Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ben akşam 1 saat yürüdüm bunun 10 dk sı koşuydu.Acayip hoşuma gitti spor yapmak kan ter içinde kalmak keyifli geldi..
Netim o kadar ağır ki arkadaşlar yazıyorum gitmeden bağlantı kopuyor ...Hepinize iyi pazarlar ben bugün minumum 1,5 saat spor yaparım iyi bir kahvaltı yaptım günün diğer bölümünde dikkatli olucam.Sabah tartı hoşuma gitti v.s....

oğluşlarımın karneleri süper canım inşallah hep böyle devam eder:)

Allah devamını erdirsin canım inşallah hep böyle devam ederler.

Cceylinnnnnnnnn selam canım ben geldimmmm nasılsın sen buralardamısın hala..Çok öptüm canım.

buralardayım canım benimm... özlemişim vallahi hehe

ceylin :) sismanmanifestoyu takip et bence:)))

evet cnaım okudum burda siz bahsederkenn vallahi ona da hayran kaldımm Allahım bana iştahsızlık ver yaaa:gitme:

Ben akşam 1 saat yürüdüm bunun 10 dk sı koşuydu.Acayip hoşuma gitti spor yapmak kan ter içinde kalmak keyifli geldi..
Netim o kadar ağır ki arkadaşlar yazıyorum gitmeden bağlantı kopuyor ...Hepinize iyi pazarlar ben bugün minumum 1,5 saat spor yaparım iyi bir kahvaltı yaptım günün diğer bölümünde dikkatli olucam.Sabah tartı hoşuma gitti v.s....

evet gelelim fasulyenin faydalarına...

spor spor spor.... her zamanki gibi önümüze çıkan yapmamız gereken en önemli şey belki de. ne güzel laram başlamış bir yerlerden darısı başıma...

laracığım bende sabah işlerimin arkasından hiç durmadan spor yaprım. nefes nefese kaldımm......
inşallah bu azimle yaparız bişilerrryerimseniben

ceylinciğim şimdilik listede olmasan bile buralardan ayrılmki dahada kilona kilo katmayasın. tıpku ablaların gibiiii:1ninca::gitme::1rolleyes:

O karlı havada 1 saat yürüdün.Azim diye buna derim.Tebrikler...

İyi pazarlar kızlarrr,

Pazar pazar işbaşı yaptım ben.4 günlük izinden sonra :KK43:
Doracım benim bu azmim hiçbişey değil inan,zayıflamak adına çok daha fazla azmettiğim zamanlar olmuştu,ama şu anki tutumuma kavuşmak çok zamanımı aldı,çabuk kırılmasın diye de aşırı sıkmıyorum diyetimi.Akşam 6 dan sonra yememek çok zorluyo bazen ama :KK43:
Bir süre daha böyle devam edeceğim.Kilo veremezsem diyetisyene gidecem 10 kilodan fazla vermem gereken kilo çünkü:KK43:

Sabah kahvaltısı
1 sb elma sirkeli su
2 adet akşamdan beklemiş incir(suyunu içmek zor oldu doracımm)
1 kepekli sandviç ekmeği içine 3 dilim kaşarla yapılmış tost

1 saat sonra

Kafeinsiz kremalı kahve

saat 11 de

1 kupa bergamotlu yeşil çay( one a day weight smart la beraber alınca midem bulandı)

öğlen

1 pasta tabağı pilav
salata

menüde diyetime uygun hiçbişey yoktu,pilavla salata yedim.Çinlilerde öyle yapıyo ve incecikler :p

Lipton yemek sonrası çayı

helal olsun bizim kızlaraaaaaaa
süpersinizzzzzzzz
evet ara öğün bir armut yedim diyelim :)
saat 3 gibi de yemegimizi yeriz sonrası yok :)
yemekte patates pilav çorba var birde brokoli aldım pazardan sarımsaklı limonlu kırmızı biberli birde sos yaptım ki sormayın haşladım bir güzel brokolileri onu yicemmmmmmmm yemek azıcıkkkk :))))))))))))))
işte şimdilik böyle ben yürüyüşte yapamıyorum buraları bir görseniz her yer çamur:KK43:(((((((
dagın başında kalkaldık:))))))))))))))))))))))))))
işte böyle şekerlerim bende tepineyim en iyisi evde bende step yapayım biraz doracım gibi
oirpatacım snein dediğinede bakcamda bir anlayayım önce ortalık bir drulsun
miscim ben kilo verecegine eminimmmm geceye cok dikkat et arkadaşım benim sırf kilo alma sebebim gece atıştırmalarım midem deli gibi kazınıyor bende elma sireksi yada kekik suyu içip yatıyorum üzerine iki bardak suyla ohhh mis gibi:)))))))))))
bu sfer olcak eşim sabah sen niye zayıflayacaksın ki geri kilo alacagına göre dedi:KK43:((((((( ama bu sfer öyle olmayack inşallahhhhh

meraba kızlar hepiniz azimlisiniz bende sevklendim valla zayıfladıgımı hissediyorum ben ama tartıya cıkmadım cuma gününe kadar beklicem ebrulum deneyimlisin dikkat edersen almazsın canım bence dert etme ve aksam yürüyüsümüde yapcam :)

Netim okadar ağır ki ..........sinir etti beni

Moda makyaj üzüldüm 85-100 anısına .Sen iyi ki şu anda ilköğretimde değilsin inan %90 veliler bu şekilde şimdi çocuklar ailelerinden soğuyor aile kurumunu çökerten bir sınav sistemi bu...........
evet canim malesey bu sinav sistemi benim zamanimdada böyleydi benden sonrada böyle,umarim degisir.
Modamakyaj cnm benim fotom var profilimde,avatarımda da kapişimin resmi var:)
Burda süpert bi muhabbet ortamı oluşturdukkaydirigubbakcemile5 herkesin kafamda çizilmiş bi resmi var.Bu resmi çizdilkçe daha da çok merak ediyorum herkesi.Hani buluşsak diycem hepimiz farklı farklı şehirlerden hatta ülkelerdeniz:çok üzgünüm:

Teyzemlere gittim bugün sadece şekersiz türk kahvei içtim.Azcıkta meyvelerden aldım oysa öyle açtım ki sofra kuruldu önümde yemedim.hihoyyyt

Zayıf fotoya gelince.57 KG LİK FOTOM HAYAL PANOMDA ASILI DURUYOR.:sinifsinif:
Ama mutlaka olacak bigün daha da iyisi olacak.Burası olmasa motivasyonum kırılmıştı bilke belki.

Yaşasın 2. gruphihoyyythihoyyythihoyyyt
canim ben haftaya istanbula gidiyorum Allah izin verirse,belki istanbulda yasayanlarla bulusup görüsürüz:)

helal olsun bizim kızlaraaaaaaa
süpersinizzzzzzzz
evet ara öğün bir armut yedim diyelim :)
saat 3 gibi de yemegimizi yeriz sonrası yok :)
yemekte patates pilav çorba var birde brokoli aldım pazardan sarımsaklı limonlu kırmızı biberli birde sos yaptım ki sormayın haşladım bir güzel brokolileri onu yicemmmmmmmm yemek azıcıkkkk :))))))))))))))
işte şimdilik böyle ben yürüyüşte yapamıyorum buraları bir görseniz her yer çamur:KK43:(((((((
dagın başında kalkaldık:))))))))))))))))))))))))))
işte böyle şekerlerim bende tepineyim en iyisi evde bende step yapayım biraz doracım gibi
oirpatacım snein dediğinede bakcamda bir anlayayım önce ortalık bir drulsun
miscim ben kilo verecegine eminimmmm geceye cok dikkat et arkadaşım benim sırf kilo alma sebebim gece atıştırmalarım midem deli gibi kazınıyor bende elma sireksi yada kekik suyu içip yatıyorum üzerine iki bardak suyla ohhh mis gibi:)))))))))))
bu sfer olcak eşim sabah sen niye zayıflayacaksın ki geri kilo alacagına göre dedi:KK43:((((((( ama bu sfer öyle olmayack inşallahhhhh

bence sanada helal olsun ebrucum.
banada kilo aldiran en buyuk sebep gece yemelerim:)

kızlar kusura bakmayın ugrayamadım sayfaya... az kaldı delirecem cidden bıktım bu g.r.m.ce den....

oy oy oyyy bildirimler tamamdır kızla r ben şimdi işe girişiyorum görüşmek üzre ba bay

Emegine saglik ebrulummm Şeniz

Ben şu anda 70.3 kg yim bu arada ama takımdan çıktığım kiloyu başlangıc yaparsanız yıkılırım yaaaaaaaaaaa 56 lardaydım herhal ne günlerdi

Laracikkk ne güzel kilolari vermistik, nasilda geri aldik yaaaa -tatlicadiarzu-a.s.kafamçokkarıştı Benim icin sen hala zayif lara´sin sırnaşık şey

canimcim ben profile kendi fotomu koydum,sen de koysana kendi fotonu bendemerak ediyorum:)

bide saray helvasina gözün kaymasin,hatta buzdolabinin üstüne kendi zayif fotonu koy,aklina geldiginde buzdolabinin önüne geldiginde o resmi gördükce yemezsin,ben öyle yapiyorum yerimseniben

Ben niye profilde foto görmüyorum? Albümünde yok? :a015:

Kızlar neler yapıyosunuz kısa bi özet geçsenize bana en iksir kısımlarından olsun.
Hakket ebru kütahya cceylin viva nerdesiniz?
özet yok kizzz, yada varrr: kisacasi tombillestim kaydirigubbakcemile3

Modamakyaj cnm benim fotom var profilimde,avatarımda da kapişimin resmi var:)

Ben foto göremiyorum, niyeee senağlama

dayanamadım bakıverdim 66 olmuşum:))))))))))

adin gibi harikasin kizzz Şeniz

Esime bugün dedimki: Ben aslinda gayet zayifim. Birtek basenlerim var. Aslinda bunlari aldirsam rahat ederim. Ciddi ciddi ameliyat düsünüyorum.

Esimde bana: Gercekten oralarin olmasa fizigin güzel dedi :1shok:

Yani kendim biliyorumda, esimin agzindanda ciddi bir sekilde duyunca sok oldum. Öffff, dert ettigim kadari varmis istesenağlama 55 kiloya insem gözükmüyor okadari zayif olunca. Gerci annem bana 56 kgykende "birde su basenlerin olmasa!" demisti.

Arastiracagim valla kötükedihüso

viva canım internette basen sıkılaştırma videoları var günde 10 dk falan ayırsan özellikle sabahları ackarnına hergün yapsan sıkılaşırsın bi yandanda kilo vermye devam edersin ben onu denicem valla:)

Ya yatmadan biraz arastirayim su basen isini dedim ve sok oldum yaaa :1ninca::1no2::1no2:

Bize yakin olan cok övülen bir plastik cerrahin sayfasina baktim orda basen aldirma hakkinda yazmis cizmis bir sürü sey ne gibi riskler var ne yapilmali sonra neler oluyor vs ve icimden hüngür hüngür aglamak geldi senağlama

Hem orda yaziyorki belli bir kiloya inip o kiloyu düzgün olarak tutacakmisin ve sonra böyle bir ameliyat yapacakmisin, yoksa zararli oluyormus (kilo alip vermek) :umursamaz:

Zayifliyacagim iste ya, kestirmiyecegim hicbiryerimi:eek:lmaz::çok üzgünüm:

Su basen sorununu belki ilerde igneyle hallederler, ozaman yaptiririm bende opuyorumnanaktan

viva canım internette basen sıkılaştırma videoları var günde 10 dk falan ayırsan özellikle sabahları ackarnına hergün yapsan sıkılaşırsın bi yandanda kilo vermye devam edersin ben onu denicem valla:)

Sende basen varmida? evet canim birde pilatesde cok iyi geliyor diyorlardi, bulacagim bir cözüm kendimi kesip bictirmeden sunlardan kurtulmam gerek akannehir

Viva selam canım sen nasıl görürsen gör tatlım ben biliyorum kendimin hayatımdaki en uç yerdeyim ALLAHIM fazlasından korusun inşallah.Ama benim alışımın ulvi bir sebebi var sigarayı bıraktım çok şükür kurtuldum diyim yani bu sebeple aldığım kilolar hediyedir bana.Veririm onları inanıyorum kendime sıkıntı yapmıyorum.Basen bendede var ama ben hiç rahatsız olmuyorum ben senin fiziğini yakından biliyorum amaeliyat gerektircek bir basen yok canım sende .....

Viva şu masaj kayışları var ya bele takılan portatifler değil benim koşu bandında var basenler için gerçekten çok işe yarıyor canım.

X