Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

EBRUCUM inşallah diyorum elimden geleni yapıyorum inş yaza kadar hiç bozmam bu düzeni... kızlar ben sanırım karşıt biriyim:)) diyetteyim dedimi... ömür boyu ac milac kalacam sanıyorum.. ben diyetde degilim :)

diecem ... :))

oirpata resimlerini dhaa doğrusu resmini gördüm canım yüzün çok güzel gerçekten az cık kilo vermiş olsan süpersin hayatım hiç sıkma canını gözünde büyütme sakın herşey daha güzel olacak hep öyle düşün :)
karabiberim fıstıgım benim fazla dolanma bak kördüğüm olursun
ıyyy biliyorum iğrençti:)
neyse hava bu zgibi burda tabi ankara gibi falan degildir ama dışarılar cok sogukk güneş var ama ayaz karabiberim adnaa nasıl :)

doracım telefon m geldi acaba yoksun ortada:)))))))))

yok yok bu gün rahatım ama yarına bilemiyorum . malüm tatil ve akraba çok olunca her an tetikteyimmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ara öğünde 1 narı oğlumla birlikte yedik. tekrardan çokk acıktım ve çayla birlikte 2 saat arayla 2 bisküvi yedim.

öğleye lahana yiyeceğimkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

selam kızlarrr

dun net ınat ettı koptu durdu sureklı :SS

diyet hayatı yolunda spor hala yok oirpatamın sporunu ındırmek ıstedım olmadı bakalım deneyecez bidaha

kızlar dedıgım gıbı cok fırsat bulamıyorum bulunca net fırsat vermıyo şimdide ablama gecmem lazım buunde nakavt yanı yolun basındayken cıkayım barı takımdan ne dersınız

oirpata resimlerini dhaa doğrusu resmini gördüm canım yüzün çok güzel gerçekten az cık kilo vermiş olsan süpersin hayatım hiç sıkma canını gözünde büyütme sakın herşey daha güzel olacak hep öyle düşün :)
karabiberim fıstıgım benim fazla dolanma bak kördüğüm olursun
ıyyy biliyorum iğrençti:)
neyse hava bu zgibi burda tabi ankara gibi falan degildir ama dışarılar cok sogukk güneş var ama ayaz karabiberim adnaa nasıl :)

nasıll yanii kız anlamadımm
benn kk da tek bir sayfayıı takip etmeyii sevmiyuorummm heryerii okumamm lazımmm

Kızlar günaydınopuyorumnanaktan
işe gidecem şimdi bi yazayım dedim.Kütocum ayrılma aramızdan.Bak ne güzel birbirimizi motive edioz daha koruma grubu kuracaz zayıflayıp di mi.Nese ben çıkar işe gidincxe yazarım yine öpüldünüss

off vallaha sıkıldımm artıkk misafirdennn ,ne olur gelmeyinn artıkkk
eşimi aramışlarr akşama bize gelecekmişş arkadaşı gill
eşime diyorumm yarınaa kabul edelimm şimdii hazırlıkk yetştirememm yokk illa kabul edecekmişizzz ayıpp olurmuş
iyii bir kızdımm bu haftaa bunlardann başkaa kimseyii almıyacağımm telefonlerımıda kapatacağımm
kendime gelemeden misafirrr vallaha sıkıldımm artıkkkk
misafir tamamm iyii amaa bukadarda olmazz

selam kızlarrr

dun net ınat ettı koptu durdu sureklı :SS

diyet hayatı yolunda spor hala yok oirpatamın sporunu ındırmek ıstedım olmadı bakalım deneyecez bidaha

kızlar dedıgım gıbı cok fırsat bulamıyorum bulunca net fırsat vermıyo şimdide ablama gecmem lazım buunde nakavt yanı yolun basındayken cıkayım barı takımdan ne dersınız

yok kız nereye gidiyorsunn
illadaa çokk uzunn yazılarr yazmayaa ne gerekkkvarrr

senn elindenn geldiğincee girr up uznn yazz çıkkk bendee bu aralarr giremiyorumm okadar yoğunumkiiii

öğlene ıspanak haşladımm domateslee onu yiyeceğimmm birazdann bendee ondann hazırelıkk yapmayaaa offf

selam kızlar

soğuktan kimse pc başına oturmak istemiyor mu ne boshayallersmile
acayip üşüyorum ben ya. ellerim hep buz gibi eyvahedigeldismile

diyete gelince yapıyor muyum yapmıyor muyum bilmiyorum valla bilmiyorumkismile
eskisine nazaran az yiyorum tabiiki ama tam olarak gerektiği kadar değil sanırım ohaoldumsmile bir konsantre olabilsem guclubacismile

havalar bu kadar soğuyunca kat kat giyiniyorum tabii acele etmeye gerek yokmuş gibi oluyor. aslında bugün güneş var. yakındır ısıtacağı zamanlar aklinialirimsmile o zaman ne yaparım bilmem :umursamaz:

reglimde yaklaştı. vücudum şişmeye başladı :sinifsinif:

vercem ebrucu vercem insallah:)

bugune gelince...

sabah kalktıgımda 2 bagrak ılık su

kahvaltım bilindik 2 dilim ekmek peynir lakin kasar yedim yine:s 4 dene zeytin ... su şişiriyo beni yemek yiyemiyorum...

spora gelince walk home nin yeni videosunu indirdim power walk 3 mile yaptım toplamda 50 dk sürdü.. zevkliydi lakin samba hareketi beni deli etti:)) sol bacamı oynatamıyom :))

neyse aksama balık var fırında yapacam ondan yerim yag koymıcam valla o kadar tepiniyom acırım yaptıma:)))

hepinizi öpüyorum.. ve dikkatli olun kızlar 1.lik olmasada 3.lük her haft bizde kalsın .. lütfen bunu basarırız :) hepicimiz 500gr versek yani...

2. takım eski tombikler bunu basarır gerci söylemem hata ama olsun dile getireyim didim:)turkbayragikaydirigubbakcemile2

laracığım bende sabah işlerimin arkasından hiç durmadan spor yaprım. nefes nefese kaldımm......
inşallah bu azimle yaparız bişilerrryerimseniben

ceylinciğim şimdilik listede olmasan bile buralardan ayrılmki dahada kilona kilo katmayasın. tıpku ablaların gibiiii:1ninca::gitme::1rolleyes:

haklısın doramm,gelip gidip ayrılmıom işte peşinizdenn=))

dayanamadım bakıverdim 66 olmuşum:))))))))))

tebrik ederim harikulade=)

sen de öğrencisin galiba... hangi üniverste bölüm nedir ?

tebrikler tebriklerrrrrrrrr darısı diğer kiloların ve kiloluların başınaaŞeniz

sagol canım ve aminnnnnnnnnnnnn:)

sende boşlama buraları... yarısmasanda gel sana kocluk yapacak dolu abla var:))) taammı ... valla uzak kalınca kötü oluyo:KK43: öpüldün ceylincim:))

oirpatacım gerçekten canı gönülden tebrik ederim canım hadi bakalım kalan kilolarına canım
evet kızlar hava gerçekten çok soğukkkkkk buz gibi etraf arkadaşıma gittim evi yerleştirmeye calıştık işte biraz şimdi geldim herşey yolunda bugün bakalım hayırlsıı akşama yine misafirim olabilir
evet herkes 15 tatil diyemidir yoksa hepimizi sevilen insanlar oldgmuzdanmıdır ne gelen biter ne giden :) hayırlısı bakalım
küto katışım yapamadıgın için mi yoksa motivasyon eksikliğinden mi aramızdan ayrılmak istiyorsun ?

slmmm men deldimmmmopuyorumnanaktan
öğlen sölediğim gibi ekmeksiz lahana yedim.
ara öğünümde
çeyrek simit
1 dilim kaşar
2 zeytin
2 dilimde salam yedim...
çaylada birlikte 3 5 leblebiyi götürdüm bunu utanaraktan yazıyorum amaaa:kedi:
orbişş seniii canı gönülden tebrikk ediyorum canımm
sanırım büyük ihtima banada yarın kalabalık bir misafir toluluğu gelecek. henüz aranmadım ama başka biri tarafından haberdar edildimmmmmCADIARZU
eğer bu topluluğu bir ağırlayabilkirsem dokunmayın keyfime.
hem kalabalıkkk(gündüz 19 akşama 23 kişi filannn) hemde akşamada kalıcıııısempatiksalakcinni

X