Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

vivam et sevmiyor olabilirsin baklagil ve yumurtayla gayet güzel dengeleye bilirsin ... bakma dünkü menümde et çoktu ama benim ensendigim sık yedigimde spagetti..cokacimcoook

ayten artık ben daynamadım gidiyorum dersen gelip yanıda dövecem seni ha ......
aç kalma karnını doyurki diyet yapabilesin aç kaldıkça kaçıyorsun buralardan .

canım bulamadım olsaydı kesin koyacaktım ama. eğer bulamasam bile çekilip en kısa zamanda emrine iade edeceğim

kızın küçük büyüt o zaman gel bana alsanaalsanasmile
bencede kızlar her ay 1 resmimizi koyalım. bakalım negibi değişilikle olacak.
gerçi ben zaten inceyimdee:roflol::roflol:

kızlar benım mısafırler yolda yemeklere girişeyim ben yarın gelemessem benı aynı yazın 88 yanı öpüldünüss

ayten artık ben daynamadım gidiyorum dersen gelip yanıda dövecem seni ha ......
aç kalma karnını doyurki diyet yapabilesin aç kaldıkça kaçıyorsun buralardan .
elvanımmm taam kuzum valla yapacam kız ( kacmıcam ciddiyim bak :))) bak sindi pırasa yiyecem bollll limonlu:)))

kesin koy bakam ince gacı PP bende inceyim 150 kglulara göre böle düşünmek de bi yandan kötü eder adamı:))))

men deldim ama hemen geri gidiyorum
akşama balık mercimek çorba var :)
alllaaaah misafirlerim geliyo akşama kızlar eşim aradı haber vermek için girdim
elmalı turta poğaça birde revani yapıyorum akşama ucundan kıyısından kesin tırtıklayacagımıda biliyorum yok yemeyecegim desem yalan söylemiş olurum yememeye calışacagım
kızlar gecmişi okumam mümkün degillllllll
acil mutfaga gitmem lazım eşim gelmeden birkaç kelime yazayım dedim
haklısınz gezmem misafirim bitmiyo benim
ama napıyım beni çok seviyolar:)))))))))))
azıcık kendime pay çıkarayım demi
çarşıda cok yoruldum ayaklarım agrımış
şimdide koşturuyorum iki ayagım bir papuçta:)
küto demişsin ki yer varmı kim geliyoki yine
yer yok bildiğim kadarı ile lara da gelirse sınır olan 12 oluyoruz canım
işte bu kadar hepinize kolay gelsin ben kaçtım elmalarım yanacak(((((((((((

men deldim ama hemen geri gidiyorum
akşama balık mercimek çorba var :)
alllaaaah misafirlerim geliyo akşama kızlar eşim aradı haber vermek için girdim
elmalı turta poğaça birde revani yapıyorum akşama ucundan kıyısından kesin tırtıklayacagımıda biliyorum yok yemeyecegim desem yalan söylemiş olurum yememeye calışacagım
kızlar gecmişi okumam mümkün degillllllll
acil mutfaga gitmem lazım eşim gelmeden birkaç kelime yazayım dedim
haklısınz gezmem misafirim bitmiyo benim
ama napıyım beni çok seviyolar:)))))))))))
azıcık kendime pay çıkarayım demi
çarşıda cok yoruldum ayaklarım agrımış
şimdide koşturuyorum iki ayagım bir papuçta:)
küto demişsin ki yer varmı kim geliyoki yine
yer yok bildiğim kadarı ile lara da gelirse sınır olan 12 oluyoruz canım
işte bu kadar hepinize kolay gelsin ben kaçtım elmalarım yanacak(((((((((((

off kızlarr bilgisayar ne yavaşş böyleee
sayfalarr çokk zorrrrr açılıyoo
sonundaa misafirlerr gittii amaa kocaa bi dağınıkk ev bıraktılarr banaa
ben dahaa dünn temizlemiştimmmm yaaaa

şimdii bulaşıklarıı ,evii halletmemm laımm diyett de gidiyoo amaa kilom olarak değildee gramm vermişimmm
ben gelemeyincee buu kızz bizii boşladıı demeyiinnn işlerimm olmadığındaa sabahh ilkk işimm sizlerii okumakk oluyooo
yoğunluktann yokumm yaniii
öptümm hepinizii

kızlar ben gittim geri geldiiiiim:) ebrulucum o sınav işini hallettim kız kurtuldum cok sükür
viva evet adım harika ablam koymuuşş nedense ama memnnunum ben
ebrulu işin zor valla o yemekleri yapıpta yememek idare ister valla ama bencee uucundan azıcık tatmakla bişi olmaz bide gece yemezsek zaten atarız kiloları arttttttttttttıııı spor tabi bide
sınava girdim geldim yarın iki dene daha var sonra kurtuluyom sporumu yapabileceğiiim
inşş öğle yemeğim 4 kasık bulgur yogurt salata bu arada efem:) öpüldünüz laydyleeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr

slm kızlar.....
karabiberim sadece gelip okuma kız. yaz sende bişiler haaa
ebruuuu yiyeceğini bende biliyorum ama umarım tatdında bırakırsın. benim gibi tepsinin dibini görmedekaydirigubbakcemile2
harukulade teklifinm için sağol canım. hemen kabul ettim bileee:lepi:

yarın büyük gün kızlar bide evde tarı olduğu halde tartılmıom ben hani moralim bozulabilir diyee ama yarın tartılıyoruz dimi yazarım buraya bakalım nolcak:)

doracım ne demek:) bende avatara resmimi koydum resim konusu acılmışta herkes izlenim edinsin diye bizim takımdakiler yani:) bu reeesim 9 kilo önceki resmim yazınkiiii ama olsuuun veririz be kızlar azimlen neleri aşarız biz tam gaz devam devaaaam.. hehe

bende diyorum bu kız zaten çok zayıff neresini eritecekki diyeeohaoldumsmile
tabiki veririz canım. verende alanda anası karnında alıp vermediyaadelikafadulden

yarın büyük gün kızlar bide evde tarı olduğu halde tartılmıom ben hani moralim bozulabilir diyee ama yarın tartılıyoruz dimi yazarım buraya bakalım nolcak:)

evet tatlım en geç sabah 11 e kadar tartlılırsan ebruyu çok sevindirisinnnnolumunekankayizsmile

iyi akşamlar kızlar.
az önce akşam yemeğimi yedim
2 kepçe yayla çorbası
bir kocaman parça et haşlaması
çok küçük bir dilimde ekme yedim.
ara öğünümü saat 10 da yapacağım. 1. 2 gibide anca yatarımkaydirigubbakcemile

oy bacanaklarım kızlar sizi kucaklarımmm:)))

ben bugun kacamak yaptım sayılırmıııı sayılmazmı bilmiyorum :S

aysi yani kızım aksam üstü beni dışarı cıkar die tuturdu eşimi kaldırdık ... gözde bilir FTZ ye gittik oyyy gitmez olaydım(( saat 5 girdik 7bucukda cıkamadık sadece aysi için gittik öldük oyun yerinde ( yetmedi kendine canta aldı evde kolleksiyonu var hanımın:))) incik boncuk topladı ve kırdı

neyse yedime gelince ?*???*?

iskender diecem hopppp lafları duyacam:)

ama 1 catal aldım tereyag yüzünden yemedim:)))

5 kasık pilavlı tvk döner yedim ve yarım bagrdak cola :))))

yani bozmadıgım için sevincliyim:)))

ama üzüntülüyümde (

okadar indirimli kıyafet vardı( xL Sİ BİLE BİR BACAGIMA OLMAZDI OFFF OFFF

AMELE GİBİ KALDIK NEDİİM YAZIN YEDİM HURMALAR TIRMALIYO FENA HALDE((

ben geldim =))

burası resmen 6. takım olmuş yahuuolumunekankayizsmile

kızlar ben de verdigim kiloları geri aldım malesef... ama takımda yer varsa bi yerden başlamak istiyorum.şuan 65 kiloyum tabi bugün de kilo almadıysamdelikafadulden

bu arada yazacaktım unuttum.
ceylincim seni de aramızda görmek isteriz.

biz 2. takım değil ikinci 6. takım olduk heee :roflol: :roflol: :roflol:

evet asim,o yüzden beni de hareketlendirdiniz yeniden=) sizleri görmek çok güzel oldu. şöyle bir bakındım da viva geri gelmiş,sen varsın kütom var yumuk var,daha sayamadıklarım da vardır... ben de isitiyorum bendealkisalkisalkis

ceylınımmm okurmusun bılmıyorumm sende gelmelısın yaaaa okursan cevap beklerızz ona göree

okumam mı hiç, okurum tabi,ara sıra gelip okyuorum yazdıklarınızı, ya okuldan ya akşam evden...boşluk olunca beni de yazın kızlar ben de yeniden geri dönmek istiyorum kaptanlarımız kimler =)

e bu saatte de kimsecikler olmuyo şansıma iki lafın belini bükelim

ceylinciğim hoşgeldin tatlım ama sanırım biz sınırı doldurduk:çok üzgünüm:
yinede ebru gelince bir saysın tabii. ben tam olarakta bilmiyorum sınır 12 kişi sadece onu biliyorum tatlım yaa

ftz sana yakınmı tadlum yaa bana çok yakın sayılır. yani arabayla 5 dakika sürmüyor
bimez olurmuyum. sıkılınca ilk kendimi attığım yerdir orasııı:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…