıfladıgımı hissediyorum hissediyorum degil zayıfladım sanki pantolonlardan anlaşılıyor incecik olcam ben :)))))) olcaz biz:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…